166745
  • lolSL
    #149782
    sorba kell őket megvenni
  • atila4
    #149781
    Ha most akarok elkezdeni játszani meg kell venni minden kieget vagy elég a catalysm-et?
  • Csirke4
    #149780
    Nem kell nerf, az ilyen gyökerek maradjanak ki az instákból, vagy tanuljanak meg játszani.
  • [HUN]Crassus
    #149779
    dejódejó lvl 85! megvan a HC insta gearcap is! tegnap nagy örömömben mondom tolok egy dungeont!
    mindenki 85-ös volt kivéve egy rugót ő 84-es...a tank egy maci volt aztán 85-ös mage + lokk....
    első mob csoport a 7 Bossos sivatagi instában: ez 4 mobból állt...egyet kisapolt a rugó elkezdődött a fight...több mint két percig!! tartott lezúzniuk 4 mobot! azthittem megőrülök,mert közben sebződtek is mint a gép nekem meg fogyott a manám,mert nagyokat kellett healelni,mert ide-oda huzogatták egymásról a mobokat.
    Mondom nézek már egy recountot,mert ez így vicces...3-5 ezres DPS....lvl 85-ön...monja már meg valaki hogyarákba lehet ilyen kevset osztani ilyen szinten?/retrin szinteztem,de a szemem yoyozott,mert akkora számokat láttam,hogy kiverte a monitort,még ha akarnál se tudsz 7-8 ezres dps alatt tolni ezen a szinten/ ez még lvl 80-on kezdő gearben is lófax....na mindegy még az első bossra volt energiám mivel az odavezető út is 20!! percig tartott!!
    csoda emberek játszanak....ha nem lesz valami nerf hamarosan sokan még az 5-fős HC-kat sem fogják végigvinni....

    amúgy értelmes grp-al CC-vel és Fokusz DMG-el bőven elegendő a mana healelésre...
  • shaime01
    #149778
    vegyél wow bnc-t
  • LeWyTy
    #149777
    És mikor visszaléptem volna... "WoW Error"



  • LeWyTy
    #149776
    De szeretem- "Ragnaros is Full"
  • jazzy
    #149775
    Sajnos a pap azért jelenleg elég rossz helyzetben van, főleg pala és shamanhoz képest.. druid sem annyira erős.
  • Zsoltika 007
    #149774
    Papnál is ugyanez. Fontos a fegyelem. Aggróra figyelni kell a dps-nek is. És okosan kell healelni. Mindíg a megfelelőt használni az adott szituban és akkor megoldható. Ez már nem a lich king ahol elég volt a flash heal meg a bubi spam + penance. (igen discipline vok)
  • cikasz
    #149773
    A tank is leszarja, hogy mennyi manája van a healernek.. megy ész nélkül nem nézi.. Ugye túrótank? :P
  • BoneDragon
    #149772
    Azért az durva, hogy 100k +os emberkéket látok szaladgálni...bezzeg a sima wowba már a 6-7-8k is durva volt :)
  • brasco84
    #149771
    ugyanez itt is, én ugyan még csak 82, normal insta, de az hogy a sok fogyatékos ember képtelen kilépni a zöld trutyiból ami tickel kb 10kt, és akkor druid heal pls szöveg. hát az anyjuk p*csáját, mana szintén 0 minden pakk után :D reroll lesz tankra asszem
  • antgecc
    #149770
    Baszki 84-es vagyok, irdatlan, hogy fogy a mana healelés közben (shaman). Gondolom full epicre optimalizálták, de ez azért túlzás. Grouponként le kell ülnöm inni.

    Másik dolog: még mindig nem jöttek rá az emberek, hogy ez nem wotlk? Még mindig a szájbakúrt aoe-t tolják, aztán persze healer fail, mert nem gazdálkodott a manával....
  • BoneDragon
    #149769
    Amúgy, aki ismeri régről Hundrag nevű emberkét, vagy esetleg a Dark Asylumba volt tag és ismerősen cseng a nevem, az írjon rám játékba. Bocibubi a nevem, triallal nyomom, szal én nem tudok ráírni senkire se.
  • Hugh Hefner
    #149768
    huh, akkor én voltam lemaradva nagyon : \
  • BoneDragon
    #149767
    Ez már elég régi
  • Hugh Hefner
    #149766
    ezt láttátok már? mekkora állat már, ha egy panda jön utánad. Ha lehetne pandát fogni a játékban még huntert is indítanék
  • cikasz
    #149765
    Álmodj királylány!
  • [HUN]Crassus
    #149764
    szeretnél te fele olyan jó DPS lenni mint ahogy az öreg Crasus Mester tankol gyurika:D
  • Mester01
    #149763
    köszönöm a segitségedet! Sikerült :)
  • shaba23 #149762
    pappal < 1 min
  • cikasz
    #149761
    túrótank
  • Zsoltika 007
    #149760
    Össze kell párosítani a wow profilodat egy battle netes accounttal! Kövesd a lépéseket. Most már nem felhasználó nevet+jelszót kér mint régen, hanem bnetes email címet+jelszót.
  • Lacee
    #149759
    gatherer, gathermate, stb., ezek alapból csak gyűjtik a saját node-jaidat, amiket találsz, viszont vannak külső adatbázisaik is (pl gathermate_data)
  • Mester01
    #149758
    Esetleg van egy olyan addon ami mutatja a MAPon hogy hol lehet találni Mininget?
    mert én probáltam letölteni ezt a Gather féle addont de nem nagyon akkart müködni :S
  • Line
    #149757
    Esetleg arra nincs lehetőség valahol, hogy a karakternévről megtudjam milyen email címem volt beírva? Arra nem emlékszem sajnos.
  • Line
    #149756
    Hali! Régen elfeledett accomat próbálom éleszteni. Kb másfél két éve nem toltam ha jól saccolom. A jelszóban sem vagyok biztos. De valamivel bejutottam viszont olyat ír, hogy:

    Account error This Battle.net account does not have any World of Warcraft accounts associated with it. To merge a World of Warcraft account with this Battle.net account, click here.

    Mit lehet ezzel kezdeni? természetesen a karijaim kellenének nem kicsit...
  • [HUN]Crassus
    #149755
    az vicceskedés volt.... a híres vicces reklám után szabadon...ha kiokosító akartam volna lenni nem vicceskedem el...te agresszor
  • cikasz
    #149754
    A kiokositó modorodon agresszorkodom. Azon, hogy azt hiszed te vagy a megmondó! Nem csodálkoztam te túrótank hanem közöltem egy tényt.
  • Zsoltika 007
    #149753
    Valaki folyamatosan próbálgatja az accod. Mindenképpen cserélj emailt mert azt már tudják!
  • [HUN]Crassus
    #149752
    mit agresszorkodsz? csak közöltem a tényket,hogy DPS annyi van mint a szemét mit csodálkozol,hogy nemhív be instant az insta?
    He?
  • cikasz
    #149751
    Mage a mainem hülyegyerek mégis mit vártál? bandázsolok?
    És te mint túrótank egy healerrel dps nélkül végigtolod az instát?
  • Skill
    #149750
    gyakran van dcd? esetleg 2 ipről szoktál játszani? pl munkahely meg otthon?
  • Hentes75
    #149749
    Igen.Már én is gondoltam erre.Ez lesz a köv.
  • kekksz
    #149748
    Szerintem cseréld le az email címed is, az lehet hogy segít.
  • Hentes75
    #149747
    De nem tűnik el semmim.Csak az accot zárja a Blizz.
  • [HUN]Crassus
    #149746
    mindennap ellopják:P:)
  • Hentes75
    #149745
    Az miért van,hogy minden másnap account locked?
    Írok a suppotnak.Küld egy linket.Jelszót megváltoztatom.
    Másnap megint locked.
  • [HUN]Crassus
    #149744
    sry,de meg is érdemlitek! DPS-el dunát lehet rekeszteni mégis mit vártál?
    akinek van esze az már rég nem DPS-el játszik...TANK és HEAL FTW!! a többi TÚÚÚÚÚRÓ!
  • cikasz
    #149743
    Én megkerestem és tényleg engedi utána. Viszont dps-ként igy is 40 perc mire behiv :(