166745
  • lolSL
    #149862
    ezért az 5 napért megérte a blizzardnak 1.5 évig dolgozni ezen a szaron.
  • Savmacska
    #149861
    Ez hatalmasatt ütött nekem igy hazaérve a melóból :DDDDDDDDDDDDDDDDD
  • LeWyTy
    #149860
    Általában itt sincs... de pár napja ezt csinálja.
    Percenként elmegy.
    Má a f***om kivan
    Ha meg felhívjuk őket szarnak a fejünkre.Merthogy fejlesztik a rendszert (cseszékmeg! mit fejlesztenek 1 hétig?)
    cseréljék ki oszt csá
  • Dr DeViLKiNG
    #149859
    Nálam semmi gáz nincs digivel.
  • LeWyTy
    #149858
    Vágja valaki milyen jó úgy játszani hogy 1percig van net 1percig nincs?
    KÖSZÖNÖM
  • BoneDragon
    #149857
    Megtaláltam. Ha kellene valakinek..:)
  • BoneDragon
    #149856
    Ezt találtam. De elég gyenge ahhoz képest :/
  • MaRee
    #149855
    Jaja, valamilyen diablos UI, úgy keress rá.
  • Rage47
    #149854
    mert ez diablo 3
  • kakaoskalacs
    #149853
    nagyon hasonlit diablo 2-ben hasznalt ui-ra
  • levo0811
    #149852
    Hol tudom a Battlenet-en beállítani,hogy a Add Payment Method-ban ne a bank kártyával fizessek?Game Card-ot szeretném,de nem tudom melyik menüben kell beállítani.
  • BoneDragon
    #149851
    Valaki tudja ez milyen UI addon? Mert nagyon durva!
  • Dr DeViLKiNG
    #149850
    Nem tudom ki tervezte az archaelogyt, de úgy istenigazából tarkónbasznám egy péklapáttal.
  • Zsoltika 007
    #149849
    Várjál! 3x leírtam a taxot mindenki ok ok. Erre elkezd a fight és annak rendje és módja szerint nem olvasta el. :D Meg is halt egyből. Aztán meg rakta a ? jelet hogy ezt most miért?
  • Tatyla
    #149848
    igazad van a videós megoldás jobb ezeknek a mai gyp-s hülyegyerekenek,mert valószinű olvasni se tudnak mikor party chatre írnak nekik mit kell tenni :DD
  • slime001
    #149847
    Én ezt a guide-ot ajánlom mindenkinek.
    http://www.youtube.com/view_play_list?p=F341752ABC594367&annotation_id=annotation_837890&feature=iv
    Természetesen utánanéztem, hogy kéne megölni Beauty-t, de nem sikerült kivitelezni. Rajta kívül az összes HC boss megvan. Egy kicsit jobb gearben majd visszatérünk rá:)
  • Tatyla
    #149846
    némelyik boss könnyű némelyik nehezebb,de ott a wowhead meg fórum és lehet találni már taktikát mindre,és igen néha ott basszák el sokan hogy nem tudják kezelni a trash-t,én is beraktam a fear glyphet és folyamatosan fearelek amit kell plusz az impet is bemakróztam ne lője ki
  • slime001
    #149845
    Itt mindenki arról beszél, hogy a trasht CC-zni kell meg focus dps. Ha ezzel probléma van a bossok, hogy mennek le? Nekem pl abszolut nem a trashek kezelésével akadt gondom, mert azt egy pug-ban is meg lehet értetni, hogy a markolt targetet CC-zni kell a skullt meg DPS, hanem néhány bossal. BRC-be Beauty-t pl egyszerűen képtelen voltunk megölni. Kíváncsi vagyok kinek melyik boss okozott nagyobb fejtörést.
  • Tatyla
    #149844
    ne is mond,puggal menni bárhova öngyilkosság,olyan mintha direkt szellemi fogyatékosokkal rakna össze...
  • Forolto
    #149843
    Ez mind akkor igaz,ha klánosan csinálod,de amint kimész a pug világába majd tépheted a hajad.
  • atila4
    #149842
    az még egyszerűbb :D
  • cikasz
    #149841
    Nem letölteni kell hanem átmásolni valakinél akinek megvan. copy-->play-->win
  • HunnernesKonge
    #149840
  • Zsoltika 007
    #149839
    Pedig de..
  • Chris
    #149838
    Félreértesz, nagyon lesarkítva mindezzel azt akarom mondani, hogy csak néhány hétnyi gearelődés és hasonló lesz. A körülmények változhatnak, lehet, hogy nem aoe-val, csak mondjuk single target dmg-el fognak a pugok végigrepülni a hc instákon.
  • Jimbo
    #149837
    Nade, nehogymá' magyaráznom kelljen egy 85-s szintű játékosnak, hogy focus dps, meg ne álljon a kibaszott tűzbe?
  • antgecc
    #149836
    A gond az h LK-ben friss 80-asként, hc-ba belekezdve sem kellet semmiféle cc-t használni, csak aoe. Itt Catában pedig erősen kell figyelni a cc-re és focus dps-re. Nem az a gond, hogy a gear fejlődésével egyre farmolhatóbbak a hc-k. Ez természetes. A gond az, hogy a LK elbutította, ellustította a játékosok zömét és ez most visszaüt. Nyögvenyelős és idegesítő a randomozás.
  • Chris
    #149835
    Úgy látom nem kicsit értékelitek túl a dolgokat ezekkel az elhamarkodott megállapításokkal. Ehhez a játékhoz nem kell rakétamérnöknek lenni, bár az átlagostól épphogy kicsit fokozottabb figyelem kell, mikor vki frissen elkezdi a hc instákat, cc-kkel, kiélezett harcokkal, stb., de bizony-bizony ahogy gyűlik a gear, úgy veszti értelmét 1-1 cc, úgy mennek le gyorsabban, könnyebben a harcok, úgy válik monoton rohanós farmolássá. Kifejezetten élvezetes volt mikor a hc-kat elkezdtük pár napja, részint az újdonság varázsa miatt, részint a gear miatt, de már azóta is érezhető volt ez a tendencia. De ez a normális, ez bele van a rendszerbe kódolva, ilyen ez a pve mizéria. Hála az égnek úgy tűnik, hogy ez a kiegészítő a rated bg bevezetésével talán végre kicsit inkább a pvp felé fog billenni.

  • Dr DeViLKiNG
    #149834
    Nyilván egy erősen adat védett cégnek nem adja ki a saját nevét, meg ilyenek. Bezzeg a facebooknak, vagy más ilyen szaroknak egy perc alatt.
  • lolSL
    #149833
    van aki saját nevén csinál accountot? :D najó b.net migrálás előtt nekem is azon volt, de activisionnek nem adnám ki az adataimat, mert a végén cod vásárlóvá migrálják az agyamat
  • jazzy
    #149832
    A neved és a személyes adataidra rá tudnak keresni.
  • Zsoltika 007
    #149831
    Jelszóra nem tudnak keresni. Ahhoz ők se férnek hozzá. Account név, cd kulcs vagy email cím nélkül tehetetlen a support is.
  • jazzy
    #149830
    Viszont személyi alapján odaadják..
  • Zsoltika 007
    #149829
    Emailt csak kaptál anno mikor le kreáltad az accot. Meg kell keresni! Jelszó alapján nem nagyon fogják oda adni neked.
  • Line
    #149828
    Küldtem egy mailt kiváncsi vagyok mi lesz. Kösz azért.
  • Hugh Hefner
    #149827
    ha flegmán leosztod a fejét, akkor egyikőtök se jut előbbre... egyszerűbb elmagyarázni neki, hogy mit csinált rosszul, ha csak azért sem healeled egy-egy hibája miatt, akkor szimplán nem juttok előbbre. sztem. ne csináljunk már mártírt azokból akik healerként meg tankként játszanak...
  • jazzy
    #149826
    Írsz a blizzard supportnak, hogy mi történt, kérni fogják tőled a személyid bescannelt másolatát, meg fene tudja még mit, amivel bizonyítod, hogy te vagy a tulajdonos és megadnak minden adatot.
  • lolSL
    #149825
    írj a billing supportnak
  • Line
    #149824
    Mivel úgy gondoltam soha többet nem fogok wowozni, elfelejtettem az accomat. Csak a jelszómat tudom amit felülre kellett írni nem jut eszembe se az email cím... :-) Ez van, a súlyos az, hogy volt rajta jó pár kari...
  • jazzy
    #149823
    Ezt nem értem most, új accot "indítasz"? Azt csak úgy tudod, ha veszel még egy játékot. (Amúgy LK, nem LC, mert Lich King.)