166745
  • PiszkosFred
    #149942
    Atalalkult az armory. Hasznald a eu.battle.net-es nyilvantartast.
  • Forolto
    #149941
    Nektek is behalt az armory?2 napja szerver errort ír ki.
  • BoneDragon
    #149940
    Én nem azokra értem akik csak hallották valahol és néha néha használják. Hanem akik "kitalálták". De tényleg hagyjuk az off témát.
  • jazzy
    #149939
    Ha ez megnyugtat engem is. Viszont az "ezek" az nem illő, hiszen attól, hogy valaki fiatal, nem feltétlen buta.
  • BoneDragon
    #149938
    Engem pl kifejezettem zavar, hogy előszeretettel torzítja a mai fiatalság a magyar nyelvet. Nehogy már ezek formálják át. Na off vége és nem kérek erre értelmes válaszokat ;) Köszi.
  • Forolto
    #149937
    Valcsi-Vilcsi,ez most a kedvencem.:)
  • antgecc
    #149936
    Sőt, server csak 1-el.
  • jazzy
    #149935
    Szercsi
  • BoneDragon
    #149934
    Na nehogy már itt is menjen a "szerózás"! Akkor inkább menj vissza törtre... Kérlek írjátok már ki teljesen, hogy SZERVER. Csak 2 betűvel több. Nem nehéz szó.
  • s0n1c
    #149933
    - ha jó az angolod nem muszáj magyar guild
    - hivatalos szerver forumon vagy wowhu-n nézz szét, ott szoktak guildek hirdetni felvételt
    - ált. mindenki ts-t vagy ventrilot használ
    - pvp / pve: én olyan nagyon sok különbséget nem látok most már, pvp szerveren keményen számolni kell azzal, hogy lvling közben az ellentétes frakció előszeretettel fog veled kicseszni, kellemes perceket okozván ezzel
  • antgecc
    #149932
    Mind a hármon serveren, mind a két oldalon sok a magyar.
  • Forolto
    #149931
    Mostnemazé,

    Tanács:Csinálsz mindegyik szerverre 1-1 db level 1-es karit és kérdezősködsz a huncsatikon.Olyanokat kérdezel,amire itt nem biztos,hogy válaszolni tudunk.
    Kapásból én azt kérdezném,pvp szerverre mész vagy pve.Ha pvp akkor az arathor kiesik.
    Felmész a www.worldofwarcraft.hu oldalra ott vannak guild hirdetések,megnézed melyik szerveren van sok hiány magyar klánokban.

    Sült galamb nem kell?
  • Line
    #149930
    Kösz.

    Utolsó kérdésem.
    Említettétek a három "magyar" servert. AZ volna a kérdésem, hogy mindegyik serveren mindkét oldalon sok a magyar (horda,ally) ha nem akkor melyik serveren melyik oldalon vagyunk sokan? Illetve nem tudtok lvl uppos klánról, illetve ahol kiskarik vannak, van voice chat meg minden?
  • Csirke4
    #149929
    LOOOOL
    Már azt mondják, hogy fejlesztik a rendszert? A büdös redvás f*sszopó k*rva anyjukat a DIGInek, nekem volt hogy 1 hónapig ezt csinálta hogy percenként elmegy és tudod mit mondtak?
    Cseréljem ki a routert!
    :@@@@@@@@@@@@@@@
  • Forolto
    #149928
    Nézz utána.
  • antgecc
    #149927
    Negatív. Mindig szerdán volt.
  • s0n1c
    #149926
    Akkor rosszul emlékeztem és csak 5 éve van szerdánként -.-
  • jazzy
    #149925
    Elindítod a wowot és a bal felső sarkot javaslom néha tanulmányozásra. 11-kor lesznek szerverek. Vagy nem.
  • Forolto
    #149924
    Ez mondjuk nem igaz,mert nem mindig szerdán volt a karbantartás.2005-ben plö még pénteken volt.
  • Mester01
    #149923
    Nem kell pökhendinek lenni.... kb 1 hete wowozok eredetin...
    De azért köszönöm szépen... :) mikora várható seró?
  • Anthrax
    #149922
    Azért 5-6 év után is (ekkor jelent meg körülbelül a wow) csodálkozni,hogy szerdán karbantartás van
  • BoneDragon
    #149921
    Szerda van, karbantartás...
  • s0n1c
    #149920
    jóöreg heti karbantartás minden héten szerdán, már 6. éve
  • Mester01
    #149919
    Egy kérdés.... tegna peste még játszottam... de ma reggel mondom megcsinálok pár lvl upot erre nézzem eltűnt az ősszes server....
    se pvp,pve,rpvp meg még faszom tudja milyen serverek vannak... és ott van hogy russian mondom pipa... de ott sincs semmilyen seró lehetőség... 5let van? (erdeti a wow nem tört szar)
  • Forolto
    #149918
    Navégre,nerfelik a holy palát!Remélen "to the ground, baby"

  • Tusy
    #149917
    - a dvd-k ~4.0.0 verzió körüliek de a 4.0.3-as (vagy 4.3-as, de inkább az előbbi) verziónak kell még az a sok giga (amihez azért ideiglenesen kell ~25Gb szabad hely is a problémamentes telepítéshez -- hacsak ezt azóta meg nem oldották okosan //9Gb kitömörítése, régiről egy másolat, a régi patkolása (patch))
    - ha már van egy működő verziód akkor azt célszerű egy az egyben átmásolni. Ha windows felhasználóként megvannak a megfelelő jogaid (gyk. rendszergazdaként használod) akkor jó eséllyel egyből menni fog, legfeljebb tűzfalon kell engedélyezni párszor a launchert (ezt kevesebb jogokkal rendelkező felhasználónak esetleg fel sem ajánlja, és akkor lehet keresni mi a rák baja van)
  • Skill
    #149916
    amíg az accountodon nem aktiválod a keyeket nincs lehetőséged a kiegészítőkben lévő fajokat indítanod. csak simán másold át.
  • Line
    #149915
    Másik. Ugye haverom nincs de egy másik vinyóm van amin win 7 fut és oda is fel szeretném rakni a játékot. Most az egész wow mappát másoljam át egy az egybe ha nem akarok tölteni, vagy valami speckót kell?
  • Line
    #149914
    Ehh, tudják is ezek miről van szó... :-)

    Amúgy szereztem netet. Lassan lejön ez az aprócska kis 9 giga....

    Kérdésem a következő. Már beléptem a játékba és látom van két új faj. Tehát nekem van cata meg wotlk install diskem is. Ha felrakom a két gémet viszont nem upgradelem accountot tudom választani a két fajt? Illetve ezek level 1. től kezdenek?
  • Rage47
    #149913
  • LeWyTy
    #149912
    Dettó.elég lehangoló tud lenni néha
  • flashpointer
    #149911
    a data mappában lévő cuccokat elég bemásolni? ~13 giga
  • Line
    #149910
    Nincs a baráti körömben még egy ember aki wowozna. :-) Sőt néha meg is dorgálnak érte. Ha tudnák, hogy megint el akarom kezdeni... El se merem nekik mondani. :-)

    Láttam amit írtál amúgy de ez van. Kösz azért...
  • cikasz
    #149909
    Nincs egy haverod akinek megvan? Átmész átmásolod a feltelepitettet és játszol.. de ezt már leirtam egyszer!
  • LeWyTy
    #149908
    Akkor dobd ki.
    Vagy csak vedd meg az LK-t.
  • Line
    #149907
    Visszakerestem a fórumba. Gondolom patch....
    Valami korai verziószámú cd lehet. Baszódjon meg a Blizzard.
  • LeWyTy
    #149906
    Akkor te mond meg mit töltesz le
  • Big Bad Ryder
    #149905


  • Line
    #149904
    És esetleg nem volt erre valami megoldás? Mert mobil netem van és direkt azért vettem meg azt a szart, hogy ne kelljen annyit tölteni. Most van egy totál fölös Cataclysmom.... Magyarul 9 rugó ki a szemétbe. Hurrá!!!
  • Line
    #149903
    Szerintem olvasd el mit írtam még 1X. Egy szóval nem írtam azt, hogy nem raktam fel a WOTLK-t. Gondolkodj egy kicsit. Hogy raknám fel a Cataclysmet ha az még nincs fent.

    Azt írtam, hogy az accountomat nem tudtam upgradelni mert a korábbi accountomhoz már felhasználtam azt a key-t.