166745
  • Sephi
    #147563
    BC-et ugy hoztuk kulfoldrol, hogy varos szelen megaltunk 2 dobozzal, es jottek ki az emberek, es feltunk, hogy majd elvernek a zsaruk :DDD
  • Fehercsoki
    #147562
    Nekem reggel 8ra itt volt:)
  • jazzy
    #147561
    Én rendeltem a wotlkot és lerobbant a srác autója aki hozta Pestről és csak este valamikorra ért ide reggel 9 helyett :D
  • Sephi
    #147560
    Mi asszontuk, hogy ha akkor Pesten leszunk, akkor tuti odamegyunk efjfelbe atom geekedni es fel napot sorban allni :D

    (legjobb volt a WOTLK-nek, nekunk mar megvolt de azert is odamentunk:D)
  • Fehercsoki
    #147559
    7500 ft körül találtam külföldről(szállítás még 1k).Csak nekem a megjelenés napján kéne nem akarom napokat várni:D
  • Skill
    #147558
    remélem lesz ;)
  • Fehercsoki
    #147557
    Van valahol olcsóbban Cataclysm mint 10k?
  • Arwenke
    #147556
    Minden esetre extended maintance lesz most, szoval lehet hogy patch day.
  • Fehercsoki
    #147555
    Ez engem is érdekelne,úgy hallottam most jön,de sokan mondják hogy nem.
  • picket
    #147554
    Skill megkérte a kezét, ő meg burkoltan igent mondott. Nem értem mi a problémád ezzel
  • Lacee
    #147553
    úgy olvastam, hogy az arp kövek critre fognak cserélődni, pénz nem lesz.
  • Arwenke
    #147552
    A heten elvileg jon a patch?
  • XeroX
    #147551
    Kérdés:
    Megszünik az armor penetration, azzal vagyok kikövezve, mi lessz a kövekkel ? cserélődnek valami másra? eltünnek ?, és ha eltünnek akkor
    az árát amiért vettem megkapom ? (mert ugye fizettem érte nem keveset).
    Patch után nem szeretnék ott állni kövezetlenül 100g -vel.
    Valaki tudna linkelni egy combat rogue talent -et az új patchez ?
    Thx
  • QuippeR
    #147550
    miért nem jó válasz a cancel subscription?
  • quad
    #147549
    ez kataklizmaban nagyon mas lesz , minden kaszt reszerol ;)
  • Warden
    #147548
    A legnépszerűbb bar addon talán a bartander 4.Az addonok kényelmi funkció és olyat használj amire szükséged van.Amennyiben instázol-raidelsz mindenkép kell egy threat mérő addon ill egy boss mod.A legelterjedtebb az omen, boss modban meg jó a big wigs és a deadly is.A curse-n találsz szép számmal komplett ui kat is nézz körül mi tetszik és szedd le azokat az elemeket amik szerinted fontosak számodra.
  • Hugh Hefner
    #147547
    lehet hogy csak azért, mert a rugombol indulok ki, de azt eltoltam lvl 60-ig, es valoban kb 3-4 gombot kell nyomogatni, de most pl warriort es maget szintezek, es mar 20 kornyeken is neha eleg sok a gomb (mindez azert, mert akarhogy probalkozom, hiaba bindelem a secondary actionoket, keptelen vagyok bevonni mas action bart mint az alapot a jatekba, de ez az en balfaszsagom, megoldom). mondjuk egy magenal boven tobb kell mint egy rugonal...

    egyebkent milyen addonokat javasoltok? amiket mindenkepp erdemes felrakni?
  • Savmacska
    #147546
    Hasonló karaktereim vannak, a hunter lecserélve shamanra, ugyan ez.... +1dk :) Pala tank/dps/healer 5,8k gs minden talentra nekem ezekből a tank tetszett leginkább. Dk 5,2k tank sé dps gear nem jött be 3hónapja be sem léptem vele, lock 6k destro, 2gombos mondjuk inkább 1spemmelős nem tetszik, shaman 5,2k elem nem bejövös, 5,5k resto nagyon szeretem a restó ágát :) warrior 5k tank 4,8k fury inkább tankolgattam bára fury sem rosz csak oda kell gear :) pap-ot igazából pvp-re tervezgettem 5,3k disco 4,6k körül a shadow szeretem csak nincs az az Isten h geart szedjek vele emrt lusta vagyok egyébként a sahdow jó, szép nagyot lehet vele tolni, nem annyira unalmas mint az elem sámán illetve a lock(destro) lényegében húzok egy Drood-ot 76os most, szeretnék belöle csinálni egy restot mert attól jobb nincs raidre, illetve gondolkozom egy boomkin-en vagy cicán, dps sosem volt az én kedvencem, raiden mindig olyan slot-ot szerettem betölteni, aminek/akinek fontos szerepe van tank/healer, kiegre sztem előtérbe helyezem a sámánt és a druidát de még nagy kérdés lesz melyik lesz a main :) Bocs a helyesirásért tul gyorsan gépeltem :)
  • attiGT
    #147545
    ha elarulod hogy kell valojaban, meg az is lehet!
  • Skill
    #147544
    csak nem jössz hozzám ? :)
  • lolSL
    #147543
    cancel subscription
  • attiGT
    #147542
    bankkartyas fizetest hogy lehet letiltani, hogy a kovetkezo honapban mar ne vonogassa le, hanem majd gamecard-dal fizessek?
  • Warden
    #147541
    A roguemat a bc ben huztam fel az tetszett ill a hunterem a vanillában első altként.Mondjuk a paladin mainem melett akkor a hunter funkcionális farm karakter volt és az is szórakoztatott, ill az akkori paladin melett minden karakter jobb volt bármire.A woltk hozott most magával egy mage-t egy warriort egy lockot és egy priest-et(nagyon raid orientált volt ez a kiegészítő).Nyilván való a mostani woltk-os altok szinteződtek a leggyorsabban és a legkönyebben full account bindes itemekkel ill ha valamit megkívántam nekik ah-ból hát megvettem mert miért ne.Kipróbáltam egy dk-t is a kezdő event miatt az tetszett maga a dk nem.Egy drooidot terveztem még de azt most hagyom, abból worgen lesz legalább annak a kezdő questjeit is majd megnézem.

    A mage froston egész jó móka az arcane valóban dögunalom.A warrior dps éről nemigen tudok mit mondani questelni jó volt furyn de instázni csak tanként voltam vele az is az egyes talentje.A lock szintén unalmas számomra, viszont szerintem a legtúlspilázottabb class.A roguem az echte pvp karakter amire anno a bc ben készült (herba-miner) nem funkcionál mivel abszolute nem kell virágot szedni ill bányászni.A hunter mm ága szintén unalmas egygombos, a survival az kicsit jobb a maga 4 gombjával de én bm szerettem vele játszani az meg ebben a kiegben nem volt jó semmire.

    Válaszolva a kérdésedre a paladinnal jó dps elni úgy hogy nem makrózol csak a startattackot.Főleg most hogy az omnicc szépen csillog cd lejártakor...

    Apropó omnicc nem tudja valaki hogy hogy a fakkba lehet ignorálni benne dolgokat?Van bent iylen funkció elméletileg de nem akar működni az istenért sem.
  • Fenrir
    #147540
    Arathor? Oda csak a b*zik járnak :)

    Ragnaroson várunk szeretettel :P
  • jazzy
    #147539
    Azzal mondjuk még nem próbáltam, amit próbáltam, mage, warlock, hunter, warrior, priest, shaman elementalon, hát egyikkel se volt annyira izgalmas, de mindegyikkel kell figyelni valamennyire.
  • 1Darton1
    #147538
    Feral cicussal egész izgi, de vannak még hasonlóan bonyolult roták.

  • Fehercsoki
    #147537
    5 gomb,jó is lenne,arcane maget láttál már?2 gomb.(+ a buffok)

    #147536 Dpselni alapból nem izgalmas,és szerintem az is mind1 hogy 2 vagy 5 gombot nyomogatsz...
  • jazzy
    #147536
    Mivel izgalmas dpselni?
  • Warden
    #147535
    Most ugy 2 hete lett a papom 80 as, a kettes talentje shadow.Még a locknál is unalmasabb vele játszani pedíg úgy gondoltam hogy annál unalmasabb bemakrózhatóbb class nincs.Tévedtem.Nem véletlenűl nem csináltam 200 questet sem inkább discen healeltem vele az legalább fun.Minden class 5 gombos amiből min 3 bemakrózható a maradék kettő is simán elfér egérgombokon remélem ez majd kicsit módosul szerdától.

    Jah és 2 heti minimális játékkal így bír kinézni.Jó ez a játék de tényleg...Jah és a shadow gearje is full hasonlatos, és csak azért nem ic 10-25 ös mert azt szent esküvel megfogadtam hogy a mainemen kivül én oda be nem teszem a lábam virtuálisan soha egy karakterrel sem.
  • antgecc
    #147534
    Ha caster dpselni akarsz, akkor inkább ajánlanám a priestet shadowként. Sztem (lehetőségekhez képest) izgalmasabb vele dps-elni, úgymond többbgombos kaszt, valamint ha úgy tartja kedved healelhetsz is vele. Ha majd gyors hc farmra akarsz menni, healerként sokkal jobb dolgod lesz.
  • [HUN]Crassus
    #147533
    hehe
  • BEAST #147532
    uh... ez most fájt. :(
  • LeWyTy
    #147531
    Szerintem unalmas
  • FSpofon
    #147530
    de ők nem ő::)
  • Csirke4
    #147529
    legjobb
  • [HUN]Crassus
    #147528
    van pár leányzó nálunk és nem panaszkodnak ilyesmi miatt....nemigen látszik,hogy a karakter irányítója leány avagy fiú
  • [HUN]Crassus
    #147527
    amúgy csak ezt kell megjegyezned ha arathor horda a lakhelyed:

    CRASUS VICTORY!:)
  • [HUN]Crassus
    #147526
    16 év alatt biztosan.....azokkal meg csak elboldogul a "kollegina":)
  • LeWyTy
    #147525
    Normal
  • arton
    #147524
    ok, thx