166745
  • Ulthuan
    #147926
    Eye of Storm nekem akkor fagyott, amikor a zászló mellett trap launchert használtam. 3 alkalomból 3 szor. Aztán a WoW könyvtárban rányomtam a repair - ra (GM tanácsolta) és azóta (lekopog-lekopog) nem fagy.

    Egyébként Crassus én ezt nem vágom :-)
    Elmentem a hétvégén Eye of Storm Call to Armsra, gearelődni, kiváncsiskodni, és lélekben felkészültem arra, hogy rommá fognak verni minket. Erre a 6 meccs alatt 5 alkalommal az Alli ki sem jött az 1000 pontból, egyszer meglett a 6 perces acsi, egyszer meg egy szoros 1600 - 1300 győzelmet értünk el. Úgy, hogy én, akinek 3 napos 80-as karija van, az erős középmezőnyben voltam. Szóval a tapasztalat nem igazolta az allis fölényt, bár lehet, hogy csak szerencsém volt?
  • cikasz
    #147925
    Akkor most mi a jó warrinak pve dps-re? :)
  • cikasz
    #147924
    nekem is kifagyott :D
  • slime001
    #147923
    Azt hiszem szerencsém volt. Első run-ra kiesett a tatyóból. Horseman's Reins
  • Fenrir
    #147922
    set realmlist eu.logon.worldofwarcraft.com
    set patchlist enGB.patch.battle.net:1119/patch
    set realmlistbn ""
    set portal eu
  • koocos
    #147921
    Twilight’s Hammer - egy szekta, akik elősegítik a világvégét, ezáltal dw szövetségesei:)
  • Glesthor
    #147920
    Sziasztok!

    Végre be tudom fizetni az accot! ollé! :)
    Esetleg valaki bemásolná nekem a realmlist fájlban található hivatalos címeket?
  • Jaroslav
    #147919
    Palával én is ilyen óriási számokat láttam még tankolásnál is, viszont rugónak minden skillje kisebbet üt, mint patch előtt, a hunteré meg kb ugyanakkorát. Mondjuk nem hiszem, hogy erre a 2 hónapra nekiállnának komolyabban balanceolni.
  • [HUN]Crassus
    #147918
    "eyecandy" for december 7th:P
  • Warden
    #147917
    A nerf az szerdán volt a patchot követően.A drooid macska formában a fury warrior és a retri paladin valóban lófax dps t sem tolt.Csütörtökre fixelték őket és igy azért már kellemesebb.A macska drooidnál ill a fury wariornál az alap gond az arp megszünése volt.A palánál meg az iszonyathosszú cd k amikből egyedül a cs rakott holypowert.Most azért jó százalékkal rakja az exo meg a judgement is 3 holypowernél zelotaryval azért szépeket lehet ütni a templar verdictel.

    Minden classnál villognak most a hihetetlenül nagy számok ezt nemigazán értem hogy miért jó.55k s DS 3 targetre 32k s templar verdict 1 targetre 20k+ hammer of wrath.Sajna minden classnál így megnőttek a számok a mage 30-40k s arcane blastokat lövöldöz tisztára mint egy koreai free mmoban...
  • Fenrir
    #147916
    Pont, hogy buffolták mert eléggé gyengére sikeredett a 4.0.1-ben.
  • antgecc
    #147915
    Plate-ben sprintelsz, mint egy rugó? Baszki... itt nagy gond van.
  • [HUN]Crassus
    #147914
    nemtudom egyeseknek tudod semmi nem elég jóü....én 2 napja megnéztem mit tol a palám retri talenttel/lusta voltam már retrizni egy jó ideje a heal sokkal fainebb/ wrtahful gearben és azt kell mondjam elmebeteg a bürst....az a 4 seces sprint az meg megafun:P főleg mikor néz ki a sprintelő rugó ,hogy miapicsa van,hogy még mögötte vagyok,mert verem rá ugye a judgementet 40 yardra ő nemtud gyorsulni a seal miatt én meg rongyolok rá ezerrel:D
    kicsit szopoládé van,hogy nemtudok magicet szedni pl frostmage ellen,de sebaj freedom alatt csak levegőért kapkod nincs ideje érdemben dmg-elni....
    szóval szerintem annyira nem szar,de lehet csak nubokat gyaláztam le......
  • PiszkosFred
    #147913
    En azt hittem goblinok :)
  • Savmacska
    #147912
    jó ez a furry warri, hol itt a nerf ?!
  • Zsoltika 007
    #147911
    Attól hogy ork még szolgálhatja deathwinget.
  • Bhalage
    #147910
    ez egy nagy nullcsinger, eddig leggyengebb video
  • antgecc
    #147909
    Sok fajta ork él Azeroth világában. Jó is és gonosz is. Hogy stílusos és egyszerű legyek... :)
  • Herkulles
    #147908
    Rohadt jó az új intró, azt nem világos az orkok minek páncélozzák fel a sárkányt, azeroth felgyűjtása céljából..
  • [HUN]Crassus
    #147907
    de most DR van a Cleave-en ha nem tévedek....
  • antgecc
    #147906
    Én TC + glyphelt cleave-re szavazok. Nekem ez jött be leginkább.
  • Warden
    #147905
    Valahogy hiányzik belőle valami.A woltk intro képi világa és narrálása zseniális ötlet volt.A bc s introban is a képi mellé volt a you are not prepared.Itt meg EZ ugrott be elsőre.
  • MaRee
    #147904
    Hmm hát nem tudom, szerintem annyira nem jó, én többet vártam.
    Nálam eddig a Wotlk vidi viszi a pálmát, utána BC, ez és utoljára a vanilla.
  • Zsoltika 007
    #147903
    Igen. A cata videókon is jól látszik hogy sérüt az a rész valamint egy jelentős terület fel van perzselve.
  • [HUN]Crassus
    #147902
    lassu szar.....tab és devastate ezerrel sunderes glyphel....
  • Savmacska
    #147901
    Nem fagytál még ki eddig? Nem is szeretnél ugye ?! PEDIG MOST KIFOGSZ! Itt a haloween event, menjetek le grouppal sm-be tegyétek rá az egeret a tökre ami veletek szemben van, és kész is a kifagyás. SOK SIKERT...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    BÜDÖS KURVA ANYÁDAT BLIZZARD
  • Savmacska
    #147900
    Kipróbáltam a fury-t h igy ugy nerfelték, sztem elég jó lett...
  • Savmacska
    #147899
    Bár ha charge után nem egyből tándö9rkleppel kezdesz és sokk hanem rend tándörklepp rend után általában szétszélednek a mobok és nehéz agrot szedni.
  • Savmacska
    #147898
    én ugy tolom, ha már van :)
  • vidu01
    #147897
    Mik a tapasztalatok protwarrinál AoE tankolás terén van ez a tier1-es Blood and Thunder talent mindenképp használni kell packoknál? Tehát a Rend-et rakni single targetre utána a TC. Aggroba kifizetődő? Érdemes vele vesződni?
  • antgecc
    #147896
    A végén Stormwind-en landolt?

    Egyébként sztem a Lick King intró nagyobbat ütött. "You.. shall be.. king!"
  • Dr DeViLKiNG
    #147895
    Kár hogy a játék fele ennyire sem élvezetes :D
  • Savmacska
    #147894
    ez nagyon kemény... mikor jön a nagy hullám a kis goblin szoborra.... uristen de kemény video :D
  • Zsoltika 007
    #147893
    Kemény :)
  • koocos
    #147892
    Cataclysm cinematic intro!!!
  • Savmacska
    #147891
    csak ugy próbáltam igy peccs után :S
  • Fehercsoki
    #147890
    Egyébként cataclysmban már nem lesznek rendes exe-es patchek,csak a launcher?
  • cikasz
    #147889
    Addonok nélkül próbáltad?
  • Savmacska
    #147888
    This application has encountered a critical error:

    ERROR #132 (0x85100084) Fatal Exception
    Program: D:\Program Files\World of Warcraft\World of Warcraft\WoW.exe
    Exception: 0xC0000005 (ACCESS_VIOLATION) at 0023:10099F7E

    The instruction at "0x10099F7E" referenced memory at "0x0000001C".
    The memory could not be "read".
  • Savmacska
    #147887
    nem tudom mivan ezzel a játékkal de fasz kivan h összevissza kifagy mindenhol minden... nem csak nekem... mindeki panaszkodik h a fogaskerék előjön és utána kifagy.