166745
  • Skill
    #147037
    engem keresel? XD
  • tarti19
    #147036
    Ebből az "iparágból" a wow erősen profitál, noha esetenként ezt minőségbeli romlást is okoz.
  • lolSL
    #147035
    nem tilos, de kárt okozol vele. http://www.worldofwarcraft.com/info/basics/antigold.html
  • hawkie22
    #147034
    Goldot venni tilos, mi? :) Csak egy kérdés. Csak néha eszembe jut.
  • bélanéni #147033
    Na, sikerült a FROZEN account-omat feléleszteni.
    Ha valakit érdekel, az ok az volt, hogy befagyasztotta a Blizzard, mert valami program próbált bejelentkezni (gondolom többszáz esetleg ezer) jelszóval az acc-omba. Ezután a "saját érdekembe" automatikusan FROZEN állapotba került, és küldtek egy levelet hogy ez van, ez még májusban jött, de én az elmúlt 9 hónapban nem játszottam, nem foglalkoztam vele.

    Írtam a support-tnak egy levelet, egész pontosan a webform-al küldtem, megírtam hogy szeretném ha újra működne a cucc, mert tegnapelőtt aktiváltam egy GameCard-ot. Kerek 1 nap múlva jött a válasz, hogy válaszban küldjek el mellékletként egy fotót a személyimről vagy útlevelemről vagy jogsimról. Ezen kívül bekértek kb. 5-6 az Acc-ommal kapcsolatos infot. Egyedül a titkos kérdésre nem tudtam már a választ, minden mást elküldtem. Újabb 1 nap múlva (ma) küldtek egy levelet, hogy kattintsak a benne lévő linkre, az majd reseteli a jelszavamat, és utána működni fog újra a WoW account. És tényleg így történt.

    Köszönöm a #146970 és akörüli segítséget!
  • kastil
    #147032
    hajóval asszem darkshoreból, mást nemtok
  • nagypite
    #147031
    Ha igazán jókat akarsz játszani nem csak gear, meg skill alapján kéne az embereket válogatni hanem kor alapján is. Külön liga kéne a gyerekeknek és a felnőtteknek. Tudom vannak érett 12 évesek meg gyerekes felnőttek, de alapvetően jobb lenne az átlag szint.
  • TVelvet
    #147030
    mi lenne ha másik játékkal játszanál?:) lehet nem kapnál agyérgörcsöt
  • Bhalage
    #147029
    mazochista vagy bazmeg, egy beteg ember
    :d
  • [HUN]Crassus
    #147028
    CRS bg kezdetek.....,de "szép" volt:)
  • Attila1234
    #147027
    Ugye itt mindenki nagyon ügyes,okos, aranyos én kérek elnézést amiért csóri kék zöld embereinket 10 vs 6-7/ennyi a amx ami összejön/ WSG ben a temetőből nemengednek ki a full lila emberkék és ezen felhúzom magam?
    Ennyire ne kelljen már a honor ,hogy a legkisebb játékélményt is elvegyék azok akik nemképesek FAIR-playt nyomni....
    Érdekes,hogy nálunk ha bemegyünk BG-re a fullos lila guilddel meg se fordul a fejünkben,hogy hasonló alantas módszerekkel nyerjünk....,miért van ez?? elárulom azért,mert a kirohanásom ellenére amit felvállalok,mert az vesse rám az első követ aki még nem anyázott le senkit! szal a kiurohanásom ellenére eredményes és normális játékot képesek vagyunk játszani,de csak akkor ha azok akikkel játszunk szintén korrektek!


    1 millószor leírtam és leírom megint: NEM érdekel ha veszítek csak legyen az korekt ellenfelekkel és nem csőparasztokkal...amúgy halkan jegyzem meg az a mage akire kiakadtam 5 percenként 1x 1x killre látható a BG-n utánna egy sötét sarokban várja a CD-it mire újra rámer menni bárkire...,de akkor is jobb szeret olyat kiválasztani akit a biztonság kedvéért már ketten 3-an ütnek.Persze megteheti miért is ne tegye,de nekem egy ilyen senkiházi ne szónokoljon semmiylen játéktudásról!
    thx

    2006. augusztus 4. :-)
  • [HUN]Crassus
    #147026
    az a baj nem érted mi az én fő bajom....én nem akarok mindíg nyerni én csak jókat akarok játszani! számomra nem lenne értelme,hogy átmenjek a másik oldalra 80% os aránynál és ,dejó akkor majd mindíg nyerek a hülyék ellen.....nem ez hiányzik ha ez hiányozna már transzfereltem volna.
    JÓ játékokat szeretnék ennyi csak ennyi!

    még nagyon régen mikor a szerveren az allysok sokkal jobban voltak gearelödve/MC/BWL ideje/ rengetegszer taláálkoztunk ugyanazokkal a játékosokkal/mivel nemvolt CRS BG/ hatalmas meccseket toltunk ,mert /nem nagyképűségből mondom mondom/ jobbak voltunk taktikában,de szarabbak voltunk gearben ally meg fordítva volt kb. kivolt egyenlítve! és amikor utólértük az allyt gearben ők utólértek minket skillben....eszméletlen jókat lehetett játszani komolyan! aki ottvolt tudja és a mai napig 3-4 év után is azt az időszakot "SÍRJUK"vissza!
    ezért szarok én bele,hogy gnómom vagy trollom van-e....jó játék,kihívás,izgalom kell!
    rated BG nem jönne már sokunk kukába vágta volna a WOW-ot az tutira veszem.....
  • [HUN]Crassus
    #147025
    sírás nem sírás nemfoglalkozik valaki szociológiával? valami tudományos magyarázat kellene....:P
  • Ulthuan
    #147024
    Miért van ez így?
  • Big Bad Ryder
    #147023
    Tényleg megfontolandó...
  • Skill
    #147022
    transfer a másik oldalra?
  • [HUN]Crassus
    #147021
    ÁÁáá bazdmeg kész vagyok 3 karakter annyit sebez mint 15 másik??? miafaszomezmár??
  • [HUN]Crassus
    #147020
    na tessék újabb gyöngyszem:

    strand VOLT healerünk három is! az allysoknak EGY SEM!!/ilyen kb hetente van 1x/ namármost mi lehetett az oka,hogy mégis agyonvertek? Nos igen a GEAR különbség!

    1db allys annyit sebzett mint 4!!!! másik hordás és 3 db allys annyit sebzett mint az ÖSSZES igen b+ az összes /azaz ha levesszük a 3 healert/ szóval 12!!! játékos!
    értitek ezt? 3:12?????

    nem is beszélve arról,hogy 100+ hk kat csináltak az allysok míg a horda bestofnak 33 volt!!! a DPS annyira brutál volt az allysoknál,hogy egy hordás átlag 5 másodpercig élt...és FÓKUSZOLTAK bazdmeg FÓKUSZOLTAK/ami a kibaszott alap dolog lenne PVP ben/vagy PVE ben/ ,de a 90% azt se tudja mi a faszom az!
    Semmi extra nincs ám benne csak a legelőrébb lévő karakterre áttargetelnek és PAFF agyonbasszák! Így kell healer nélkül ÉSSZEL nyerni! komolyan hatalmas /bow ,hogy így tudnak játszani! egyszerűen komolyan nem vágom miért nem működik ez nálunk? mi lehet az oka ilyen iszonyatos játéktechnikai tudáskülönbségnek RANDOM embereknél!
    a nagy számok törvénye alapján ilyen félelmetes statisztikai különbség nem is lehetne lehetséges.....
    itt valami komoly gond van a mentalitásban bár én nem vágom,hogy mi köze lehet annak,hogy orkot irányítassz vagy egy embert....

  • [HUN]Crassus
    #147019
    nem BG volt....hanem általános szellemi színvonal "sírás":)
  • [HUN]Crassus
    #147018
    "kedvencem" ha megütik leszed4 secet a disengage-ből....'nyád
    tartsd már melee range-ben majd:P
  • picket
    #147017
    Ugyan már! Ez a wow topik! Itt helyzetjelentés van, Crassus bg sírása, és ez az "omg 12 éves kisgyerekekkel van tele a pug" hazája. Kit érdekel, hogy egyes bolondok reagálni akarnak rá?
  • picket
    #147016
    omg wtf, a geek kifejezések viccesek? ???
  • voloume
    #147015
    bm hunter OP lesz picit

    és akkor még nem is mutatja, hogy a lvl85ös skill milyen szinten op.. durva dolgok lesznek itt
  • vidu01
    #147014
    Makrót írsz szépen.
  • Big Bad Ryder
    #147013
    Key bindingsben keresd meg a Special Attack Button # vagy a Special button # opciókat, valamelyik ezek közül.
  • 1Darton1
    #147012
    Sokat vagyok összezárva tinikkel, és eltanulom a klafa kifejezéseiket.
    Jó, mi?
    Mondjuk nálam a geek kifejezések hasonló kategóriába esnek, szóval mindenkin remekül tudok nevetni.

  • 1Darton1
    #147011
    Nekem nincs ilyen igényem, hogy azonnal beleordítsam a nagyvilágba a bánatom. Pláne nem ilyen gyakran. Persze nem vagyunk egyformák.
  • Csirke4
    #147010
  • koocos
    #147009
    ott volt már május is, nemadék sokat arra a dátumra...
  • Littlepig13
    #147008
    nem hittem h igaz mert mmo championt sürün látogatom és emlékeznék rá ha bármi ilyen felvetült volna
  • s0n1c
    #147007
    "szomcsi" omg...
  • [HUN]Crassus
    #147006
    ezeknek nagyon nem kell hinned....
  • Littlepig13
    #147005
    Kiváncsi vok a 2010.11.01 -et honnan szedték
  • Zenszkij
    #147004
    Kérdés. Warriorral, hogy tudom a stanceket gombhoz rendelni, pl egérgombra átvált..?
  • Csirke4
    #147003
    Mi az a nő? Oo
  • [HUN]Crassus
    #147002
    november közepe/vége?? én sem gondolnám,hogy nem lesz kata karácsony előtt!
  • ShaiHulud
    #147001
    miert zarja ki ez azt, hogy van baratja? vagy te konstans a haverjaiddal vagy egyutt?
  • matyi009
    #147000
    hali
    Tuti noob kérdés de exodarba hogytudok eljutni? (dalaran és shati teleportján kivül)
  • Dr DeViLKiNG
    #146999
    Hónapok óra kinnt van a beta, nem tudom egyáltalán kinek jutott eszébe, hogy idén nem fog kijönni.
    (Amúgy az is nagyon cseles, hogy megint eu-n tesztelik a szarabb dolgokat(azaz az új downloadert, merthogy a char copy érdekesen csak eu serverre nem megy(ugyanez volt a dc/insta belépés megint kijövetelénél is))
  • 1Darton1
    #146998
    Ezaz. Megyek, pezsgőt bontok.