166745
  • picket
    #150344
    Van internete. Ez mindent elmond. Captcha kitöltéssel annyi idő alatt megkeresné a havi előfizetést, mint amennyit a wow topikra pazarol havonta. Ennyi. Azon kívül linkeltünk neki ingyenes mmo listát (párszáz játékkal, komolyabbakkal is, mint mondjuk a ddo), és nem érdekelte, mert a wow lore érdekli (trialos karakterekkel). Ja, és nem troll!
  • picket
    #150343
    Egy kérdésre válaszolj nekem: php-ben milyen esetben van értelme singleton osztálynak változó paraméterlistájú konstruktort írni? Példával, indoklással, és hogyan csinálnád?
  • Savmacska
    #150342
    Nos letölöttem a npcscan_overlay -t de azon kivül h a nagy mapon találtam egy NPCs feliratot és egy uj beállitást azon kivül nem sokat változott :)
  • Savmacska
    #150341
    Letöltöttem a legujabbat, de igazából se beálitást se semmit nem találok, de ha tesztelek 1et akkor kapok egy "combat effectet" hangot és egy zöld tangát a fejemre és egy kis 3d-s ikont, viszont mondták sokan h a térképen látnom kéne mi hol merre meg gps vagy mit dumáltak de akkor kell eza kiegészitő, megnézem, köszi és grat a farkashoz :)
  • Lacee
    #150340
    valahogy úgy. ha a közeledben van a mob, akkor bejátszik egy hangot, és megjelenik egy kis ablakban a modellje, amire ha rákattintasz, azzal targeteled. És van hozzá az npcscan_overlay kiegészítő, ami pedig a térképen jelöli színes mezőkkel, hogy merre érdemes keresni a dögöt.

    épp ma sikerült befogni Skollt, így másfél évvel a megjelenése után :)
  • Savmacska
    #150339
    NPCscan,rendben utána keresek de ez tulajdon képpen mi ? Vagy hogy működik ? ha az adott range-ben van egy rare akkor csipog, és kitargeteli vagy hogy ? :)
  • lolSL
    #150338
    cataclysm trialhoz kell wow+bc+wotlk az accon. nem törlődik semmi.
  • eLiXir
    #150337
    Ha csinálok egy teljesen új accountot, cata triallal, majd a 10 nap lejárta után abbahagyom, és csak 1-2 hónap után tudnék upgradelni full verzióra, akkor már törölve lesz az account és/vagy a karakterek rajta?
  • LeWyTy
    #150336
    Igen szúrós budiajtó
  • koocos
    #150335
    Szerintem nem ironikus, 16 évesen a nyári zsebpénzt azzal fogom megkeresni, hogy egy weboldalkészítő cégnek (ismerős a főnök) segítek be. Nem várok nagy pénzt, de fél év alatt állítólag beletanulok...kaptam linkeket, meg gugli a barátod, aztán irány a PHP :)
  • Gruffersten
    #150334
    szintén
  • LeWyTy
    #150333
    Draenei
  • Csirke4
    #150332
    worgen
  • Zenszkij
    #150331
    "imformált" LOOL. Gondolom a Kazinczy Művelődési Központban dolgozol :D...
  • bujcsik555
    #150330
    Blood elf nö prot pala egy budiajtóval
    xD
  • Croano
    #150329
    worgen
  • Rage47
    #150328
    draenei
  • 1Emese
    #150327
    Szerintetek a worgen druid female, vagy a draenei priest female, néz ki jobban? Mikor meglátok egyet, miközben játszotok, érdekelne ebben a véleményetek.
  • slime001
    #150326
    Vettem ma a mobilomra authenticatort (nem volt egyszerű, mivel a blizzard hivatalosan nem támogatja, de azért megoldható.) Ha a mobilommal lesz valami és mondjuk szervizbe kell vinnem és törölnek róla mindent akkor az authenticator program is elveszik. Ezt vissza lehet telepíteni rá, vagy újból meg kell majd vennem?
  • Dr DeViLKiNG
    #150325
    Panaszkodni, és kifogásokat keresni sokkal egyszerűbb. Aki el akar érni valamit az tesz ellene, aki nem az meg úgy járt.
  • hawkie22
    #150324
    Ebben igazad van, nem falun lakom. Viszont én tettem/teszek azért, hogy jobb legyen (igen, baromi jó állásom van, viszont tanultam is érte 20 évet).
    Te pedig itt siránkozol, hogy így nehéz, úgy nehéz. Ennyi idő alatt már rég kitanulhattál volna valami menő szakmát. (Kicsit sarkítás, de majdnem igaz).
    Ennyi, befejeztem.
  • 1Emese
    #150323
    Kissé irónikus, ilyen kommentel: " AVIRA - "More than security."
  • 1Emese
    #150322
    Érdekes... Mindegy az oldal elkészült, és mellé egy támogatás oldal is készült, majd meglátjuk mire jutok vele. Egy biztos karácsonyig kitart még nekem a trialos cast-race variácókkal való kis heti kikapcsolódás.
    Valószínű te nem falun laksz, ahol max egy vagy kettő munkahely van (ahol gyilkolnak a halyért), a lakosság 70% c**ány, és mindössze egy busz jár át a falun, ezenkívül a vonat járt még, de azt meg beszüntették. ALbérlet meg a mai árak mellett, környező városokban lehetetlen...
    Bye
  • slime001
    #150321
    Keyloggeren kívül mivel lophatták el az accountom? Már sikerült új kódot kérnem, de nem merek belogolni. Vírusirtót futtattam a gépen, de nem talált semmit. Armory szerint 98 silver van a main karimon. Pénzt majd a GM-töl kell visszakérnem vagy a weboldalon kell írnom?
  • cikasz
    #150320
    Ez már nem a wotlk, hogy röhögve szólózgat meg aoe-zgat az ember mindent!
  • cikasz
    #150319
    Az új területen egyszerre 2 mob is megfog izzasztani :)
  • brasco84
    #150318
    vagy stormwindbe, bocs, mindenkiről azt feltételezem hogy hordás :D
  • brasco84
    #150317
    80 ig nem adja be a questeket orgriba.. én is 80 on mentem, 10k hpval többjhe volt a mobnak, igaz 1-2 q után a rewardos cuccok sokat dobnak rajta.
  • Terensz
    #150316
    Srácok, érdemes level 78-on átmenni a katás területekre? Páncélom még nem lesz hozzá, de egy Berto's staffot sikerült így jóelőre olcsón lenyúlni az ah-ból. Meghát: druidával vagyok, 5-ös group-questeket általában leszólózom. Vagy marad a jóöreg Storm Peaks / Icecrown 80-ig?
  • D4v3
    #150315
    NPCScan az ilyen, alapból is be van állítva csomó rare, de te is tudsz hozzáadni bármilyen mob-ot, amit kinézel magadnak wowhead-en.
  • Savmacska
    #150314
    Huntardoknak van valami addon ami mutatja a befogható rare mobokat egy bizonyos helyen, ahol vagy , vagy valami hasonló rare alert addon ? Előre is kösz
  • Terensz
    #150313
    Mobok hp-ja gyorsan lemegy, ott ez néha nem egyértelműen látszik. Próbáld insta-bossokon, látványosan 20% az.

    Amúgy nem védeni akarom a wow-ot, bugokból kb. regényt lehetne írni, de ez hidd el, nem az.
  • dregnarr1 #150312
    Hmm.. hunternek van a "Kill Shot" skillje, ami elvileg akkor használható, ha az ellen élete 20% alatt van. Akárhányszor figyelem, nekem kizárólag 10% alatt engedi csak... van ennek valami játékmechanikai oka? Azt nem tudom elképzelni, hogy bug, mert akkor már javították volna...
  • LeWyTy
    #150311
    Én csak kérdeztem.Nem tom megcsinálni.

    Kérjük meg a srácokat a Bannerműhely. topicban ha már van.
  • Lacee
    #150310
    csak valaki csinálja meg a model vieweres cuccot, amit picket kért. Vagy egy bannert :)
  • LeWyTy
    #150309
    Majd kéne frissíteni a bannert nem?
  • Lacee
    #150308
  • LeWyTy
    #150307
    Ez szép volt
    Csak szomorú hogy igaz
  • hawkie22
    #150306
    A hajléktalanos példa tényleg kicsit erős, de...
    1. Ha 12 éves Vérpistike, aki anyuciéktól kapja/nem kapja a lóvét a WoWra, akkor köze nincs még munkához/dolgozó emberhez, amiről Emese oly sokszor beszél.
    2. Mivel itt internetezik/fórumozik, gondolhatja az egyszeri ember, hogy amit te megemlítettél lakhatás, megélhetés, internet stb., már megvan neki, előteremtette, fenn tudja tartani, hisz minden hónapban megérkezik hozzánk, hogy itt egye az agyunkat, mint valami nemistudommicsoda.
    3. Az előző pontból kifolyólag már csak az a plusz 4K költség kell neki ahhoz, hogy egy hónapig élvezhesse a WoW áldásos hatásait a személyiségén, családján, szociális kapcsolatain, tanulmányi eredményén, stb. :)

    És mit pont a 3. pontról beszéltünk, hogy ha a többi megvan, akkor ezt a részt már nem olyan nagy munka elérni. Kevesebbet cigizel, esetleg kevesebbet költesz édességre, havonta nem 3szor mész bulizni, hanem esetleg 2x, vagy neadjisten 1x és még sorolhatnám. Ilyen egyszerű.

    Én például egyetem mellett világ életemben dolgoztam, heti 3-4, néha 5 nap esténként, egy pókerklubban, mit ne mondjak, nem volt rossz pénz, emellett meg játszottam is. Az első nagy nyereményem egy részéből pedig beruháztam a WoW-ra és fél éves előfizetésre. Ilyen egyszerű. Minden megoldható, csak sokszor az ember túlságosan lusta, hogy dolgozzon. (Nem tartozik ide annyira szorosan, sőt ez már off, de milyen sokszor halljuk, hogy így nagy a munkanélküliség, úgy nagy a munkanélküliség, de érdekes, ha valakinek felajánljuk, hogy pl. takarítani elmehetne valahová, ami nem is olyan rossz pénz, a válasz rá, ja, bocs, az nekem derogál. Erről ennyit, sokaknak büdös a munka.)

    Most már tényleg elvonulok. :D És még1x BÚÉK.
  • Dr DeViLKiNG
    #150305
    Neked sem telik már wowra mi?