166745
  • Jimbo
    #149702
    Jaja, ezentúl csak ignorálni kell a francba, hátha lekopik innen.
  • De8Vent
    #149701
    és egyben hibás az agya :) :D
  • Zwiebel
    #149700
    Amúgy az normális, hogy akárhányszor kilépek a "patchelésből" mindig az elejéről kezdi újra? Így nem egy év lenne ameddig lemenne hanem kb. végtelenség... Eddig sosem csinált ilyet.
  • cikasz
    #149699
    Tuti, hogy valaki marha jókat röhög mert ez az emese nevű nem lehet ekkora hülye, hogy leoltja mindenki kétmilliószor és ugyanúgy visszaeszi a fene a fasz kérdéseivel!
    Valaki csak szimplán szórakozik!
  • Zwiebel
    #149698
    Még valami, kb. mekkora sebességet jelent az a maxi gáz? :D
  • Zwiebel
    #149697
    Köszi szépen! :D

    Laceee: Pedig éppen azon gondolkodtam, hogy lehet, hogy akkor nem kellene kivárnom... Viszont akkor beregizek és megpróbálom azt hiszem indítani, hátha nálam is müxik majd... Amúgy azt nem értem, hogy hogyan működhet 4.0.3-al ha most már... mekkora is a legnagyobb verziószámú patch mostanság? Amúgy nálam is most 10 gigát készül letölteni a program, ami azért eléggé ijesztően hangzik :(
  • antgecc
    #149696
  • Lacee
    #149695
    a 4.0.3 patch egyébként elég, ha a Cataclysm lemezes installal nem írtad még felül. Én annyit csináltam, hogy a honlapon hozzáadtam az új kulcsot a fiókomhoz, majd a szokásos, már meglevő klienssel belogoltam, és csodák csodájára működik :)

    hallottam olyanról, aki a DVD-t telepítve még további 9 giga letölteni valóval szembesült, az azért tényleg nem 2 perc még jó sebességgel sem...
  • vidu01
    #149694
    Jön az maxigázon csak kapcsold ki launcherbe a p2p transfert a downloader beállításoknál.
  • Zwiebel
    #149693
    Sziasztok!

    Ma megvettem a Cataclysm kieg.-et, de mivel nem játszottam már régen, így most a 4.0.3-as patchem van fent. A patchelés pedig, számításaim szerint egy évig el fog tartani ha így folytatja... Nincs valami olyan hely (pl. Blizz honlapján vhol), ahonnan le tudnám szedni a patchet gyorsabb sebességgel?
  • lolSL
    #149692
    [url=http://massively.joystiq.com/2010/12/09/world-of-warcraft-will-reign-for-another-20-years-according-to-i/]Pachter szerint a WoW akár 2030-ig is lehet a #1 PC-s MMO.[/url]
  • picket
    #149691
    Itt már csak egy dolog segíthet:


  • Zsoltika 007
    #149690
    Lvl 20-on?
  • 1Emese
    #149689
    druid most mennyire jó tank?
  • Lacee
    #149688


  • Zsoltika 007
    #149687
    Belépés csak lvl 20 alatt! Aki feljebb lép annak /guild kick mert mocskos rohadt népellenség :DD
  • MaRee
    #149686
  • Lacee
    #149685
    Paragorn, abban a guildben biztos Hunter mindenki, esetleg Viggo Mortensen a GM...
  • 1Emese
    #149684
    AMúgy az új armoryban mégis hogy lehet filterezni (ezt az újat, maúgy utálom)? Beírtam Paragorn, rámegyek a guild fülre és 104 találat... most ez vicc hogy át kell lapoznom? nincs valami sorrend stb, hogy ne az összest végig olvasva találjam meg a Lightin realmet...?
  • MaRee
    #149683
    Moderátort ide.
  • 1Emese
    #149682
    Tanulj meg értelmezni, vagy tudd mit olvasol.
  • antgecc
    #149681
    Ha lecsapod a koponya tetejét máris van egy új bögréd!
  • Lacee
    #149680
    :(

    petyhüdjetek már
  • Jimbo
    #149678
    Btw múltkor még éhen akartál halni bazzz, most meg töménytelen mennyiségű pénzed van? Legyen már eszed, legalább egyformát hazudj, baszod.
  • Jimbo
    #149677
    Nem, a kérdés az, hogy Téged egy agysebész bérelt-e fel, hogy lefáraszd az agyunkat a sok hülye és nevetséges kérdéseddel, majd miután elmentünk hozzá és sok pénzt otthagytunk a műtétért, hogy kiűzzünk az agyunkból, a doki cserébe kérésedre beültessen az agyunkba egy chipet és kiszedje a wowos jelszavainkat, aminek segítségével Te majd a mi accountjainkon is indíthatsz 1245862 db karit, amit 20-s szintig elviszel, mert hiába a teljes account, azon a szinten már mindent megismertél a játékból, minek is lépnél lvl 21-re. Nah.
  • csokicsiga #149676
    livekodok.com kit vágott átt?
    Énis,meg az összes ismerösöm onnan rendeli a tc-ot,és soha nemvolt semmi gond!
    Aki ilyet állit,annak kilesz huzva a bele a száján.
  • 1Emese
    #149675
    A kérdés, az hogy ti megbízhatók vagytok e, mi van ha titeket is átvágott már a livekodok.com, és csak "have fun"ból szúrtok ki a többi emberrel is, és dobjátok ki az ablakon mások töménytelen mennyiségű pénzét?
  • lolSL
    #149674
    igen
    úgyhogy ne freemailről regisztrálj :D
  • brasco84
    #149673
    és ez hogy működik? ha fizetek visával, akkor mailbe küldik a CD kulcsot?
  • LeWyTy
    #149672
    4-5 quest alatt követnek.. bele ne haljál
  • Zsoltika 007
    #149671
    Nem csak te...
  • antgecc
    #149670
    Goblin kezdőnél felvettem a kocsiba 3 utast, a questet leadtam, de ezeket nem tudom lekoptatni. Hogy kell megszabadulni tőlük? Három tököm companion követ mindenhova. Nagyon idegesít.
  • antgecc
    #149669
    Én is nagyon sok normális embert ismerek a BS-en. Persze rengeteg a nyomorék is, de hol nem? Ragnán ugyan olyan gyökér a general és a hun channel, mint a BS-en. Egyébként meg nem tök mind1 ki veszi meg AH-ból a cuccod? Raidelni úgyis a klánoddal mész, randomozni úgyse csak BS-esekkel mész, szóval nem értem mire ez a hatalmas nagy para a BS-el kapcsolatban.
  • Csirke4
    #149668
    Stormrage-en is sok ilyen ember van/volt. (Most nemtom.)
  • Pyotr
    #149667
    Én is igy vagyok vele:)
  • Vincentcloud
    #149666
    Nemtudom, biztos csak én vagyok olyan rohadtul mázlista hogy kifogtam azt a néhány embert a Bloodscalpon akikkel élvezet együtt játszani.
  • dregnarr1 #149665
    Tegnap még úgy játszottam, hogy nem kellett lenyomni semmit ehhez, automatikusan hasonlított, most meg nyomkodni kell.
  • tarti19
    #149664
    TN-en akár 2K-s sorban állás is előfordul este 6 és 10 között...Ez több mint szomorú
  • Zeld
    #149663
    ez mi ez már 1500 vannak a Ragnán elöttem,100-200 még azt mondom belefér,de ez már azért túlzás
  • Rage47
    #149662
    ezt én is igy látom, Bloodscalpon voltam 3 éve, de akkor gáz volt igencsak:D