166745
  • genRob
    #147966
    Nekem működik.
  • slime001
    #147965
    Én Auctionator-t használok. Nem tudom a te igényeidet kielégíti-e, de nekem bevált és működik.
  • 1Darton1
    #147964
    Elméletileg addonok nélkül is megtörténik a fogaskerék crash.
  • Jaroslav
    #147963
    Rupturet használj inkább, evist csak akkor, ha nem kell frissítened az sndt vagy rupturet. Blade flurryt ne használj bosson, mert csak annyit érsz vele, hogy lassabban jön vissza az energyd. Talented nem tudom, de gondolom coup de grace-re raktál, azt a két pontot tedd át lethality-re.
    Crit20 gem remélem nem crites gem, ha igen akkor az kuka és 10agi/10hastet használj sárga socketbe. Minden socket bonust rakj ki, a kéket 10agi/10hittel. Reforgeolj minden critet magadon 200 expertise-ig és kb 300 hitig (ha több van az sem árt), a maradékot tedd haste-re.
  • lolSL
    #147962
    remote ah
  • antgecc
    #147961
    Valaki tud egy működő és jó aukciós addont? Auctioneer be van tojva és nincs frissítés hozzá.
  • PiszkosFred
    #147960
    Ha kikapcsolod a DBM-t, az is megoldja a dolgokat.
  • shaime01
    #147959
  • XeroX
    #147958
    *REV = RVS (Revealing Strike)
  • XeroX
    #147957
    HC rugók segítségét kérném.
    Ha vért hugyozok sem tudom a dps -em 6k fölé vinni icc -ben.
    GS: 5700, Combat, 5/31/0, Hit:460, Haste:380, Crit:48, Exp:30, glyph:ok.
    Enchant : mindenen ami kell.
    Kövezés: Agi20, Crit20 + ami kell.
    Mainhand: soulbreaker, off: Liar's tongue.
    Rota:3SS-SND-4SS-1REV-Eviscreate-4SS-(SND vagy 1REV+Evis)
    Közben CD-re megy az Adrenalin+KillingSpree+BladeFurry.
    Ez Bossnál megy, trash moboknál próbálom a SND -t fenntartani+CDBladeFurry, és ha összejön 3CPvagy4CP akkor Eviscreate (de addig általában már meghalnak így a pár másodpercig fennmaradó CP -ot rányomom SND -re (mert csak arra tudom használni[vagy selfhealt]).

    Mateklecke: A megadott adatok felhasználásával hozzuk a rogue DPS-t 8k -ra.

  • games4ever
    #147956
    Nekem is az van. Tökéletesen megy, még raidelni is lehet vele. Naponta vagy kétnaponta kb egyszer rátör a hisztéria és megszakadozik, de csak ki kell kapcsolni és újra be aztán már jó is. Egyéb problémát nem fedeztem fel vele. Nekem bevált.
  • Glesthor
    #147955
    Nekem vodás mobilnetem van. Lehet, hogy elviszem majd valami WoW-os archoz és kipróbálom. Imádkozni kell!!
  • lolSL
    #147954
    Despite no official announcement from the MLG staff on the matter, it appears that World of Warcraft has been dropped from their PC circuit. According to GameAche.com, there have been various reports and sources that all of the MLG WoW staff were told during or prior to MLG D.C. that they would not be needed at the next event in Dallas, as there would be no tournament.


    végre tényleg vége az arenanak a cataclysmmel
    rated bg ALL THE WAY
  • 1Darton1
    #147953
    Ez a legtöbb esetben megszünteti a fogaskerekes kifagyást.
  • Savmacska
    #147952
    mik ezek a a parancsok amit irtál ?
  • Savmacska
    #147951
    Ez mi ? Kivettem poénból 4 t10 et aztán mdonom nem kell mert jobb van és van rajt 1óra 41perc visszavetetném vendorral azt kiirja h Sorry unable to refound that item. ilyenkor mivan ?
  • Dr DeViLKiNG
    #147950
    Jó hát a druidot sem kell félteni a selfhealjeivel :D
  • 1Darton1
    #147949
    Először is, meditálj többet, vagy igyál meg pár felest.
    Aztán próbáld ki ezt:

    /console showDetailDoodads 0
    /console showSimpleDoodads 1
  • Savmacska
    #147948
    ez nem hiszem el g*ci sw- bankjához ne menjetek mindenhol pad meg stb azonnal kifagy ha rámegy az egér.... 5prc alatt msot nyomok 11edjére kontrol-alt-delt és feladat bezárása.... ez egy vicc komolyan elmehet a ku*va annyába h baszik megicsinálni..........
  • 1Darton1
    #147947
    Én is 1450 körülivel rohangálok, baromi nagy élmény, hogy 5 fő alatt nem nagyon tudnak megölni. És a feralnak még így is erős a dmg-e.
  • Savmacska
    #147946
    amugy a mai peccs mivolt ?! remélem ez a rohadt szar kifagyás.
  • Savmacska
    #147945
    Pont ezt akartam leirni ma csak nem értem haza melóból nem volt időm, palámmal is halottam h szara retri mondom jó akkor lesz egy holy meg egy prot talent. tankoltam egy hc-t palával jött még egy pala átlagos kb 5,2k gs-el csupán csak 12k over all-ja volt :DDDDDDDDD Szóval holy helyébe lépett a retri talent :DD
  • Dr DeViLKiNG
    #147944
    1045 resi. Az annyira még nem is sok, ahhoz képest amit embereken látok (full resi enchantok, resi gemek, és szaladgálnak 1600+/70% dmg red-el)
  • 1Darton1
    #147943
    Ez inkább a resilience buff miatt van. :p
  • Dr DeViLKiNG
    #147942
    Más. Pénteken vettem egy ssd-t (32k huf a 64gb-os). Eszméletlen gyors lett minden program. Dalaran betöltése olyan 5 sec :)
  • Dr DeViLKiNG
    #147941
    Jó lett ez a tank spec dknak. Mindenre jó :D
    Volt hogy 5v1ben nyertem full hpval(érdemes ránézni a healing donera is)
  • Különc
    #147940
    T-Online mobilnettel raideltem kora tavasztól júniusig és habár nem gyorsabb, de stabilabb!!! volt mint az otthoni, kellemes meglepetés volt. Persze vannak laggspikeok és talán a PvP se biztos hogy jó vele (nem próbáltam nagyon, PvEs vagyok inkább) de raid, insta, solo stb mindre nekem megfelelt (persze ha nincs korlátozva)
  • ShaiHulud
    #147939
    elofordult mar, hogy tevedtem, szoval van remeny :D
  • Glesthor
    #147938
    A franc egye meg a jövendöléseidet....
  • ShaiHulud
    #147937
    majd kiderul, hogy a francia/nemet szervereken illetve tobb ezer "lakos" kozt milyen lesz, nem josolok sok jot.
  • Glesthor
    #147936
    Teszteltem tört szerveren(elnézést az említésért...) Nem volt vele problémám. Néha kicsit magas volt a latency, de összegezve túlszárnyalta a reményeimet... Anno az egyik klántársam is mobilnettel zúzott. Akkor még eléggé az elején voltunk a mobilnet korának. Tehát elég ócska volt neki. Viszont azóta már ez a projekt is fejlődött.
    Bár ki tuja... lehet, hogy nekem is ócska lenne. :S
  • Ulthuan
    #147935
    Bloodscalpon is 30 perc a várakozási idő Horda oldalon...
  • ShaiHulud
    #147934
    mobilnet-tel eleve felejtos a wow imo.
  • Glesthor
    #147933
    Jelenleg az összes wowos ismerősöm vidéki. :S Egy peccsért inkább nem ülök vonatra. :D:D Tudjuk, hogy szeretett hazánkat nem kedveli a pénztárcánk... :S
  • PiszkosFred
    #147932
    Keress valakit a cimborak kozott, aki jatszik, es siman masold at a peccselt klienst.
  • Glesthor
    #147931
    Köszi szépen! :)
    Azt hiszem, hogy valakire majd szépen nézek és talán letölti nekem. Mobilnettel ez soha nem jönne le. :S
  • PiszkosFred
    #147930
    Az a peccs. Lesz meg tobb is, nyugi. Ennyi a kulonbseg tort es nem tort kozott :) Egyszerubb ha http://www.wowwiki.com/Patch_mirrors itt szetnezel, hatha gyorsabban jon vmelyik mirrorrol.
  • Glesthor
    #147929
    Elkezdtem tölteni blizzard szerverről a peccset, de valami "félelmetes" sebességgel akart rám szakadni... A torrenteken található fájl mérete pedig "csak" 4,44Gb. Ez most mi akar lenni?
  • Looserke
    #147928
    Arathoron horda oldalon a faszom kivan már a 15-20 perces BG wait time-al...ally oldalon kevesebb mint 1 perc...
    Nem tudom miért nem basznak vele valamit, remélem a rated bg-k megoldják ezt...
  • Tatyla
    #147927
    most megnéztem a cataclysm intróját így 1,5 év kihagyás után csak motoszkál bennem a kisördög,de igazán a havidíj ami visszatart ettől és más havidíjas játéktól,mondjuk messze van még december...