166745
  • silbor
    #149742
    köszönöm. megpróbálom. reméltem itt lesz segítség! :)
  • hawkie22
    #149741
    Fel kell fedezned mindet, különben nem hív be. Később, ha csak gearbeli hátrányod van, és azért nem mehetsz a nagyobb instákba, az nem gáz, viszont ha nem fedezted fel azon insták közül valamelyiket, ahova elég az aktuális geared, akkor a többibe se hív be. :( Én is megjártam vele. :)
  • jazzy
    #149740
    Fedezd fel mind a 4-et.
  • dregnarr1 #149739
    Lehetséges, hogy a csapat, akivel mennél beállított valami követelményt (pl. csak xy kaszt)?
  • cikasz
    #149738
    Nekem is ua. kiváncsi vagyok én is mi a franc van
  • silbor
    #149737
    83-as kari. Dungeon finder. 4 dungeon benne. ebből 2 neve előtt nincs lakat. (mind a kettőhöz elmentem és felfedeztem a bejáratot.) rányomok a random dungeonra és kiírja "You do not meet requirements for the chosen dungeons" értem én hogy mit ír csak azt nem hogy miért? :)(mind a 2 dungeon-ben voltam már és többször is végigcsináltam. ha a specific dungeons-ben jelölöm ki őket akkor behív gond nélkül) ötlet?
  • Dr DeViLKiNG
    #149736
    Elszomorítalak, hogy full hc gearben is már aoe minden, nemhogy majd raid gearben.
  • Tatyla
    #149735
    ma megvolt az első HC-m Blackrock Cavernsben,na kérem szépen már a normálban is látszott hogy bizony vége a tank and spank+aoe kombónak de hc-ben ezt megszorozható 20-al legalább...

    a másik hülye banda pugban Hall of Organization végén a van a 4 boss 1-et megöltünk bejött a nyomiknak a random instakor jellegzetes ablak és szépen leléptek...
  • maniac001
    #149734
    Kurva egyszerű amúgy, ha nem akartok aggrótartási problémát vigyetek a tank és helaer mellé 3 lockot. olyan szánalmas dps-t tol hogy mindenhol utolsó.
  • Vincentcloud
    #149733
    Tank vagyok, írtam macrot amiben pár egyszerűbb dolgot leírtam meg azt hogy vagy a szabályokat követik vagy le lehet lépni. Még mindig hamarabb hívnak be instába mint 1 dps-t, de érdekes módon nem is szoktunk szopni.
  • cikasz
    #149732
    Lehet csak annyit kell irni nekik, hogy : This is not wotlkAOE! l2p! :)
  • MaRee
    #149731
    Nálam az OMG TANK NOOB megy ;D
  • [HUN]Crassus
    #149730
    nem kell félteni engem én is szoktam,de ilyenkor jön kórusban,hogy " you cant heal,you suck on healing stb. stb." ezt 2x megjátszák velem és kilépek a picsába...majd megtanulják
    mondom 1-2 hét drasztikus FAIL után lehet megjön a többség esze....
  • bujcsik555
    #149729
    ha valaki elsö figyeleztetésre nem csinálja normálisan(nem áll ki dolgokbol, nem azt lövi amit markolunk/nak) azt hagyom megdögleni. majd rájön hogy hallgatni kéne a másokra
  • games4ever
    #149728
    Én úgy emlékszem még ott vannak, ahol eddig is voltak. Legalábbis mintha láttam volna. SW-ben pl a mage tower-ben van, sajnos most nem tudom megnézni, de szerintem a mage trainer körül keresd, mert IF-ben is ott van/volt.
  • [HUN]Crassus
    #149727
    az a baj,hogy a sok LK AOE guy /így hívom őket/ csak megy előre ,semmi CC semmi Focus , csak agyatlan hent..nekem is 1700 combat regenem van,de baszhatom ,mert 2 mobpakkonként innom kell,de a imént említett idióták még a party frame-et se nézik a mana csíkommal...
    remélem 1-2 hét és rájönnek az emberek,hogy CC és FOCUS nélkül nincs instázás raidelés már....
  • bujcsik555
    #149726
    Disc priestel nem megy 50% alá manám, csak kemény bossokon, vagy egy egy véletlen pullnál. 20 mastery, 1500 combat regen. de guildbe nálunk is panaszkodnak a többiek.

    Milyen jo hogy én csak a WotLK végén kezdtem wowozni, nem szoktam meg azt a stilust, mostani meg kibaszott jo sztem, sokkal faszább, nem kell annyira kapkodni, több idö van gondolkodni, mit használj, hogy jol gyere ki belöle.
  • ShaiHulud
    #149725
    orom ilyet olvasni :) vegre tenyleg azt csinalta blizz amit igert :D
  • [HUN]Crassus
    #149724
    Srácok minden healer kifogy manából secc-perc alatt?
    Holy palaként is marha drágák a spellek....fogy a mana mint a gép.
    A flash heal meg a divine heal nagyot healel viszont marha drága...a shock nem elegendőt tol, a régi nagyheal viszont lassú és keveset healel igaz ez viszonylag olcsó, a radiance nem rossz kisegítő heal viszont majdnem 8!!! ezer mana 84-en az 55k manámból:S
    az elemlámpa meg word of glory pedig csak akkor jó ha van elég holy power...egyszóval a jó healek nagyon drágák az olcsó healek alatt pedig szétcsinálják a tankot/dps-t...
  • bélanéni #149723
    Helyesbítek: "de eddig (C. előtt) volt egy portal, ami a Dark Portal elé teleportált" = de eddig (C. előtt) volt egy portal Orgrimmarban, ami a Dark Portal elé teleportált
  • bélanéni #149722
    Azt tudom, hogy hol a Dark Portal, de eddig (C. előtt) volt egy portal, ami a Dark Portal elé teleportált. Van most is ilyen?

    Illetve a Zeppelin-es NR. útról is tudtam, de most is így van?
  • antgecc
    #149721
    Horda:
    Outland: Blasted Landsről nyílik portal, helyesebben egy baszott nagy kapu, a Dark Portal.
    Northrend: léghajó visz Orgriból v UC-ből.

    Ally:
    Outland ugyan az.
    Northrend: hajó SW-ből, meg fingom sincs honnan.
  • bélanéni #149720
    Srácok, valaki árulja már el, hogy lehet Outland-re és Northrend-re eljutni Azerothból?
  • pite
    #149719
    Soha senki nem megy Darnassus-ba.

    Deathwing megmondja neked.
  • Mayday
    #149718
    És portál van SW-ből máshová? Konkrétan pl. Darnassus, vagy bárhová Kalimdorra.
  • Tusy
    #149717
    - OG/SW. Ha úgy nézzük, még újak is
  • Mayday
    #149716
    Van most Dalaran "helyett" valami új nagy város, ahol összejön mindenki, vannak portálok, stb?
  • LeWyTy
    #149715
    Pedig nem nehéz megszokni.
  • BoneDragon
    #149714
    Ja úgy már más.. De Og-ba durván eltévedek...ezt már nem tudnám megszokni :D
  • ddany7
    #149713
    húsz euroért bármilyen kariból lehet Goblin :)
  • Lacee
    #149712
    van race change az újakra is, mivel kivették a fajra vonatkozó "server first" acsikat.
  • BoneDragon
    #149711
    Mivel nem engedtem a sötét oldalnak nem tértem vissza az új kiegbe, de azért 1 trialt csináltam...és a legdurvább ami a legjobban meglepett, hogy már lehet látni lvl85ös goblinokat...a kocka életbe O.o
  • LeWyTy
    #149710
    aranyosak
  • Lacee
    #149709
    nem hinném hogy bármit is kéne bizonyítanom, de a tumblr-ről szedtem, csekkold a címet :)

    legközelebb majd azt kérik számon, hogy a 4chant is én készítem :D
  • shaime01
    #149708
    bizonyisd be ,hogy nem a tiéd
  • Lacee
    #149707
    nem saját a kép, de kösz a feltételezést ;)
  • shaime01
    #149706
    azt ugye tudod ,hogy a google ad az a te keresési eredményeidből rakja össze az ott megjelenő hirdetéseket? :>
  • Botond #149705
    Kizárt, 2012ben jön a világvége, azt már korábban megírták, biztos az a tényszerűbb adatokon alapuló infó...
  • Laza
    #149704
    2 órája várok Outlanden, hogy bejussak, és még mindig van 174 ember :(
    Kb 1700-ról indult. Lehet inkább új karit kellene kezdeni először másik szerón, úgyis terveztem végigtolni egy újat.
  • cikasz
    #149703
    Mégegyszer nem kezdi el letölteni hanem ellenőrzi, hogy a letöltött mennyiség jó-e