166745
  • Botond #150304
    Amúgy ez hülyeség. Hogy példával szemléltessem, az egyik tv sorozatban alkudoztak aids gyógyszerekről, és az egyik fél azzal érvelt, hogy szemétség 2 dollárért adni afrikában, amikor az előállítási költség 2 cent, mire a gyógyszeriparos faszi azt mondta, hogy a második tabletta valóban 2 cent, de az első 4 milliárd volt.
    Itt is mondhatod, hogy wow csak 4 rugó, ugyanmár, de hogy wowozz, előbb elő kell teremteni a lakhatás, megélhetés, stb költségeit (pont te hoztad a hajléktalan példáját, szerinted, ha havi 4 rugót összekoldul, akkor már wowozhat? ugyehogynem) és még azon felül 4.000 pénz, vagyis x+4.000, amiből x-et igényszintje és lehetősége válogatja.
    Mármint nem olvastam vissza, lehet a srác vagy lány (emese névvel egyáltalán srác?) csak 12 éves és otthogy anyáékat szívja le, és csak a 4k kellene, és felesleges volt az egész eszmefuttatás, de hát elseje van, gondoltam kaptok tőlem vmit idénre, mert kb ennyi időm lesz ilyesmire idén. :)))
  • Terensz
    #150303
    gz
  • Terensz
    #150302
    BUÉK srácok!
  • dvid95
    #150301
    van egy nagyon jo verzio ja probáljátok ki a neveeeeeeeee:world of days
    arol szol hogy áljatok fel a gépetek elöl és huzzatok a boltba
  • hawkie22
    #150300
    Te atayúristen, ez tényleg komoly? Nincs valahol egy ignore gomb, mint a WoW-ban, mert ez már tényleg fárasztó és idegesítő.
    Amennyi időt itt a hülyeségeire fordít, annyi idő alatt simán meg lehetne keresni egy havidíj árát. Na mindegy.

    A többieknek BÚÉK, aztán ne a gép előtt érjen titeket az Újév. :)
  • Lacee
    #150299
    hajléktalan, csak felénk ilyen néven futnak :)

    BÚÉK mindenkinek!
  • 1Emese
    #150298
    Úgy tűnik te nem tudod, miylen az amikor minden fillért be kell osztani, hogy azért pár dolga legyen az embernek az alapon kívül... pont ilyen az internet havi díja, azt is abból fizetem, ami megtakarítás lenne. PErsze ha nem fizetném, akkor meg a munkahelyemről basznának ki, mert hogy nem vagyok jól imformált...
    De te neked lofasz összeszedni majd 5000 forintot, hát akkor örülj, hogy megteheted. Egyébként meg nem vagyok troll, közben utána néztem ennek is, csak ti próbáljátokm úgy beállítani a dolgot.
  • lolSL
    #150297
    valaki maradjon otthon és köpje le éjfélkor :DD
  • 1Darton1
    #150296
    Ne etessétek már szegény trollt!

    Boldog Új Évet!
  • Tatyla
    #150295
    hajlékony?
  • Lacee
    #150294
    az a baj, hogy tudom, hogy szándékosan csinálja, de mégsem tudom megállni, hogy reagáljak rá :)

    most pl. azt írnám, ha igazi ember igazi problémájáról beszélnénk, hogy 4000 forintot egy nap diákmelóval is meg lehet keresni, vagy ha nagyon kilátástalan az ember, akkor sima kéregetéssel is egész jó pénzt lehet összehozni, kérdezz csak meg egy hajlékonyt az utcán... nehogy már egy egész éves project legyen előteremteni ennyi költőpénzt!
  • Big Bad Ryder
    #150293
  • cikasz
    #150292
    Irhatnám, hogy most már tényleg takarodj, de le sem szarod csak lököd a hülyeségedet...
  • 1Emese
    #150291
    De jövő karácsonyt úgy tervezem, hogy addigra összegyűjtök 3,9k HUF-ot és akkor már teljes mértékben tudok én is beszélni az ünnep alatt, és az nagyon jó lesz. (tüzet gyújtök, történeteket mesélek, teát iszok, sütizgetünk.)
    Remélem addig nem romlik a forint, és az euró értéke nem száll el... mert akkor megint szívok...
  • 1Emese
    #150290
    Mivel a trialosokat (szegények, újak, kezdők) lenézik, és azzal hogy ugrálok előtte nem sokat érek el... mert már /emoteoket sem lehet tolni azt írja, hogy még nem elég ideje játszok , hogy használhassam...
  • Lacee
    #150289
    micsoda MMO feeling :)
  • 1Emese
    #150288
    Mivel még senki nem írt rám, honnan tudhattam volna...
  • UnknownAsshole
    #150287
    gratulálunk emese _DDsad
  • cikasz
    #150286
    Ebből látszik, hogy fingja sincs az egészről :D
  • Fehercsoki
    #150285
    Valójában vissza tudsz írni,csak te nem tudsz írni amíg valaki nem ír neked.
  • 1Emese
    #150284
    Sziasztok, akik ingame ünnepelni szeretnék velem az új évet, azok Arathoron, sw főtéren egy "Meessiiker" karaktert (human-pap) keressenek :) most 11-es, lehet akkora 13-as is lesz. Visszaírni nem tudok majd (trial miatt), de majd odaképzeltek valami. További szép napot, nekem is :)
  • dregnarr1 #150283
    Köszönöm!
  • Fehercsoki
    #150282
    Beginner tooltipet ki kell kapcsolnod.Interface->Help>Beginner Tooltips
  • dregnarr1 #150281
    Napi noob-kérdés:
    Ha jól emlékszem, a játék indulásakor még minden skill/spell leírásában szerepelt, hogy mennyit sebez (jelenlegi, éppen meglevő fegyversebzés + képesség alapértéke + bónuszok), mennyit gyógyít, stb.
    Most viszont semmi ilyen nincs egy leírásban sem. Interface alatt egyetlen beállítható opciót találtam erre vonatkozólag (beállíthatom, hogy átlagot, vagy min-max. értékeket írjon ki leírásokban), ami arra enged következtetni, hogy valahogy mégiscsak be lehet kapcsolni, hogy egy kicsit részletesebb leírást kaphasson az ember.

    Gugliban annyit találtam a témáról, hogy létezik beginner és advanced description-window is (legalábbis az olvasott fórumarchívumban ez volt a hivatalos válasz), ami közül választani lehet valahol (options?), de egyszerűen nem találom. Számtalanszor átolvastam egyenként az egész menürendszert, most vagy vak vagyok, vagy még sincs ilyen funkció.

    Tényleg elkerülte a figyelmemet a dolog?

  • lolSL
    #150280
    nem lehet
  • Rahar
    #150279
    A gyűjtői változatokhoz tartozó petek soulbound-osak vagy oda lehet másnak is adni őket, más játékosnak?
  • cikasz
    #150278
    Minden karakter megkapja ha csinálsz egy új lvl 1-et az is.
  • Rahar
    #150277
    Gyűjtői változattal rendelkező játékosok kérem segítsenek. Azt szeretném tudni, hogy a collector's edition változatban a bónusz petet levélben csak egy karakternek küldik el és az accounthoz kapcsolodóan bármely más karakternek át lehet adni, vagy minden egyes új karakter megkapja levélben az adott kiegészítőhöz kapcsolódó petet? Vagy netán egy harmadik megoldás létezik? Valamint megváltoztatták-e, hogy az alapjátékban nem postán küldik el a petet, hanem egy npc-nél egy quest keretében lehet hozzájutni.
  • lolSL
    #150276
  • LeWyTy
    #150275
    Ki mondta hogy nem?
    Én pl qrvára várom
  • Lacee
    #150274
    ennél azért nagyobb az esély, hogy a játék is jó lesz :)
  • LeWyTy
    #150273
    A f***om összekevertem... szarkazmus
  • [HUN]Crassus
    #150272
    Irónia? ofc it was.....
  • LeWyTy
    #150271
    1. ""!!!!!!!!!
    2.Irónia.
  • BEAST #150270
    Akkor örülök, hogy a 10%-ba tartozok.
  • [HUN]Crassus
    #150269
    nemtudod mi lesz ez?? Kb erre vár a világ gamereinek 90%-a már évek óta!!!4 Gz,hogy felfedezted!:D:D

    /no offense
  • LeWyTy
    #150268
    "nem tudom mi lesz ez, de KELL."
  • Hentes75
    #150267
    Nekem minden másnap locked volt.Írni kell a supportnak,pass reset végett.
    Elküldik a linket.Azonnal változtass e-mail címet.Nekem azóta semmi
    gondom.
  • Lacee
    #150266
    ja elhiszem - én nem ismerem, csak ezt a videot láttam :)
  • kriszraikonen
    #150265
    miért kaki?