166745
  • MaRee
    #149661
    Felejtsd el, legrosszabb magyar társaságot ott találod.Akkor már inkább Arathor, Bloodscalpnál bármi jobb.
  • lolSL
    #149660
    trial accountot mindig a que végére fogja dobni akárhol csinálod
  • lolSL
    #149659
    shift gombot nyomdle
  • ddany7
    #149658
    Én azt szeretném kérdezni,hogy most a BG-k hogy vannak?
    Még 2-3hónapja ugye battlegroupokban hvott be BG-re,és Ragnaros horda oldalon volt a waiting time 8-12perc.
    Azóta hallottam olyasmit,hogy össze lesz vonva az összes Battlegroup?
    Most ezzel mi van?
  • dregnarr1 #149657
    Nap noob kérdését ismét én szállítom:

    Item comparison window létezett a játékban, nem? Vagyis ha equipmentre vittem az egeret, ami az inventory-ban volt, akkor összehasonlította azt a karakteren levő ugyanolyan kategóriájú tárggyal. Átnéztem Optionst, de nem találtam lehetőség ennek ki/be kapcsolására.

    Elnéztem és mégis lehet állítani, vagy valamire rosszul emlékszem?
  • Mester01
    #149656
    Bloodscalp?
  • MaRee
    #149655
    Arathor. Az asszem medium pop, és sok a magyar, de hogy milyenek azt nem tudom. Én nem szeretek magyarokkal játszani, Xavius-on vagyok.
  • Mester01
    #149654
    remek... :D akkor tudsz mondani ahol pvp,pvezni is lehet?
    viszonylag sok a magyar (hordában) és nem tizen éves idioták vannak körül?
  • MaRee
    #149653
    Ne high meg full population serveren csinálj karaktert.
  • Mester01
    #149652
    Sziasztok!

    Kiváncsi lettem erre az új catára mondom csinálok egy trial kulcsot megnézzem hogy milyen és ha tetszik akkor megveszem...
    reggel csináltam is egy sámlit 11 lvl fölvittem lerendeztem aszonykámat... mondom most kockulok még egy kicsit...
    bejoinolok 697 (ragnaros) mondom úhhh de szép látvány... elmentem kaját csinálni vissza jövök 916... :D (512min mulva fogok bekerülni)
    ez valami vicc vagy mi a tököm van?
  • suljin
    #149651
    Hali!
    Kb 2 hónapja hagytam abba a gémet mert nem láttam értelmét(lehet vele vitatkozni de elég lebutított lett--könnyű gearelődés stb). Viszont olvastam sok félét hogy nehezebb lett, meg hogy megint kell skill a játékhoz. Ti hogy látjátok? Szívesen megvenné a kieget ha van értelme.(csak az új világért nem venném meg).
  • lolSL
    #149650
    protip: az internetes újságírás legnagyobb címeres zsidója az egyik fő szerkesztőjük, csak hogy tudd honnan fúj a szél
  • Littlepig13
    #149649
    upsz emesenek ment sorry miss click :D
  • Littlepig13
    #149648
    ez az egész univerzumban egyedülálló sztem hívd fel a tv2-t hátha befutsz mint a cs-s lady gaga-s srác.
  • JaSoN HuNTeR #149647
    sorry the installer was unable to start up. you may be out of hard drive space

    Ilyenkor mivan? Mindenhol van szabad helyem... Repairelni se enged...
  • cikasz
    #149646
    "mert akkor én is vévde vagyok a többi retardálttól."

    NAGY tévedés! ŐK vannak védve igy TŐLED!
  • Dr DeViLKiNG
    #149645
  • littleNorbi
    #149644
    THX!
  • Tatyla
    #149643
    flightmaster,főbb városokban
  • littleNorbi
    #149642
    Hello!
    Most jövök egy noob kérdéssel... Hol lehet megtanulni azt, hogy bírjak repülni Azerothban is, és hogy hívják a mestert pontosan ?
  • Hugh Hefner
    #149641
    ja, és a kommenteket ritkán olvasgatom, de hogy a cikkekből honnan szűrted le, hogy hungaristák, úgy hogy kifejezetten kerülik ők is a bloodscalp arathor és társai magyar szervereket, az meg kifejezetten érdekelne
  • Csirke4
    #149640
    És kaptál is?:D
  • Hugh Hefner
    #149639
    mivan? azóta olvasgatom kihagyásokkal a frostshockot, amióta megalakult az oldal, akkor is olvasgattam néha, amikor nem engedhettem meg magamnak időben a wowot, akkor kinek is szól? és beszélek angolul is. amikor megalakult az oldal is beszéltem. tényleg nem beszólni akarok, de a te fejedben olyan abszolút sötétség és káosz van mint egy feketelyukban, ennyi erővel nőből is lehetsz, a logikád rettentően hasonlít egyre
  • Hugh Hefner
    #149638
    sztem buta mint a föld, mivel nem vicces, így erősen kétlem, hogy szivatni akarna.

    mondjuk nem hiszem el, hogy ha ott van alatta egy gép, amin fut a wow, van internetelérése, és ideje, hogy wowozhasson, akkor pont a 3500 Ft vágja földhöz havonta...
  • antgecc
    #149637
    Ez vagy szopat minket, vagy buta mint a föld....
  • MaRee
    #149636
    Te sajnos tényleg egy idióta vagy.
  • 1Emese
    #149635
    Az FS olyanoknak szól, akik wowoznak mert megtehetik (és nem tudnak angolul). Én viszont olyan célközönségre gondoltam, akik nem engedhetik meg maguknak... meg nem beszélve arról, hogy a hungarista alkholoista FS társaság sokaknak nem jön be.
  • nagypite
    #149634
    be lehet fejezni, ne szívasd tovább a népet
  • MaRee
    #149633
    Van már ilyen blog.

    Egyébként meg SEMMIT NEM TUDSZ a játékról, nehogy már te akarj blogot indítani mikor még egy előfizetésed se volt soha, lol. Majd én is írok LOTRO blogot mer egyszer csináltam egy 14 napos trialt....
  • Jimbo
    #149632
    Az biztos, hiszen a lvl20 már a játék csúcsa, addigra minden spellt megkapsz, minden területet bejártál, így aztán joggal taníthatod majd a nálad tapasztalatlanabb játékosokat, jó is, hogy lesz egy ilyen blog, sztem nagyon sok látogatód lesz.
  • 1Emese
    #149631
    A legfontosabbat kihagytam... 1-20-ig már több mint 4 faj összes castjával ismertem meg a játékot. Ilyen tapasztalata, pedig itt szerintem senkinek nincs, lehet talán egész Mo.-n nincs még egy.
  • 1Emese
    #149630
    Az utóbbi hetekben épp azon filóztunk egyik ismerősömmel, hogy csinálhatnék egy blogot a wowról. Egy olyat, amit hetente frissítenék az aktuális wowos eseményekről olyan egyszerű embereknek mint én, akik "kintről" wowoznak, mivel hetente átlagosan megnézek kb 40-60 percnyi videót ingame zajló dolgokról, így feltételezem kellő tapasztalatom van már a wowwal kapcsolatban. Igaz, ingame 57 napig volt accountom, amiből a 2 karakteremnél összesen 5 nap played jött majdnem össze. Bár ez már nem biztos. Gondolom nektek nincs igényetek erre, csak mondom megemlítem, hátha egyszer nektek is "kevés" lesz.
  • Arwenke
    #149629
    Az az oldal teljesen megbizhato, sokszor vettem ott kodot mar, sosem volt gond. Amint ott penz mar kapod is a kodot.
  • lolSL
    #149628
    ő az egyik legmegbízhatóbb xbox előfizetés és pontkártya árus magyarországon, ha közös bankotok van azonnal el is küldi a kódot.
  • AnarchoiD
    #149627
    en ezt ajanlom :

    MMOGA

    5 perc alatt megjonnek tenleg a kodok, vettem mar wow es LIVE cuccokat is naluk kartyas/paypal fizetessel egyarant

    magyar szarokban nembizok ;)
  • AnarchoiD
    #149625
    lopta a halal nemis lattam senkit...
  • MaRee
    #149624
    Biztos elloptad a veineket előle Xd
  • AnarchoiD
    #149623


    mindez elozmeny nelkul, banyaszas kozben
  • BoneDragon
    #149622
    Te tényleg nő vagy? Írásodból nem nagyon jön le, főleg hogy ennyi idős vagy... Huh.. cink
  • hawkie22
    #149621
    Kezdem azt érezni, hogy ezt te már direkt csinálod. Most már a cipők is túl drágák neked? Mond csak, enni azért eszel? Vagy az is túl drága neked és nem boltban veszed azt se?
    Ha baszogatnak hun channelen, két dolgot lehet tenni, 1. ne menj fel hun channelre (pl. én sose voltam fent, pedig Arathoron vagyok), 2. ha fent vagy, lépj ki onnan, 3. hagyd rájuk, majd befejezik.
    De hogy te 10 napos trialokkal hogy tudtad megunni a wowot, amikor még a negyedét se láttad, azt nem bírom felfogni. Bocs.