166745
  • shaba23 #149902
    ezt a manás/healelős dolgot beszéljétek már ki pap szempontjából is:) Sokat okosodtam volna, de nekem papom van és szintén nyögvenyelős. Nem igazán tudom, hogy milyen arányba párosítsam a critet/hastet/masteryt.
  • LeWyTy
    #149901
    Közben megvan a tökéletes választ a témára.

    "Azért mert hiányzik valami."
  • Lacee
    #149900
    más is írta már itt korábban, hogy a frissen telepített cataclysm le akart tölteni +x gigát... nem tudom miért van, de nem hinném, hogy a LK hiánya a gond.
  • De8Vent
    #149899
    sztem a logika ..-.-" :D
  • LeWyTy
    #149898
    Hát ha te felraktad az alap gamet a BC-t és a cataclysm-et, de az LK-t nem akkor szerinted mi hiányozhat?
  • Line
    #149897
    Annak semmi köze ehez. Rohadtul idegesítő, hogy felrakok 4 játékot és utána még bevág 9 gigát, hogy töltsem le. Ez mi???
  • LeWyTy
    #149896
    Azé na
    Szerintem a:

    "WLK cd keyem az nincs így arra nem tudtam upgradelni az accot. "

    Rémlik?
  • LeWyTy
    #149895
    Már nem tölti le külön a telepíthető patchet, hanem alapból a játékot upgradeli.
  • Line
    #149894
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Most raktam fel a Cataclysmot mi a büdös kurva anyjáért akar letölteni 9 gigabyte adatot az a kurva downloader?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • LeWyTy
    #149893
    Persze.
    Ahoz az alap játék is elég hogy játszhass.

    De ha nincs Lich Kinged akkor addig a Cataclsym nem ér semmit.
  • flashpointer
    #149892
    hali
    most már nem patchet tölt le a launcher? feltettem a cata dvd-t és elhoztam haveromtól a már neki kész launcherrel peccselt játékot adathordozón hogy ne kelljen letöltenem 9 gigát de semmi patch hanem csak a data mappája vagy kétszer akkora és kész, ha nálam indítom meg lefagy felénél. Valami tipp a megoldásra?
  • Line
    #149891
    De akkor miután felraktam a Cataclysmot ezekszerint be fog engedni a játékba? Tul. képpen azért raktam fel mert nem akarok 8.7 gigát letölteni.
  • BoneDragon
    #149890
    Sajnos nem. Igazából nem volt kedvem vele foglalkozni, így feladtam. De ahogy olvastam több panasz is van, hogy nem működik cata óta. Ráférne egy update.
  • White QVAS
    #149889
    A leírtak alapján van egy Burning Crusade accountod. Azaz lvl 70-ig elviheted a karaktered. Ahhoz hogy Cataclysm is menjen, meg kell venned a WOTLK-t, ami a Cata dobozán is rajta van.

    (Requires Wrath of the Lich King Expansion Set) vagy valami hasonló.
  • Line
    #149888
    Hali! Csináltam egy új accountot, upgradeltem BC-re, WLK cd keyem az nincs így arra nem tudtam upgradelni az accot. Épp most rakom fel a frissen vásárolt Cataclysmet. Az volna a kérdésem, hogy tudok e így kezdő karaktert indítani(lvl. 1.) vagy meg kell még vennem a WLK-t ahoz, hogy tudjak játszani?
  • cikasz
    #149887
    Sikerült életet lehetned belé?
    Fentvan az ouf is nekem de nem látszik semmi
  • antgecc
    #149886
    Bloodscalp, Arathor, Ragnaros a legismertebb és legnépesebb.
  • antgecc
    #149885
    Tudom, hogy volt eddig is HW, de más volt a szerepe, mint jelenleg. Fejlődéhez volt heal. Endgame-ben a hpm aránya borzasztó volt. Ezen változtattak most.
  • Fpocok
    #149884
    De jó neked.
    Nagyon sok szerveren vannak magyarok. Van egy kettő, ami népesebb... ilyen például az Arathor, vagy Bloodscalp. Van még jó pár, én ezeket ismerem.
  • bugike
    #149883
    Sziasztok!

    Most kezdeném a játékot, annyi kérdésem lenne, hogy melyik szerveren nyomjátok, és alli vagy horda?
    Koszi!
  • Forolto
    #149882
    HW eddig is volt te.:P Az egy dolog,hogy senki nem használta az undorító CH spam miatt.LHW-t toltad ami effektiv jobb volt gyorsabb ezért nem használtad a sima HW-t.
  • Forolto
    #149881
    Én csak idéztem,nem én találtam ki és most nem is tudnám megcsinálni. :)
  • antgecc
    #149880
    Nem rémlik, hogy én így tettem volna... De mind1, ha te jót röhögsz, egészségedre. Örülök, hogy jó kedved van.
  • picket
    #149879
    "Nekem egy nagyon jó tanárom azt mondta anno,az a jó hiler..." - Ezen felröhögtem. Úgy csináltok, mintha legalábbis atomfizikáról lenne szó. Nevezheted gúnyolódásnak, hogy rámutatok erre, de attól még jót röhögök.
  • antgecc
    #149878
    Mé gúnyolódsz ecsém?
  • s0n1c
    #149877
    Én már a fütyi-healnél ledobtam a láncot.
  • Rage47
    #149876
    ezen röhögtem:D
  • antgecc
    #149875
    Shaman esetében közepes/fütyi healnek a Healing Wave-et hívom, ami most jött be.

    Én is mindig spórolós voltam. Én is mindig az ideális healre törekszem, én is meg szoktam szakítani, ha muszáj. Mindent úgy csinálok, ahogy te. 6 év az 6 év. Sőt... én is bétában indítottam az első priestem.
  • picket
    #149874
    Híler diplomája van eccsém, lehidalok
  • Forolto
    #149873
    Beta óta játszok wow-al,kisebb megszakításokkal.Már lassan második X-nyi nagykarakterrel a hátam mögött,kipróbáltam én már az összes hiler kasztot.
    Sámánkodom már egy ideje,de mi számodra a közepes heal?
    én mindig ugy számoltam ki,hogy mennyi mana/mennyit hilelek vissza mennyi idő alatt,ezeket rangsoroltam s nem biztos,hogy az a heal lesz a legjobb amit épp kasztolok.Sokszor szakítottam már meg castot amiatt,mert tudom,hogy ami épp menne az kevés vagy épp sok.Ezt az LK kieggel se felejtettem el,szeretek spórolni,még akkor is ha dögvész van manából.

    Nekem egy nagyon jó tanárom azt mondta anno,az a jó hiler aki a fightot fél manával indítja és full manával fejezi be és nem hal meg senki.
    Ez a mondás ugy látszik ujra időszerű lesz és a spórolás kerül előtérbe.
    Már csak azt kellene kiszámolnom,mennyi lenne az ideális spiritmennyiség,hogy egy tankheal szerepben az első raidboss dps-ét kihilelve ne menjek oom-re az első 20 másodpercben.Mennyi haste kell,hogy a sima HW életben tartsa a tankot.
  • antgecc
    #149872
    Köszönöm, rendes vagy, hogy próbálsz segíteni, de 6 éve healer a mainem, csak annyi a különbség, hogy mostanában shamannal és nem priesttel. Szóval tisztában vagyok a healelés minden apró trükkjével. Ez az apró trükk pedig, a "közepes heal" most került bele a játékba, ezért újdonság nekem, hogy így lehet bírni manával.

    Egyébként meg miért jönnék rá, ha jelenleg ez így működik? Nyílván ha hatalmas dmg-t kap, akkor nem ezt a healt tolom, hanem küldöm a burstöt. Amint dmg-t kap a tank és nem speckó abilityset, mehet megint ez a fütyi heal. Mind1, nem ragozom....
  • Forolto
    #149871
    Aham,majd később rájössz,hogy a kicsiheal nem elég a tankba,mert sokkal több dmg-et kap be,mint a te gyógyításod és mehet a nagyheal.

    Akkor leszel rendben a manáddal,ha a szerencsétlen tank végre felszed pár cuccot,nem kap annyit vagy épp kibír 4 ütést 2 helyett.

    Azt tanuld meg,ne tartsd full hp-n mert az overbe mehet.Adagold a kishealt nagyhealt vegyesen,de mindig csak annyit,hogy ne haljon meg a szerencsétlen.A dps-t xard le,csak olyankor dobj rá egy hot-ot,amit mindenféleképp bekapna.
    Gyorsan szedd a dot-okat,az rajtad segit sőt lehet elöbb cleanse utána heal,mert lehet a dot többet leszed hp-t mint amennyit visszatöltenél.
    Ha kell, szakítsd meg a castot felesleges heal felesleges manakidobás.
  • Zsoltika 007
    #149870
    create character :D
  • Mester01
    #149869
    Egy olyan oldalt keressek ami leirja hogy pl a Orc,Tauren,Trollnak mi a faj speckó tulajdonságai.. de egyszerűen nem találom... tuddnátok segiteni ebben a témában? remélhetőleg magyar oldalt linkejetek kérlek..
  • antgecc
    #149868
    Kezdek rájönni, hogy kell healelni, hogy ne fogyjon el még fight elején a mana. Kicsit szokatlan LickKing után...

    Szal használni kell az a fütyi közepes healt, nagy cast time, kicsi heal, kicsi mana. Mire elcastolom vissza is jön a mana, amibe kerül. A lightosabb dmg-eket csak ezzel healelem, így simán bírható.
  • antgecc
    #149867
    Gondolom arra gondol, hogy már raidbosst ölnek.
  • Zsoltika 007
    #149866
    Nekem is csinálja.
  • 1Darton1
    #149865
    Milyen 5 nap? Máris meguntad?
  • Anthrax
    #149864
    Cataclysm óta néha megáll a kép pár másodpercre, erre valaki tud valami megoldást ?
  • Fpocok
    #149863
    Szia!

    Routered van? Csak mert múlt héten pontosan ugyanezt csinálta nekem is. Kiderült, hogy a router a szar. Vettem egy olcsót 4k ért, azóta tökéletes mindkét gépen. Mellesleg nekem is DIGI van, és még sosem ment el a net.