166745
  • picket
    #147604
    Neked tényleg mindent feltölt az operátor Trinity?
  • picket
    #147603
    Flémet akart indítani, és te megadtad neki a lehetőséget
  • antgecc
    #147602
    Hmmm... hülye példa. Én is csak azért jártam vezetés oktatásra, mert másképp nem adnak jogsit. Gondolom ezzel te is így vagy, szóval ez nem épp a megfelelő példa.

    Második résszel egyetértek.
  • antgecc
    #147601
    "az okos, ügyes, szép emberek csak sc2-znek"

    Még csak hasonlót sem írtam.

    "Téged nem érdekel a wow, nem akarod megtanulni"

    Több, mint 5 évig wowoztam, több hó kihagyás után, jelenleg megint aktív az acc-om, de csak funolgatok. Nem akarom megtanulni? Utaltam volna ilyesmire? Nem rémlik...

    "feltűnt-e, hogy az sc2 előtt léteztek már más rts-ek"

    Könyörgöm... te miről beszélsz? Ez hogy jön ide? Megint megkérdezem: neked mi fáj?
  • Savmacska
    #147600
    ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓHÓHÓHÓHÓHHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ omfg
  • Warden
    #147599
    Egen.A mégéletrevalóbbak azok nem járnak autóvezetésre sem oktatóhoz hisz autoditakta módon is el lehet azt sajátítani.Mitöbb igazából semminek nem kell utánaolvasni hisz vag yrájön magától az ember vagy ha nem akkor nem is lehet lényeges...

    Egy sima ötfős napi altos badges runban vagy egy pugos icc 25 be ha valaki jár olyanra valóban tökmindegy az a 1-2k dps nem azon fog mulni hogy lemegy e az adott boss.A wow nem agysebészeknek készült valóban zömében nem is azok játszanak vele, csak sajna a zöm játékos nemhogy a saját classával nincs tisztában, de arra nem veszi a fáradságot hogy legalább a kibaszott lootáblán kivül bármit is megnézzen az adott bossról.

  • 1Darton1
    #147598
    Ha felületesen vizsgáljuk, akkor igazad van. Hasonló módszerrel az sc2-höz sem kell semmi ész, sőt semmihez sem a világon. Mert a nagyon alapvető összefüggéseit akárminek meg lehet tanulni percek alatt. Minek is ész egyáltalán?

    A szarkazmust félretéve, csupán az egyéni preferenciád alapján döntesz, fölösleges idekeverni, hogy az okos, ügyes, szép emberek csak sc2-znek. Téged nem érdekel a wow, nem akarod megtanulni, de az sc2 nagyon bejön, ezért abban majd jobban elmélyülsz. Érthető logika. Már csak az a kérdés, hogy feltűnt-e, hogy az sc2 előtt léteztek már más rts-ek? Például az sc, ami játéktechnikailag ugyanolyan remekmű.
  • antgecc
    #147597
    Meredek, valóban, főleg mivel teljesen más stílus. De mégis helyénvaló lehet, ha azt vizsgáljuk, hogy melyikhez mennyi ész kell. Sztem ebben nem lehet vita. Szeretem, ha egy játékban van kihívás, kelljen hozzá valami plussz: ügyesség, gyorsaság, logika, akármi... Nos, wowban ezekből igen kevésre van szükség (pve-ről beszélek). Ezért csak könnyed kikapcsolódásra alkalmas. Bár ez megint más téma...
  • 1Darton1
    #147596
    Gondoltam egyértelmű dolgokat csak viccből kérdőjeleznek meg emberek.
    Az a wow pve és sc2 összehasonlítás is elég meredek. Próbálok jóhiszemű lenni, habár az ösztöneim mást súgnak.
  • 1Darton1
    #147595
    Még csak 5 éve van a játékban, valóban "újítás".
  • Savmacska
    #147594
  • antgecc
    #147593
    Ebbe ne menjünk bele, hosszú lenne. A lényeg, hogy nem ilyen egyszerű ez.
  • antgecc
    #147592
    Neked meg mi fáj?
  • r4pt0r
    #147591
    Ezt úgy mondod mintha bárki mondta volna hogy használd, ha nem akarod nem használod. Nem értem mi a gondod.
  • Hugh Hefner
    #147590
    borzalmas amúgy hogy bevezették a makrót a wowba. kb értelmét veszti a fél játék miatta, az első újítás, amit nagyon ellenzek.
  • 1Darton1
    #147589
    Haha, ez jó volt. És teljesen úgy tűnik, mintha komolyan is gondolnád. Pókerarc.

    (A makrós poénját se vegyétek komolyan.)
  • Arwenke
    #147588
    NEm azert de az SC2 se egy elmelkedos jatek, meg vannak az alap nyitasok es valoszok ra. Ott is belehet, sot be kell gyakorolni a dolgokat es jo gyorsan kell tudni klikelgetni.:)
  • Arwenke
    #147587
    Mondjuk a jo makrohoz tudni kell mit irjal bele.:) En sem makrozok, ki probaltam, de ugy tenyleg uncsi.
  • [HUN]Crassus
    #147586
    csak az a probláma a játékosok többsége kurvára nem képes utánnanézni sem a PVE dps rotának sem annak ,hogy tankoljon ,healeljen és nem is beszélve mit kéne csinálni bizonyos BG-k ben.....:)
    de még arra sem veszik a fáradtságot,hogy legalább kérdezzenek....na mind1:P
  • antgecc
    #147585
    Az életrevalóbbak elitejerks-t sem látogatnak. Mindig magam jöttem rá a rotára.

    Egyébként nyílván a wow nem egy ész játék. Ezért is Starcraft 2-zök mostanában.
  • jazzy
    #147584
    Ettől függetlenül én sem szeretem az 1 macrot ütök és azzal dpselek dolgot.. pve-re egyedül a shadow priestel van macrom, az is nochanneling, hogy a mind flayt ne szakítsam utolsó tikk előtt lag miatt.
  • jazzy
    #147583
    Az ész annyit jelent manapság a wowban, hogy felmész elitist-jerksre, elolvasod, és ütöd amit ott a theorycrafterek leírtak.

    Nekem nincs dkm, csináltam egyet de nem tetszett, 60ig bírta és kitöröltem, de ha kapok 10 percet insta előtt tudni fogom vele az ideális rotát amit fél óra alatt begyakorlok.
  • antgecc
    #147582
    Van aki képes normálisan is játszani és nem csak makrókban gondolkodni. Életemben nem használtam még makrót és nem is fogok.

    Senki nem mondta, hogy bonyolult a dk, de tény, hogy a dk rotájához kell a legtöbb "ész". Arcane mage, muti rugó, elem shaman hol van hozzá? Sehol....
  • Me0w
    #147581
    Nem mindenki szereti total commander szintre butitani a jatekot, nekem kulonosen tetszett, hogy egy picit figyelni kell :)
  • Arwenke
    #147580
    Ha meg 1 irsz egy ertelmes makrot hozza, akkor a DK is 1-2 gombos class lesz.
  • [HUN]Crassus
    #147579
    igen kicsit bonyolultabb klassz....igaz csak akkor ha jól akarod tolni vele,mert ha csak "nyomod ami nincs CD-n" úgy azért középszar DPS/Tankolásra még úgyis alkalmas:)
  • Arwenke
    #147578
    Annyira azert nem bonyolult az a DK.
  • Me0w
    #147577
  • Arwenke
    #147576
    Na amcsiknal patch, akkor holnap nalunk is elvileg.
    IME.
  • Me0w
    #147575
    Tengernyi DK van, legalabbis mikor meg jatszottam, volt. Roppant jol lehetett vele mind instazni, mind szoloban / small groupban fejlodni. Lehet az volt a gondja az embereknek, hogy nem 2 gombos volt a rotacioja, hanem 6, igy az egyszerubb lelkek 'ez nekem bonyolult bazmeg' felkialtassal visszamentek a retardinokhoz es a rogokhoz ;)
  • Arwenke
    #147574
    En gyujtoit rendeltem, azt kapja a gyerek ajandekba karacsonyra, igy aztan dec 7 lesz nalunk a karacsony.:)
  • tarti19
    #147573
    Blizzard Storeban 35 euro lesz. Az kicsivel kevesebb mint 10K jelenlegi árfolyam mellett:P
  • Hugh Hefner
    #147572
    áruljátok el kérlek, miért nincs TENGERNYI death knight? a kaszt elég cool, elvileg jó tanknak meg dps-nek, mi trükk benne amiért nem használják annyian?
  • De8Vent
    #147571
    jóféle oltás :P
  • 1Darton1
    #147570
    Havi háromezerért többet is mutatok.
  • PiszkosFred
    #147568
    Szerdan szabadfoglalkozas lesz :)
  • Fehercsoki
    #147567
    Holnap?Inkább szerdán,valószínűleg patch lesz,de ki tudja...Bár ha patch lesz akkor holnap amerikaiak már megkapják,szóval tudni fogjuk hogy jön.
  • [HUN]Crassus
    #147566
    holnap nagypeccs? este 23:00-re elindul majd a game?:D
  • jazzy
    #147565
    A wow-banditák :D
  • Sephi
    #147564
    Helysbites :

    Mind rendelt volt (mindenki a magaet, egy egesz guild), csak mi mentunk ki ertuk, mert a szalitas az ket nap lett volna.