166745
  • Dr DeViLKiNG
    #150264
    Igen a CGI faszán meg van csinálva, de amit mondanak a játékról hááááát... kalap kaki.
  • Lacee
    #150263
    FS-ről nyúlom, de csak mert jó:


    nem tudom mi lesz ez, de KELL.
  • Beni521
    #150262
    azt nemtudja vki h barátomnak mértnem működik az új friend rendszer? pl nincs pending opció az ignore mellett, ha ő írja be emailemet akkor player not found, ha én írom be az ő emailjét akkor elvileg nálam kiírja h elment a friend request de nem kapja meg. 100% h nem az emailt írtam rosszul.
  • jazzy
    #150261
    Még annyit hozzátennék, hogy Mass Dispelünk van, ami tényleg jó mage és pala nuke-kor, talán ez az egyetlen különlegesnek számító képességünk. De azért a Wind Shear nem szar :)
  • jazzy
    #150260
    We are probably going to remove Drain Mana from warlocks. It is incredibly situational in PvE but causes problems in PvP. This might mean we need to evaluate Mana Burn as well.


    Aha. Akkor a priest mostantól egy gyengébb shaman? Shamannak is van mostmár offensive és defensive dispelje, ugyan nincs bubija, de amúgy is 10k-t absorbol ami lófasz, de van bloodlustja, totemje, ghost wolfja, mozgás közbeni healje, earth shieldje. Ezek ellen egy disc pap mit tud felmutatni? Az offenzivitása ami eddig megvolt nincs, mert dpselni aztán lehetetlen, mivel mindig healelni kell, de ha lehetne is, a shaman ugyanakkorát kitol, Power Infusion, amit eddig dpselni használtunk, most kb arra, hogy esetleg életben tartsuk a társunkat vagy magunkat, Pain Supression ami instant dispelleznek. Tökjó.
  • slime001
    #150259
    Az a vicc hogy windows mobile-ra nincsen, de minden más szarra van.
  • Lacee
    #150258
    csk az első regisztrálásnál/szinkronizálásnál kell net, onnantól offline ketyeg.
  • brasco84
    #150257
    ja közbe megnéztem, akkor lehet leszedem, csak az a gáz h haver néha beszokott lépni. de ehhez kell net h generáljon nekem egy kódot mindig, vagy nem netfüggő a dolog? mert nincs net előfizum telóra, wifivel járokc sak fel max.
  • jazzy
    #150256
    Marketben fentvan simán. Az nem kamu, hivatalos.
  • brasco84
    #150255
    nekem android van. és ez hogy működik, vagy honnan lehetne letölteni?
  • Lacee
    #150254
    meg ájfónra, ájpodra is.
  • jazzy
    #150253
    Androidra ingyenes.
  • [HUN]Crassus
    #150252
    telós auth= 130 ft!!!!!!!
  • Sn00thy
    #150251
    Vagy rendelni kell autenthicator-t vagy pedig telóra felrakni...
    Én az utóbbinál maradtam. Akár havernál is be tok lépni, nem kell hurcolni a kulcstartót
  • Terensz
    #150250
    Hello!
    Nekem és sógoromnak is feltörték már az account-ját.
    Az enyémmel csak csináltak pár level 1 karit "asfgadsghdfh" szintű névvel és elkezdték (volna) a pénzt goldra akciójukat hirdetni velük. 5 perc után a Blizz küldött egy mailt, hogy jelszóreset történt és 2 órára lockolták a batlle.net accomat.

    A te esetedben nem tudom, mit tehetnek. Szerintem hasonló történet.

    (Amúgy itthon 3-an wow-ozunk) Másnap rendeltünk 3 authenticatort a blizz shopból. Innentől nem tudják feltörni egyikünkét sem. Ezt javaslom hosszútávú megoldásnak.
  • neonx
    #150249
    Sziasztok 26. án én is porul jártam feltörték az e-mail címem és kipucolták a karaktereimet, egynek át tett mindent és elvitte Aratorról egy Német szerverre. Tranzfer közben sikerült vissza szereznem a pass-t és így be tudtam lépni, de folyamatosan disconect-t kaptam így gondoltam Ő is próbálkozik vissza szerezni. A nap folyamán a Blizz LOCKED-t tett az account-ra. Így senki semmit nem tud csinálni de nálam van az új jelszó és a gépem is tiszta remélem. Kérdésem valaki találkozott ilyennel,hogy Locked? Írtam a blizznek de a mai napig semmi válasz csak autó üzik jönnek.
  • LeWyTy
    #150248
    Jólvan elbasztam na..
    Én anno a trialban lvl7-ig jutottam
  • hawkie22
    #150247
    Köszi a javítást, akkor az Ad 1.-et visszavonom. :)
  • Chris
    #150246
    Akkor a warriorod vmit nagyon rosszul csinál. Úgy általánosan azt hiszem óriás nerf volt a ranged kasztoknak ez az 1.7 sec cast timeos cc, ami a legérzékenyebben pont a lockokat súlytja, lévén a magek ha akarják, tudják tartani a távolságot a melee karakterektől. Ennek ellenére úgy gondolom, hogy arms warrival simán verhetőek a magek is, a warlockok meg egyenesen esélytelenek.
    Más kérdés mondjuk ha az spriest, mage, rogue trió bármely kombinációja jön szembe 2v2-ben... ezek jó eséllyel kettészedik a healert addig, amíg a warrior gcd-je végére ér a trinket használata után.
  • cikasz
    #150245
    Az, hogy a trialban max szint a 20.
  • Fehercsoki
    #150244
    Van BC trial,de kell hozzá az alap wow.
  • hawkie22
    #150243
    Ad 1.: úgy tudom (javítsatok ki, ha tévedek), hogy BChez nincs trial. Ergo nem tudna BE karit kezdeni.
    Ad 2.: lvl20 a limit trialben

    Ergo törtön játszol. Legalább ha már át akarsz vágni minket, hogy válaszoljunk az általad feltett kérdésre, akkor csináld jól. :)
  • Arwenke
    #150242
    Trialban nem lvl 20 a limit:)
  • LeWyTy
    #150241
    Ebben mi tört szerver?


    Silvermoonban a palota leghátsó termében van egy teleportáló valami ami Undercitybe visz.
  • lolSL
    #150240
    Tört szerver említése ........
  • Roger6
    #150239
    Sziasztok!

    Elég zöldfülű vagyok a témában, van egy 10 napos trial-om ehhez a játékhoz, elkezdtem egy Blood Elf (asszem) Paladin-t fejlesztgetni. Na most ott tartok, hogy Ghostland-ből szeretnék tovább állni, mivel 24-es szintű vagyok, de ha délre megyek, egyből kinyírnak (valami 50-es szintű alakok rontanak rám), másfele meg nem találok utat. Mi a teendő?
  • LeWyTy
    #150238
    Nekem is ezt csinálta... szerencsére pont új karaktert kezdtem így nem zavart különösebben.

    Am még mindig ezen vagy kiakadva?

    Repair.exe
  • Jagumo
    #150237
    nem csak nekem baszakodik a world map lua error-al? (ami zavró benne hogy össze vissza mutatja a questeket )
  • LeWyTy
    #150236
    Ha nem eredeti akkor nem igazán akarunk segíteni.
    Ha eredeti akk töltsd le az auto updateval.(launcher)

    Vagy csak töröld meg a lemezt
  • CoD23
    #150235
    estét!
    olyan kérdésem lenne, hogy amikor lichkinget telepíten 43% nál 8as, hibakóddal megáll a telepítés, mi lehet a gond?
    kössz!
  • LeWyTy
    #150234
    Nekem8

    írd be googleba hogy trollface
  • shaime01
    #150233
    mert ez ghostcrawler és nem troll arc más kérdés ,hogy mi lett mára belöle ^^
  • bujcsik555
    #150232
    na jo elegem van, melee kaszt ellen lehetetlen pappal. 2k+ resibe egyfolytaba ilyen 30k felett kapok, kasztolni nem lehet egyet se mert minden kaszt 10mp-enként szakít, pap instant spelljei meg lofasz
  • LeWyTy
    #150231
    A trolloknak nincs ilyen arcuk
  • Lacee
    #150230
    pedig van neki, csak a trialban lehagyták róla, hogy legyen miért megvenni a teljes verziót!
  • 1Emese
    #150229
    Én most nem olyanról beszélek...Amúgy nekem egyik fajta sincs...
    Azért írtam, mert most láttam egy videót,és kiszúrtam, hogy ezekenek nincs, és lehet mások sem fognak így worgent kezdeni, ennek tudatában.
    ÉS amúgy a trollgeci nem tudom mit jelent.
  • lolSL
    #150228
    neked viszont van trollgeci
  • 1Emese
    #150227
    :( A worgeneknek nincs is farkuk ...
  • Savmacska
    #150226
    Úgy látom meghaltak a hero paladinok, és vele 1ütt a topic is
  • [HUN]Crassus
    #150225
    épp az imént mentem neki egy macskadruidnak full HC-s gearben...nos az eredmény lesújtó:( mikor meghaltam 20k hp ja hiányzott a macseknak és az is tikkelt felfelé:D