166745
  • Savmacska
    #148006
    Nekem msot olyan gondom van h a 79es druidomat amit ma 80-ra terveztem valahogy bent ragadt az instába és nem birok belépni vele mert vagy DC vagy No instance servers are available ez mi ?!
  • jazzy
    #148005
    Bezony az, mostmár nem is kell rákattintanom a tökre, be se tölti SM-et és kifagy! :D
  • Dr DeViLKiNG
    #148004
    Úgy néz ki ma is csoda karbantartás volt.
  • Glesthor
    #148003
    Ismerős az a hisztéria. Enyhén szólva az őrületbe tud kergetni, de a ritkasága miatt kibírható. :)
  • jazzy
    #148002
    Én is próbálkoztam ilyennel 5x írtam abból 3x ugyanazt a gm-et fogtam ki és 3.jára már röhögött hogy hogy lehet ekkora pechem hogy abból a mittudomén mennyi gmből pont őt fogom ki :D
  • ddany7
    #148001
    nekem is volt ilyen Shamannal még régebben.
    Ha normális a gm-akkor kb. mindent megoldhatsz
  • [HUN]Crassus
    #148000
    aqrvaszád!:D egyszer én is bepróbálkoztam egy hasonlóval,de elhajtottak:P rámenősebbnek kellett volna lennem most már látom....:)
  • shaime01
    #147999
    semmi köze nincs a pénznek ehhez ... csak normális gm-t fogott ki anno én is kivettem egy setet mert "feral"-nak indultam full relentless + wrathful kiegészítők de a sors ugy hozta ,hogy a resto jobban megtetszet és se frostom se kedvem nem volt honort ujra farmolni 6x irtam GM-nek mire végül a 6. azt mondta ,hogy persze nem probléma és lecserélte az összes cuccomat restora
  • antgecc
    #147998
    Kis érdekesség: öcsém acc-ját is lenyúlták fél éve kb. Írt a supportnak, visszaadták neki, persze pucéran, lóvé nélkül és írták, hogy csak ennyit tudnak tenni. Erre öcsém visszaírt, hogy oké, akkor köszöni szépen, ő felmondja az előfizetést, mert nem hajlandó még egyszer beszerezni a cuccokat. Érdekes, rögtön visszakapott mindent. Cuccot, pénzt, minden itemet a bagekben.
  • Pyotr
    #147997
    Kicsit gyorsak lettek ezek a GM-ek ,nekem 1 hétbe került ,hogy visszakapjak mindent:p
  • [HUN]Crassus
    #147996
    gavallér lépés lenne ennyi előfizetővel mondjuk csak 11 hónapért pénzt kérni,mert ugye a heti karbantartás+ esetleges peccsek+ problémák kezelése éves szinten kitesz 20-30 napnyi szerver leállást!.....
  • [HUN]Crassus
    #147995
    loooool:D:D
  • Hugh Hefner
    #147994
    basszameg 1 hete vettem meg a tbc-t 3-ért
  • 1Darton1
    #147993
    Nem valószínű.
  • Savmacska
    #147992
    ha jön a kata, honor illetve jp elveszik ?!
  • kakaoskalacs
    #147991
    Nah probléma megoldva : ) GM visszadta az összes cuccomat : ) Pénzemet Jp-met mindent ami kell : )
  • D4v3
    #147990
    Itt az alap+bc csak 4000, viszont a wotlk valamiért drágább, mint itthon. Bár ha itt veszed, akkor csak cd kulcsot kapsz, és dobozt nem.
  • shaime01
    #147989
    most volt cdgalaxis meg 576ban akcio ,hogy battlechest + lich king 6.990ft-ért
  • Hugh Hefner
    #147988
    átérzem a problémád. most kicsit szűk a pénztárcám, de annyira nem, hogy a havi 3 a földhöz vágjon, sima wowwal játszottam, megvettem a tbc-t, engem is pofánvágásként ért, hogy nem jár a 30 nap, de végülis logikus, egy kiegészítő miatt nem állhat le 1 hónapig teljesen a pénzáram... kicsit drága mulatság így, mert 10 nap alatt, ha nem altoznék, akkor simán elérem 60-ról a 70-et, és mivel a 70 már csak átutazó szint, kb mint a 37, így meg kéne venni a wotlk-t, ami még mindig 7 : | meg a cataclysm, ami 1x. a teljesen új jelentkezőknek ez így lehet, hogy sok, viszont azért az alapjátékot anno én is 10e-ért vettem, most meg csak 3.

    egyébként várható, hogy olcsóbb lesz a wotlk miután megjelenik a cataclysm? mert akkor amíg nem írom meg a szakdogát, addig nem nyomkodnám.
  • 1Darton1
    #147987
    http://eu.battle.net/en/security/
  • slime001
    #147986
    És te miért nem hallottál még az iróniáról?:O
  • kakaoskalacs
    #147985
    Segitséget plzzz : D
  • TVelvet
    #147984
    gw2 nem havidíjjas és minőségi lesz. ecce megveszed ozt jónapot
  • kakaoskalacs
    #147983
    Srácok ma beleptem az accountomra és elTÜNT MIDNENEM Elfogytak a JP-ok a karakterem pénze eltünt eladtak a cuccaimat amit tudtak . Sejtésem szerint feltörték :\ Ilyenkor i a teendö?
  • Dr DeViLKiNG
    #147982
    És te miért nem dolgozol ingyen?
  • Saccard
    #147981
    naja csak nézd azt aki pl most kezdett el játszani:D sorra veheti meg a kiegészítőket mert persze nyilván nemfog eltölteni x napot 60on mert minek és kivel... akkor meg azért bármilyen vastag is a tárcád keményen megérzed... mellesleg azért gondolom h az vicc h nem adnak hozzá 30 (!!!! tehát nem lifetime lenne még ugysem!!!) nap játékidőt sem mert egy nem előfizetős játék ára újonnan 13ezer forint. De nyilván ez csak az én véleményem szerint nem fair...
  • Fehercsoki
    #147980
    Amíg zsidó kotick lesz az activision blizzard vezetője,addig semmi sem lesz ingyen,olcsóbban.
  • slime001
    #147979
    Tényleg vicc, hogy a havidíj mellé még másfél évente (kb ilyen gyakran jön új expansion igaz?) ki kell fizetni még 10 ezret a játékért...Miért nem ingyen van? És minek van havidíj? :O
  • Saccard
    #147978
    hát nem negyed évig csak két hónapig. De azért ez így brutális hogy ezekszerint egy sima kiegészítő 16ezer forint lesz és 1 hónapot játszhatsz vele... vicc...
  • lolSL
    #147977
    kiegészítőkhöz sosem járt, és nem is fog járni játékidő
    szép is lenne ha vennél egy battlechestet és negyed évig pörgethetnéd :)
  • Saccard
    #147976
    Hát az nemnagyon jó...:( De nagyon köszönöm a gyors választ:) Még 1 kérdés: ezekszerint amikor újonnan volt 12k a lich king még csak nem is játszhatott vele aki megvette?:D És így lesz ez cataclysmmel is?
  • Lacee
    #147975
    így van, csak az alapjátékhoz van 30 nap, a kiegészítők csak "upgradelik" a fiókodat az új tartalommal.
  • Saccard
    #147974
    Sziasztok! Újra lenne egy kérdésem: Beírtam egy hónapja a wow alapjáték cd kulcsot és tudtam is játszani egy hónapig. Most beírtam a burning crusade (külön volt nem ilyen battle chestes kiadás) cd kulcsot, és sikeresen upgrade-elte is bc-re viszont az acc frozen maradt. Ezekszerint a későbbiekben a kiegészítőkkel már nem jár 30 nap játékidő együtt? mert az ugy jó k**vadrága,hogy a kieget is meg kell venni meg előfizetni is... Előre is köszi.
  • jazzy
    #147973
    37 giga free van, 4 giga memória se lehet gond, videókártya extra táp bedugva, túlmelegedés nincs, nem értem..
  • cikasz
    #147972
    Nem lehet, hogy a swap file-odnak nincs elég hely a winyón?
    csak egy 5let...
  • jazzy
    #147971
    Nekem addonok nélkül, cache, wtf és interface törlés után is olyat csinál, hogy 30 perc játék utána elkezd szaggatni mint a vadállat (nem lagol, szaggat), ha kilépek és újraindítom, akkor szaggat a menü is..

    Ha teljesen újraindítom a gépet csak akkor jó, ez nem tudom mitől lehet nem csinált ezelőtt ilyet esetleg valami ötlet?
  • 1Darton1
    #147970
    Én azt nem tudom, hivatalos fórumon olvastam, hogy sokaknak segített.
  • cikasz
    #147969
    Ez nagyon zsir addon! Bár nem nekem irtad, de köszi , hogy megosztottad :D
  • Skill
    #147968
    sajnos nekem is előjön párszor.
  • cikasz
    #147967
    Rendben, de mi a hatása ennek a két parancsnak?
    Amúgy most akartam belogolni és :

    This application has encountered a critical error:

    A parancs végrehajtásához nincs elég tárolóhely.

    Program: I:\World of Warcraft\WoW.exe
    Object: DBCALLBACK (.?AUDBCALLBACK@@)

    muhaha 29gb van a hdd-n még szabad