166745
  • Dr DeViLKiNG
    #149335
    Igen, hát nem semmi ahogy a pvps premade megaláz egy randomokból álló teamet.
    Mintha most is ez menne liveon nem?

    3 perc 1v1 aztán nagyon sok. dps vs dps tovább tart a sok selfhealel...
  • [HUN]Crassus
    #149334
    Kolléga ott láttod 7-el alatta:)

    amúgy szerinted normális ,hogy 3 percig bírja? jó kérdés mi?:)
  • Dr DeViLKiNG
    #149333
    Disc priest 3 percig bírja az 1v1et úgy hogy mindent elnyom. Nem kell itt a sírás már most, mikor senki sem látta még 85-öt.
  • [HUN]Crassus
    #149332
    lehet,hogy holy,de menjen már a picsába:D
    jómagam is tapasztalom ,hogy healert ölni legalább 2 ,de inkább 3 DPS kell...ez milyen már? megmondom, SZAR!:)
  • Savmacska
    #149331
    ez disc komoly ?:DDDDD
  • [HUN]Crassus
    #149330
    és ez lehet fordítva is ,hogy a melee túl erős a casterhez vagy a DD a healhez..stb.
  • [HUN]Crassus
    #149329
    nah épp erre próbáltam utalni....ha egy caster ennyire erős a melee-vel szemben akkor az úgy nembiztos ,hogy jó..nemigaz??tehát azért ,mert egy algoritmus faszán működik elméletben az már a játékban élesben lehet hogy vagy túl erős vagy túl gyenge!:P
  • nagypite
    #149328
    Szerintem a fejlesztők nagy része nem vagy csak casual szinten játszik a játékkal, ők csak megcsinálják/programozzák azokat a változásokat/listákat amit mondanak nekik. Gondolom van egy külön csapat ahol mindenkinek van egy specialitása (pl ő felel a paladinért) kommunikál a hc játékosokkal ők 7/24-be tolják és az alapján készítik el, hogy mit kell átprogramozni. De ettől még egy átlag dev-et simán lenyom egy profi hc pvp-s.
  • Warden
    #149327
    A blizzardos team tele volt meleevel a másik csapatban meg csak caster dps volt, ez a kieg meg erősen world of castercraft lesz.
  • [HUN]Crassus
    #149326
    huhh ezt láttátok?
    http://www.youtube.com/watch?v=2HDbSLYDLy4&feature=player_embedded

    először jót szórakoztam rajta aztán kicsit elgondolkoztam és megállapítottam,hogy ez atom gáz:P
    Voltaképpen olyan emberek fejlesztik a játékot akik pusztán elméletben tervezik.....nem is az a gáz,hogy kikaptak a blizzes arcok hanem az,hogy úgy kaptak ki,hogy egyetlen 1 kill-t hoztak össze és egyetlen egyszer sem scoreoltak :S
    Vicces volt mikor egyetlen papot /azthiszem disc/ 3 dps majdnem 1 percig ütötte míg VÉLETLEN meghalt....
    lehet,hogy a számok és skillek elméletben stimmelnek,de ez élesben használat közben nem ugyanazt hozza.
    beszéltünk is erről tegnap elég hosszan a srácokkal,hogy néha tisztára úgy tűnik mintha olyan emeberek változtatnák meg a skilleket,classoikat akik élesben vagy nem vagy nem nagyon tesztelik azokat....
    nagyon jó példa erre a videó! annak ellenére,hogy a sok gladiátor srác valószinüleg átlagon felüli tudással kezeli a karakterét.
    Elgondolkozhatna a blizzard ,hogy talán többet kéne élesben tesztelniük mielőtt 1-1 classváltoztatást betesznek vagy kivesznek a játékba!
  • [HUN]Crassus
    #149325
    azok így jártak kb.
  • ShaiHulud
    #149324
    es azokkal mivan akik nem hc-k, de nem is balfaszok es szeretik a kihivast es jarnanak tobbet?
  • MaRee
    #149323
    Régi szép idők :'( :D Amúgy nemtom, magas szinten csak DK-val dueleztem hunter ellen, általában megverem..
  • Hugh Hefner
    #149322
    kérlek mondjátok, hogy magasabb szinten, mondjuk maxon nem ez van a hunterekkel, mint ami alacsonyabb szinteken... távolról úgy szétszednek, hogy esélyem sincs odaérni...

    egyébként aki szerint nem fejlődött a wow grafikailag úgy, hogy még mindig elfut egy nem túl jó gépen, annak ajánlanám ezt a képet, ebből a fórumból van, amikor még a démonnal rohangálós sandbox sem jött ki...

  • MaRee
    #149321
    Úgylátom alacsony szinten felesleges BGzni, mindenki twink :) Resto droodként is szétkapnak másodpercek alatt, főleg a hunterek. Na nembaj, marad a jó örek random dungeon :D
  • 1Darton1
    #149320
    A DVD-ről telepítsd, és akkor alig kell valamit letölteni.
  • gtronic
    #149319
    Sziasztok,régóta fáj a fogam a wowra, csak nem volt jó a netem letölteni, ilyen alapokban kérnék segítséget, szóval egy jó torrentet letöltést szeretnék kérni, ami mehetösen van seedelve.

    Aztán kicsi eligazítás, és boldog is leszek : D
  • Rage47
    #149318
    LOL
    :D
  • tigeroo
    #149317
    vizsgákat ha túlélem akkor halálra wowozom magam januárban :D

    pár hete a bnőmmel is szétmentünk szóval potenciális wowos lehetekk ismét :DDd
  • lolSL
    #149316
    sexxxx
  • tigeroo
    #149315
    na megvan a merge, elküldték simán a levelem után
  • Dr DeViLKiNG
    #149314
    Amúgy sem értem mi ez a nagy nyavajgás. HC-k első hét után úgyse fognak menni heroicokba, mert meglesz mindenük ami onnan kell.
  • Dr DeViLKiNG
    #149313
    Még mindig nem a játékosok 10%-ának fejlesztik a contentet. Kb 1 hónap múlva jön a nagy nerf patch, mert addigra ér oda a tömeg.
  • Tatyla
    #149312
    pedig a blizzard a fizető nyávogó játékosokra hallgat mert ők vannak többen,és ők nem akarnak drasztikus előfizető visszaesést...
  • Savmacska
    #149311
    Ne gnomeregant vegyünk például mert az hosszab insta mint icc..... én smot huzom a 7. 80asomat most 61es 6insta kell egy szinthez rested nélkül. BTW lehet igazad van mert nem mondtah h 70+ vagy 10+ .....
  • ShaiHulud
    #149310
    nagyon remelem nem nerfelik szarra oket :( sok fos aki nem tud jatszani vagy tanuljon meg vegre, vagy menjen jatszon massal amihez ert, de nehogy mar miattuk basszak el a vegre nehez instakat :(
  • hawkie22
    #149309
    Alacsonyabb szinteken simán megvan. Én még amikor a warrioromat húztam, aki jelenleg 74-es, mert most egy kicsit meguntam az altozást, Dire Maul-ban rendre lépegette 1-1,5 instánként a szinteket. És még restedje sem volt olyan sok.
    72-es szinten hagytam kicsit "állni", felgyűlt kb. 2,5-3 millió rested XP, 5 quest és 4 insta kellett, hogy meglépjen egy szintet. Szóval baromi gyors a fejlődés, csak legyen kedved hozzá végigcsinálni. Nekem nem volt, valszeg csak Cata után fejlődök vele tovább. :) De lehet hogy elkezdem a régen várt goblin hunterem. :D
  • lolSL
    #149308
    hát megnéznék egy rfc wipe statot :D
  • MaRee
    #149307
    Ez egyértelmű, úgyis tele sírják majd a fórumot egyből hogy milyen nehéz minden, le nerfelnek mindent azonnal.
  • [HUN]Crassus
    #149306
    most hogy instázom a LUP miatt egyvalamit megállapítottam: BORÍTÉKOLHATJÁTOK,hogy nagyon gyorsan le lesz nerfelve az összes Cataclysmes Insta hamarjában az 1000% az emberek NEM TUDNAK JÁTSZANI...! szó szerint értsétek
    Se nem tankolni ,se nem healelni se nem DPS-elni.......a "régi" no CC csak AOE-zünk mindent insták is hatalas kihívást jelentenek minden szinten ahol eddig szinteztem....hatalmas FAIL lesz az "újrégi":P system szerinti instázás ezeknek a nagyon brutálul lebutított kazsuáloknak....

    van rá 5g-m:)
  • MaRee
    #149305
    Egyébként rested nélkül 150 xp körül kapok egy mobért, vegyük pl Gnomeregant, 100 trashmob simán van benne, az 15k xp minimum, a bossok 8-900 xp egy darab, van belőlük vagy hat, az még kb 5k xp. Megvan 20k xp questek és rested nélkül, lvl 30-hoz nagyjából 30k xp szükséges. Hol a hiba?
  • MaRee
    #149304
    Ezekszerint hazudok.
  • Savmacska
    #149303
    1run 1 szint ??? ?:DDDDD Törtön esetleg olyan 20x-os xp rate-el. Eredetin te sehol sem húzol 1 insta alattttttttt 1 szintet ha rested vagy, ha nem.
  • ShaiHulud
    #149302
    hat de 2 nap mulva jon a cataclysm, a mostani dk-d gearje mind veszendobe megy onnantol, szoval nem ertem ezt a gear farmolos problemat.
  • LeWyTy
    #149301
    80-tó úgy is minden más lesz szóval ígyis úgyis farmolsz nem?
  • cikasz
    #149300
    Úgy értette, hogy két havidij összegébe kerül kb. a transfer. ÉS egy szerveren nem lehet két dk egyszerre!
  • Tatyla
    #149299
    bármelyik faj lehet
  • kakaoskalacs
    #149298
    Hát havidij már kivan fizetve mertlvl80-as Dk-mal farmolok jp/honor-t , viszont kellene egy Worgen Dk is majd csakhogy én nem akarok megint szenvedni azzal hogy felhuzom a karaktert 80-ig (jo oké 1hét) utanna meg még farmolhatok jp/Honort is egy értelmes gear-hez . :D

    De ahogy te mondtad lehet ugy még könyebb is : ))
  • lolSL
    #149297
    dk-t egy hét lehet felhúzni, nehogymár ezért fizessél 2 havidíjat :D
  • kakaoskalacs
    #149296
    Üdv!
    Cataclysm utan ha én a BloodEfl Dk-mat , átrakatom ally oldalra akkor milyen faj lesz? vagy én valaszthatom ki? Ez nem igazan tiszta üdv!