166745
  • Roger6
    #150548
    Okés, ha ez a színvonal a wow-ban, és ez kötekedésnek számít, tényleg nem zavarok. Mondjuk wow-ban az első ember, aki hozzámszólt, azt írta: hé paraszt! írjá má köcsög! Tényleg így volt, és amikor azt mondtam, hogy te biztos 12 éves vagy, elküldött a ku... anyámba, hogy ő már 16. Váóóó! No igen, lehet ez tényleg nem nekem való.
  • LeWyTy
    #150547
    Majd ha a wow-al kapcsolatos problémád van akkor gyere ide kötekedni.
  • LeWyTy
    #150546
    EZ itt a kérdés
  • Roger6
    #150545
    Ez az, hozod a formád.
  • cikasz
    #150544
    Te! Aztán ki a franc vagy , hogy ekkora király vagy?
  • Roger6
    #150543
    Mondjuk tényleg nem sok agyi aktivitásról tesznek tanúbizonyságot a hozzászólásaid.
  • 1Emese
    #150542
    Figy, nem épp vicces, hogy rám vetíted, ez csak egy kérdés, ami nem feltétlen rólam szól. Nem trialos emberekként kell most elképzelni.
    És te vagy egy r... nagy troll, hogy mindig beszólogatsz az értelmetlen h...eiddel.
  • cikasz
    #150541
    Mindezt minden trial végén újrakezdve! A guild neve : Epic Trial!
    :D
  • koocos
    #150540
    Igen, 10 ember lvl 20as trial karikkal....EPIC^^
  • 1Emese
    #150539
    Sziasztok
    1. kérdés: a DF, és a random BG most már a teljes "English" realmekről válogat, vagy van még mindig ilyen groupos csoportosítás?
    2. kérdés: szerintetek vannak olyan játékosok, akik szívesen kezdenének egy új realmen tiszta lappal? 10 főre gondolok itt, aztán ők válnának az adott realm legjobbjaivá? elég epic lenne ^^
  • cikasz
    #150538
    nu azzééé!
  • Nawal
    #150537
    Értem fater:-)
  • Tatyla
    #150536
    talán ez segít
  • eLiXir
    #150535
    gondolom sosem hallottál a wowhead.comról
  • hawkie22
    #150534
    Össze akarnám rakni a Darkmoon Card: Tsunami-t. A hozzávalókat hol lehet, illetve miből lehet megszerezni? Köszi
  • cikasz
    #150533
    Híííll tálentumon , te csak ne dépéeselgessé kisfijam :D
    Azé van a dujáltálentum 10 géjé, hogy kitaúhassad a dépéeselést szintőzésre.
    Érted máán?
  • koocos
    #150532
    Ehh, pedig reméltem hogy én is benne leszek
  • antgecc
    #150531
    Már nem kell tanulni, minden, ami használható, azt alapból eléri. És már nincs weapon skill sem.
  • LeWyTy
    #150530
  • picket
    #150529
    Troll felmérés! Link a fejlécben!!!!1egy

  • lolSL
    #150528
    nem lehet fele fele arányban kirakni, egyet választasz és abba le kell menni majdnem végig mire másik fába rakhatsz pontot.
    alap spelleket attól még ugyanúgy tudod használni, csak nem lesz akkora a damage
  • Nawal
    #150527
    Kezdetben csak daggers,thrown weapons és unarmed skills majd trainer-nél lehet tanulni:dual wield,bow,crossbows,guns,fist weapons,one-handed maces and one-handed swords.
    Én így tudom ha nem így van majd helyesbít v.ki:-)
  • Nawal
    #150526
    Tudom,hogy azzal heal van de ha restot rakom ki akkor csak ütögetek és az lesz a dps-em?
    Az nem jó,hogy caster-t játszok tehát fele-fele arányban rakom ki ele+resto-t,hogy legyen nagyobb dps-em is?
  • lolSL
    #150525
    restoval heal van nem közelharc :D
  • Nawal
    #150524
    Hello.Shaman talent felől kérdeznék.Melyik jobb választás az,hogy full resto csak és közelharc vagy távolsági elemental damage?
    Valahogy nem tudok rájönni melyik jobb választás.Kellene kis help köszi
  • Csirke4
    #150523
    Sziasztok, a rogue tud kardot használni?
  • picket
    #150522
    Egy ezer éves képpel szemléltetném a tényállást

  • eLiXir
    #150521
    [BMW]
  • antgecc
    #150520
    Nabazmeg... már ott tartunk, hogy szar a BMW... agyam eldobom ezen a topicon. Mennyi okos...
  • koocos
    #150519
    Persze, mert anélkül, hogy kipróbálná, nem tudhatja. Nem olvashat autós magazin/fórumot, nem nézheti a tévében.

    Amúgy BMW RulZ, de akkoris
  • Lacee
    #150518
    koponyás, a múltkor rajta wipe-olt a fél kocsma! :)
  • Roger6
    #150517
    Te már csak tudod, hiszen volt vagy 40 darabod mi? Na és most jön, hogy a haverom haverjának az ismerősének az anyjának a szeretőjének van egy, és amikor abban dugtak, meglazult az egyik csavar és hűha...
  • Fehercsoki
    #150516
    A BMW szar,kortól függetlenül.
  • Unreal1942
    #150515
    Kitöröltem amit írtam. Jobb ez így.

  • koocos
    #150514
    Te még mindig a nevemen vagy fennakadva?
  • koocos
    #150513
    Van pár év különbség, ez kb olyan, mint egy régebbi BMWt egy mai Daciához hasonlítani. A BMW kora ellenére jobb, pont mint a diablo 2. De csak azért, mert a régi BMW tudta, a mai daciának nem muszáj. Azmeg, hogy ugyan az a játékfejlesztő cég neve, tudtommal nem sok vizet zavar, mert minden játékon más emberek dolgoznak kevés átfedéssel.

    Oké, adok fel lottót, hamár nem érted meg hogy mire célzok, és a 100 éves "vicces" képeiddel rásegítesz :)
  • Roger6
    #150512
    Mér'? Hányas szintű?
  • eXequtoR
    #150511
    Az én apukám még mindig erősebb.
  • antgecc
    #150510
    Te miről beszélsz ember? Írtam én, hogy minden nap arról posztolok, hogy szar a játék? Újonc kis figura vagy itt, fingod sincs, hogy miről beszélgetünk itt nap mint nap, de jössz az ilyen röhejes kommentekkel, hogy én gutaütést is kaphatok...

    És szerinted nem ugyanannyira felesleges leírnod, hogy neked mennyire tetszik a játék, mint ahogy nekem az ellenkezőjét?

    - Baszki, uncsi ez a wow.
    - Senki nem kíváncsi a véleményedre, el lehet húzni.

    - Baszki, de jó ez a wow.
    - Senki nem kíváncsi a véleményedre, el lehet húzni.

    Mivel különb az egyik a másiknál?

    Ennyi erővel ne írjon senki véleményt, mert a másik úgyis telibeszarja, főleg, ha nem egyezik a két vélemény.

    Játsszál baszki, amíg jól esik. Senki nem mondta, hogy töröld.
  • Unreal1942
    #150509
    Szívesen! Felőlem gutaütést is kaphatsz, hogy ide posztolod minden nap, hogy mekkora xar ez a játék.
    Csak elmondtam a véleményem, hogy szerintem teljesen felesleges.
    Egy biztos. Én addig játszom vele amíg szórakoztat. Eddig is így volt ezután is így lesz.