166745
  • Gaben91
    #148126
    Üdv !
    Egy olyan kérdésem lenne hogy kb mennyi lehet a wow adatforgalma 1 nap v 1 óra alatt(patchek letöltése stb.. megoldva), mobilnetet szeretnék venni és nemtudom hogy a 3gb-os csomag elég lenne-e ?
  • jazzy
    #148125
    Najó, talán ha jön egy extragiga agresszív rls akkor lehet gondjuk..
  • jazzy
    #148124
    Nem lepődtem meg, csak nézem az aréna tournamentet és kurva unalmas, hogy gyakorlatilag azon kívül, hogy og arénában lenukeolják a druidát mert nincs los semmi más nincs ellenük és ez gay. Inkább jöjjön egy tsg aki szétver mindenkit 1 perc alatt, az legalább gyors.
  • Dr DeViLKiNG
    #148123
    Minden seasonban volt valami hasonló debil felállás, ezen nem kell meglepődni
  • jazzy
    #148122
    Egyszerűen undorító ez a restodruid, elemshaman, afflilock felállás, teljesen elbassza ezt az arénaversenyt ez a setup, nem kell aggódnia, nincs counterje, ha defenzíven játszik senki nem öli meg, 20 perces meccsek.. nc.
  • 1Darton1
    #148121
    Azon egyszerű okból, hogy a becslőalgoritmus nem működik a patch óta. Mondjuk nem lett sokkal pontatlanabb. :F
  • cikasz
    #148120
    Miért van az, hogy az a telibevert AV nem hív be 10 perc után sem holott az avarage wait time-ra azt irja, hogy < 1 minute?
  • 1Darton1
    #148119
    Csak honorpontba kerül.
  • kakaoskalacs
    #148118
    nekem csak olyan kard kellene mint a tiéd o.O

    Amugy Grat ^^
  • kakaoskalacs
    #148117
    Kérdésem lenne : )

    Mi az a battleground rating? hol tudom azt megnezni nekem mennyi? nem igazan értem
  • antgecc
    #148116
    omg crassus megszerezte devil loginját
  • Savmacska
    #148115
    Ebben a gearben 8-9k tolok :DDDDDDDD nagyon durva...
  • Csirke4
    #148114
    mikorlesz sg tali? KÉPEKET!!!!!4444
  • 1Darton1
    #148113
    Haha, milyen kis sértődős. Most már legalább tuti, hogy nem férfi vagy!
  • QuippeR
    #148112
    a csoki nem állat, hanem étel.
  • Fenrir
    #148111
    Nálunk is ugyanez van, átlagban 4-5 meccs után nyer 1-et a horda, akkor is mákkal mert vagy az ally annyira nyomorék, hogy pár védő megakasztja őket az utolsó tornyainknál vagy egyszerűen hamarabb vágjuk le Vanndar-t mint ők Drek'Thar-t.

    Amúgy kisebb csoportokban viszont annyira nyomik, hogy az félelmetes, simán le lehet vágni 3-4-et is amíg észre nem vesznek.
  • Kata
    #148110
    Már ne haragudj, de milyen alapon és jogon kérdőjelezed meg kilétem és sugallod ezáltal hogy hazug vagyok?
    Mellesleg meg lehet kérdezni pár embert akikkel jártunk sg találkozókra, beleértve hőn szeretett Shadoweyes moderátorotokat is...
    Amúgy meg lehet nem is férfi vagy, hanem valami barom állat. ;)
  • Skill
    #148109
    még mindig keresünk klánokat akik szeretnék ha szponzorálnák őket.
  • Dr DeViLKiNG
    #148108
    Miért kell kérni, ha már él a tardfriendly talent tree?
  • Savmacska
    #148107
    Szóval kis dudummal hileltem miközben arra lettem figyelmes hogy egy frost dk 232 átlag cuccban volt 3 db t10-e 10k dps-t tol over allban pedig 7et . Hogyan lehetséges ez ? Szóval egyből leave és a dékámra loggoltam szeretnék csinálni egy frost talentet és egy rotát szeretnék kérni !
  • [HUN]Crassus
    #148106
    azért amikor megnézek egy ilyen videót elgondolkozom ,hogy fog ez menni azoknak az embereknek akik még mostani 5 fősben is elwipeolnak:S

    http://www.youtube.com/watch?v=N2ZI4_QNXqg&feature=player_embedded#!
  • Zsoltika 007
    #148105
    És ha próbálsz csapatmunkát csinálni meg te vagy hülye :D De azért volt hogy hajlottak rá amit irtak és nyertünk is gyorsan. Ez ugye függ attól is hogy pistikékkel játszol vagy értelmesebb emberekkel. De sajnos sokszor csak a killre mennek.
  • [HUN]Crassus
    #148104
    ezt kajak nemvágom én sem miért van így......
  • lolSL
    #148103
    4.0val még nem rakták egybe a battlegroupokat?
  • Dr DeViLKiNG
    #148102
    Komolyan nem értem a horda miért játszik ilyen retardált módon avben. Alli mit csinál, megy foglalja a tornyokat. Horda mit csinál? Farmolja a semmit középen...
    Hihetetlen ennyi retardáltat egy helyen látni(főleg hogy 3 battlegroupban amiben játszom ugyanezt csinálják mindenhol).
  • Tatyla
    #148101
    és mik a terveid új kari vagy a régiek folytatása?
  • r4pt0r
    #148100
    Amíg nem esik 4k alá nem kapsz semmiért JPt, gondolom ezért nem veszi vissza.
  • Zsoltika 007
    #148099
    Akkor passz.
  • Savmacska
    #148098
    BTW nincs benne semmi, de ugy is vissza leeht adni ha bevan gemelve emg enchantolva :) DK-mmal ugy adtam vissza fejest :)
  • Zsoltika 007
    #148097
    Ha be gemelted/enchantoltad akkor már nem lehet vissza adni.
  • Savmacska
    #148096
    Úgy tudom, hallottam h a korlát 4k JP namost nekem mainnel van 8900 a sok frostból, kivettem poénbol 4 t10et de nem kell mert jobb van gondoltam vissza adom de nem engedi vissza venni. Ez azért lehet mert még midnig 4k fölött vagyok igy is vayg mert bugos lett ? Minden más karival amit kiszedek vissza tudom vetetni. De a t10eket nem.
  • antgecc
    #148095
    Én most fizettem be megint, de értelme nem volt. Csak bóklászok, ha épp felidegelt a starcraft :) Kieget is megveszem, pedig előre tudom, hogy meg fogom bánni. Dehát... ezt már végig csináljuk. Ott voltunk a születésénél, ott leszünk a halálánál is :)
  • jazzy
    #148094
    Csak belinkeltem mert tetszett a fordítás jókat röhögtem rajta :D
  • Tatyla
    #148093
    igazából ha új karit kezdenék mivel a régi területek érdekelnek az új formában, akkor ez lenne vagy folytatnám az ud lockot,de ezek csak gondolatok mert inkább nem térnék vissza :)
  • antgecc
    #148092
    Te is beállsz a "demenőafarkasember" sorba? :)
  • Tatyla
    #148091
    ha neadjisten visszatérek reroll alliba worgen csajra ez tuti...
  • Savmacska
    #148090
    ezzel mi a baj
  • Savmacska
    #148089
    Ezeket fórditóval nem tudod leforditani. Van aki tud angolul, és van aki tanuljon meg !
  • cirokmokus
    #148088
    Éljen a webfordító...

    Néhány Rogue lecseréli a Relentless Earthsiege Diamondot Persistent Earthsiege Diamondra.
  • jazzy
    #148087
    "# Néhány Zsiványok választanak maguknak egy több támadó-orientált gyűrű, mint Seal of Many Szájak vagy Band of a Bone kolosszus helyett a szabványos PVP gyűrűt .
    # Some of those very same Rogues are also trading out their Relentless Earthsiege Diamond for Persistent Earthsiege Diamond . Néhányan azok közül, ugyanazon Zsiványok is kereskedési meg a könyörtelen Earthsiege Diamond a környezetben tartósan megmaradó Earthsiege Diamond . "