166745
  • Vincentcloud
    #149419
    Hmm és még azt hittem én a 23k-val jó vagyok
  • FickDeineStory
    #149418
    Hát úgy látszik ma este senki sem tudja azt csinálni amit akart én a WoW-ba simán beléptem, de ha azt mondjátok probléma lehet loggin szeróval akkor bent is maradok. Viszont mi meg Tiat Istát terveztünk ma estére de hát az összes insta fullon van meg odakint is százas sor az insta előtt:D

    Hátha itt lesz üres insta!
  • antgecc
    #149417
    Nem kell ezt megérteni. Kinek mi jön be. Ha neked a szőke csajszik fexenek, másnak a barnák, akkor meg akarod őket érteni? Nem... kinek mi... Valakinek untig elég a játék pvp része is.
  • LeWyTy
    #149416
    Mekkora már a sor a westendben?
  • slime001
    #149415
    "The login server is currently busy" hmmm Ragnaros. Csak sokan próbálnak most még este belogolni vagy egyáltalán senki se tud?
  • shaba23 #149414
    lehet arról tudni, hogy mennyi lesz az új riding skill?
    nehogy most derüljön ki, hogy nincs is rá pénzem:)
  • cikasz
    #149413
    Ne etessétek hátha megunja ez a szellemi nyomorék!
  • [HUN]Crassus
    #149412
    25 EZER!!! Hp-s tank pala strandon lvl 74-es....az ott lakik baszki:D
  • Fehercsoki
    #149411
    Szerintem a pvp sem szól többről mint fuss ide fuss oda szakítsd a kasztolást stb.,viszont a pve kiszámítható teljesen.
  • jazzy
    #149409
    Lehet, hogy tévedek és persze no offense, de aki 8 szezonon át rank1 volt több karakterrel néha és több bracketben, az valószínűleg meg tudja csinálni a pveben a fuss ide fuss oda és válts targetet című előadást, neki izgalmasabb a pvp, nekem is, bár én közel sem vagyok ennyire jó..
  • 1Darton1
    #149408
    Nem arra értettem, hogy kifarmol pár dolgot a pvp-hez, hanem, hogy valóban játsza-e a pve-t. Mert én még középbéna guildben sem láttam eddig.
  • Lacee
    #149406
    igen, a humorod kifogástalan, vettük a lapot. lehet máshol folytatni...
  • jazzy
    #149405
    Hydra nem csak pvpzik, tele van pve itemekkel mindig.
  • MaRee
    #149403
    Majd a 80-85-ös raidek kemények lesznek.
  • 1Darton1
    #149402
    Hydrára céloztam.

    Antika, mesélhetnél akkor, hogy én is megértsem.
  • MaRee
    #149401
  • FickDeineStory
    #149399
    Mikortól várhatóak ebben a játékban keményebb bossok? Mármint hanyas szinttől? Nekem mindig azt mondták, hogy itt minden Instához milyen taktika kell meghogy milyen profinak kell lennie a tanknak aki tankol stb. Erre most olyan 35-ös körüli szinten vagyok és már az összes dungeonban voltam amibe eddig lehetett menni ahogy tudom, de sosem volt gond megölni a bosst.

    Na most akkor nerfelték a bossokat? Vagy nem voltak igazok az állítások a bossokról? Vagy én lennék született tehetség a tankolásban?:)
  • jazzy
    #149398
    Nem volt olyanról szó, hogy bárki csak pvpzik.
  • antgecc
    #149397
    de szar neked...
  • 1Darton1
    #149396
    Azt sosem fogom megérteni, hogy hogy lehet egy pve játékban csak pvp-zni.
  • jazzy
    #149395
    Bár azthiszem bőven meg lennék elégedve csak arénás killel is ha lenne 8/8 gladiatorom és 7/7 rank1-em :D
  • jazzy
    #149394
    Nézd meg a videó végét :)
  • lolSL
    #149393
    ennek van arenán kívül pvp killje? :)
  • jazzy
    #149392
    Esetleg ha valakit érdekel és lemaradt róla, kijött a Hydra 8.
  • Csirke4
    #149391
    :DDDDD
  • cikasz
    #149390
    A loremaster-t csinálta
  • Rage47
    #149389
    ez az azért durva még nekem is, pedig béna vok:D
    amúgy mit keresnek 80-asok a Draenei kezdőn?! tegnap egy magyar ott küldizgetett, halászta előlem a mobokat.
  • bélanéni #149388
    Köszi, ez megnyugtató! :)
  • Lacee
    #149387
    már minden adat ott van a gépen, maximum egy pár megás patch lesz az aktiválás után, de nem valószínű.
  • Count Adyn
    #149386
    jaja:D
  • bélanéni #149385
    Sziasztok, lenne egy kérdésem: a JELENLEGI ("up to date" állapotú) kliens-hez képest lesz-e (nagy) változás a Cataclysm kód élesítése után? Vagy ez már a Cata kliens, csak a kód élesítése után elérhetők a plusz tartalmak? Csak azért, mert ahol most tartózkodom, egy sz*r mobilnet van, 3GB forgalmi korláttal, és viszonylag lassú is. Előre is köszi a választ!
  • Csirke4
    #149384
    Szerintem nagyon jó móka volt az IF run night elfel. :D
  • Tusy
    #149383
    - amíg volt corpse run ez nem volt annyira vészes (ha egy zónában meghaltál, fel tudtál éledni egy másik területen is. Ezt a lehetőséget idővel kivették)
  • antgecc
    #149382
    Én hajdanán 1-es szintű ud warriorommal lemmingeltem át tirisfalból elwynn forestbe, humán kezdőjére, lvl 1-es humánokat idegesíteni :)
  • Lacee
    #149381
    én régebben fordítva szívattam magam, a friss orc hunteremnek bagoly petet szerettem volna, így aztán a 12. szint környékén nekivágtam az Orgrimmar - Teldrassil útnak... Kicsit lemming érzésem volt, de aztán a többi hunter kérdezősködése, hogy ilyen alacsony szinten hol szereztem Orly-t, kárpótolt valamelyest :)
  • Hugh Hefner
    #149380
    kíváncsi vagyok ezek megmaradnak-e akkor is, amikor már lehet mindenhol repkedni

    egyébként anno amikor indult az egész wow, vicces volt, ahogy az alacsonyabb szintű nightelfek tömegesével próbáltak eljutni sw-be, vagy if-be, a környéken mindenhol magasabb szintű mobok, és a magasabb szintű hordások sportot űztek abból, hogy gankelik a szerencsétlen kezdőket, akik próbáltak valahogy túllenni a rossz esetben órákig tartó vonuláson. mint a pingvinek : D
  • [HUN]Crassus
    #149379
    inkább sírok a lvl 80-asok: HOW I GET TO STORMWIND,ORGRIMMAR, IRONFORGE stb. stb. beírásain.....
  • Forolto
    #149378
    dekecseg.:)
  • Dr DeViLKiNG
    #149377
    haha
  • MaRee
    #149376
    Cataclysm leveling map: