166745
  • Line
    #149822
    Ok tiszta, így már értem miért akar ennyit tölteni.

    Ha az LC t már aktiváltam egy másik accra mivel most újat indítok szerintem, ugye csinálok egy DK-t. Nem lesz ebből probléma?
  • Rage47
    #149821
    igen, nekem sincs meg a Catacylsm, de végigjártam tegnap Darkshore-n, és csak ámultam, hogy szét van zúzva az egész terep :)
  • jazzy
    #149820
    Minden átváltozott, Cataclysm nélkül csak az új cataclysm területeket nem tudod elérni. A lvl cap 80 marad, a profession 450 maxon, és nem tudsz Archaelogyt felvenni.
  • Line
    #149819
    Szóval a kontinensek már sosem lesznek a régiek? Súlyos. :-) Mondjuk a 4 gigás net limitemmel ikább ez a 8 giga zavar....

    De amúgy még mindig nem értem teljesen. Ha nem vetted meg a cataklizmot akkor is átváltozott területen mész, csak nem tudsz 80 fölé menni? Kösz amúgy a helpet.
  • atila4
    #149818
    Gondolom mobilneted van és ezért sokallod a 8gb-ot. Vidd el a vinyodat egy haverodhoz és töltsd le ott. Aztán már tudsz is játszani.
  • Forolto
    #149817
    Édes istenem,az egész terület átváltozott a cata miatt,igy muszály letöltened a 8 gigát.Utána tudsz játszani a régi accountal.
  • jazzy
    #149816
    Nem tudsz játszani, ha nem töltöd le, szerinted kell ahhoz, hogy indíthass dk-t?
  • Line
    #149815
    Akkor megkérdezem direktbe. Ahoz, hogy tudjak indítani egy death knightot, Le kell töltenem ezt a 8 gigát??
  • Line
    #149814
    De basszus 8 gigáról beszél. Nekme limitem van. Ez komoly, hogya 8 giga letöltése nélkül nem tudok bemenni???
  • MaRee
    #149813
    Mivel letölti a legújabb patcheket meg változtatásokat. Ha nem várod meg míg letölti akkor nem is fogsz tudni játszani.
  • antgecc
    #149812
    Vanillában és BC-ben annyira alap volt: látom is előttem shadow lab-ot, grponként jelölés: sap, poly, trap, aztán mehet a pull. A LK-es idóták meg csak mennem, mint a barom. Azt a fogalmat, hogy focus dps, kurvára nem ismerik. CC-t szintén nem tudják. 3x rakom cc-be a kurva mobot és csak kirántják aoe-val... Ha a butaság fájna....
  • Line
    #149811
    De nekem nincs Cata csak a régi gamek. Felraktam mind a 3 at és nem tudok játszani mert ha elindítom nem tudok playt nyomni mert nekiáll tölteni. :-(
  • Line
    #149810
    Ja amúgy kösz de sajnos ez nem az az acc ami kell nekem. :-( Elfelejtettem az email címet amivel beléptem. A poén, hogy a jelszót azt tudom. Nem tudja valaki el lehet kérni az email címet a Bli9zzardtól ha megmondom nekik a nevemet vagy ez már elszállt?
  • Zsoltika 007
    #149809
    Miért ne lehetne?
    Ugyanúgy mint anno lk-nál most is a legújabb tartalmazza a többi kieget is. Nem kell felrakni előlről! :D
  • Line
    #149808
    Hali! Megvolt még régről a 3 game. wow, bc meg wlc. Felraktam erre nekiáll tölteni valami 8 gigát amikor elindítom a wow ot. Nem lehet már a Cataclysm nélkül játszani wowt???
  • Forolto
    #149807
    Röhögni fogsz,de eredetileg ugy volt hogy a sámán is tank kaszt lesz. :)
  • Forolto
    #149806
    én nem szoktam összerakni igy.Össze van nekem írva melyik heal tipus mennyi mana és mennyit hilel.Riptide alapon a tankon,főleg a lassabb healing wave megy,a nagy heal gyors de zabál,csak hirtelen nagy dmg után megy.Egy nagyheal 8K mana és crittel 22-25K hp,de ebből ellősz 3-4et és máris ott állsz 50%on.Manaregen 2200mp5.Ez semmi.Sámánnak nincs clearcasting csak a manaregen,nincs manavisszatöltés és a büdös totemstackelés miatt még a might+totem se megy.Egyenlőre szívás.Haste a nullán csücsül,be kellett áldozni a spiritért.

    Most azt látom,hogy se a dudu se a sámán nem tudja a party-t teljes mértékben életben tartani.Pár cucc után biztosan jobb lesz.
  • Forolto
    #149805
    A sámánom 330-as item leveles,101K hp 69K mana.a manaregenem is ugyanennyi lehet ,mint neked.Főleg q itemek vannak rajta,a back kivételével mind kék vegyesen 316-333 között.Encha régi xarok amire volt anyag,gemezés ugyanez.
    Sajna hamar OOM,mert vagy a tank vagy a dps van olyan xar gearben,hogy muszály adni a healt.Bejön zöld cuccba,csakhogy elérje a HC cap-et...vicc.S akkor ez egy guildtársam,milyen lehet puggal.
    Cleanse ne is mond,nekem mondjuk mákosabb,mint neked,mert a talentelt közben hilel.
    Egy mana rain 11k mana...vicc és 10secre tölti aki ugye benne áll.Főleg ugy,hogy akinek nincs feltolva a video optionsban az nem is látja...
    Szóval még szenvedés a köbön,valaki bírni fogja valaki nem.

    A sima insták nem dobjak jó cuccot,a HCban szenvedés,tehát nincs más mint a guildes csapat.Najó egy hiler tank combó ezt meg is csinálja,de mit tegyen egy dps?Sajnálom egy picit őket.S ezekkel fogsz pugolni.Belegondolni is rossz.
  • Csirke4
    #149804
    Az a baj, hogy amíg az ilyen retri loladinok meg druidák akárcsak a közelében vannak a pure DPS classoknak addig az összes vérpistika DPS talenten lesz velük. Vagy akkor tudjon a rugó is tankolni ^^
  • [HUN]Crassus
    #149803
    amugy az alap koncepcióm atm az kb. így néz ki:

    Holy shock az alap kezdő ha ez crittel akkor nagyheal majd megint shock,ha van procc és kevés a nagyheal akkor 1-2 gyors divine heal,de inkább a shock+nagyheal és holy poweres word of glory-ra kell kombózni,mert ez így eszi a legkevesebb manát....ha AOE dmg van gyors radiance és holy poweres zseblámpa,a Kisheal+divine heal spam az tényleg extra helyzetben,mert az szétkapja a manát izibe.
  • [HUN]Crassus
    #149802
    nem kell bemutatni az új instákat valóban "emberesre" sikerültek ez nem vitás...viszont az LK-s verzió sem volt jobb mikor a manám a büdös életben még 60% alá sem nagyon ment,nemhogy elfogyott volna....

    most Hc cap-es gearem van 330 Item Level-el úgy,hogy az összes instában max 3x voltam.
    Kényelmesen közel 1 hét alatt lett meg a 85, HC-ba majd ma megyek.
    5000 sp 2500/1900combat mana regen 16% crit 17% mastery,68k mana 101k hp
    encsantolva még semmim nincs, socketes cuccom is 2 db van össz/vissz abban is alap zöld kövek.
    Szóval ha nincs CC nincs Focus DMG az én manám is 20-30% ra esik egy radiance/10k mana!/ 2+3 FOL 2+3 divine heal eltolása után nem is beszélve a 2k-s cleanse-ról,ami vicc....illetve nem vicc csak a heal mechanizmust amit eddig toltunk el kell felejteni....
    a FOL+Holy light szerepe megváltozott,figyelni kell mikor jönnek a gyorsító proccok, a CD-ket folyamatosan használni kell.
    Mindenki panaszkodik,de értelmes GRP-al meglehet oldani mostmár 50-60% körüli manával fejezek be egy mobgrp-ot.
    Valóban izzasztó és tényleg sokat kivesz az emberből...aki meg most próbálja először ,nos azt sajnálom,mert nem egyszerű a mókázás főleg nem HC-ban ugye...

    ja és nyugi nekem azért lesz Grp-om nem aggódok.Igaz azért nekem is kell pugolnom:)
  • Caliph
    #149801
    ha lehuzza a tankról én hagyom megdögleni...majd a durából tanul.
  • Forolto
    #149800
    Sajnos a lich king nagyon elkurvásította az összes tankot,ezt tegyük hozzá.Ismerek pár jó tankot akinek nehéz ujra visszaszoknia a jelölésre a CC-re,nem charge-olok húzok dologra,megvárom a hilert,hogy fullon legyen.Ezek mind olyan dolgok ami eltünt az előző kiegben,de most ez már nincs,vége vissza kell szokni és ez sok embernek nem megy azonnal.Egy dps most is dps,de a tanknak ujra tanulnia kell ahogy a hilernek is.Egyszerűen elfogy a mana,még akkor is,ha vigyázol rá.A kisebb hiler knem tartják életben a tankot a nagy zabálja a manát.Pár hétéig ez lesz,valakinek tovább.
  • Forolto
    #149799
    Figyi,csak egy jótanács:Ne pugolj egy ideig!Semmi értelme.Idővel a tankok is beleszoknak az új dolgokba,ha máshogy nem a javitási költségek után vagy a sok dungeon deserter után,hogy nem ők az istenek.
    Most mondhatnám,hogy a hilerek azok,de nem teszem.

  • Forolto
    #149798
    Ezt mond meg egy hiler dudunak,sámánnak!

    Az,hogy egy HC Blackrock-ban egy mob 50K-t tol a tankba és a dudu a hotjaival viccesen húzza fel a következő ütésig.
    Vagy a sámán két nagyhillel húzza fel a tankot és akkor csak a tank sebződik elmegy a mana 20%-a,a fight első percében elfogy fullra.A harmadik boss két hilerrel megy le!Elég vicces tud lenni.Ja és szerezz gear-t.
    Van néhány normál insta is ami izzasztó,nemhogy a HC verziója.
    Ezzel a blizz szépen elveszi a maradék hiler kedvét is igy te se fogsz menni instázni.
  • [HUN]Crassus
    #149797
    szóljon a druida,sámán,pala,pap,warri,dk haverjának hogy ugyanmár lőjjön egy tank/heal talentet is:P

    írtam az előbb "AKI HÜLYE HALJON MEG" ennyi vagy mondhatom azt is "ÉSZT NEM ADHATOK ,mERT NEKEM IS KEVÉS VAN":P:)
  • Jimbo
    #149796
    Bizony. Mentem már olyan druid tankkal, aki még a maci formot sem használta, de azért tankot jelölt be a barom a belépésnél....
  • [HUN]Crassus
    #149795
    *felelőség
  • Jimbo
    #149794
    Plusz még annyi, hogy szerencsétlen pure dps (rugó, mage, lock, hunter) hogy a faszba menjen másként, mint dps?
  • [HUN]Crassus
    #149793
    azért azt tegyük hozzá,hogy azért,mert valakinek van tank gearje/talentje még nemlesz TANK is....akikről te beszélsz azok az emberek akik azt hiszik,hogy a talentfa meg a gear eltankol helyettük,de ez nem így van és a Tankoknál ,healnél ez hatványozotabban igaz!
    DPS -en is elmehet a fight ofc ,de nekik még így is töb a hiba illetve "noobság" lehetőségük...kevsebb a felősség
  • Jimbo
    #149792
    Ja, azt nem, csak ezt:akinek van esze az már rég nem DPS-el játszik...TANK és HEAL FTW!! a többi TÚÚÚÚÚRÓ!
    Ha lenne agyad, akkor rájönnél, hogyha mindenki tank vagy healer lenne, akkor nem lenne dps. Ez csak tiszta logika, az értelmező kéziszótárban majd az "L" betűnél keresd.
  • Zsoltika 007
    #149791
    Ezek alapján én végképp nem értem mi bajotok a Bloodscalp-al, mert annyi retard jön át más realmekről hogy csak na! (insták+bg) Érdekes módon negyed annyi idióta sincs mint a többi realmen. Én legalább is így tapasztaltam.
  • Zsoltika 007
    #149790
    Viszont ennek van egy olyan hozadéka is hogy a tankok úgy el vannak szállva maguktól mintha ők sz**ták volna a játékot. És ha nem úgy nyal mindenki ahogy kell akkor kilépnek... Ráadásul a fele olyan hülye mint a se**. Ész nélkül húzza a mobokat miközben folyamatosan írja mindenki hogy állj mert kifogyott a caster része a teamnek. Persze mikor wipeolunk akkor meg Noobs! és lelép :D A másik kedvenc tegnap délután throne of tides (vagy mi a neve a lebegő instának) tank folyamatosan healelhetetlen. Megkérdezem: Tudod hogy mi az hogy tankolni? Erre: Nem csak kell az xp és azért jelölte be. Kb mindenki sírt a röhögéstől :D Ennyi retardáltat. 80-as karakterük van és fél órán át kell magyarázni neki mi az a cc. Most üt vissza a Lich King népbutítása..
  • Zsoltika 007
    #149789
    Én ezzel healerként teljesen egyetértek.
  • [HUN]Crassus
    #149788
    te sem vagy túl okos igaz? ki mondta,hogy egy instát DPS nélkül kell tolni? én csak azt sarkítottam ki,hogy kurvakevés healer és mégkevesebb tank van,mert mindenki a narancs számokra izgul...
    hiába a dual talent a viszonylag könnyű gear szerzés a nagy többség csak szenved a parti/raid kereséssel ,mert dupla dps talentje van...
    LFG ICC 10 we need "ONLY" one tankand 2 healer....ül a 7 dps órákig a general csatin ahelyett,hogy gyűjtenének tank/heal geart is és tudnának menni egyből instába nemkéne szenvedniük...

    meg is érdemli az összes DD class,hogy amíg nekem instant vagy 5 perc egy dungeon behívó addig nekik 30-40 perc is lehet! aki hülye haljon meg....ennyi Uff
  • Jimbo
    #149787
    DPS nélkül mondjuk megnézem, hogy tolod le az instát, gl
  • Jimbo
    #149786
    Én nem szarozok ezen sokat, írtam egy makrót:

    1, If U pull them, U'll deal them.
    2, Only the tank will get heal, except group damage.
    3, Don't stay in fire.

    Aki ezután is meghal, az meghal.
  • Zsoltika 007
    #149785
    Ha most kezdi el azért nem fog olyan gyorsan haladni... Ne a full kockákból indúlj ki akik nyakig heirloomban vannak!
  • lolSL
    #149784
    új lvl60 2 nap ha nem játszik sokat :D
  • Zsoltika 007
    #149783
    Elsőre bőven elég ha csak az alapot veszed meg. Lvl 60-ig mehetsz vele. Bc-vel 70ig Lk 80 Cata 85.