166745
  • 1Emese
    #149620
    Ez van... Nekem kb annyi is elég, a cipők túl drágák nekem... Meg nem is boltam veszem őket, ez már teljesen off...
    De akkor senki nem tud olyan helyet, ahol megbízhatóan lehetne ezket goldért, vagy powerlevelért venni, cserélni?
    De ahogy mondod, kezdem megunni már a wowot, néha még az omfgcata csatorna heti új videóit sem bírom végignézni, csak átpörgetem. Arathoron még nagyon régen, mikor volt bcs trialom, ott is micsoda viselkedés ment már /hun channelen... Állandóan baszogattak valakit. Egyre emlékszek is, mikor valami NEfuk, vagy Nefuka nevű druidot oltottak 1 órán át biztos, aztán azt mondta, megy is el a realmről. Mondjuk ez sem hiányzik. Pl. ezért is szeretem a 10 napos trialokat, mert akkor én is vévde vagyok a többi retardálttól.
  • antgecc
    #149619
    Tényleg érdekes, mert én meg kérdeztem a többieket és azt mondták kéne lennie, nekik van. Ott Farseer mellett.
  • jazzy
    #149618
    Az érdekes, mert nálunk az egész guildnek nincs :D
  • MaRee
    #149617
    Blád DK-val tankolok. Közben lement az összes kis insta, most 83 vagyok megy tovább a szintezés de benézek majd Vortexbe :)
  • antgecc
    #149616
    A gond az, hogy mindenki másnak van portalja...
  • BoneDragon
    #149615
    Áhh sok wow kocka... Én is kockulni akarok megint Kár hogy nincs rá időm...
  • jazzy
    #149614
    Telefon -> Panasz, egyből érkezni fog az a csomag..
  • jazzy
    #149613
    Normális, mert deepholm és vash'ir nagyon sok idő ha repülsz, viszont Hyjalbe OG-ból odarepülsz pár perc alatt, blizzard logika, de normális.
  • brasco84
    #149612
    mailt írtam a dhlnek, de sokkal okosabb nem lettem. és az a vicc, h a nyomonkövetésnél az oldalukon ilyenek vannak h " címzett nem található otthon", kézbesítés sikerteln stb, miközben 3. napja itthon várok a csomagra bazki :D sztem a futároknak tele a tökük a melóval, azt inkább aztmondják megpróbálták, nyernek még 1 napot.
  • antgecc
    #149611
    Normális dolog az, hogy nincs portalom Hyjalba Farseer mellett? Már voltam ott és rengeteg questet megcsináltam, mégsincs oda portal. Mellette van Vashj-ba és Deepholmba is, de Hyjal.... nem vágom. Vkinek tipp? Először portállal mentem oda a "tehénnegyedből", de csak egyszer működött.
  • Jimbo
    #149610
    Hmmm, akkor palával egy ideig nem fogok tankolni, az még esélytelenebb a casterek összeszedése terén:((
  • gubigergo
    #149609
    http://img132.imageshack.us/i/wowkx.png/
    Miért dob ki ilyen wow erroral? Most raktam fel ujból mert fél évig nem jáccotam és kidob folyamatosan ha rámegyek egy másik playere... Pls segitsetek..
  • lolSL
    #149608
    rohadt blizzard ellopja az accountokat !
  • ShaiHulud
    #149607
    rutheran villagebol jar hajo sw-be, a 3 molo kozul a kozepso az, ahova a human hajo erkezik, a tobbihez nightelf hajo van, szoval meglehet jol kulonboztetni:D tovabba ratchet es booty bay kozt is jar tovabbra is a hajo.
  • ShaiHulud
    #149606
    cipoid is olyanok, hogy bemesz a boltba reggel felveszel egyet, elvagy benne par percet/orat, aztan visszarakod a polcra, hazamesz mezitlab es lefekszel ugy, hogy dejo volt ma is cipoben lenni?
  • ShaiHulud
    #149605
    mivel ott van vege a worgen kezonek :D
  • ShaiHulud
    #149604
    na..:D
  • ShaiHulud
    #149603
    ez se igaz :D server first level 85 warrior pl kapasbol egy masik guild-e :D Brognar<Sigil>
  • ShaiHulud
    #149602
    te Gino-s vagy? szegenyek :D
  • [HUN]Crassus
    #149601
    nemtudom mivel tankolsz,de tresheknél tényleg van minor káosz mivel elég távol állnak egymástól a casterek és pl. warrival nehéz összeszedegetni őket.
    Szerencsére egy charge+stun és taunt alatt ha jó a dps akkor leesnek a manauserek a melee meg úgyis rajtad csüngve követ:P
    A threatem a korábbihoz képest kicsit gyengébb,nehéz lépsét tartani a bődületes DPS threattel ,de ez is csak akkor gáz ha 4-5 mob van rajtam ,mert AOE threatben mindig is szar volt a warri a palához meg a dk-hoz képest.
    Gondolom HC-ben ahol CC-ve lesznek a mobok ez nem fog kijönni,mert egy mobot simán magadon tudsz tartani normálisan.

  • Dr DeViLKiNG
    #149600
    Ilyet kaptam ma csak úgy :D

    We are contacting you regarding your recent negative experience with our Customer Service Department.

    Because of this, we have decided to grant you a code to associate a "Lil´ Ragnaros" pet to your World of Warcraft account.

    (Nem, még csak nem is beszéltem velük :D)
  • LeWyTy
    #149599
    Már 2 személyes?
    Átvezetővideó?
  • dregnarr1 #149598
    Lehet venni hivatalos forrásból digitális változatban (online kulcsok és kész) valamilyen battlechestet, amiben az alap játék és minden kieg (cata is) benne foglaltatik?
    Hiv. oldalon csak szimpla alap játékot enged venni, azt sem olcsón, az üzletekhez képest.
  • cikasz
    #149597
    Wowod sincs bazze (csak tört szutyok) mit kérdezősködsz faszságokat?
  • Tatyla
    #149596
    pár shoot:





  • Looserke
    #149594
    Sziasztok!

    4.0.1 patch óta a következő wow fagyások vannak nálam. A monitor egyszer csak elsötétedik és a gép lefagy, csak a restart segít. Itt egy videó róla, bár nem én csináltam, de pontosan ez történik nálam is.
    A patche lőtt semmi gond sem volt és más játékokban sincs.
    Van valakinek hasonló gondja?

    http://www.youtube.com/watch?v=yX5Z8B0WI54
  • jazzy
    #149593
    Nem hívtad fel őket? Én írtam, hogy szerdára hozzák, kedden jött az email, hogy odaadták a futárnak, ma 8:30kor hozta a dhl.
  • Pyotr
    #149592
    a mage
  • k O T T A
    #149591
    azért majd kiváncsi leszek mi lesz az új noskill class
    retpalát kicsit megbonyolították szerencsére:)
    már csak egy a baj h már nem játszok
    shit
    quit aztán rá végre játszható és izgalmas lesz a paladin FFFFUU:D
  • MaRee
    #149590
    Megcsináltam Stonecoret és Throne of the tidest, én tankoltam. Mindenféle tankolási tapasztalat nélkül leveling gearben 1-2 wipeból lement mindkettő, bossoknál nem is volt semmi gond, inkább a nagyobb trash pakkoknál volt káosz :)
  • Csirke4
    #149589
    Vagy 4526 vagy egy kicsit kevesebb.
    Esetleg 200 alatt.
    Vagy 100.
    Jade a 100 az 200 alatt van.
  • flashpointer
    #149588
    játszik valaki mobilnettel? Tűrhető? 128kbps-nál menniy lehet a ping?
  • brasco84
    #149587
    ezt komolyan nem hiszem el b+, 2 napja várok a futárram nevetséges. nem hiszem el h egy ekkora cég mint a DHL képtelen megoldani a logisztikát. estig várok, utána megveszem digitálisa, ha mégis megérkezne akkor szépen közlöm hogy kenje a hajára............
  • Lacee
    #149586
    szerintem elfogadható áldozat, még mindig jobb, mint az LFD előtti rendszer, mikor minden esetben gyalog kellett odamenni + trade vagy lfg csatin összehozni a csapatot, aztán ha valaki lelépett, akkor további 20 perc várakozás.
  • MaRee
    #149585
    Kérj meg egy maget hogy nyisson portált.

    Amúgy tetszik is meg nem is ez az új rendszer, hogy előbb meg kell találnod az insták bejáratát ha be akarsz menni, a régi vanillás időkre emlékeztet. :) Negatívum viszont hogy szintezés közben nincs kedvem még külön keresgélni.
  • Mayday
    #149584
    Segítenétek nekem abban, hogy hogyan járnak most hajók a két öreg kontinens között? Nem bírok átjutni Stormwindbe, sehol nem találok hajót :(

    Portálok megszűntek Dalaranban, ugye?
  • [HUN]Crassus
    #149583
    az a baj nem LK óta hanem az egész LK peccs egy kibaszott no skill aoe dmg, aoe tanking volt.
    Eddig én még csak az első 2 instában voltam,de kb AOE-vel meg tank and spank-al így is lemegy minden.A nehezítés annyi,hogy marha sok a mobok HP-ja LK instákhoz képest.
    Mivel az insták újak így aki tapasztalatlanabb tank vagy dps annak nehezebb az új Boss vagy mob skilleket leimprovizálnia...
    nem is beszélve majd a Heroic-ról ahol még CC is kell majd:P
    Az aoe zúzással nem lehetett skill-t is szerezni...majd most újra tanulnak az emberek játszani!
  • antgecc
    #149582
    A másik véglet, mikor bechargeolnak a bossra, és úy gondolják, még mellé betankolják ak ét elementált is. Az emberek LK óta elfelejtettek játszani. Agyatlan aoe-t tolnák állandóan.
  • Savmacska
    #149581
    Sok idióta barom tank felhuzza a rámpa tetejére ahova az elementálokat, és nem érti meg mivan.... és 6x kell halni ....
  • [HUN]Crassus
    #149580
    belehúzod a tűzbe kap egy debuffot akkor lehet nukeolni....ha csak kicsit húzod bele a tűzbe lófaszt se sebződik:P kb ez:)