166745
  • lolSL
    #149295
    igen
  • MaRee
    #149294
    Ha meg van Cata és ally charactert át transferelek másik szerverre, akkor át válthatom a karater faját Worgenre?
  • [HUN]Crassus
    #149293
    1 nyertes bg kb 1/4 1/3 xp
  • MaRee
    #149292
    Én csak dungeonözök szinte, kb 1 run = 1 szint. BG mennyi XP-t ad? Vagy az hogy adja, pl ha megnyerem a WSG-t akkor kapok X mennyiségű XP-t, vagy leölt ellenfelenként? Mert már nyomtam egyet lvl 20 körül de nem vettem észre hogy bármennyi XP is jött volna.
  • [HUN]Crassus
    #149291
    amúgy a lopakodás nerfelve van? az azonos szintű vagy akár 1 szintel magasabb karik simán kiszúrnak...a petek/legyen az lokk vagy hunter pet/ még 3-4 szintel alattam is instant meglátnak:S
  • [HUN]Crassus
    #149290
    ami a vicces hogy még mindig a huneterk au Istenek Bg ben....mindent szarrá lőnek
  • [HUN]Crassus
    #149289
    én mondjuk pvp-vel húzom,de így is 2 nap played=62:)
  • shaime01
    #149288
    nekem lv1-75 3 nap volt shattering óta ^.^
  • MaRee
    #149287
    Lefelezték a szintekhez szükséges xpt? Délután 4-től 15-ről 26ra léptem :D
  • Rage47
    #149286
    egyelőre trialban nézegetem,
    de majd még írok, köszi
  • LeWyTy
    #149285
    Ez de tetszik.(nagy kép)

    Nagyon tetszik újak és végre normálisan össze vannak kötve a questek.
  • Warden
    #149284
    Úgygondolom hogy téged a pve tartalom érdekel igazán ez esetben az arathort tudom javasolni.Amennyiben inkább pvp szerverre mennél hogy jól legankeljenek akkor a ragnaros a jó választás.Low pop szerverre nemérdemes menni nagyon drága minden ah ban és alig találkozol másik playerrel a zónákban.

    Amennyiben az arathort választod annyit tudok tenni még pluszban érted hogy kapsz pár 20 as zsákot meg pár száz g-t hogy ilyesmire ne legyen gondod.
  • Rage47
    #149283
    melyik szerverre érdemes menni, ti hol vagytok? nem szükséges, hogy magyarok legyenek - talán jobb is, ha kevesebb van:D a "new player" szerverek jók? oda gondolom új játékosok mennek (mint én), de vajon elég nagy a populáció?
  • ShaiHulud
    #149282
    http://www.mmo-champion.com/content/2057-Cataclysm-Beta-Build-13241

    1honapja volt uj a beta realmen, livere 4.0.3a-nal jott be.
  • Savmacska
    #149281
    mikori ? :D most találtam wowheden :D
  • ShaiHulud
    #149280
    valami ado/afa csalas vagy mi volt.
  • ShaiHulud
    #149279
    ez mar jo regi
  • antgecc
    #149278
    Hát én inkább az új mmo-ját várom a Blizznek.
  • FickDeineStory
    #149277
    Én kifejezetten örülök annak, hogy nem lesz WoW 2. Én úgy vagyok vele, hogy egy MMO-ból teljesen fölösleges sorozatot gyártani hiszen ezek direkt arra készülnek, hogy nagyon sokáig szinte tulajdonképpen ameddig akarod addig élvezz egy világot.

    Azt még megértem, hogy a régi MMO-k amik még a kilencvenes években jelentek meg kaptak folyatatást (mint a Lineage 1 vagy Everquest 1) mivel akkor még sokkal fejletlenebb volt ez az egész MMO ipar és a technológia is.

    Én jobban örülök annak, ha ilyen módon frissül egy MMO mint a WoW a Cataclysm-al vagy a Lineage 2 a Goddess of Destruction-el (igaz ez a két MMO érdekel csak:D)

    Az meg, hogy a GW is második részt kap pusztán anyagi ok, mert se havidíja se itemshopja:)

    De gondoljatok bele abba mondjuk hogy még 2014-2015 környékére is tervez a Blizzard WoW kiegészítőt például addigra valószínű tovább fejlődik a techonlógia és elképzelhető lesz, hogy esetleg egy teljesen új grafikai motort rakjanak a WoW alá vagy más módon sokkal szebbé tegyék.
  • Csirke4
    #149276
    És ez a jó benne.
    Rengeteg csillivilli MMO van szuperfasza grafikával azt nem játszik velük az égegyadta büdösk**** világon senki mert a játékélmény szar.
    Tökéletes a mostani graf is.
  • Savmacska
    #149275
    Warlock
    Forums | Talent Calculator

    *
    Bane of Agony damage has been reduced by approximately 12%.
    *
    Bane of Doom damage has been reduced by approximately 12%.
    *
    Corruption damage has been reduced by approximately 12%.
    *
    Death Coil damage has been reduced by approximately 12%.
    *
    Drain Life damage has been reduced by approximately 12%.
    *
    Drain Soul damage has been reduced by approximately 12%.
    *
    Immolate damage has been reduced by approximately 12%.
    *
    Incinerate damage has been reduced by approximately 12%.
    *
    Rain of Fire damage has been increased to be more comparable to other area-of-effect abilities.
    *
    Searing Pain damage has been reduced by approximately 12%.
    *
    Seed of Corruption damage has been reduced to be more comparable to other area-of-effect abilities.
    *
    Shadow Bolt damage has been reduced by approximately 12%.
    *
    Soul Fire damage has been reduced by approximately 12%

    Demonology

    *
    Hand of Gul'dan damage has been reduced by approximately 12%.

    Destruction

    *
    Chaos Bolt damage has been reduced by approximately 12%.
    *
    Conflagrate damage has been reduced by approximately 12%.
    *
    Shadowburn damage has been reduced by approximately 12%.
  • Skill
    #149274
    Bluefish hogyan csinálta?
  • Dr DeViLKiNG
    #149273
    És ha benyomna wow alá egy új enginet, ami szebb, akkor kb az előfizetők felét-2/3-át már el is vesztené, mert nem menne a gépükön.
  • r4pt0r
    #149272
    "bohóc" nem tudom te mit láttál, de biztos nem az amit én. :D
  • lolSL
    #149271
    tudom, de most kellett volna hogy legyen, így örökre bohóc grafikája lesz
  • r4pt0r
    #149270
    Nem lesz wow 2, legalábbis 10 éven belül biztos nem, a következő mmo már világban fog játszódni.
  • lolSL
    #149269
    Szerintem ellövés volt így felújítani a világot, ezt már inkább wow2-ben kellett volna új graf motorral, új kezdéssel mindenkinek. resilience nélkül ha lehet :D
  • Zsoltika 007
    #149268
    Szerintem is jobb ez a víz. Ahogy grom golnál érkezel a léghajóról látni a a víz alatt a roncsokat és mégis tükröződik. Szerintem tökéletes.
  • r4pt0r
    #149267
    Azért az új texturák nagyon sokat dobnak, és szerintem az új víz is a látványvilághoz. Főleg hogy látod az alját is, meg tükröződéseket.
  • FickDeineStory
    #149266
    hát az tény, hogy a vít és fény effektek terén szebb lett, de ahogy én láttam nagyon más nem változik, növekszik a látótávolság talán elérhetőbb lesz magasabb felbontás, de szerintem ennyi. Maga a környezet is azért szebb lesz hiszen mivel egyes régi textúrákat kivesznek újakat beletesznek azok ugye mindjárt jobban néznek ki valamivel. Én nekem egyébként sem volt bajom a grafikával jól áll illik ez a mesés grafika. Mondjuk ezzel kapcsolatban jegyezném azt meg, hogy az új víz és fény effektek szépek, de szerintem a régi (főleg a víz) jobban illett a játékhoz. Na meg ma pancsoltam a vízben elég sokat aztán én úgy vettem észre, hogy inkább csak szép a víz és nem látványos.
  • [HUN]Crassus
    #149265
    a picsa UPC....köszönöm:)
  • littleNorbi
    #149264
    Hello!
    Leszeretném tölteni a 4.0.0-ás patchet. Elkezdi tölteni, a sebesség folyamatosan változik (le, fel) és egy idő után azt a problémát észleli, hogy valami gond van a tűzfallal. Pedig a Eset Smart Security, és a Windows 7 tűzfala is ki van kapcsolva. Mi lehet a baj ?
  • Zsoltika 007
    #149263
    UPC topikban meg is van a válasz.
    Bocs a sok kommentért de amennyi hülyeség szokott itt lenni sztem elfér :D És legalább értelme is van.
  • Zsoltika 007
    #149262
    Ami már külön izgi, mert a telia egy svéd szolgáltató a wow szerverek meg tudtommal párizs környékén vannak elhelyezve...
  • Zsoltika 007
    #149261
    Most egyenes a görbe a wow-europe.com-ot nézve de tegnap este elég kaka volt. Méghozzá Telia miatt.
  • Zsoltika 007
    #149260
    Ja igen eu-n belül a térképen budapestre klikkelj!
  • Zsoltika 007
    #149259
    KATT A live demo menüponton belül eu és ott írd be mondjuk a login szerver címét. Megkapod az infókat.
  • Forolto
    #149258
    nekem is laggolt a Datanet.Sajnos az időjárás nem kedvez a netnek.
  • [HUN]Crassus
    #149257
    egy expert megtudja mondani,hogy az izmos lagtüskék a CHELLO miatt vannak? vagy lehet hogy WTF könyvárat kéne frissítenem?
  • Zsoltika 007
    #149256
    Azt hiszem ez alapján bátran mondhatjuk hogy a wow végre grafikában is felnőtt a feladathoz. :)