166745
  • slime001
    #148046
    Szerintem jópofa!:)
  • antgecc
    #148045
    Nagyrészt jogos, nagyon nem is tudok mit hozzá fűzni, max. annyit, hogy van, amikor a mérleg nagyon elbillen és van, amikor csak egy kicsit. Ez a különbség sose elfogadott, se a piacon, se máshol. Én a kicsit elbillent állapotot már balancnak tekintem, mivel többet már nemigen lehet kihozni belőle.

    Kicsit más téma, ami mindig is idegesített: nem értem miért nem tudják azonos dps-re hozni a dps kasztok különböző talenezését. Pl miért van olyan, hogy "most az arcane a menő", aztán jön egy patch és mindenki fire, mert az a menő. Rugónál, locknál ugyan ez a helyzet. Nem hiszem el, hogy olyan nehéz volna megoldani, hogy mindegyikkel azonos dps-t lehessen produkálni és a kedvemtől függjön, hogy assa v sub rugó vagyok, ne attól, hogy épp melyik talent a menő.
  • picket
    #148044
    Ráadásul szarul is van photoshoppolva
  • picket
    #148043
    Ha nem volt és nem is lesz "tényleges balance", akkor most milyen balace-ért sírsz? Mi a különbség "tényleges" és sima balance között? Nem kötekedünk amúgy, csak próbáljuk tisztán látni a dolgokat, akár segíteni neked is tisztán látni. Ezért linkeltem a képet is, hogy szemléltessem, hogy egyrészt egy narancsot és egy almát szeretnél összehasonlítani, másrészt olyan, hogy kicsit balance, vagy nagyon balance nincs. Valami vagy egyensúlyban van, vagy nincs egyensúlyban. Szerintem. És mivel nem két tényező van, mint a képen, hanem jóval több, és mert a tapasztalat is az mutatja... de ezt már te is kimondtad. Tehát akkor mit szeretnél?
  • shaime01
    #148042
  • shaime01
    #148041
    bugos a wowom!

  • antgecc
    #148040
    Baszki, amcsi closed béta óta játszok, tisztában vagyok azzal, hogy nincs és soha nem is lesz tényleges balance.
  • ShaiHulud
    #148039
    soha nem votl balance, plane nem minden szinten, de ez kb lehetetlen is lenne.
  • antgecc
    #148038
    Tudod te hogy kell érteni, nem értem miért kötözködsz. De nem vagyok meglepődve. Ez a topic már csak ilyen...
  • picket
    #148037
    Volt balance valaha is. Hihető.

  • antgecc
    #148036
    Mi ez, hogy mindent arra fogunk, hogy 85-re van optimalizálva, balanceolva?? És mi van az előző szintekkel? A balancenak minden szintre érvényesnek kell lennie. Régen ilyen nem volt. Valamit kezd elkúrni a blizzard...
  • lolSL
    #148035
    67-es szinten eddig se, de most aztán főleg nincs balance, még 80-on se
    majd januárban pár hotfix után 85-ös szinten számíts arra hogy lesz esélyed (ha nem healeli magát :D)
  • Hugh Hefner
    #148034
    csak egy gyors kérdés... miért van az, hogy egy azonos szintű paladin 2x akkora dps-t csinál mint én, rugó? lehet hogy rosszul vagyok talentelve instára, vagy rosszul használom a képességeimet. assassination vagyok, ha nem boss harc van, akkor mutilate/backstab és eviscerate, ha boss harc, akkor minnél hamarabb fel a kombó pontokat, és armor csökkentő, utána vagy rárakom a dotot, vagy magamra amitől gyorsabban ütök (bocs, a nevek nincsenek meg még teljesen, ikonok alapján tájékozódom), és utána eviscerate, hogy legyen dps. rosszul csinálok valamit?

    (egyébként nem látok bele mi megy fentebb, de 67-en egy paladin úgy bedarál, hogy esélyem sincs...)
  • lolSL
    #148033
    nincs többé rating
  • Savmacska
    #148032
    ez bug h kilehet venni rating nélkül a wrathful cuccokat ? fejes vállas weapon stb ?:D
  • PiszkosFred
    #148031
    Anyagi resze nem erdekel, a havi kiadasok kozott a legkevesebb a jateke. De nem tudsz mit csinalni, vagy megszoksz vagy megszo:ksz. Nem neked irtam az utobbi ket kommentet, csak a te kommentedhez kapcsolodoan. Inkabb celoztam azokra az okosokra, akik ilyenkor a forumokon "lazadnak", peticiot inditanak, es otthon habzo szajjal tepik a hajukat, mert nem megy egy este a server. Es nem elso balozok, ateltek mar megannyi ilyen peccs napot, megis megy a "dogojje' meg k'csog blizzard aggggyad vissza a pinzemet" szintu elmebaj..
  • Dr DeViLKiNG
    #148030
    A vicc csak az, hogy olyan bugok maradtak a játékban, amik már az első ptr-en is jelen voltak (és itt gondolok a crashekre).
  • Pyotr
    #148029
    Belegondoltál mennyit fizettél be?nem baj majd holnap játszhatunk a kiesett időt meg irjuk le borravalónak:)
    Amugy konkrétan én is leszarom mert a készülék kikapcsolható!
  • PiszkosFred
    #148028
    Minden nagyobb peccsnel ez van. Es msot nem csak egy uj istallot raktak be 5 uj bossal, vagy reaktivaltak egy regi gyikot a barlangjaban, hanem a komolyan atszabtak a telejs jatekot, itemestol, statostol, talentestol, stb. Belegondoltal, mennyi mindent kellett most ezzel megvaltoztatni? Oszinten, az a csoda hogy a peccs utani este mar lehetett raidelni...

  • Pyotr
    #148027
    Kb lecsusztunk a tört szerver szintjére ezekkel a bugokkal:)

  • LeWyTy
    #148026
    Vagyis csak tovább gondolkozik... 1-2perc.
  • kakaoskalacs
    #148025
    Legjobb dolog a legutobbi patch ota a letezö összes dungeon-os toltokepernyonel megall a jatek a Windows szerint Fut de nem tölt :\ : D
    eszmééletlen.

    Viszont a Hunter egesz jo lett sokkal könnyebb a szntezés Bm ágon : ) egy este alatt megvolt 59-61
  • Hapho
    #148024
    Nálam most az a legújabb hogy amikor rákattintok a WOW ikonjára, akkor ez jön be: Failed Launching Downloader. Csak tudnám hogy mi a sz... művelnek a Blizzardnál?
  • Fehercsoki
    #148023
    A Google nem hazudik:
  • slime001
    #148022
    Igen csak 4.0.1 óta nem ez az egyetlen bug ami baromira zavaró.
  • ddany7
    #148021
    én azt nem értem,hogy miért kell felkapcsolni a szervereket,ha AH-záson és questelésen kívűl,mást nem tudsz csinálni?
  • 1Darton1
    #148020
    Az ilyen jellegű kellemetlenségeket meg kell szokni MMO-k esetében.
    Nem ez volt az első, és nem is az utolsó eset. Fölösleges háborogni.
  • Glesthor
    #148019
    Érdekes újdonságokat hozott ez a peccs! LoL!!!
  • Savmacska
    #148018
    World of Bugcraft
  • KaszaN
    #148017
    Csak gondoltam érdekelne valakit. World of Warcraft Cataclysm bétakulcs nyereményjáték
  • Saccard
    #148016
    Énis beszorultam ZF-be:S:D F*ck it:D
  • slime001
    #148015
    Mit lehet ilyenkor csinálni, amikor beragadt a kari?
  • Pyotr
    #148014
    Nekem trojai volt a gépemen és inkább webesen intéztem mert ingame ahogy loggoltam másodszorra is törték:Plehet ezért tartott ilyen sokáig!
  • kakaoskalacs
    #148013
    nekem alig volt 20-30 perc : )) Mondjuk ez volt az elsö eset hogy használtam a gm ticketet . de meglepöen gyorsan ment minden ^^
  • Pyotr
    #148012
    Csináld a Hallow's End eventet ha még nincs meg ) persze az insta részét hagyd ki
  • jazzy
    #148011
    Semmit. Én 4 karakterrel vagyok stuckolva, elsővel HH-t próbáltam, 2.-al Random dungeont, 3.al random bgt, 4.el Zul'gurubot hátha csak a randomokkal van a cink.
  • Fenrir
    #148010
    Akkor mit lehet csinálni 80-as szinten? :)
  • Pyotr
    #148009
    Nézd mami bent vagyok egyszerre két kerakterrel is!
    Multibox? Nem csak 4.0.1:)
    Random hc,bg,raid ..stb kerülje el mindenki
  • antgecc
    #148008
    Jó kis patch vót ez. Reméljük ilyen lesz a Cata is...
  • Fenrir
    #148007
    Ugyanez van nekem is. Se insta, se bg nem enged be.