166745
  • LeWyTy
    #148529
    Amúgy szerintem csak te tartod életben az egész WoW hálózatot.
    Mer ide írsz ezért sokan jönnek olvasni... de ha már wow topikot olvasnak akkor már wow-oznak is, és csak miattuk játszanak a barátaik. Azok miatt meg azoknak a barátoknak a barátaik....stb...
  • LeWyTy
    #148528
    Kit nem?
  • [HUN]Crassus
    #148527
    szólsz az óvónéninek holnap és majd elintézi neked.....
  • Littlepig13
    #148526
    itt nem lehet valhogy ignorálni ? xd
    h crassus üzeneteit meg se jelenítse?
  • Big Bad Ryder
    #148525
    Post of the year, faq-ba vele
  • Jason24
    #148524
    Köszi! XD

    Hogy a legegyszerűbb megoldás nem jutott az eszembe! :O
    De még jó hogy van ilyen fórum.
  • [HUN]Crassus
    #148523
    ctrl+c-->ctrl v :P:)
  • Jason24
    #148522
    Sziasztok!

    Nekem lenne egy olyan kérdésem hogy hogyan tudnék egy dokumentumból kimásolt szöveget beilleszteni a macro-ba? Csak mert elég hosszadalmas lenne végigírni és valószínű hogy el is rontanám. :)
    Köszönöm a válaszotokat előre is!
  • [HUN]Crassus
    #148521
    az emberek nem változnak....még mindíg sok a köcsög player én meg még mindíg utálom őket:)
  • Hugh Hefner
    #148520
    nagyon durva, még a bétában kezdtem a wowot, megjelenés napján vettem meg, crassus te akkor is ugyanilyen lendülettel fórumoztál. hogy sosem merülsz ki... oO
  • Jimbo
    #148519
  • Lacee
    #148518
    majd mi kommentáljuk őket, végül befut picket és mindenkit leolt a francba. a lényeg, hogy telik az idő :D
  • PiszkosFred
    #148517
    Meg van ez szervezve es tervezve kerem szepen. Most Crassus nagymester lepihen, es jon savasmacska vagyki, aztan jon a fehercsoki cimboraja, majd ismet Crassus mester. Esetleg ha valamelyikojuk beteget jelent, akkor sincs gond, jon Wildor vendegszerepelni.
  • [HUN]Crassus
    #148516
    mit hisztiztek már! csak hesszöllek tikteket!:)
  • Lacee
    #148515
    miért kéne lesni a topicot, ezek szerint te nem használod a "kedvencek figyelése" opciót?
    kiírja, hogy egyszercsak több nap kussolás után van 25 új üzenet, hát meg kéne nézni, hátha valami érdekes/fontos/vicces dolog. Aztán persze kiderül, hogy sima pvp-rinya.
  • picket
    #148514
    Szerintem te túl sok kávét iszol. Lépést tud veled tartani az árnyékod?
  • [HUN]Crassus
    #148513
    hetekig nem jövök,de otthon remegve figyelitek a topikot minden nap és amint írok jöttök is mint a keselyűk a dögre....szééép!
  • shaime01
    #148512
    /* Soha ne a falu legszebb lányát vedd feleségül! */

    if( bride_ID == most_beautiful( GetAllGirls(_THIS_VILLAGE))) exit(-1);
  • BEAST #148511
    Ahogy nézem Crassus szinten tartja a topicot, nincs itt semmi látnivaló. :p
  • Lacee
    #148510
    már azt hittem, történt valami érdekes...
  • [HUN]Crassus
    #148509
    Ennyi:D

  • [HUN]Crassus
    #148508
    ez így is van rendjén! és valóban egy játék! ,de próbáld az elvi kérdést meglátni a vitában!
    Gondolom te sem büszkén ecsetelnéd mekkora faszacsávó vagy ha például 4 en kosaraznátok egy embrerrel szemben a grundon.....pedig az is csak egy játék nemigaz?Valószínüleg nem véletlen találták ki a dinoszauruszok után nemsokkal,hogy ha játszanak az emberek akkor mindkét csapat egyenlő létszámban legyen...

    Blizzard faszsága,hogy engedi az ekkora frakciólétszám különbséget a szervereken!

    :P
  • jazzy
    #148507
    Nem tudom mit aggódsz, majd mi nyomorék hordások rated bgn kiszedjük a cuccokat, ők meg örülhetnek wgnek 1500as ratingen.
  • Jimbo
    #148506
    Persze, nyilván előfordul, Én is segítettem már hordásnak, nekem is segítettek már, de BG-n azért ez viszonylag ritkán fordul elő:)
    Bár WG-n volt már olyan, hogy 3 hordás és 3 allys horgászott egymás mellett:))
  • phoenix1
    #148505
    Gyerekek, ugyan már. Ez csak egy játék, ahol én játszom ott legtöbbször aliance és a horda segíti egymást legtöbbször, persze előfordulnak kivételek, akik "azért is megmutatom a alisnak/hordásnak, hogy én vok a sztár".
  • [HUN]Crassus
    #148504
    jó munkát!
  • [HUN]Crassus
    #148503
    "Ally, 11791 - 78%. Horde, 3313 - 22%"

    12000 ezer emberre jut 3300
    1200 emberre jut 330
    120-ra jut 30
    12-re 3
    és
    4-re 1....

    ez valóban büszkeséggel tölt el? én inkább kussolnék a helyedben...
    Ha odamennék a melóhelyedre 3 haverral a hátam mögött és beverném a szád mi lenne a véleményed rólam?
    köszönöm nincs több kérdésem

    csak a kettőnk között az a különbség,hogy ha ti jönnétek ide 4-en én az egyikőtöket szarrá verném és nem futnék el....gondolkozz el ezen és gyere vissza a milyen fasza az arathoros ally történeteiddel....
  • Jimbo
    #148502
    Nem tudom, hogy milyen a nyelvhasználatod, (mondjuk azt látom, hogy színvonaltalan senki lehetsz az írásod alapján, olyan 16 évesnek saccollak, és az is sanszos, hogy még általánosba jársz, de ez most mellékes:DD) de nálam a sosem, az sosem és nem ritkán, a ritkán az ritkán és sosem sosem. Remélem érted. Mondjuk ezt kétlem:)))
    Btw, itt fejeztem be, már eddig is több időd szántam rád, mint amit megérdemelsz, innentől skip van.
  • [HUN]Crassus
    #148501
    ha nem költői túlzás lenne a "sosem" akkor hogyan lehetne meg minden karimnak az összes WG boss kill?

    ,de fasznak is vitázom veled egy nyomi kis fosógép túlerőbenemoteolós kis majom vagy....
  • Jimbo
    #148500
    ROTFL, már jön a púder meg a terelés, miszerint netes szleng/költői túlzás. Baszki rég röhögtem már ilyen jókat melóban, írj még valamit, pls
  • [HUN]Crassus
    #148499
    jáj,de gyorsan telik így a munkanap:D
  • [HUN]Crassus
    #148498
    vedd már észre,hogy a teljesítményeteket a számoknak köszönhetitek és nem a tudásotoknak.....
    tisztelet a kivételnek a 90%-ban nullák vagytok! és ezt az a tiszteletreméltő 10% allys is tudja....
    ( nyugi te nem vagy benne abban a 10-ben...)
  • [HUN]Crassus
    #148497
    a hozzászólásban ott a válasz......

    amint egyenlő a létszám mindíg kikaptok......ez a 80%-20% nak köszönhetően elég ritka sajnos....azért írtam,hogy "sosem"/netes szleng/sohasem, természetesen ez költői túlzás volt mivel jelen esetben ez ritkát jelent.
    ennyi
  • Jimbo
    #148496
    Najó, utoljára még segítek neked, mert mindig próbálok segíteni a hendikepes embereken.

    "írtam már korábban is,de megint megteszem amint sacc/kb egyenlő a létszámarány MINDÍG,de MINDÍG kikaptok....ezt magyarázd meg ez miért lehetséges?"

    ezt vesd össze ezzel lécci:

    "tegnap már nagyon kivoltak többen a guildből ,hogy sosem miénk WG"

    Gondolkozz rajta, gyere vissza, ha sikerült.
  • [HUN]Crassus
    #148495
    "Ally, 11791 - 78%. Horde, 3313 - 22%" legyél büszke magatokra....
  • [HUN]Crassus
    #148494
    "11791 - 78%. Horde, 3313 - 22%" legyél büszke magatokra....
  • [HUN]Crassus
    #148493
    ezt a mondatot jegyezd meg és gyere vissza ha megértetted:

    "tudod csak akkor illik keménykedni ha van is valami a dolog mögött...a ti esetetekben ez az átlagos hatszoros túlerő amire ,már ne is haragudj ,de kár veretni az arcotokat!"


  • Jimbo
    #148492
    Figyu, ma már eleget égtél, szerintem ne erőltesd, bár Én nagyon jól szórakozom rajtad
  • [HUN]Crassus
    #148491
    aranyos vagy,hogy így látod te egy HŐS vaty!:) remélem legalább a szomszéd néni el is hiszi neked....
  • Jimbo
    #148490
    Nos, ennyit rólad:

    "tegnap már nagyon kivoltak többen a guildből ,hogy sosem miénk WG"

    Mekkora lúzer vagy bazzz