166745
  • Csirke4
    #149982
    Merthogy DPS-el jó szerinted laggban játszani?

    Gondolom csak tankal játszol...
  • shaba23 #149981
    gondolom csak DPS-el játszol...
  • Ams
    #149980
  • LeWyTy
    #149979
    Szerintem csak valaki a topikból unatkozik, és altozik.
  • BoneDragon
    #149978
    "egy értelmes játékosnak (aki gazdag is mellette)"

    Szerintem ezt már direkt csinálja, mert nagyon unatkozik. Nevetséges. Van egy ötletem. Senki se reagáljon a hozzászólására és abbahagyja :)
  • LeWyTy
    #149977
    Még hozzátenném hogy ez nem egy FPS játék.

    Az ellent 1000ms-nél is ugyanúgy ki lehet jelölni mint 20ms-nél.
    Csak néha ugrassz egy kicsit.
  • LeWyTy
    #149976
    Túl komplikálod a játékot.

    És egyszerűen csak a leg alapabb hülyeségekkel borítasz ki mindenkit.


    Kérdésedre:
    Szerintem 2 realm között annyi a különbség hogy más a neve és hány fő játszik rajta.
  • 1Emese
    #149975
    Akkor senki nem tud a kérdéseimre válaszolni, mindenki csak kötözködik, vagy nem tudom miért jó ez nektek, ha nem tudsz válaszolni, akkor csak ne válaszolj rá.
    Normálisan kérdeztem, olyanokat, amit egy értelmes játékosnak (aki gazdag is mellette) fejbl kéne fújjon, vagy csak túl magasra tettem a lécet?
  • dregnarr1 #149974
    Nincs meg a Pet Action Bar. Options-ben sem találtam:( Merre lehet? /reloadui?
  • White QVAS
    #149973
    Életem 23 éve során a megismert női egyedek közül te vagy a legbutább, legidegesítőbb egyed, ezt 100% biztonsággal mondom. Legelőször még viccesnek találtam a hozzászólásaid, most már kimondottan idegesítenek.

    (Válaszolva kérdésedre: 10000x le lett írva jópár realm ahol magyarok és Kárpát medencebeliek játszanak, bár nem értem ez miért fontos? Ha valaki 15 fokkal a földrajzi Kárpát-medencétől alrébb laknak azokkal már nem jó játszani? Másik, én 2 High Population Realmon is játszok, mégse megy soha 150 felé a pingem.)
  • MaRee
    #149972
    Unalmas vagy már.
  • De8Vent
    #149971
    ritka egy barom vagy hallod -e ?! xD
  • 1Emese
    #149970
    Nincs valami kimuatatás, hogy a realmeken, mekkora arányban van jelen Kárpát-medence színe java...? Esetleg, a blizzard szerverparkjairól egy map, hogy melyikre érdemes menni, ahol a legkisebb az ms. Egyesek azt mondják a német realmeknél lévő gépparkok vannak legközelebb hozzánk. trialozás közben észrevettem, "new players" realmeken, hogy 500ms is van néha.... és nem csöppet zavart.
    Még most is JC/BS a legjobb proff druid tankok számára? Ha nem akkor mi?
  • Lacee
    #149969
  • picket
    #149968


    Te ezt komolyan is gondolod?
  • Rage47
    #149967
    :DDDDDDDDD
  • BoneDragon
    #149966
    Te beteg vagy.
  • lolSL
    #149965
    de már elolvastál betűlet az oldalukon, amitől kezdve egy fekete pont van a lelkedben, amit bármikor aktiválhatnak hogy elf füleket meg ragraros autentikátort vegyél a blizzard shopból
  • Forolto
    #149964
    Eddig se voltam FS postoló,és a kieget se tőlük rendeltem,ezt bebuktad.
  • lolSL
    #149963
    már nincs mert már kimosták az agyad
  • Forolto
    #149962
    szerintem itt kellene abbahagyni.Semmi közünk hozzá.
  • lolSL
    #149961
    nem volt
    és miért azzal a bolttal álltak össze előrendelői akcióra, ahol egy ezressel drágább volt mint mindenhol máshol? ja mert nekik kell az ezres :D
  • Tatyla
    #149960
    volt ott elég sok negatív cikk,de hagyjuk a flémet inkább
  • lolSL
    #149959
    mutass 1 db postot ahol vmi negatívat mondanak a wowról vagy a blizzről
    vagy csak 1 kommentet, mert mindent törölnek, ami nem felel meg Bobby őfelségének..
  • BoneDragon
    #149958
    Nem iróniából írtam, hanem szó szerint. Nekem semmi bajom velük, imádom az FS-t!!
  • Tatyla
    #149957
    ezt bemagoltad vagy valaki segített?
  • lolSL
    #149956
    férgek és lehúzzák a wow scenét ahol tudják, játsszák a blind blizz fanboyt csak hogy csurranjon cseppenjen nekik is vmi jó és nem írnak az igazságról (activision világuralomra törése)
  • Tatyla
    #149955
    nem értem mi bajod az FS-el sőt azok szerkesztőivel,nem is ismered őket én viszont igen mivel a BR-ben vagyok,már jó pár éve és hidd el nem rossz arcok,néha egykét írástudatlan ellenük kampányol a többi nyomi meg erre recskázik,aztán meg megy a flém...
    értelmes indokot persze még senkitől nem láttam hogy miért utálják őket
  • BoneDragon
    #149954
    -is
  • BoneDragon
    #149953
    Veled meg nem vitázom, mert név alapján te FS tag vagy, ami azt jelenti, hogy téged is szeretlek!
  • picket
    #149952
    Lezárnám a vitát: nem szeró, hanem realm (lévén, hogy szerverek csoportjától van szó, annak meg ezt az emészthető nevet adta a blizzard).

  • PiszkosFred
    #149951
    Ez egy forum keziccsokolom, ha nem akarsz kommenteket, blogolj.
  • Mester01
    #149950
    ne mvagyok okosabb csak poénkodni akkartam de láttóm nem vetted a lapót igy inkább csöndbe maradok...
  • antgecc
    #149949
    Egyáltalán nem volt ideges a kommentje és mondta, hogy nem akar róla beszélni. Szövegértelmezés 1-es.
  • BoneDragon
    #149948
    Direkt írtam, hogy nem kérek megjegyzéseket a hozzászólásomra. De látom egyeseknek muszáj visszaszólnia, mert ő "okosabb"..:)
  • Attila1234
    #149947
    Ha ennyire zavar a mai magyar fiatalság viszonya a magyar nyelvhez, akkor miért használod az angol szlengből ismerős "off" kifejezést a témához nem illő megjegyzések jellemzésére? ;)
  • Forolto
    #149946
    azt használnám,de ott van a hiba.
  • Mester01
    #149945
    Ideges vagy? Szeretnél róla beszélni? :)
  • Rage47
    #149944
    minden nyelv fejlődik, ezzel együtt kell élni. és ki más alakítaná, mint a fiatalok?:D
    ettől függetlenül a serót én is utálom, akkor már inkább szeró
  • Zsoltika 007
    #149943
    Cukcsi szercsi szerdai karbantarcsi. :D