166745
  • lolSL
    #150424
    neked is unalmas lehet csak fanboy vagy meg kis rajongóid vannak akik szívják a gnómod cerkáját ingame meg irl is és nem mondhatsz róla 1 rossz szót se, evvan
  • Attila1234
    #150423
    Nem. Ez a topic a szerencsétlen meg az a sok IQ bajnok, aki helyett, hogy valami produktív dologgal foglalkozna, itt osztja az észt olyasmiről, amit nem szeret vagy nem tart elég érdekesnek. :D A WoW dobozára nincs ráírva, hogy "Hé! Ezt a játékot nem lehet megunni, tesó!". Van, akinek unalmas (rendben van), van akinek még mindig szórakoztató még hat év után is (ezek se hülyék ám). Az viszont geci szánalmas, amikor valaki olyasmi miatt sír, amin úgyse tud változtatni, vagy kerek-perec kijelenti, hogy a WoW egy rakás szar.
  • antgecc
    #150422
    Húzd fel maxra a fishinget! Izgalmas, új területeken pecázhatsz
  • Chris
    #150421
    Nagyon szerencsétlen ez a focis példa. Lehet, hogy a pálya mindig ugyanaz, de nincs két ugyanolyan helyzet, meccs, felállás, ezért max csak a játék pvp részéhez lehetne hasonlítani. A pve-re változatosság terén inkább a szinkronban falhoz rugdosás illik.
  • antgecc
    #150420
    A fociba és a sakkba beleviheted az egyéni stílusod, fantáziádat, taktikázhatsz, nincs előre megadott lépés. Érti?
  • lolSL
    #150419
    de a sakkban nem fizetünk a patchekért havonta (amik már nincsenek is, szóval FU slacker blizzard).
  • Roger6
    #150418
    Focit/sakkot WoW-hoz hasonlítani. Odabasz.
  • Dr DeViLKiNG
    #150417
    2 hétig tartott nálam ez a beta "csoda". Tényleg nagyon rövidke kieg volt ez(és a hibákat elnézve kva szar is).
    Kipucoltam az összes hct (achival együtt). Raid insták felét láttam, és gyakorlatilag semmi új kihívás nincs ami csak kicsit is megfogna. Arenaban 2.5k mmr megvan, láttam itt is mekkora balance van (meg hogy mennyit is értek az "igazi" beta reportok).
    Ennyi.
    Kijön diablo 3 vissza se nézek többet erre a retek játékra, mert csak felbaszom rajta magam. (Engi gloves enchant felfedezésére 13k goldot dobtam ki, és közben a GM-ek nagyban mondták, hogy nem bugos csak szerencsétlen vagyok. Aztán mai karbantatás után elsőre érdekesen felfedeztem, meg ahogy látom másnak is hirtelen szerencséje lett wowheaden.)
    Tehát 2 hét után akkor mit is csináljon az ember, hogy ne unja halálra magát játék közben? :)
  • Attila1234
    #150416
    A focinak és a sakknak se sokat változtak a szabályai az elmúlt 100/1000 évben, 'oszt valamiért mégis szeretik ezeket a játékokat az emberek. A fene se érti, hogy hogy van ez. :D
  • lolSL
    #150415
    de megvetted úgyhogy a blizzardnál minden rendben van
    majd jössz 1.5 év múlva újra :D
  • antgecc
    #150414
    Elég volt nekem 6 évet végigtolni. Majd pont a hetedik évad raidcontetje lesz eget rengetően más, mint az elődök, igaz?! Talán azért szólom le, mert már most világos, hogy semmi újat nem kaptunk, pár apróbb fícsörön kívül. De minek is magyarázom, úgyse érted meg kiskócos.
  • Vincentcloud
    #150413
    Te végignézel egy filmet amit az előzetes alapján elkezdtél nézni, de aztán 20 perc után rájössz hogy teljesen unalmas sablonos? Nem tartom valószínűnek.
  • Ulthuan
    #150412
    Viszont a gyerek 3 évig jár oviba. Ezért, ha az ovónéni 2 évente váltogatja a piros és a zöld kockákat, pont elegendő.
    Nem a játék változott meg, illetve nyújt kevesebbet. Pont ugyanannyit nyújt, mint 2-3-6 éve. Ti játszottátok már végig. Aki új, annak érdekes. egy 12 milliós játéknál évente kb. abbahagyja 3 millió ember, és jön 3 millió új.
  • koocos
    #150411
    Az egy dolog, de milyen mentalitás ez, hogy még nem is látta, de leszólja? Még ha igaza is van, mert lehet, nemtudom, de akkoris... majd ha végig tolta, mondhatja hogy unalmas... ha meg nem, akkor ne elégedetlenkedjen :)
  • picket
    #150410
    "Egy ideje nem játszom a wowval, de akkor világosíts fel...unalmas a content amit nem csináltál még meg?"

    Messziről látszik, hogy nem érted a mondanivalóját, de talán a következő sorok példáján át megközelítve leeshet a húszfillér:

    Előfordulhat, hogy megunod, hogy ismétlem magam.
    Megvan rá a lehetőség, hogy unalmas ha ismételgetem.
    Ugyanazt leírom többször, hátha unni fogod.
    Esélyes, hogy az ismételgetés unalmas.
    Szinte biztosan bealszol ha folytatom.
    ...

    Hányan hány féle új sort tudnának a "..." helyére beilleszteni? Mennyi haszna lenne belőle a topik olvasóinak? Kell-e ismerned a "..." tartalmát, hogy kijelentsd: nem érdekel?

    Egyébként látható, hogy a blizzardnak van egy jól bevált scriptes rendszere, amit használgat a questek, insták megalkotására, és ahol a script lehetőségei véget érnek, ott meg is áll minden, lévén abba belerakni dolgokat "költségesebb" lenne. Inkább havonta buffolnak egy kasztot, másik kettőt meg nerfelnek.
    Ez kb olyan, mintha lenne az oviban 5 különböző mérető építőkocka, és arra kényszerítene az óvónéni, hogy naponta újra kirakj belőle egy alakzatot, aztán havonta megváltoztatja az elvárt alakzatot, két évente meg átfesti a kockákat más színűre. Legalábbis nekem ez az érzésem volt mikor abbahagytam a wow-ot. Egyébként nem lenne baj, mert ott lenne az oviban a többi gyerek, akivel játszhatnál, de a wow-community... áh, hagyjuk
  • picket
    #150409
    Ne írogasd, majd a havi szavazás ez lesz!!!
  • 1Darton1
    #150408
    Ha hirtelen példát akarok mondani, akkor próbálj meg taktikát csinálni Conclave of Wind hard mode-jára. Garantáltan találsz benne újdonságot és izgalmat. Millióképpen meg lehet csinálni, viszont nem árt a saját guildedre szabni. És van még bőven hard mode, ami még ennél is fantáziadúsabb, illetve egyedi megoldásokat igényel.
  • Csirke4
    #150407
    zseniális elme troll
  • Lacee
    #150406
  • Hugh Hefner
    #150405
    komplett idióta troll
  • cikasz
    #150404
    Te vagy egy zseniális elme vagy, vagy pedig komplett idióta!

    Szavazzunk bajtársak! A következő kommentekbe csak azt irjátok amire szavaztok :D
  • 1Emese
    #150403
    Nem ismerem ennek a képnek a hátterét, így nem jelent semmit számomra.
  • cikasz
    #150402
  • 1Emese
    #150401
    A "fish Bot"-ot mennyire tudják kiszúrni? Csak mert lehet elkezdem használni, elég idegesítő, hogy még spellesekre sem futja a lootolt pénzből. Rosszul esne, ha 18-ason kapnék bannt mikor máig van 3 nap hátra a trialból...
  • Hugh Hefner
    #150400
    ráadásul ez egy ilyen műfaj, ha belegondolsz, kinek van kedve 4.jére is elérni a top geart? nem sok embernek, majd jönnek újak.
  • Hugh Hefner
    #150399
    a blizzard sosem arról volt híres, hogy kockáztatna az újdonságaival... mindig is a jól bevált recepteket használta, és most, hogy nagyon-nagyot bukhatna egy-egy markánsabb újdonsággal, így sosem fog újat hozni. ami esetleg új lehet, az majd az új mmo-juk, a wowot meg max ha abbahagyja valaki, aki régóta tolja, jön helyette új, aki még nem játszott vele, mert elkerülte, vagy mert csak most lett kolis, vagy akármi... vagy visszatérőek. ne csodálkozz, hogy unod ennyi idő után, de ahogy elnéztem az mmo-kat, swg-n kívül mindegyik csontra tök ugyanaz. vagy grind végig (lineage-fajta, vagy wow, ettől eltérő alig van, ami meg sikeres is, olyan meg nincs egy-két kivétellel, mondjuk a lotro esetleg ahogy hallom)
  • Zenszkij
    #150398
    hülye idióta
  • 1Emese
    #150397
    Ne hidd, hogy én itt akarok írogatni.. Csak mikor hazaérek engem nem vár egy worgen hunter, cuki kis farkas pettel, hogy vele együtt repkedjek azeroth fölött ^^ Úgyhogy marad az alvás helyette, mondjuk ez egészségesebb, de szomorúbb :(
  • Nawal
    #150396
    Ja már nekikezdtem Priest-el,heal mindig kell és látom azért van dps is:)
    Ami még csábított az a Warlock meg a Shaman..na majd egyszer talán ezek is sorra kerülnek:-)
  • koocos
    #150395
    Egy ideje nem játszom a wowval, de akkor világosíts fel...unalmas a content amit nem csináltál még meg?
  • [HUN]Crassus
    #150394
    ha erre a kérdésre korrekten akarnék válaszolni ,hogy te is megérts/no offense csak gondolom kezdő vagy/ akkor kb 12 és fél oldalon át kéne ecsetelnem...szóval fogj egy classt ami tetszik és nagyon sok gyakorlással tapasztald ki....
  • cikasz
    #150393
    Az a legszomorúbb , hogy még mindig itt esz a fene a nagy bölcsességeiddel együtt.
  • lolSL
    #150392
    1v1 már nincs wowban :(
  • Nawal
    #150391
    Alli lenne nem horde
  • Nawal
    #150390
    Hali!
    PvP karaktert szeretnék inkább és kérdezném melyik az a class amelyik jó 1v1-ben illetve nagyobb battle-re?Valami healer karakterre gondoltam és tudom ott a priest például de nem nagyon papír?:/
  • antgecc
    #150389
    Látom te sem érted a lényeget, te nagy raider.
  • Lacee
    #150388
    eddig egyetlen alkalommal, az is SFK volt és majd' két órán át tartott.
  • koocos
    #150387
    Áruld már el, te nagy raider, melyik guildben vagy benne? Paragorn? Method? Ensidia?

    Elnézve a progresst, a magyarok kb sehol nem tartanak HC ügyben, épp ezért nem valószínű hogy láttál volna belőle valamit:)
  • Big Bad Ryder
    #150386
    Sikerült már valakinek puggal lenyomni egy HC-t?
  • antgecc
    #150385
    Sose néztem meg. De látom nem fogott meg a mondandóm lényege.