166745
  • 1Darton1
    #147443
    Nem emelkednek, csak átváltják őket justice pontra. (http://www.worldofraids.com/)
    Ami gyakorlatilag minden bossból jön.
  • vidu01
    #147442
    Akkor most érdemes beszerezni a hiányzó heirloom cuccokat vagy nem?
  • [HUN]Crassus
    #147441
    miért ne lenne értelme akárcsak 80-ig azokkal fejlődni?
  • slime001
    #147440
    A mostani heirloom-ok gondolom, csak 80-ig jók és nem lesz értelme 85-re azzal fejlődni. Arról lehet valamit tudni, hogy a mostani t10-es cuccok árai, hogyan emelkednek?
  • Dr DeViLKiNG
    #147439
    The cost of heirlooms in 4.0.1 has been intentionally increased above what they currently cost to match the gain of points players will see at level 85. It's recommended that if you want to buy heirlooms you do so now before 4.0.1 is released, or wait until after purchasing Cataclysm, leveling to 85, and running that content for points.

    Ennyit a placeholder árakról
  • antgecc
    #147438
    Nekem is volt ilyen problémám, írtam egy ticketet gm-nek, megoldották a problémámat.
  • Pyotr
    #147437
    fantasztikus
  • picket
    #147436
    ez
  • Pyotr
    #147435
    Hali, pár honap kihagyás után dk-zni szerettem volna (unholy17/54),de valamiért a megidézett petem acton barja szürke és nem tudom irányitani :P
    A Master of Ghouls ki van rakva szóval nem értem mi a gáz.
  • Jimbo
    #147434
    Jó, azért Anub Arakon nem nagy művészet nem wipeolni. Bár, mondjuk olyan nálam is volt, hogy egyik barom sem bírt kiállni a fullánkja elől, de pala tankként azért 20%ról healer nélkül leszólóztam, tehát techinikailag nem volt wipe
  • Me0w
    #147433
    Jah, kozben beszelgettem egy jatekossal, volt egy free migration Magtheridonrol fel eve kb. es akkor halt ki a szerver. Marad a PCT :)
  • Me0w
    #147432
    A 'vok' tipikusan az a szo, amiert embert tudnek olni...
  • picket
    #147431
    Ugye, hogy a grammarnácik nem véletlenül masíroznak a fórumokon?
    (Amúgy jó, hogy így önvizsgálat során jött ki a dolog, mert a korábbi "mien" és "vok" emberke eléggé kiborított. Legalább rájöttem, hogy a vAGYok és a vok között az agy a különbség )
  • [HUN]Crassus
    #147430
    előbb a jogsid legyen meg:)
  • shaime01
    #147429
    én 2 battlegroup tapasztalatait irtam le ahogy én láttam healer,dps és tankként.

    Bc-s gearel viszont olyan nagy probléma még nem is lenne csak számomra érthetetlen modon UK-ban azért kb igy kéne kinézni egy dps listnek mondjuk overall 1500-2000dps

    bosson illő lenne kitolni 1000 feletti dpst aoe packon pedig 2k feletti dpst helyete még a bm hunter is 200-400dpsel rohangál amit nem igazán tudok felfogni föleg warrior aoe packon 300dps-el furyként abszolult wtf, persze nem akarom magam fényezni de nekem mindig sikerült valahogy elérni azt az 1000dpst szóval nem lehetetlen.
    és ez igy megy lv80ig én ezért hagytam abba northenden való dungeont 1et leszenvedtem mindenap triumphért és ennyi.
    mondjuk lv60n is 400-500dpst kikéne már tolni 100-200dps helyet mert SM-ben toltunk anno 100-150dpst :)
  • Banane15
    #147428
    Azért én nem mindenben értek egyet... persze én papot húzok ami egy részről azt jelenti hogy kattintásra invel a DF, másrészt nagyban hozzájárul a sikerhez hogy én vagyok a healer (nem önfényezés, csak így van). Az sem tűnt fel hogy nagy százalékban Old Kingdomba dobna be (egyébként én még nem wipeoltam Anubarakon pedig egyszer tank és egy DPS nélkül toltuk), de ha így is lenne akkor meg nem randomot kell futni...
    Igazság viszont hogy eleinte nagyon idegesítő a BC-s geares téma, főleg ha a tank van efféle felszerelésben, de azért ezt is túl lehet élni egy kis ügyességgel és szerencsével. Persze ha DPS vagy akkor sokminden nem rajtad múlik.
  • shaime01
    #147427
    tudtad ,hogy bandzsa a macskád?
  • jazzy
    #147426
    Meglesz az, ha más nem bekommandózunk 2 shadowpappal :D
  • shaime01
    #147425
    és catában nem resetelödik az MMR haha
  • [HUN]Crassus
    #147424
    1670->1750 35 perc majd 1750 ről 1730 2 óra hossza:D zsíííír....oylan faxul kaptuk a csapatokat,hogy még.Elég foscsi a rendszer még mindig:)
    Szegény sámánomnak már csak 1 hete van fegyó+pajzsra:P
  • Big Bad Ryder
    #147423
    Nemrég húztam fel egy tankot, csak megerősíteni tudom, szépen összefoglaltad :D
    Sunken Templenél ezt szoktam csinálni: az elején beírom "keep up" és meg sem állok az utolsó bossig, hogy a nooboknak ne legyen ideje gépelni hülyeségeket a rossz útról meg ilyenek :D
    70-en, UKban engem is összecsukott az első trashpack, gondolkodtam keményen és a legjobb megoldás a Cobalt blacksmith zöld cuccok vásárlása volt.
  • shala
    #147422
    Hello!

    1 ev szunet utan probalom feltelepiteni a wowot, az op rendszerem win 7, elinditom az install exet es error 132-t a valasz : )
    Talalkozott valaki hasonloval, valaki olyan aki megtudta oldani a problemat? Rakeresten forumokon, ajanlottak par dolgott,de nekem egyik sem valt be.
  • Arwenke
    #147421
    60-70ig ha AVn call to arms van akkor az a legjobb
  • koocos
    #147420
    Egyetértek, nagyon jó írás:) 72től inkább BGzek, mint DF, ott tényleg nincs nagyon mit csinálni:)
  • shaime01
    #147419
    javított verzio

    lv15-20 között általában instant max 10perc, a sok kis szintü alt miatt

    lv27 Sm-hez a min. szint és utána csak ide fog random dungeon berakni viszont elötte mindig BFD,SFK igy ott inkább az emberek questelnek

    lv30-36 SM-be rak mindig, 36tol RFDbe előszeretel elkezd pakolni amit ált. megunnak az emberek mert csontváz bossnál berohan valaki és wipe.

    lv38-39 itt megint begyorsul mivel bejön ZF és Catherdal ami sokak kedvence és gyors insta (zf annyira nem, szar groupal) sajnos lv38n legtöbbször még RFD-be dob és cathedralba 39-42 dob folyamatosan, ritka amikor 39 után RFd-be dobna.

    lv42-47 nagyon gyors a que még dpsként is, ZF-el nagy gyorsan lehet szintezni + egyik legjobb kis szintü insta, jó lootokal és 2hand epic fegyverel + ZF questek ~68% expet adnak összesen 0%-rol lv46n

    lv48-lv57 nagyon kevés insta, 48tol 53ig CSAK sunken temple-be rak be random ami szerintem 1 run után elég söt a legtöbben nem tudják a kombináciot a mini trollhoz föleg miota nincs cartographer, vagy leugranak középen a lukba illetve nem ölik meg az összes sárkányt / minibosst idegesitő insta és hosszu.
    lv54tol elkezd berakni BRD egyes részeibe ami általában azzal végzödik hogy nem tudják merre kéne menni, 54-56 között általában prison részre dob be ami 1.5 bart add ~20-30perces várakozásért nem éri meg. utána LBRS 56-57tol ez általában jó exp és sima run mivel a csapat fele Death knight A dknak 57töl lehet beaddolnia magát LFG-be.

    lv58-62 gyors que outland instance miatt viszont nagyon idő függö mikor jelentkezel be, hétvégén gyors, hétköznap általában 30p-2órás que szoktak lenni, szerver függö.

    lv63-lv66 nagyon lassu que, és általában nincs is party ha van az is maximum mana tombsben érvényesül, lv64-66ig 90%-ban Crypt-be dob be aki járt már ott tudja milyen nem hiszem ,hogy részleteznem kéne.

    lv67-69 Gyors que Shettek Halls folyamatosan easy & fast.

    lv69-72 általában gyors que dpsként, de sajnos wipe a vége. Legtöbben outland gearben probálnak neki vágni aminek az a következménye ,hogy UK-ban második bossnál wipe illetve ha tul is élik utolso bosson wipe mivel healer kifut a manából, illetve 8-10k hps tankok akiket nagyobb trash pack összescsuk szempillantás alatt.

    lv72-76 "megszünik az lfg" mivel 72-73tol nagy %-ban old kingdomba dobál 76ig ami annyiból áll ,hogy instant leave amint behivja a tankot, illetve még anub insta aminél utolso boss 80% wipe dps hiánya miatt

    lv76-79 Akinek van ingere hozzá hogy folyamatosan Hol és Hos-t toljon az csinálja egyébként mindenki inkább questel és általában nagyon hosszuak que idők.
  • shaime01
    #147418
    NAh jó ez a Verzio olvashatatlan picket töröld le légyszi inc javított verzio :P
  • shaime01
    #147417
    bocs a kihagyott 2522 vessző miatt.. :P
  • 1Darton1
    #147415
    Haha, az igazat megvallva megfordult a fejemben.
    Ritka az ennyire kihalt battlegroup.
  • Me0w
    #147414
    A Dungeon Finderrel nem talaltam :) Nem gondolod, hogy generalba irogattam, ugye? :)
  • Tusy
    #147413
    - northrendi repülés lesz 500g 68-as szinttől, 280-as 5000g és 310-es is 5000g (by FS)
  • 1Darton1
    #147412
    Próbáld ki a Dungeon Findert, az az egész battlegroupban keres tagokat, és elég gyors. Már egy ideje benne van a játékban. :F
  • Me0w
    #147411
    Akkor te jo realmon vagy, en Magtheridon-on szinte alig talaltam a 20-50 bracketben instakat, volt, hogy 1,5 orat vartam csapatra, kozben meglett 1 szint ;) A masik, hogy olyan gyors most a fejlodes, hogy az alacsonyabb szintu instakban szerzett cucc is 'pillanatok' alatt elevul, sajnos. Anno a priestemmel en is 5 perc alatt talaltam csapatot barhova, a rog-al pvpztem, DK-val volt, hogy varni kellett, de nem volt jellemzo.
  • hawkie22
    #147410
    Pontosan. Én több altot próbáltam így ki, seccperc alatt felhúztam 71ig egy huntert (igaz, utána töröltem, mert meguntam :)), 45ig warriort, vagy 50ig priestet. Az altozásnál, új karakter indításánál tökéletes az új LFG-rendszer. DPS-ként is max 6-8 percet kellett várakoznom, és jött az insance. Közben meg questelés. Tankként kb. tényleg instant hív, healerként kell egy kicsit várni. De akkor is gyors. A kettő együtt (questelés és instázás) jelentősen meggyorsítja a fejlődést. Valszeg a goblin altomnál is alkalmazni fogom. :D
  • Warden
    #147409
    Miért ne lehetne partyt találni?Ennek a a kiegnek a legnagyobb újítása a random dungeon rendszer bevezetése volt.A legfrisebb altommal nem csináltam meg össz vissz 200 questet 80 ig.Igaz healer így minimális várakozási idővel hívott be eggy egy randomra.Tank karakterrel teszem azt instant lehet menni.Persze az sem egy hatalmas játékélmény hogy 6x egymás után bemész "random" scarlet armoryba, de ha jó a csapat és még mindenki menne egy egy kört ennél gyorsabb módja nincs a szintezésnek.
  • Hugh Hefner
    #147408
    hát, most hogy nézegettem itt a triallal, régen is különvált nagyon a lvl60 és a nem lvl60, de volt élet lentebb is, most kb sehol senki : | nagyon nem az a játék ami volt régebben ha nem vagy max szintű
  • koocos
    #147407
    Bizony menne a qq, h "mi bezzeg felhúztuk, őkmeg mérnem" stb.
  • Zenszkij
    #147406
    Sok új játékos van, és sok új karakter. Az élményt vennék el, ha lenne premade 80-as kari. Mert aki felhúzta 80ra, sokat kínlódott vele, ezt nem szabad elvenni tőlük..tőlünk..
  • Fehercsoki
    #147405
    És nem lesz olcsón 280as?:D
  • tarti19
    #147404
    Az a 280%-os átvándorol 310%-ra s 5000 goldba fog kerülni.
  • Me0w
    #147403
    Sajnos most mar az 1-80 (85) egy rohanas, szerintem lassan bevezetik a premade 80-as karaktereket, mert mar tenlyleg csak idohuzasra jo a content az elejen. Szerintem uj jatekos aranylag keves van, akik vannak is, vagy valakinek az ismerosei, es minel hamarabb raidelni szeretnenek, vagy hallottak rola dolgokat es kiprobaljak, ok is fel akarnak zarkozni. Alacsony szinten csapatot talalni hulyeskedni vagy instazni szinte lehetetlen, en pedig meg elvezem RFKt vagy Scholot, de szokoevente egyszer lehet partyt talalni, az is daralas vegig. Azert sajnalom, 4 eve meg nem ez volt :/