166745
  • [HUN]Crassus
    #150184
    amugy a rated BG meg az aréna jelen formájábak egy JOKE
    5 nyert meccs(illetve 3 rated bg) alatt megvan a minimum cap pontja még a legfajankóbbnak is...
    a "nagy" PVP cuccokon pedig ugyanaz a stat csak a szine más...thenkju
    semmi extra nyeremény azoknak akik kicsit komolyabban nyomatják...nah mindegy.Amugy a rated jópofa(jókis meccsek vannak) csak nehéz összeszervezni még,mert a többség még gearelődik PVE-ben
  • [HUN]Crassus
    #150183
    botok??hmmm már jó régóta nem láttam pedig....
    mondjuk meglehet érteni, kurvahosszu wait time rengeteg balfax player és lofax honor, ellenben kurvadrága itemek....lehet én is botoznék a helyükben ha lenne eszem:)

    vársz fél órát aztán kikapsz egy cca 20 perces meccsen kapsz 40-50 honort és egy legolcsóbb item pedig 1250 honor...no comment
  • Dr DeViLKiNG
    #150182
    Ez kezd kurvára idegesítő lenni, hogy egész nap mást sem látni bgkben mint botokat. Most is ab-ben 15 emberből 8-10 bot mindkét oldalon. Ezért fizetünk bazdmeg.
  • Tatyla
    #150181
    ha még nincs peted nem is fogod látni majd ha megidézed legelőször...
  • Line
    #150180
    Hali! Indítottam egy lockot, és hát nem látom a pet bar-t. Nem tudja valaki, hogy mi van vele? :-)
  • [HUN]Crassus
    #150179
    Nos a HC-k nehézsége kb. eddig tartott /ilvl 353 momentán/ guildel,mumbel beszélve még CC sem kell már...megy minden a levesbe focusnuke-al + a jó öreg AOE.
    Vagy beleninjanerfeltek a dungeonokba vagy ennyit számit a gear...
    időközben megtanultam az új healelési taktikát is úgyhogy a mana gondok is megszüntek.

  • m0tTh0w
    #150178
    Ott van még a feral druid is, ha az ember nem akar unatkotni. Nem elég, hogy zongorázni kell a billentyűzeten, mellette folyamatosan a mobok mögött kell tartani a karaktert. El lehet fáradni
  • antgecc
    #150177
    Én 341-es levelben toltam 6-9k-t hc-kban átlagban. Bossokon ment a 10 is. Én sokkal jobban szeretem. A 2 gombos classokon elalszok. Áttalenteltem elementálra, régebben voltam huzamosabb ideig is az, hát majd elaludtam, rohadt unlmas. Elemhez képest cementen rengeteg gombot kell nyomni, sőt, tán a legtöbb gombos dps class a játékban. Sztem sokkal izgalmasabb. Nekem csak ez számít. Pár 100 dps ide v oda tökmind1. Bár sztem cementként többet lehet hozni.
  • hawkie22
    #150176
    Mennyire jók most a cement sámánok? Mert egyelőre resto/ele vagyok, de nagyon gondolkodom, hogy ki kéne próbálni a cementet. :)
    Eléhez nincs más gearem, a restos geart használom, főleg questelgetek ezen a talenten, és ezzel a gearrel most tolok 6-10K között, fightonként változó, a legmagasabb 15,5K volt, de átlag az olyan 7-8K.
    A cement, ha valaki beletanul, az ennél jobb DPS-t tol 346 ilvlben, vagy kevesebbet, esetleg ugyanennyit?
  • LeWyTy
    #150175
  • lolSL
    #150174
    Bobby hagyná meghalni a földön az összes kacsát +1 WoW előfizetőért.
  • LeWyTy
    #150173
    Vagy ha megmondom hol regisztráljon nem kell elbaszni erre annyi papírt.És ezzel is környezetetvédünk
    +mi a f***nak a külön papírtok?
  • BoneDragon
    #150172
    Hogy odaadd valami haverodnak ajándékba! De komolyan. :)
  • balvin
    #150171
    Na megvettem a játékot, letolom a 10nap trialt, aztán lesz még egy hónapom:P
    Az a kérdésem, hogy csináltam egy karit azon a szerveren amit alapból kiadott, de ott 200 fölötti pingem van.
    Azt honnan tudom hogy egy realmet üzemeltető szerver helyileg hol található?
    Vagy mondjatok Ragnaroson meg Bloodscalpon kívül még olyan realmet ami innen Magyarországról kicsi pinget produkál :)
  • Htjet
    #150170
    Ezzel a progi lehet karaktereket nézegetni, és müködik a cataclysmel
    Wow Model Viewer
  • LeWyTy
    #150169
    Egyébként a cata dobozában volt 10napos trial key... miért?
    A trial ingyenes nem? Miért basztak el erre papírt?
  • lolSL
    #150168
    nem
  • LeWyTy
    #150168
    Nem nagyon.
    Talán a sámánnak a tomemes q-k ha nem vették ki azt is.
  • dregnarr1 #150167
    Üdv!
    Napi noob kérdés:

    Class-specific küldetéseknek van valami értelme? Adnak tárgyi bónuszokon kívül mást (passzív skill, etc)?

    Mondjuk hordás hunter kapna olyat ezek teljesítésével, amiért érdemes lenne végezni velük?
  • LeWyTy
    #150166
    Nekem kéne egy alap,BC,WOTLK doboz
  • Skill
    #150165
    csak ennyi kell? =)
  • picket
    #150164
    Ennek már kereskedelem szaga van. Várom már, hogy az előkészített péklapát méretű kard mikor lendül meg egyszer, kinyúlva a fejlécből

    Ezzel kapcsolatban egy kérdés/kérés: van még az a 3d-s tool, amivel karaktereket lehet összerakni, felöltöztetni wow-os grafikával? Új fejléc kéne a topiknak, de nem jutok tovább, mert a wowhead karakterépítőjével nem lehet fegyvert a kezükbe adni (meg bélyeg méret felbontás sem ideális ps-hez), az meg úgy elég hülyén néz ki. Szóval ha valakinek lenne ideje az új faj-kaszt kombinációkból készíteni egy méretarányos, kékhátteres, cataclysm-es cuccokba öltöztetett screenshot-sorozatot, az jó lenne! Fel tudok ajánlani cserébe egy... ööö... "készítette" bejegyzést a jobb alsó sarokban, a társszerző rovatban Esetleg még egy skill-féle vaktöltény wow dvd-t :D
  • Skill
    #150163
    saját magamat tudom, de én nem tudom ilyen áron adni =(
  • balvin
    #150162
    Ez engem is érdekelne, akár neten bankkártyával csak CD kulcsot vásárolós megoldásra mondhatnátok oldal(aka)t
  • Skill
    #150161
    ha valaki tud olyan helyet ahol 1400ft körül van a sima wow meg a bc ára megmondhatná , hogy hol.
  • Skill
    #150160
    valakinek nem kell 30 doboz wow? cdk, dobozok meg minden. ilyen maradék dolog. :) természetesen ingyen és a keyek már fel vannak használva.
  • Lacee
    #150159
    azt jó lenne tudni, hogy mi a rák az az FE rövidítés a végén. Amúgy más helyeken még az 1400-nál is olcsóbb, bármi is legyen ez :)
  • Fenrir
    #150158
    Ha be van csomagolva és a kód nincs elhasználva egy battle.net-es accountra akkor fel tudod használni az ingyen 1 hónapot, ha már fel van bontva akkor esélyes, hogy regisztrálták valahol és nem érdemes megvenni mert max. lesz egy olyan játékod amivel nem tudsz játszani.
  • balvin
    #150157
    pillants még rá légyszíves erre, hogy szerinted ha odamegyek és megnézem hogy tényleg az alapjáték és be is van csomagolva akkor ez működhet, csak kicsit spórolok, nem?:D
  • LeWyTy
    #150156
    Igen.Mert az alap játékhoz kap 1 ingyen hónapot.

    De ha előbb leszeded a trialt akkor az is 10 nap.És azt később upgradelheted.
  • balvin
    #150155
    Szevasztok!
    Ha megveszem az alapjátékot, akkor azzal rögtön játszhatok is egy hónapot, vagy azt még külön ki kell fizetni?
    Tehát 2700 Ft-nál többe kerül -e az, hogy rögtön játsszak?
  • BoneDragon
    #150154
    Majd a kieg vége felé lesznek biztos olyan itemek, de lehet hülyeséget írok
  • hawkie22
    #150153
    Bocs, javítom, a spiritnek nincs sok köze a hastehez. :D
  • hawkie22
    #150152
    Egy kérdés:
    Hogy lehet elérni a Catában a haste capet? Én valami 5K-s capet olvastam, de nekem pl. hastre reforgeolva, 2 item kivételével full 346-ban, 1 352-es és 1 359-es itemmel, goblin fajjal játszva is 1636 haste-m van. Az összes item enchantolva, a nekik megfelelőekkel, intellectre gemelve (abból ugyebár most sose lesz elég :)).
    Így elsőre lehetetlenségnek tűnik. Ja, 1-2 kivételtől eltekintve az itemeken alapból is van spirit. Resto sámánként kicsit keveslem ezt a hastemennyiséget, ami nekem van.
  • 1Emese
    #150151
    Attól, hogy nincs pénzem eredetire, még érdeklődhetek, a castok erősségéről nem? OMG---
  • 1Emese
    #150150
    Valószínű ti jobban tudjátok ki vagyok... vicces, hogy szerintetek én nem is létezem... Amúgy warriort nem tudom elképzelni, heal nékül nagyobb trash miatt hal.
    DK, és pala kilőve, a huntert meg nem értem igazán, de köszi gondolkodok rajta.
  • BoneDragon
    #150149
    Valaki egy másik nickel szívatja a népet és van olyan még itt aki válaszol is a hülyeségére...
  • hawkie22
    #150148
    Most csak én nem értem, vagy tényleg ennyire lökött? Eddig arról volt szó, hogy csak trialt nyom, ami ugye 20as szintig enged fejlődni. Akkor meg minek neki az 5fős HC szólózás? Ami valljuk be, Cata gearben már nem is olyan elképzelhetetlen. Mondjuk egy DK-val vagy palával, hunterrel vagy esetleg warrival. A casterekkel nem próbálnám meg. :D
  • antgecc
    #150147
    Ti még szopjátok Emese cerkáját? Hát gratulálok!
  • LeWyTy
    #150146