166745
  • picket
    #149579
    Ezen a képen épp bárányherét szopogatsz?
  • antgecc
    #149578
    BR-ben van az a boss, amit két tűz elementál őriz. Elementálok lenyomva, meg a boss is, de nem tudom hogy sikerült. Egyszer szétkap, hogy azt se tudjuk mi van, máskor meg simán lemegy. Mi ott a tactic?
  • HunnernesKonge
    #149577
    Kiba... jól néz ki a UI-d.
  • Hugh Hefner
    #149576
    yaaay, pont Outlanden vagyok, és hallom, hogy lehetetlen bejelentkezni kb egésznap....
  • Tatyla
    #149575
    facehugger :D

  • MaRee
    #149574
    Szóló, de persze vannak csapat questek is, de teljesen egyedül is el lehet jutni 85-re.
  • dregnarr1 #149573
    Köszi!

    A high-lvl területek szóló, vagy csapatközpontúak leginkább? Végig lehet fejlődni egyedül is?
  • MaRee
    #149572
    Egy nehézségi fokozat van már csak.

    Általában a craftból szerezhető cuccok egyenlő erősségűek az instákból kiszedhetőekkel.

    Pévépé, craftok kimaxolása, nagyjából ennyi, de ez az igazi :)


    Közben meglett a lvl 82, Hyjalban 81 felénél elfogytak a questek, így átjöttem Vash'jirba, iszonyat hangulatos és nagyon szép terület ez is, és pacsi a Blizzardnak ismét az idétlen szóviccekért :D (pl quest nevek: Oh Deer!' és Don't be shellfish )
  • dregnarr1 #149571
    Napi noob kérdések:

    - Egy nehézségi fokozat van high-level instance-okban, vagy játékosok számától függően alakul a nehézségi szint? Felteszem a legnagyobb, fontosabbaknál ez kötött, de mi van a többivel?

    - Craftból származó magas szintű fegyverek/páncélok/potik erőssége hogy hasonlítható a jelenleg elérhető instance-okból szerezhető cuccokkal szemben?

    - Max. szinten milyen teendők vannak instázáson (és mondjuk achievement-gyűjtésen) kívül?

    Köszönöm a válaszokat!
  • Laza
    #149570
    Nem tudom mi történt a tankokkal, de úgy látszik a WotLK teljesen elbutította őket (tiszt.kiv.).
    Mondjuk Nekem is van tank karim, de a huntámmal voltam BR-ben, és komolyan, 3 tankot is kickeltünk, mert ész nélkül rohantak bele a patrolba meg mindenbe.
    Nem instáztak ezek BC idején? pedig aztán a BR nem is olyan húúú de bonyolult insta.
  • Laza
    #149569
    Főleg ha van asszony, gyerek :)
  • Laza
    #149568
    Vicces, hogy fél éjfélkor is 700-as sor van Outland szerveren.
  • 1Emese
    #149567
    Mindegy, a lényeg, hogy megint lesz 10-ig wowom, olyan mint ami nektek van.
  • 1Emese
    #149566
    Az idő nem érdekel, csak hogy legyen majd ^^ a wotlk trialt is kivártam anno. Kár, hogy nincs worgen shámán :( . Úgyhogy, ha lesz trial, lehet csinálok megint egy kecskét, abban legalább van, bár azt mondják azon a kezdő részen nincs változtatás.
  • brasco84
    #149565
    mások is összefoghattak volna 20 an és megcsinálhatták volna, mégse tették. idegesítőek voltak a gyerek videói, de szerintem kurva jól tolta ezt :D amúgy pókerben is pokerstarson supernova elite, ami gyakorlatilag azt jelenti hogy 1 éven kersztül fel se tudsz kelni a géptől, annyit kell játszani. igen lehet irigykedni, többet nem kell dolgoznia elhiheted.
  • Lacee
    #149564
    accountlopás, vagy mondjuk tényleg a blizzard kéri, hogy lépjél be, mert teszemazt olyan funkcióra kattintottál, ami megköveteli... az új community site csomó funkciója csak így érhető el ugyanis.

    cataclysm try biztos lesz, de nem mostanában. mondjuk fél év múlva talán.
  • 1Emese
    #149563
    OMG, milyen ügyes account lopási kisérlet, ilyen előugró hirdetés szerűen...
    http://noob.hu/2010/12/07/fdsfsgs.JPG
    Legalább a saját oldalára figyelhetne blizzard, vagy lehet a böngészőm kapott férget?
    Valaki előző kérdésemre tudja a válszat?
  • MaRee
    #149562
    Megoldódott, relog kell és jó lesz.
  • MaRee
    #149561
    Én meg beszoptam egy bugot Vash'jirben...Blood and thunder questnél senki ne ugorjon a vízbe az ork után, mert bugos a quest és nem fog semmi történni. Ha abandolod akkor pedig átkerülsz egy másik phasebe, és nem tudod újból felvenni a questet.Hát fasza, most azt se tudom mit csináljak vagy merre menjek
  • 1Emese
    #149560
    Cataclysmára is lesz 10 napos try?
    HA igen, akkor az mit takar, lehet worgennel 20+os szintet elérni?
  • Vincentcloud
    #149559
    Btw megfogadtam wotlk után hogy többet nemleszek hc raider mert ez a napi 19-23-ig időszak minden este nagyon utálatos volt egy idő után.
  • Vincentcloud
    #149558
    Én is nagyon irígy vagyok rá, hogy 5 óra alatt megcsinálta amire kb hónapjai lettek volna, de én ilyen hülye vagyok hogy megígértem tesómnak hogy megvárom a szintezéssel a pénteket mikorra hazaér ő is hogy együtt tudjuk tolni.
  • [HUN]Crassus
    #149557
    5 órán kerezstül tegelte a nágákat? anyám:)
  • Syron
    #149556
    itt most 1500 körüli és majdnem egy órás várakozást ír rá lol...
  • Csirke4
    #149555
    "position in queue: 426"

    WHAT???
  • 1Darton1
    #149554
    Köszi!
    10 óra alvás nélkül, sose volt még ilyen!
  • Fpocok
    #149553
    Igen, rohadtul irigy vagyok...
  • lolSL
    #149552
    csak irigykedsz rá
  • Fpocok
    #149551
    Ahogy a CoD6 esetében, szerintem itt sem egy nagy szám. És akkor mivan, ha egy csomóan összefogtak, és lenyomták? Szememben sokkal többet számít, ha valaki egyedül csinálja.
    Amúgy nagyon ellenszenves ez a beképzelt kis köcsög. Szerintem sokkal népszerűbb is lehetne, ha... nem is tudom... vicces lenne.
  • empie
    #149550
    Sziasztok. egy kérdésem lenne hátha tudtok segíteni. friss worgen vagyok és rányomatam valamire és elteleportált teldrasillba. És sehogy nem tudok visszajutni a worgen kezdő területre. Valami 5let arra,hogy hogyan tudnék?

    HS-t ha elnyomom nem történik semmi. Ugyan ott marad a kari ahol van.

    Előre is köszi
  • lolSL
    #149549
  • r4pt0r
    #149548
    1000es sor ragnaroson. Ohh igen ez izgalmas lesz. :P
  • ddany7
    #149547
    megfogtad a lényegét!
  • Pyotr
    #149546
    Te is inkább utolsó voltál tesi órán mert ki akartad élvezni a perceit mi?:D
  • MaRee
    #149545
    Orgrimmarban vagy Stormwindben a flightmaster mellett van egy NPC, tőle lehet megvenni a skillt 250g-ért.
  • brasco84
    #149544
    lehet hogy hülye kérdés, de ahhoz h azerothon lehessen repülni kell vmilyen skillt venni? azt tudom h van 310%os skill, de engem ez érdekelne. ha igen hol lehet megvenni? thx
  • jazzy
    #149543
    És akkor mi a fasz van, ha ő neki ez volt a célja? Grat neki, nem kell irigykedni meg leszólni..
  • ddany7
    #149542
    pedig gyors. nekem 80ról 81re kb. 3óra volt
  • MaRee
    #149541
    Grat!

    Nekem úgy tűnik elég lassú a szintezés, 2 órája húzom a mainemet kb és 40% xp van csak meg :(
  • ddany7
    #149540
    nem,csak ezzel tud vagánykodni :)
    Bár nem értem mi értelme van fél nap alatt felmenni 85re, örülsz ha találsz 1 csapatot instába,vagy behív egy BG. :D