166745
  • PiszkosFred
    #148086
    Hat ha Azshara nem csak egy epizodszerepre erkezik - mitn ahogy most kinez a betaban ugyebar - akkor szamolni kell meg temerdek vizzel :)
  • ShaiHulud
    #148085
    nesze :D
  • XeroX
    #148084
    Magyar :)
  • antgecc
    #148083
    nesze :)
  • XeroX
    #148082
    Linkeljen valaki egy olyan Magyar oldalt ami a ROGUE class-al foglalkozik.
    Pvp,Pve,Itemset,Spec,Socket,Enchant,Rota,Tactic,Talent,Skill,Hit,Haste,Crit,Exp,Mas,Ap -Capok, stb.
    Thx
  • Sephi
    #148081
    Sziasztok.

    Arathor Ally oldalon 6 ember keres meg negy jatekost foleg 10 fos instakhoz. ICC10 a fo celunk. Heti 1-2 raid. A csapat eddig csak tapasztalt jatekosokbol all, nagyon baratsagos es rohoges is van boven.

    Ha erdekel akkor kuldj egy privit.
  • hawkie22
    #148080
    Alkímiával mivel lehet keresni? Próbálkoztam flask-okkal, de nagyon olcsón mennek sajna. :(
  • antgecc
    #148079
    Sztem ronda. Ez a bőrszakadásos "effekt" gusztustalan, szvsz.
  • Pyotr
    #148078
    meg van egy másik válla is
  • lolSL
    #148077
    úgy látom el van múlva 13 éves
  • Savmacska
    #148076
    és ha rerollol allira ?:D
  • Laza
    #148075
    WoW Catalcysm Béta 1 nap után:

    A Worgen kezdőterület valami nagyon hangulatos. Én anno a WoW indulásakor undeaddal kezdtem, és akkoriban szerintem az volt a legjobb, leghangulatosabb kezdőterület. Most itt van a második kedvencem.
    A Goblin terület viszont borzalmas (Nekem) ... legalábbis nekem sohasem tetszettek a goblin városok és építmények, na itt ez a borzalom hatványozottan össze van hordva. Ezzel a kaszttal biztosan nem fogok sokáig nyomulni.

    A lvl80-85-ös terület első fele, a víz alatti terület ... khm ... remélem nem túl sok játékidőt szántak ide, mert eddig sem szerettem a víz alatt kóricálni, és ez most sem lett sokkal élvezetesebb :)
  • Looooser
    #148074
    egy kis hímzés minta ;)
  • lolSL
    #148073
    szállítás ingyenes a legtöbb oldalról
    annyiban lehet szarabb hogy késhet 1-2-3 napot ha nem adják fel előre, de szoktak ezzel számolni
  • shaime01
    #148072
    megveszed angoliából szállításal szarabul kijössz ^.^

    + egy kis nyereményjáték mindig poén hátha én nyerem meg a ps3mat de legalább polot kapok! :D személyszerint előrendeltem méghozzá szállítás napjára :P
  • lolSL
    #148071
    ezek a frostshockosok mekkora férgek
    micsoda hatalmas cataclysm előrendelési akció :DD
    teljes áron adják és előszednek mellé minden szemetet a pincéből

    sc2-es lehúzás, meg ilyenek után remélem aki teheti kerüli a magyar boltokat és rendel harmadával olcsóbban szállítással vmelyik angol áruházból. linkek az Eredeti játékaink topicban vannak bőven.
  • koocos
    #148070
    még jó hogy fire-t akartam írni :D
  • koocos
    #148069
    Frost mage kell? Remélem ez elég lesz h lenyugodj:)
  • Fehercsoki
    #148068
    Battle.neten belépsz a wow accodba(kiválasztod a játéklistából),és ott kell lennie ha bevettek a bétába.
  • hawkie22
    #148067
    Azt hol látom, hogy kaptam-e béta-kulcsot vagy sem? Mert kaptam ma egy levelet, igaz a spam-es mappámba, és benne volt, hogy meghívtak a bétába, csináljam ezt meg azt, rendesen részletezve, még az email-cím is stimmelt.
    Persze nem kattintottam sehova, gondoltam először ránézek az accountomra, csak ott nem tudom, pontosan hol látom ezt. Köszi
  • Savmacska
    #148066
    Kussoljál,le vayg inspectelve ! :DDD
  • [HUN]Crassus
    #148065
    apicsaba lehet:D
  • [HUN]Crassus
    #148064
    jó ha megérkezteted ezt a maradék 90 szobát 22:00-ig akkor megyek!:)
  • jazzy
    #148063
    gyerebégézni
  • Fehercsoki
    #148062
    Nem tudhatod biztosan,lehet hogy férfi.
  • Pyotr
    #148061
    Pedig Resto leszel és fa formában fogsz healelni ,megértetted?
    Vótmá ,de dobjuk be megint mert én nem tudom elégszer megnézni:D
  • [HUN]Crassus
    #148060
    különben is hol van KATA az egyetlen női topikosunk?:)
  • [HUN]Crassus
    #148059
    nemtudom, azthittem majd ti megmondjátok:P:)
  • Savmacska
    #148058
    Nah végre megvana droodal is a 80 :) 6d 2h alatt sikerült :) Kivettem e gy t10et elmentem hilelni és kirugtak mert nem vagyok fa formában :(
  • 1Darton1
    #148057
    Mitől kellene izgalmasnak lennie?
  • [HUN]Crassus
    #148056
    jól sikerült a peccs 1 hét alatt 1x logoltam be 50 percre kb......annyira so boring
    vagy csak nekem?
  • antgecc
    #148055
    Akármilyen dolgai is vannak pl. egy fire mage-nek, senki nem használja a fire talentet, mert nem jó se pve-re, se pvp-re. Oké, hogy cc, stb egyediségek, amiket írsz, de pve-be egy dps kasztnak semmi más nem kell csak dps. Mikor láttunk utoljára poly-t? Dispell pedig nem talent függő... Pvp-re pedig, mondanom sem kell, frost. Szted ez így rendben van? Hol vannak a fire mage-ek (most leginkább patch elötti időről beszélek)?
  • picket
    #148054
    Gondolom azért van ez, mert egy talentfa nem csak arról szól, hogy mennyit sebzel. Ha valami ad jó védelmet is, meg annyi támadót, mint egy másik talentfa, akkor egyértelmű melyiket választom. Vagy ad cc-t, a másik meg nem. Ezeket a dolgokat mind bele kell számolni. Nekem sosem tetszett az a szemlélet, hogy csak a dps számít. Persze amelyik használhatatlanul gyenge, az no comment.
    Amúgy meg tényleg ott van a lehetőség, hogy más rotát használsz, mint ahogy a blizz számolt, és akkor megint borul. Tényleg túl sok tényező van, szóval most feleslegesen oltod, mert igaza van.
  • antgecc
    #148053
    Akkor segítek, vegyük alapul a mage-et:

    "Minden talentfa más rotát igényel, más spelleket, más dolgokat."
    -Tisztában vagyok vele, kár volt leírni. Nyílván arcane ként nem fogok fireballt spamelni.

    "Ha teszem azt a talentek jelentősége 0 lenne akkor már el lehetne érni talán a te általad kivánt dolgot"
    -Mit is kívántam? Nem azt, hogy ne legyen különbség két talentezés közt! Hanem azt, hogy mindegyik talentezés tudja hozni UGYANAZT A DPS-t! Nyílván valóan másik rotával. Tehát ne azért legyek arcane, mert csak azzal tudom hozni az 5k-t! Hozza az 5k-t a fire is és kedvem szerint döntsem el, milyen rotával/spellekkel akarok játszani. Jelenleg ez megy? Nem.

    "Amire te vágysz az a mario játék ahol csak mész és ugrálsz."
    -Szánalmasan szar poén volt. Tanulj meg értelmezni, neked pedig pár irodalom óra hiányzik.
  • Ulthuan
    #148052
    A teljesen egyforma talentfák üzletileg nem érik meg.
    Új talentfa - Új esemény, amivel foglalkozni lehet és kell - több játékkal töltött idő - nagyobb bevétel.
    És nehogy azt mondja valaki, hogy anagyobb bevétel baj, mert ha a Blizzard nem a bevételre menne, már rég nem lenne WoW.
  • r4pt0r
    #148051
    Hát én pont arról beszélek csak te nem érted meg.
  • antgecc
    #148050
    Mondjuk aki kicsit igényesebben akarja kivitelezni kreatív alkotásait.
  • antgecc
    #148049
    Te nem érted miről beszélek. Olvasd át még egyszer.
  • shaime01
    #148048
    photoshop? ki használ photoshopot amikor van mspaint
  • r4pt0r
    #148047
    Minden talentfa más rotát igényel, más spelleket, más dolgokat. Ha teszem azt a talentek jelentősége 0 lenne akkor már el lehetne érni talán a te általad kivánt dolgot, de akkor minek a talentek. Aztán még bele lehet számolni a különböző buffokat és a rengeteg itemet.

    Amire te vágysz az a mario játék ahol csak mész és ugrálsz. Minél több változó van az egyenletben annál lehetetlenebb a balance.

    Vagy más példa: minél több alkatrészből áll valami annál nagyobb az esélye hogy tönkremegy.