166745
  • Savmacska
    #150224
    retri palákkal mi lett ? :D meghaltak ?
  • Dr DeViLKiNG
    #150223
    Én ha disc papot látok, örülök a free winnek. Ez el is mondja mennyire jó most pvpben a pap:p
  • bujcsik555
    #150222
    liveon hasonlókkal találkozok én is. disc/elem párosításba toltuk haverral, felmérni a viszonyokat. Hát egy feral duo ellen volt egy 4 mp-es fightunk. Ugy szedtek szét engem(pap), hogy csak pislogtam. 33k-s bleed a végén ami kinyírt, vicces volt.
  • Dr DeViLKiNG
    #150221
    Tegnap 2v2ztünk mi is...(dk+pala)
    Kaptunk wrathful gladi spriest+maget ring of valoron. Gondolom nem kell mondani meddig tartott nekik megölni a palát :D
    Aztán jött warri+pala. Egyik gamebe a warri kichargeolt palára és megölte a stun alatt. Másik gamebe meg 3k resi meg blood pres mellett nem tudott életben tartani. Mindez persze úgy, hogy a warrin kék fegyver, meg pvp gear. Mi lesz itt ha megkapja az epic cuccokat/t2 fegyvert...
    De ami a legröhejesebb, az az hogy már betaban is ez volt, mindenki mondta is, de blizz beleszart...
    (magel/feralal nincs semmi baj 3k resi után)
  • [HUN]Crassus
    #150220
    jah és Frostmage= IWIN....semmi mást nemkell csinálnia csak IL smap GCD-re....az a kemény:)
  • [HUN]Crassus
    #150219
    Állat a BÉTA ARÉNA PVP.....tegnap: fury warri/arms warri vs arms warri haver+én
    elindult a fight kaptam egy charge+ földreütést majd egy armor nullázást és meghaltam...mondom mi ez? nos csak annyi volt,hogy 3 sec alatt kaptam 2500-as resibe /armor nélkül ugye/ 118 ezret:D
    ilyen finomságok,hogy 32 ezres Colossus, 18000-es heroic, 17000 ezeres fehér ütés ésatöbbiéasatöbbi:)
    Sl lokk megint mintha Season 4 lenne....áll a map közepén dot+dot+dot+fear és dot+dot+dot fear:)tök8 mit csinálsz leszarja Orgri arénában a nyílt terepen IWIN..
    Rugó+mage lazán 20-30 sec!!!! CC be tesznek bárkit....

    annyira nem gáz,mert felfelé megyünk,de oylan iszonyat szar a ballansze,hogy még:P
    Azon a 2 warris teamen behaltam:)

    szerintem szart se foglakoztak a PVP egyensúly belövésével...hetek vagy hónapok telnek majd még így el,ilyen furcsa meccsekkel
  • cikasz
    #150218
    Neked mi bajod van? Mage-el játszok mert az tetszik és nem az aktuális "top dps"-el, hogy ott legyek a listán.
  • Savmacska
    #150217
    Kérek 3db top dps -t mage -t ne számoljátok bele köszi.
  • cikasz
    #150216
    De 80-on az arcane zabálta a mana-t mondjuk nem volt vészes.
    Most 85-ön a fire ággal 2 trashpack-ot nem birok ki 70k manával :(
  • bujcsik555
    #150215
    de már 85 van...
  • rhazid
    #150214
    5.1k gs-el 80anon simán toltam 12k dps-t arcanenel. fireről nem nagyon tudok nyilatkozni próbáltam azzal is dps-elni de nem néztem utána a rotanak szóval nyilván nem lett a legjobb de az közel nem volt ilyen magas...
  • LeWyTy
    #150213
    Ilyen nekem is volt
    Nem tudtam megoldani máshová mentem questelni.

    Válaszoltam a "Mi ennek a számnak a címe?" topicban is.
  • Savmacska
    #150212
    Anybody ?!
  • cikasz
    #150211
    Szerintetek jobb most az arcane mint a fire mage-nek pve-re?
  • jazzy
    #150210
    Interface mappát is kitörölheted, csinál újat magának.
  • Jagumo
    #150209
    Semmi... leszarom újra kellene rakni ...
  • Jagumo
    #150208
    A cache mappát megpróbálom. Már mindig megvolt Repair, WTF mappa törlés , Addonom nincs átmásoltam az alap interfaceket bátyám gépéről és az exe-t is még mindig kiírja... :D de megpróbálom köszi
  • jazzy
    #150207
    Töröld ki az interface mappát, majd belogoláskor csinál magának másikat. Illetve a Cache mappát is.
  • Jagumo
    #150206
    Az 1 dolog, de attól még a questeket nem mutatja nekem -.- :(
  • Savmacska
    #150205
    Nah jövök vissza igy h kiforrta magát egy kicsit a játék bár felhúztam egy 85ös palát questből és ennyi volt, és le is járt az accom, most jövök vissza, mint dps 2nappal rá mire felhuztam a palát még nem igazán voltak dolgok a játékban csak agyament fejlődés, nos a kérdésem a következő, dps-ből mit érdemes most felhuzni (kivéve mage me az nincs!) ? Illetve, heal és tank is érdekel. (csak mert mindenből van 80as, mindet nincs kedvem felhuzni.... ) Előre is kösz, idióták, nem játszók, illetve 1Emese kiméljen.
  • brasco84
    #150204
    ilyet szokott dobálni, még szerencse h ki lehet kapcsolni :) vhol az interface menüben, alsó menük vmelyike. disable lua errors, v ilyesmi
  • Jagumo
    #150203
    Csáó

    Ezt írja ki a wow-om ha megjelenítem a world map-ot. Nincs semmi addonon nem nyúltam hozzá semmihez... valami tuo hogy mi lehet a baj? :/



  • dregnarr1 #150202
    Hmm, eltűnt a "Call Pet 2" skillem. Se skillbookban, se quickslot bar "call pet"-jén belül nem érhető el. Találkozott már ezzel valaki? Gugliban sem találtam ezzel kapcsolódó anyagot.
  • shaba23 #150201
    van olyan addon, ami szól, ha tol barad lassan aktuális lesz? mert ha az időt kell figyelnem, akkor elfelejtem:)
  • cikasz
    #150200
    Teljesen korrektül működik! (Bár carbonite-al együtt nem)
    Megnyitod a q logot és mellé kirakja egy ablakban a magyar szöveget!
    Full respect a készitőknek!
  • Skill
    #150199
    valaki megnézte már ezt ?
  • Csirke4
    #150198
    Boldog Karácsonyt néked is! :D
    Habár én nem játszok eredetin éppenmostperpill. :o
  • rocsikzoli
    #150197
    Letölthető a küldetésfordító addon újabb verziója a http://rocsikteam.host56.com oldalról. A Letöltések menüben figyeljetek, hogy az eredeti szerverekre vonatkozó verziót töltsétek le, bár egyértelműen van a letöltés nevében jelölve :)

    Jelenlegi tartalom:
    - DK kezdő (már eddig is elérhető volt)
    - Gilneas City (szintén)
    - Kezan (szintén)
    - Lost Isles (most került be)
    - Nagrand (most került be)
    - Zangarmarsh (szintén új tartalom)

    Visszajelzéseket, véleményeket kérem küldjétek a [email protected] címre, vagy ide is írhattok! Előre is köszönöm!

    A grafikus munka mintatérképeiből is betettem 3 darabot a csomagolt fájlba, ezeket természetesen nem kell az Addons mappába másolni.

    Jó játékot és Békés, Boldog Karácsonyt Kívánok a Rocsik Team nevében!
  • 1Emese
    #150196
    Na meg a worgenek wolf pettel, ohhh, imádom őket :) Pont összeillenek. Bár sajnálom, hogy nincs worgen mount, olyan vaddisznó, plusz farkas pet ^^
  • shaba23 #150195
    Pappal én is azt vettem észre, hogy mintha könnyebb lenne a dolog...mana se fogy annyi, nem kell minden trash után inni, és 60-70%-on nyugodtan bele lehet fogni bármibe.
  • 1Emese
    #150194
    Kellemes Karácsonyi Ünnepeket azoknak, akik megtehetik, hogy eredetin játszanak. Én is megleptem magam, egy 1K Ft-s megtakarítással, remélem jövő karácsonyra sikerül, összeszednem egy hónapra elég pénzt, megnézném azokat a kis róka peteket, annyira cukik lehetnek. Elég sokaknál látom, miközben trialozgatok, és lenyűgöznek ^^
  • Csirke4
    #150193
    Van még olyan hogy PVP?:O
  • picket
    #150192
    Nem úgy volt, hogy megmondtam: álomvilágban él, aki erre vár?
  • picket
    #150191
    Köszi, ezt én is ki tudtam volna guglizni. A lényeg a következő: 3 éve nincs wow a gépemen, és nem játszik a szomszéd Jocó sem, ezért nem fogok most 30 gigát telepítgetni, de szívesen csinálnék fejlécet a topiknak. Remélem most már homályos, hogy mit szeretnék :)
  • Line
    #150190
    Jaja BG. rohadtul elvan qrva. Pár éve nyomtam többet de bakker már álmpmba is alterac valleyn voltam vagy mi a szösz a neve. :-) Nem vágom miért ilyen drágák a cuccok.
  • Line
    #150189
    Mwgnyugtattál thx.
  • White QVAS
    #150188
    Ha jól emlékszem csak 10-es szinttől kapsz pet bart, amikor is megkapod a Control Demon nevű spellt. Addig meg támad magától, de irányítani még nem tudod.
  • [HUN]Crassus
    #150187
    Igazi noobok azért nincsenek szerencsére, a legtöbb rateden eddig szerverpugokkal találkoztunk...kicsit komolyabb mint egy szimpla pug,mert azért ebben nem HK farmolnak az emberek,de egy TS/Ventris szervezett csapattal szemben esélyük sincs..
    Ratedre is elég sokat kell várni míg behív,de ez még abból ered,hogy farmolják az emberek a pvp/pve cuccokat és nem akarnak gyenge gearben nyomulni...pár hét mulva jobban lehet érdemben nyilatkozni
  • koocos
    #150186
    Nem úgy volt, hogy a rated BG mindent megold, nemlesznek n00bok, nemkell várni és überzsírságlesz?
  • [HUN]Crassus
    #150185
    játékélményben jópofa