166745
  • hawkie22
    #149375
    Ez nagyon is igaz, én 10 óra játék után vagyok 27es, és még csak Tirisfal Glades, Silverpine Forest van teljesen kész és 31 quest Hillsbrad-ban. Meg DM, RC és WC insták.
    Durván sok XP-t kapsz a küldikért a szintedhez képest.

    LeWyTy: egyébként tényleg hülyeség ilyeneket kérdezni, hogy 10-60-ig hova menjek, csinálni végig a questeket, olyan szépen végigküldözgetnek a fejlődős területeken, hogy öröm nézni.
  • jazzy
    #149374
    Nem.
  • arnold27
    #149373
    gyors kérdés.mi a véleményetek a cataclysme-ról?megéri megvenni?nagyon gondolkozom rajta egy ideje,meg láttam olcsóbban is az 576-ban.megér ennyit?
  • [HUN]Crassus
    #149372
    hyínnye ma extrán szar a cselló::S
  • MaRee
    #149371
    Holnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapppppp
  • Jimbo
    #149370
  • LeWyTy
    #149369
    És ezt még annyian nem tudják hogy .szomorú.
    Már hogy még mindig óránként 10000x látni chatben a kérdést 10-60ig hova menjek?

    Ha már új questeket csináltak... nem lehetett volna minden kezdőn 1 ami megmutatja azt a kib***ott táblát?
  • LeWyTy
    #149368
    "így lett a chocapic"
  • r4pt0r
    #149367
    Itt nincs egy nagy rész ahol az összes terület megtalálható, szétvannak szórva a világban, de ogben minidg megtalálod az adott terület bevezető questet.
  • lolSL
    #149366
    odamész és belesétálsz a színes fénybe és boom
  • empie
    #149365
    Egy büdös noob kérdés következik. Cata-ban hol tudok majd átmenni az új területre? mint pl: bc-ben dark portal,wrath pf the lick king-ben zeppelin. itt hogyan jutok el oda ahol eltudom kezdeni az új questeket és a non stop kari húzást?

    Előre is köszönöm a segítséget!
  • Csirke4
    #149364
    Anyád még nem 80-as?
    Nem vagy ember.
  • [HUN]Crassus
    #149363
    :) de tudod mi az igazán vicc? hogy minden szinten ott seggelnek a "9"-es kis nyomik akik a szintezős embereken élvezkednek....ezeknél szánalmasabb játékos nincs a WOW-ban.....ezek az igazi No lifer csak azért fizet és játszik,hogy neked meg a másiknak szar legyen!
    szánalom
    az a tudat,hogy ezek az endgame játékban kb. muterom játékos szintjén vannak megnyugtat:D ( édesanyám nem wowozik:P:D )
  • MaRee
    #149362
    Bázzeg vannak itt horror árak, Xaviuson ahol én játszom 20-30 goldért megy el egy stack wool cloth :D Mire felérek 80-ra több pénzem lesz mint a mainemnek :D
  • Long_Gun
    #149361
    Piftuka, huzzá vissza shitionba és imádkozz jézuskához hogy az idén már csak 1 kicsit basszon ki veletek valami idióta ncsoftwestes szarrágó.
  • Hugh Hefner
    #149360
    nemmegmondtam hogy hunter és pala vicc : )
  • Hugh Hefner
    #149359
    egy öt évvel ezelőtt megjelent játéknak a 9 évvel ezelőtti alfa állapotából származó screenshotról beszélünk. ami ellentétben az aionnal elfut kb minden gépen

    de trollkodhatunk, zomgwtfkthxbainab :Á_:D_F:DS_F:SD:DF:DDS:DD
  • Pilutika
    #149358
    EZ IGEN!!! ez grafika!! omg háháháháhá te jó ég áht hajrá és KVARCOLJATOK!!! :D:D:D
  • antgecc
    #149357
    elbaszott egy játék ez...
  • [HUN]Crassus
    #149356
    viszont fordult a kocka az új DMG császárok a tank palák:) 66-körül
    10-14 ezer Hp és 2x3x annyis sebzés mint akármilyen más klassznak...beleértve a huntert:P érdekes ez a szintezős BG:)
    Ab-n ha pala van a flegnél akkor kakukk van:)
  • [HUN]Crassus
    #149355
    nem akarok több EOS-t napi BG nek.....,mert a horda még 2058-ban is 12 playerrel fog menni a zászlóért ha esik ha fúj.....
  • lolSL
    #149354
    nem tudom meddig lesz még wow, de ha mondjuk 10 évig, akkor ez a 2 kiegnyi idő már bőven elég volt a nem meghaló healerekből :)
  • MaRee
    #149353
    Nos vanilla már régvolt, azóta én már hozzászoktam hogy healerként azért van némi esélyem tenni valamit ha megtámadnak.PVP-ben pedig nincs "tankom", ez nem WAR..Szaladok a tömeg után és mentem ami menthető :)
  • lolSL
    #149352
    ez volt vanilla wowban a healerek szerepe, és reméljük most is az lesz, de gondolom sok resivel megint szánalmas túlélőbajnoksággá fajulnak a healerek.
    nevetséges bohócság volt a "kihealelés" pvpben. állj szépen a tankod mögött és őt healeld, te 2 ütés vagy, ez lenne a normális.
  • MaRee
    #149351
    Félre értettél, én nem vagyok cat formban. Feral druid cat formban üt belém ekkorákat, én csak healelek/nék. Mobokat én is simán kihealelek, de pvpben lófaszt se tudok csinálni ha 2 ütéstől meghalok.
  • Lacee
    #149350
    biztos hülye kérdés (nekem 25ös eddig a druidám), de ha resto vagy, miért mész egyáltalán cat formba? Az én szintemen még semmi problémába nem ütköztem feral talenteléssel, eddig egyszer öltek meg, mikor véletlenül 4-5 mobot is összehúztam.
  • MaRee
    #149349
    Nem tom mivan ezekkel a feral druidákkal, lvl 30-on catformban 1800akat harapgálnak belém(1300 hp-m van ;D) stealthből kilépve, esélyem sincs kihealelni magam, pedig resto vagyok.
  • Jimbo
    #149348
    Jaja, bár sztem túl sok xp-t adnak, nem egyszer beszürkül pár questem, mire végigérnék egy zónán:((
  • cikasz
    #149347
    pl?
  • Fehercsoki
    #149346
    Cataclysm még nincs fent a neten?(csak hogy előre fel tudjam telepíteni,bár gondolom a 4.0.3a patch után már nem sok van)
  • [HUN]Crassus
    #149345
    van most addon ami nézi a targetem pl. meddig van ice blockban vagy meddig tart a shield wall stb?
  • cikasz
    #149344
    Sziasztok. Darkmoonéknál adnám le a Dense Grinding Stone-okat repuért de 2225/6000.-nél nem akar feljebb menni :( Nem tudja valaki miért?
  • UnknownAsshole
    #149343
    rég volt Xperlem fent de a self fülnék keresgess a beállításokban szerintem. valszeg lesz ott debuff ami kipipálható
  • d3vilz
    #149342
    Hi.

    Az lenne a bajom,hogy feltettem az xprel unitrfames-t és mikor valaki rámrak dotot vagy ilyesmit azt nekem nem mutatja sehol csak a buffokat da. Ha kitargetolom magam csak akkor látom de akkor is csak a targeton, ilyenkor mit lehet tenni?
  • shaba23 #149341
    megvan:) tudtam, hogy van rá valami, régen is volt, de feltúrtam érte minden addonos oldalt :)
  • Anthrax
    #149340
    deadmines szerintem is marha jó lett, allisoknak ajánlom westfall,t Horacio Lane helyszínelős küldi sorozat baromi jó lett
  • Rage47
    #149339
  • hawkie22
    #149338
    Nagyon jók lettek az új küldik. Tegnap kezdtem egy undead huntert, területről területre haladok, megcsinálok minden létező questet, eddig Tirisfal Glades van kész meg Silverpine-ban 43/60-on állok, plusz Ragefire Chasm és Deadmines. Hát Deadmines valami eszméletlen hangulatosra sikerült. :D Nekem nagyon tetszett.
    7 óra alatt sikerült elérnem a 20as szintet, heirloomok meg mindenféle segítség nélkül. Meg igazából nem instázok, egyszer megcsinálom az instákat a küldikért, meg az öcsiért, aztán irány vissza küldizni. Mondjuk jövő héten kicsit leállok, mert a Catában először a sámánt kell felhúzni ugye a raidelés miatt, de utána vissza hunterezni. :D
  • [HUN]Crassus
    #149337
    pipáld be a wowos optionsban:P disable lue error messages vagy mi a rák...ott van megtalálod:)
  • shaba23 #149336
    van olyan addon, amivel blokkolni lehet a lua error hibaüzenetét?