166745
  • lolSL
    #147078
    blizzard nem küld 10 levelet. és gondolom nem amerikai accountod van hanem wow-eu.
  • brasco84
    #147077
    kb 10 ilyen levél jött a spambe:
    This is an automated notification regarding your World of Warcraft account. Your account options was recently modified through the Account Management website.

    If you made this change to your subscription type, please disregard this automatic notification.

    *** If you did NOT make any changes to your account or subscription, we recommend you login to Account Management at the following link to review your account settings:
    http://www.worldofwarcraft.com/account/billing/

    most akkor ez mi? az url eredetinek tűnik, de nem vagyok feltöltve már vagy 2 hónapja
  • bélanéni #147076
    Én ezt az oldalt ajánlom játék és GC vásárláshoz: GameCards.eu
    - napi 24 órában van ügyfélszolgálat (heti 7 napban)
    - jóval olcsóbb mintha "fizikai" terméket is kapnál
    - a kódokat kb. a rendeléstől számítva 15-20 percen belül küldik, bármikor rendeled

    Igaz csak kódot kapsz, dobozt meg ilyesmit nem, akinek ez nem gond, annak ajánlom. Illetve még egy apróság. Legelső vásárláskor felhívnak, és be kell diktálni a mail címet, címet, stb... alapfokú angol kell hozzá.

    Én mindig innen rendelek (eddig kb. 3-4x) és nagyon pozitív a véleményem.
  • Skill
    #147075
    van egy másik megoldás is de kb ugyan ott vagy vele. veszel 1 hónapos gct blizzardstoréban és felöltöd mint a gct.
  • Tusy
    #147073
    - ha támadsz, akkor rangedként érdemes lelőni az ágyúkat, bár 15 perc múlva újra megjelennek (amúgy az ágyúkat is beszámítja a rankhoz, ami támadóként gyorsabban nő mint védőként)
    - 3 helyen szokták támadni az erődöt (balról, jobbról vagy középről), de az az igazi amikor 16 siege megy neki 1 helyen (train). Azt úgy nehéz kivédeni, ha védik a járműveket és a lag is besegít. Ha az utolsó kaput is áttöritek akkor sima 'gyalogosként' elég ráklikkelni a kapu mögötti gömbre
  • Zwiebel
    #147072
    Sziasztok! Lenne egy olyan kérdésem, hogy ha szeretnék áttérni bankkártyás fizetésre egy hónapra, akkor az lehetséges-e? Mit kell csinálnom, és hogyan tudom majd visszamondani?

    Előre is köszi!
  • bujcsik555
    #147071
    Köszi!
    Akkor nem csináltam akkora marhaságot. Támadnunk kellett, elején párszor meghaltam, de aztán beültem egy járműbe valaki mellé, onnan öltem párat, és utána tudtam venni magamnak én is járművet, asszem 3 féle közül választhattam. Támadóban a falakat hol célszerű támadni? Vagy a tornyokat kell? Illetve valami lövegeket láttam a falakon, gondolom azok a védő fegyverek. Azokat szét lehet lőni? Érdemes szétlőni? Vagy inkább a falat?
    Bocsi a sok kérdésért meg a tudatlanságomért :D
  • Tusy
    #147070
    - WG-n győzni kell ... vagy nem :) Van 5 heti quest amiből 2 szólozható (gyűjtsél virágból / tűzlényből / vízlényből 10-10 cuccot; ölj meg 10 ellenséget -- aki lehet NPC is) a többihez WG-nek kell mennie. (Nyerj WG-t; védj meg / rombolj le 3 járművet; rombolj le legalább egy délen levő tornyot). Szerda (reset) környékén ezeket a questeket elég gyakran megosztják
    - WG-n védőként (tiétek a fent levő erőd) meg kell akadályozni, hogy az utolsó falat / kaput lerombolva (ezt csak járművel lehet) elfoglalják az erődöt. Hogy 30 percnél kevesebb ideje legyen erre a gaz ellennek, célszerű lerombolni a délen levő 3 tornyot
    - ha ölöd az ellenséget (akár NPC-t is) idővel 'rankot' lépsz, 1-es rankon beülhetsz a gyors catapultba, 2-es rankon pedig a másik 2 járműbe is. Győzelem esetén a ranktól függ a kapott token is (0..3), meg következő WG-ig lehet menni VoA-ba
    - 78-as szinten WG-n nem jósolok hosszú életet, rank2-es szinten célszerű kinézni egy siege-t és akár lövészkedni róla (középen a 2. hely, engem a jobb hátsó sarokba szokott rakni a 3 szabad helyből)
  • picket
    #147069
    Ezer éve nem játszottam wow-val, ezért nem tudom, hogy most éppen hogyan néz ki a játék (volt-e valami ráncfelvarrásnak nevezett "most hardvert kell vennie az összes játékosnak" akció), de játszottam a lotroval is, és - bár teljesen más a kinézet koncepciója mint a wow-ban (életszerű színek a meseszerű ellen) - azt nem mondanám, hogy csúnya. Bárki kereshet screenshotokat, youtube videokat, ahol tükröződik a víz, lengeti a rét virágait a szél... Tudom, hogy sivárabbnak tűnik, de azok a textúrák nem szarok, hanem megpróbálnak közelebb állni a valósághoz. Nem fogod megtalálni a wow rikítózöld orkjait és lila elfjeit, de talán nem is az a cél. (Mielőtt valaki beleképzelné, hogy bármelyik játéknak beszólnék ezzel: nem, csak azt akarom mondani, hogy más stílust álmodtak meg nekik, és azt követik is). Ebből egyébként következik az is, hogy vannak sivár részek, mint a valóságban is. (Egy mocsarat mivel tennél színessé?).
    Szerintem screenshot or it did not happen. És nyugodtan vitázhatunk róla, hogy három oldallal ezelőtt tudtunk oldalakat vitázni eve online-ról :)

    Az viszont engem is mocskosul zavart, hogy csámpás csajról motion capture-ölték a tündék mozgását
  • lolSL
    #147068
    vedd lejjebb a grafikát, nincs benne az új vízeffekt
  • BoneDragon
    #147067
    Valaki játszik az új ptr-en? Lenne vele 1 kis problémám... Nincs víz a játékba..de szó szerint. Úszni úszok a semmibe, de magát a vizet nem látom. Ez másnál is előfordult?
  • [HUN]Crassus
    #147066
    http://www.sg.hu/cikkek/76827/ime_az_ex_wow_fejlesztok_uj_jateka
  • bélanéni #147065
    Ne szórakozz!
    Fent van a gépemen a WoW is, de jelenleg elég zűrös a helyzet otthon, se ezzel se azzal nem tudok játszani.
    Ha lesz időm, mindkettőt tolom majd, persze csak módjával. Egyébként most beruháztam a Worms Reloaded-ba is, szóval nem "only" SC2 van, de főleg azzal leszek online majd.
    Ha meg majd megjelenik a Diablo3, akkor minden más repül
  • bujcsik555
    #147064
    Hello! Bő egy hónapja tolom a wowot, most 78-as vagyok, és beléptem a Wintergrasp nevű battlegroundra. Első próbára nagyon nem vágtam mit is kellene csinálni. Többi bg-n elég hamar rájöttem, meg ha kérdeztem elmagyarázták nagyvonalakban a lényeget. Itt viszont ez sem jött össze. Lenne valaki olyan kedves és elmagyarázná nekem hogyan működik ez a bg? Köszi :)
  • slime001
    #147063
    A legnagyobb gáz számomra a map és maga az interface volt. Na mind1 fejezzük be. Ez nem a fikázzuk a LOTRO-t topic.
  • Fehercsoki
    #147062
    Textúrák nagyon gagyik,meg az animációk,és sajnos ezek miatt én nem is adtam neki esélyt.
  • slime001
    #147061
    Én is mindenhonnan azt hallotam, hogy mennyire gyönyörű grafikája van stb. Minden max-ra tettem és vitte is a gépem, de az egész környezet tök élettelen, csomó minden baromira kidolgozatlan. Csúnyábbnak tűnt mint a WoW.
  • ShaiHulud
    #147060
    en mar pihentetem 1 eve :D es imo pihenve is marad :) pedig enis ravoltam am kattanva:) de 1 ev utan mar nem is hianyzik :D mondjuk azert kovetem az esemenyeket/fejlemenyeket.
  • Fehercsoki
    #147059
    Csak nehogy túllődd magad.
  • shaime01
    #147058
    pedig ha unjátok a wowot legegyszerübb a kiegészitöig pihentetni .. mint én is teszem augusztus óta amikor kijön a kieg akkor olyan lesz mint egy drogos aki már fél éve nem lötte magát :D
  • Fehercsoki
    #147057
    Engem a grafikája egyből elrettentett,pedig a nagy felbontású textúrák vannak rajta:S Bár a graf néhol tud nem ronda is lenni,de az animációk felrakják az i-re a pontot.Hiába régi a WoW de valahogy kellemes a grafikája.
  • slime001
    #147056
    Most, hogy ingyenes lesz a LOTRO csináltam egy trial accot kipróbálni. Hát sírva menekülök vissza a WoW-ba...
  • antgecc
    #147055
    A játék nem szar, "csak sok itt a köcsög"
  • ShaiHulud
    #147054
    de maga a jatek egy crap :D
  • slime001
    #147053
    Nem csak a cuccért játszok, pont ezért is viszem át a karimat Ragnarosra, hátha találok valami rendes casual guildet, ahol jó a társaság. Minimálisan beszélek angolul, ezért elboldogultam eddig AQ-n is, de jobb lenne magyarokkal játszani.
  • 1Darton1
    #147052
    Attól függ, hogy mennyire fontos nekik az előre kitűzött kiadási időpont.
    Ha fontos, akkor az esetlegesen hibás feature-ök nélkül, vagy nem teljesen befejezetten adják ki.
    Ha nincs akkora kiadói nyomás, akkor rendbeszedik a bétabuildet, amennyire csak lehet, és ez komoly csúszást is okozhat, ha valami makacs problémába ütköznek (persze ilyenről még nem lehetett hallani a béta kapcsán, úgyhogy lehetünk bizakodóak).
  • antgecc
    #147051
    Magáért a játékért játsz, ne cuccért, és akkor lesz értelme.
  • slime001
    #147050
    Ragnaroson nincs valami casual raider guild akinek szüksége lenne egy protection paladinra? 3 hónap kihagyás után visszatérek (mondjuk nem tudom van-e értelme cataclysm előtt már játszani...) és migrálnám a karimat Ragnarosra. A paladin csak alt, nincs túl jó gearje.
    http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ahn%27Qiraj&cn=Medros
  • Agaba72
    #147049
    A könyvből behúzod az egyik slotba az adott stanct, mint bármelyik képességet.
  • PiszkosFred
    #147048
    Mintha szamitana a beta. Kieg utani egy honapban ugyis jon tizegynehany hotfix, ami rendbeszedi annyira a jatekot, hogy mar talan be lehet vele logolni :)
  • Attila1234
    #147047
    Ez tuti?
  • lolSL
    #147046
    november első keddje
  • Ulthuan
    #147045
    Remélem csak azután, hogy elérem a lvl80-at :-)
  • Savmacska
    #147044
  • 1Darton1
    #147043
    Hivatalos információ még nincs. Legtöbben novemberre tippelnek, de az nagyon könnyen átcsúszhat a következő évre, ha nem haladnak megfelelően a bétával.
  • Dr DeViLKiNG
    #147042
    Igen, amikor kiadják.
  • littleNorbi
    #147041
    Tudni már valamit arról, hogy mikor fog megjelenni a Cataclysm ?
  • [HUN]Crassus
    #147040
    na ha nyomsz egy gyors valószínűségszámítást megkapod,hogy jobban jársz az 1 perces wait time-al....még ha csak 30-40%-os a győzelmi arány
  • Looserke
    #147039
    van ally oldalon Arathoron egy 80-as palám és én azt tapsztalom, hogy a horda 10ből 6-7szer nyer random BGn ellenünk. Mondjuk a wait time az 1 percnél kevesebb...
    Horda oldalon is van karim ott azt untam meg, hogy van amikor 10 percet kell várni egy kib*szott BG invre. Amenniy játékidőm van nekem az luxus. 2 óra játékból 1 óra wait time...
  • antgecc
    #147038
    Ennyi volt a Starcraft 2?