166745
  • Pyotr
    #147483
    Ezen sose bánkódj legalább 1 dologba kapaszkodhatsz:)
    De továbbra se értem ,hogy lehet megoldani 1 pve,pvp,pvep,pvpe 1v1kontra 5v5 játékba hogy legyen balance:)
  • [HUN]Crassus
    #147482
    pl kezdhetnék úgy ,hogy a tanktalentes PVP gear palámmal ne üssek 4 sec alatt 30 ezret:P:)
  • Pyotr
    #147481
    Hogy akarsz te a 3 funkció (tank,dps,heal)között 1v1 balance-ot csinálni?
  • lolSL
    #147480
    azért nagyon szánalmas hogy annyira nincs 1v1 balance hogy egy dps meg tudjon ölni egy bohóc healert talán
  • 1Darton1
    #147479
    81-85-ig minden szint után
  • Fehercsoki
    #147478
    Akkor tehát cataclysmben hány szintenként jár 1 talent pont?
  • 1Darton1
    #147477
    Amilyen gyenge most a rogue, rá is fér. Pláne, hogy minden más class-t is buffolnak erősen.
  • Me0w
    #147476
    En is udvozolnem az otletet. Legalabb egy level 70-es karaktert lehessen kapni ;) Blizz megint alkotott, kb. 1 hete ujra lehet premade karakter Cata testbe 'masolni', a wait time 24 nap. lol? :)
  • [HUN]Crassus
    #147475
    nah jah az kényelmes:) pont mikor kijött LK akkor elmélkedtem róla,hogy a "régi" játéksook vagy pl akinek van teszemazt 3db 80-as karija ugyanmár indíthasson egy "instant" 80-as karit....ne kelljen az "unalams" szintezést végigmókáznia ha nem akarja.....
  • [HUN]Crassus
    #147474
    amúgy a másik fricskája a "balance"nak /ami HIVATALOSAN sem 1v1 ben sem 2v2 ben nem létezik!!!/ az amikor BG -ben a fullos PVE emberek olyan számokkal csinálnak több DMG-t több HEALT,hogy az már a pofátlanság határait súrolja....sem a fullos pala gearemben vagy a 80%-os sámán gearemben közöm nincs egyikhez sem egy PVE kari teljseítményéhez! és itt nem ICC ben vagyunk hanem BG ben ahol szerény személyem 1400 ill. 1200+ resivel rohangál:P
  • Me0w
    #147473
    DK. Legalabb az elso borzalmas 55 szintet atugrod vele :)
  • Omlás
    #147472
    Ezért nem értettem soha a balansz dolgot sem.

    Kasztokat lehet balanszolni de játékos skillt nem, van olyan ismerősöm akinél mindíg az az OP karakter aki aznap épp szétszivatta pvp-ben, neeemlehet hogy ő gyengébb á nem az ellenfél kasztja OP.... XD

    Jó biztos van lesz is némi káosz tökéletes balansz nincs nemis volt nem is lesz de játékos skillel nemtud számolni a blizz. Mondjuk az a szánalom ha egy atom pro játékost szétgyaláz egy 8 éves egy "kétgombos" karival de szerencsére még ennyire nem durva a szitu. Ott hal meg az egész game majd ha ez bekövetkezik :)
  • antgecc
    #147471
    Hát ez röhej... nem elég, hogy aoe-t kapott a rugó, ami siralmas nagy faszság, még selfheal-t is kap. Ez baszki... ez...
  • [HUN]Crassus
    #147470
    hidd el most főleg resto sámánként tudom mennyire szartse tudok akár egy közepes playeral szemben sem:P:)

    de mondjuk a TAnk warrimmal vagy a PVP geares tank talentes palámmal ,meg kiröhögöm őket....
    ezért adom Omlás véleményét,hogy játékos függő valamint class és gear függő
  • Dr DeViLKiNG
    #147469
    DK-ként tényleg nagyon sok gondom van velük.. ja nem. De az jelenthet valamit, hogy a s3/s4 rank1 rugo haver is azt mondja nevetségesen durva lesz a rugo cataban. Lehet neki elhiszem.
  • [HUN]Crassus
    #147468
    Devilnél meg a hülye is látja,hogy komoly gondjai vannak a rugókkal szemben PVP ben....
    nem így kel hozzáálni Devil......
  • [HUN]Crassus
    #147467
    amúgy szerintem ezzel a gondolatoddal meg is oldottad a kérdést!:D
  • Dr DeViLKiNG
    #147466
    Nehéz 3 gombot nyomogatni? Vagy ha gáz van/valaki hátbaver akkor vanish azt' csá?
    Peccs után meg a csodaskilljével még leülni sem kell majd...
  • Omlás
    #147465
    Játékos függő.

    Nekem lehet, hogy könyű a hunter pl neked meg totál káosz :P
  • Felgolos
    #147464
    Helyesbítek melyik az a kaszt 1-80 gyorsabban tud fejlődni mint a többi és könyebb kezelni és jobb pvp-be+ insta, alacsony szinten nagy külömbségek vannak még a kasztok közöt.És egyes kasztokal könnyebb szintezni.
    Persze 80 lvl szint az más, ott elvileg nem kellene hogy legyen különbség.
  • Omlás
    #147463
    Blizz bevezethetné wownál is amit dio3-ban fog.

    NO UI módosítás NO macro NO addon.

    Mekkora lenne :D talán még élvezetesseb is lenen a game mint most, kitudja.
  • [HUN]Crassus
    #147462
    nemjó a kérdés,mert mi az hogy könnyen játszható egyáltalán?
    állni egy boss fighton és dps elni makróból vagy makró nélkül mondjuk átlag 8 ezrest vagy 5 fős instában bementeni a healert tanként egy taunttal vagy DPS ként egy stunnal....vagy ugyanez fordítva healerként egy extra mobcsoport véletlen behúzásakkor kitolni a maxot vagy ugyanezen esetben tanként még összeszedni 4 váratlan mobot és bementeni a partit?
    VAgy pvp-ben rugógént szeletelni a healert majd rásprintelni az egyik veszélyes DPS-re az kigaugeolni...majd vissza blind a healerre Vanish,kombatból kijönni és sap...és kezdeni előröl?
    VAgy healer duduként észrevenni egy kasztot amit feral chargeal beszakítassz,utánna gyors ciklon az enemy healerre és felhúzni a 2 másik tagot ezalatt az 5 sec alatt?

    ezek csak kiragadott példák arra akartam célozni túl összetett a kérdés,hogy érdemben eltudjuk dönteni szerintem.......
  • Felgolos
    #147461
    Szerintem a Rugo az egyik legnehezebb. (fejlődni káosz vele!)
  • PiszkosFred
    #147460
    Witchdoctor (nem is indoklom miert)
  • Dr DeViLKiNG
    #147459
    Rugo mindenben.
  • Felgolos
    #147458
    Hello! Érdeklődnék hogy szerintetek melyik a legkönnyebben játszható kaszt!(fejlődés,insta,pvp)Csak egy témát szeretnék fel hozni, szerintem a paladin!(szerintem indokolni nem kell)
  • [HUN]Crassus
    #147457
    :D kb:)
  • picket
    #147456
  • Omlás
    #147455
    Elvileg jöv hét szerda.
  • [HUN]Crassus
    #147454
    ne reggeli AH meg KV zatok nekem! akkor az a 15 allys miért tud bejönni és 5-8 percig koncentrálni és letudni a napi BG-jét normálisan?
  • [HUN]Crassus
    #147453
    MÁTKA/retri pala/ és PUSCH-ot/elem sámán/ külön üdvözlöm BS-en, előbbi 3108 dmg el járult hozzá a meccshez utóbbi pedig 17605-el.........

    MINEK JÖNNEK BE EZEK AZ EMEBREK EGYÁLTALÁN? MINEK VÁRNAK 8-12 PERCET ERRE? mi ennek az értelme? most komolyan?
  • [HUN]Crassus
    #147452
    reggeli strand/védekező kör/: 5 perc alatt 12 hordás player nem sebzett KAPASZKODJATOK MEG : 100.000-et! én full heal talenten 120k-t toltam a tankokba mondanom se kell hiába......volt még egy hunter az jött velem tankokat lőni ő csinált 180k-t a maradék 13 ember MEGHALT instant és a Tankok közelébe nem jött....MI A PICSA EZ??????
  • Arwenke
    #147451
    Mikor lesz patch, az lehet mar tudni?
  • Pluto
    #147450
    #147440 MMO Championon minden le van írva
  • shaime01
    #147449
    válsd be gem-re amig tudsz belöle pénzt csinálni :>
  • vidu01
    #147448
    Badgeből szeretném, van egy csomó triumphom amivel nem tudok mit kezdeni.
  • Lacee
    #147447
    ajjaj, akkor nagyon nem tudok olvasni :)

    "...a hiányzó heirloom cuccokat vagy nem?"
  • 1Darton1
    #147446
    t10-et kérdezett ;)
  • Lacee
    #147445
    ha badge-ből vennéd, akkor érdemes, mert a justice pontokra váltás után drágábbak lesznek. Viszont ha argent tournamentes sealekkel vennéd, akkor nem kell sietni, azok maradnak a jelenlegi árukon.
  • slime001
    #147444
    Nem írtam olyat, hogy nincs értelme 80-ig azokkal fejlődni.