166745
  • lolSL
    #150384
    ha nem nézhetnéd meg youtubeon hogy kell csinálni pontról pontra, nem lenne 11m előfizetőjük.
  • antgecc
    #150383
    Hidd el, még nem gondolkodtam rajta, de biztos, hogy 1 nap alatt is ki lehetne találni újdonságokat a sablonos dolgok helyett. Dolgozik a Blizzardnál elég ember, elég jó fizetésért azért, hogy helyettem ezeket kitalálja. De nem teszik. Régi, "jól bevált" taktikokkal pakolták tele az újabb kiegészítőt, amiért az emberek újabb 1-1.5 évig fizetni fognak a játékért.

    A legnagyobb bajom mégis az, hogy a játékba nulla fantáziát és egyéniséget vihetsz. Minden bosson megvan, hogy mit kell csinálni, ha nem úgy csinálod nem megy le. Nincs variációs lehetőség, nem viheted bele az egyéniséged, a saját ötleted a játékba, mert nem működik illetve nincs haszna. A dps rota adott, muszáj vagy azt tolni, gemelés is adott, elég csak megkérdezni vkit generalon, hogy gemeld a karaktered, egyöntetű válaszokat kapsz. Egyszóval sablonos és fantáziátlan a játék. Hogy tényleg felfrissítség a játékot és változatossá tegyék, ezen az úton kéne elindulniuk.

    És nem hiszem el, hogy erre nem tudnának találni 1.5 év alatt, míg a kieg készül.
  • Forolto
    #150382
    Azért van szakítós nem szakitós boss,ami eddig nem volt.Van egy debuffot pakol nem tudod leszedni csak hileld 10K fölé,még nem volt.ilyen debuffal azt a bosst öld olyannak a másikat még nem volt ha jól emlékszem.
    Ennyi kieg után elég nehéz új ötlettel előrukkolni.Persze ha minél több epicet pakolsz magadra könnyebb lesz,de akkor jön a következő content és majd később az újabb kieg.
  • Ulthuan
    #150381
    Mégis, szerinted mit kéne még ezen kívül csinálnia a játéknak? Mit lehetne az általad leírtakon fellül még belerekni a játékba?
  • Dr DeViLKiNG
    #150380
    Szóval, ez.
  • Dr DeViLKiNG
    #150379
    Ez a lowlvl insta szint most...
  • Dr DeViLKiNG
    #150378
    Hagyjad már, nem látod hogy két műszakban dolgozik már megint?
  • lolSL
    #150377
    add el a géped és fizesd be belőle a wowot, és hetente párszor buszott fel vmi nagy városba netcaféba játszani egy jót
  • antgecc
    #150376
    Mindig is healer volt a mainem, de ezt múltkor már beszéltük.

    Healer szempontból és dps szempontból is minden ugyan az, mint amit eddig csináltál. A manaháztartásod majd oké, lesz, ha meglesz a geared is. ez mindig is így volt, nekem sosem okozott problémát.

    Nicsak egy új boss! Ó, ez is vmi trutyit dobál a földre, ki kell állni belőle, ó itt addok jelentek meg, le kell dps-elni mielöbb, ó debuffot rakott, ki kell szaladni a tömegből, mert robban. És sorolhatnám. Geciunalmas.
  • Littlepig13
    #150375
    gecc én ezt nem hiszem el hogy még mindig itt vagy annak ellenére h látod nem "szeretnek".a helyedben elgondolkoznék h másik bolygóra költözzek
  • jazzy
    #150374
    Sajnos igazad van, ismét a béka segge alatt a classbalance, ami ugye eddig se volt, viva la s5 dk retri, csak most 4-5 classal.

    Pve content nem rossz, van egy pár ötletes boss, healerként elég durva, dpsnek is préselnie kell, hogy 1-2 boss lemenjen.

    Archaeology egy nagy rakás szar. Teljesen random, vanilla időket idézi a farmolás.
  • 1Emese
    #150373
    Hacsak tiralra lenne pénzetek nektek is, akkor nem lennének ilyen gondjaitok, azt elhihetitek. Örülnétek egy falat wsg-nek a legalacsonyabb szinten is...
    A legszomorúbb az, hogy elvagytok kényelmesedve, és még mindig nem értitek miért vezette be az achivement rendszert a blizzard azon túl, hogy még tovább fizessék a havi díjat... pl ulduarnál, nem az volt a isteni nagy arc, akinek full gearje volt hard modból, hanem akinek alagoln, freya 3 fa volt a táblájában, plusz a wowban már nem egyéneket kell nézni mennyire jó, hanem azt a csoportot (guild achi tábla bevezetés). Szánalamas, hogy sokan ezt még mindig nem értik.
    Amúgy meg, akik ezt magyar klánokból mondják azoknak meg semmit nem ér a véleményük, a magyar mentalitásban nincs olyan, hogy "segítek neki, mert mért ne (és nem egy évben egysze)" egy magyarnak még ha nem is tudatosul ez van a fejében: "egy, a havi díjat én fizetem, tehát azért a pénzért azt csinálok, amitől jól érzem magam, és más emberekkel szenvedni nem épp szórakozás, és inkább fizessen magának ő még egy akkot, ha meg akarja oldani; kettő, nem vagyok én vöröskereszt". Láttam anno hun channelen, gyerek segítséget kért (nem olyat, amihez oda kellett volna, menni, és tenni valamit), majd úgy leoltották, hogy szerintem másik realmre is elment...
  • Forolto
    #150372
    Tényleg,azt hol tudom megnézni hány kick-et kezdeményezett egy karakter?:P

  • Ulthuan
    #150371
    Ja, a másik kedvencem a következő párbeszéd:
    -mage, please polly the moon
    -ok
    Pull, a koponya átmegy birkába...
    Következő csoport
    - mage, please polly the MOON
    - kk
    Pull, egy jelöletlen mob átmegy birkába
    DPS kezdeményez egy kikket a mage-ra, indoklás:
    "retard"
  • Ulthuan
    #150370
    Mostanában tankolok, és tényleg meglepő, hogy a legtöbb esetben (HC) az első-második helyen vagyok a DPS-listán, 8k-9k dps-el. (Pedig lehetne jobb is)De látok warriort, Huntit, mage-t lockot simán 12k-t kitolni, és nem full epic gearben. Sokan pont beleszarnak. Tegnap wipe volt LCoTV-ben az uccsó bossnál. Healer nem ismerte az instát. Nem volt szar, de nem figyelt a damage spike-ra, amikor a phase2 elött cibál a boss. Hülyegyerek meg egyből elkezdte osztani, hogy noobhealer így-úgy. (persze ugyanaz a csávó, akinek előtte nem sikerül kiállnia a pirosból...) DPS-t kibasztuk, healernek elmagyráztuk a tacot, oszt' csodák csodájára lement a boss.
    A hunterem 82 szinten nagyobb DPS-t tol, mint egyik-másik lvl85 HC-ba járó makimajom.
  • [HUN]Crassus
    #150369
    nagyon is igazad van..... kb tényleg ez a WOW vége....beállt egy szintre és innen már nem mozdul pozitív irányba

    sebaj, idén lesz pár game amire érdemes lesz odafigyelni
  • Forolto
    #150368
    ne is mond.Mikor a damage listán első a tank,picit elképedek,linkelem partyra,hátha veszik a lapot,de semmi.
    A botokkal kapcsolatban,én már megölöm az összeset amit látok.
  • MaRee
    #150367
    Én két hete döntöttem így. :)
  • Dr DeViLKiNG
    #150366
    Nekem abból van kurvára elegem, hogy mindenhol botok vannak. Bemegyek bgre, fele bot. Bemegyek low lvl instába, fele bot, fele afkol mert úgysem lehet kibaszni, és jön az ingyen xp. Azokról nem is beszélve akik próbálnak játszani de annyira nem tudnak, és insta végére 3-15-szeres dmgel vannak verve..
    Mining/herba ugyanez. Mindenhol a sok fasszopó bot.
    Ráadásul most tol barad hotfixüket is hotfixelték, hogy megint semmi értelme ne legyen.
    Jó játék, de csak fizessünk érte szépen.
  • Forolto
    #150365
    Kiváncsiságból:hány boss-t öltél le az új contentben?
  • Forolto
    #150364
    s tegyük hozzá szigorúan ez magánvélemény.

    Nem tudom milyen ujdonságot akarsz a bossoktól,de ha dps karival játszol megértem a helyzetetedet,menj hilerkedni,megérzed a változás szelét és még most is kapkodnád a fejed.
    Én még a mai napig nem tudom a manaháztartásomat fent tartani,bújom a fórumokat és az egyik ezt ír a másik azt.
    Amennyi pénzt én elköltöttem gemezésre enchantra,hogy próbáljak jobb lenni...
  • Vincentcloud
    #150363
    Ja, sajnos teljesen igazad van.
  • S4sa
    #150362
    "tuaren" jó hangzása van :D

    én gnome párti vagyok konkrétan szóval :D
    female worgen engem egy kiszikkadt 55 éves hárpia asszonyra emlékeztet xd
  • antgecc
    #150361
    Hát gyerekek, nálam eddig tartott a "csoda", az újdonság varázsa, stb... A játék semmit nem változott, bossok semmi újat nem hoznak, pvp-ben ugyanolyan balfasz a nép 90%-a és sorolhatnám, de úgyse érdekel senkit, csak kikívánkozott...
  • 1Emese
    #150360
    Tehát szerintetek a worgen female-k csúnyák? Vagy miért nem szeretitek őket?
    Mondjuk nekem sem tetszik igaz, hogy nincs ilyen cuki kis farkuk (érthetetlen miért... a farkasoknak pedig kéne), mint a dreaneinek. Meg állítólag, kevésbé lehet személyre szabni (még a tuarennél is).
  • Count Adyn
    #150359
    :DD
  • MaRee
    #150358
    Ezt nem hagyhatom ki:

    "Hogy hívják a resto druidát, aki faformában melee-zik?... COMBAT LOG"

  • Savmacska
    #150357
    Nem működik hunternél.... Mobozok Ungoroban erre ott egy hófehér gyönyörű rare gorilla, se nem csipog se nem villog se nem targeteli sé dob rá jelet, se nem teszi ki 3D-ben. miééért :( Hálistennek sikerült befogni a játék 1edüli fehér gorilláját :P
  • Savmacska
    #150356
    Igen minden be van pipálva következőt vettem észre, csak a hunternél nincs meg ez átloggoltam rugóra mini mapona sárga kör, mozog velem, és nagy mapon citrom, kék, és zöldel mutatja merre leeht rare, kiléptem addons-ba megnézem és a hunternél is hozzá van adva enabled és load out of dates, más addon amugy sincs. sry helyesirás
  • Lacee
    #150355
    - deaktiválni sajnos nem lehet, ha már nincs meg.
    - magát a programot nem kell újra megvenni, csak törlés előtt leválasztani az accountodról, és telepítés után újra hozzáadni.
    - ha ellopják a telefont, vagy elromlik, széttörik, hasonló, akkor marad a customer support.

    authenticator FAQ
  • slime001
    #150354
    Vettem mobilra authenticatort. Ha pl. tönkremegy a telefonom vagy ellopják stb, akkor az authenticatort, hogy tudom deaktiválni? Vagy ha letörlöm és visszatelepítem, akkor még működni fog vagy újra meg kell vennem?
  • Skill
    #150353
    nő szal simán ráakaszkodhatna egy hozzád hasonló pasira :)
  • r4pt0r
    #150352
    Nekem a sárga kör csak ott van ahol rare is van, ez a default beállítás, legalábbis nálam.
  • shaba23 #150351
    a sárga kör nekem mindenhol megy, ott is ahol a world mapen nem ír semmit (Lady Lala sem volt a world mapen)
  • r4pt0r
    #150350
    Csak azon a területen kapcsol be ahol van is rare mob, máshol nem fogod látni.
  • Lacee
    #150349
    login képernyő/addons listán ki van pipálva, interface/addon beállításoknál minden oké? alapesetben mennie kéne magától.
  • Savmacska
    #150348
    Nos, nekem sem a mini mapon nicns sárga kör, sem pedig nagy térképen hogy miylen rare merre található sajnos. Nekem nem működik.
  • Tusy
    #150347
    - pascalban (elég kötött a nyelv struktúrája) változó paraméterrel egyedül a "write" függvényt szokták példának felhozni (php-t nem ismerem)
  • koocos
    #150346
    Nyár végén elég válaszolni?
  • shaba23 #150345
    én is leszedtem, és már meg is volt questelés közben Lady Lala :)
    ha a minimap kis sárga körén belül rare-t érzékel, akkor jelez és kirakja hogy mi a neve, valamint a mob képét. A kiegészítő pedig a map-en mutatja, hogy az adott területen milyen rare lehet és hogy merre fordulhat elő.