166745
  • Ulthuan
    #150508
    Azért lássuk be, ezért a címért erős a mezőny :-)
    A lényegére értem, hogy igaza van. Van egy játék, amivel játszol X évet. Ezt a játékon N millió dollárért fejlesztették, mondjuk a 13-18 éves korosztálynak (csak mondtam két számot) Nem fognak újabb N millióért másik játékot fejleszteni, csak mert te kinőttél a célcsoportból. Más meg most nő bele, az majd megveszi. Lehet ezen háborogni, de ez a világon mindenhol így működik. Játssz vele, élvezd, lépj tovább. Ha fikázod, akkor azzal azt mondod, hogy voltál olyan botor, hogy 6 évet pazaroltál egy vacakra az életedből.
  • antgecc
    #150507
    Több, mint 6 éve idejárok, kb minden nap. Engedd már meg, hogy kedvemre eleresszek egy-két negatív véleményt. Köszönöm.
  • QuippeR
    #150506
    azért abban talán megegyezhetünk, hogy a #150488-as hozzászólás utolsó bekezdése a legnagyobb ökörség, ami ebben a topikban az elmúlt két-három évben elhangzott. pedig erre a címre még egy álmos hétfő délelőtt is elég durva mennyiségben termelődik a konkurencia.
  • Unreal1942
    #150505
    Nem tudom mi volt kulturálatlan a hozzászólásomban.
    Csupán megjegyeztem, hogy semmi értelme sok hsz ben fejtegetni, hogy ez is szar meg az is szar.
    Nem tetszik. Oké. Elmondtad rendben van.
    Sok dologban igazad van.
    Én nem megyek azért a sims topikba, hogy te jó ég ez mekkora szar :)
  • Ulthuan
    #150504
    Nem. A legszomorúbb, hogy a jelenlevők zöme egyáltalán nem érti, hogy miről beszél.
  • antgecc
    #150503
    Én úgy gondolom jogomban áll puffogni, hogy ez meg az nem tetszik. Ez egy fórum, ahol véleményt nyílváníthatok. És mint látható nem vagyok egyedül vele. Attól, hogy valakinek nem tetszik a játék, nem kell lekezelő jelzőkkel illetni. Mi sem fikáztunk senkit, akinek tetszik, csupán megjegyeztük, hogy (nem írom le még egyszer)...

    El kell fogadni más véleményét, és nem IQ betyározni, meg "csináljál jobbat ha tudsz"-ozni...

    Nem vágom miért nem lehet kulturáltan társalogni a játékról. Bár már megszokhattam volna 6 év alatt...
  • antgecc
    #150502
    Csodállak, hogy van türelmed válaszolni ennek az értetlen kiskócosnak. Amennyi hülyeséget ez összehord, már-már hihetetlen. És a legszomorúbb, hogy komolyan is gondolja.
  • Unreal1942
    #150501
    Azt nem értem, hogy akinek nem tetszik az minek puffog it, hogy ez se jó az se jó. Tökéletes sosem lesz.
    Én nem régen kezdem újra. Abbahagytam 2 évre és nem is hiányzott. Most sem hiányzik, de újra szórakoztat.
    Aki egy percre se fejezte be az ne csodálkozzon, hogy semmi újdonság nincs benne.
    Amíg az előfizetők száma radikálisan nem csökken addig lehet mondani, hogy haldoklik a wow. Csak ezt a számok nem tükrözik. A blizz meg pont leszarja mint mindig, hogy ki mit gondol.
    Amíg szórakoztat addig játszani kell vele. Amikor már unalmas akkor otthagyni és megkíméli mindenki magát a felesleges bosszankodástól.

    Új MMO ba bízni meg teljesen felesleges. volt már néhány trónkövetelő. Sehol sincsenek. Sajnos nem tudnak még ennyit se mint a wow. Bizonyos pontokon jobbak talán, de összességében nem érnek semmit sem.
  • picket
    #150500
    "Ami nem tetszett, az az, hogy "optimista" hozzáállással már előre szaruncsifosmegintugyanaz a content...mi van ha éppen most lesz más?" - Ha jól emlékszem úgy kezdődött az egész, hogy normal instákat végigtolta, és HC-nak már nem kezd neki fent említett okokból. Régen játszottam, lehet rosszul emlékszem, vagy változtak a dolgok azóta, de van új content azon kívül, hogy kétszer akkorát üt minden mob? Vagy "szaruncsifos"?

    "Felhoztátok a Diablót ... Egy régi single player játékot lehet hogy nemkéne összehasonlítani egy MMOval :)" - egy régi single player hack&slash-t egy mai multiplayer hack&slash játékkal - ráadásul egyazon játékfejlesztőtől - azért már csak lehessen összehasonlítani!

    "A sok okos, akinek ilyen jó ötletei vannak...miért nem alapít egy játékfejlesztő céget? miért nincs saját MMORPG-jük? ja, hogy az nem megy?" - Te megszervezed, megfinanszírozod, a fizetésemben megegyezünk! Szerintem ha kb 100x megnyered az ötöslottót egymás után (elenyésző mennyiségű szelvénnyel játszva, és akkor még csak 8-10 milliárdod van, szóval lehet alábecsülöm!), akkor össze tudod dobni az infrastruktúrát és az emberanyagot amit a Blizzard használt a wow fejlesztéséhez. Már izgatottan várom, mikor kezdünk! Lenyomjuk a wow-ot az új ötleteinkkel!

    gyk:

  • PiszkosFred
    #150499
    Siess a Dragon Age és kiegészítőivel, mert itt a második rész hamarosan (március talán?), és addigra csak a végére kellene érned a mostani DA:O tartalomnak. :)
  • mousee
    #150498
    Hali emberZ!

    Haverommal szeretnénk újra rákockulni a wowra, megnézni hogy mit tud a cata.
    A kérdésem az volna, hogy hogy éri meg a legjobban előfizetni a játékra? Mi a fél éves előfizuban gondolkodunk, de láttam pár oldalon olcsóbb gamecardokat, csak nem tudom ezek mennyire megbízhatóak.
    Szerintetek hogy éri meg a legjobban?

    Előre is köszi a válaszokat.
  • Big Bad Ryder
    #150497
    Ma végre sikerült lenyomnom egy hc-t guildes csapattal. Kész felüdülés volt azok után, hogy egy hétig nem tudtam lenyomni egy hc-t sem pugban a retardáltak miatt. Azt tudom tanácsolni, óvakodjatok a dungeon findertől. Deadmines HC-ban utolsó encounter baromi jó. Ilyenekért érdemes játszani. Akkor most fejezzétek be a flémet :)
  • Dr DeViLKiNG
    #150496
    Igen, mint kiderült 525 skill előtt meg lehet szerezni, de utána nem lehetett.
  • shaba23 #150495
    ez meglett még skillup közben, nekem ma az 1200 armoros jött össze.
  • Dr DeViLKiNG
    #150494
    ez
  • koocos
    #150493
    WTB edit gomb... este van..
  • koocos
    #150492
    Nem, flame indításra ott vannak a trollok, nekik tiszta a lelkiismeretem én nem akartam :)

    Nem a Lore-ról beszéltünk, az nem hogy egy játéknak, egy többrészes könyvként vagy filmként is megállná a helyét (könyv van, film lesz). A játékmenet kezd sablonos lenni.

    Nem bocsájtom meg, nincs mit megbocsájtani. Teljesen ironikusan írtam mindent, bocs ha elsőre nem esett le.

    @ant igyekszem, de látom neked ma nemmegy :)

    P.S.: mégse az előbbi volt az utolsó, elszóltam magam
  • shaba23 #150491
    Milyen engi gloves enchantról van szó? szétnéztem, de nem találtamolyat ami ennyit ér!
  • LeWyTy
    #150490
    Na látod igazából ez a baj:
    Mindenki csak a véleményét akarja kifejteni és ebből lesz a flame...
    De később ugyan az a személy vernyog a flame miatt vagy valami nagyarc aki ugyanígy kezdte.



    Semmi fantázia?
    Basszus lassan 8 éve csavarják a történetet.
    Az csak egy dolog hogy már sokan unják és nem hat akkorát a változás.

    És
    Bocsásd meg a blizzardnak hogy nekik sikerült nagyot alkotni.
    Bocsásd meg a magyaroknak hogy ha csinálnának is valamit azt mindenki lehordaná hogy csak valami koppintás.
    És mit csináljanak ha mindenki megy külföldre.
  • antgecc
    #150489
    Hozod a formád okoska
  • koocos
    #150488
    Látom egész szép flame kerekedett itt, pedig nem akartam csak a véleményem kifejezni. A veszekedések elkerülése érdekében egy utolsó kommentet lökök a témában.

    Lehet hogy a WoW unalmas annak, aki 6 éve tolja, nem vonom kétségbe. Ami nem tetszett, az az, hogy "optimista" hozzáállással már előre szaruncsifosmegintugyanaz a content...mi van ha éppen most lesz más? A banánt se hámozod meg, mert tudod mi lesz benne?

    Másrészt. A Blizzard úgy gondolkodik, hogy eddig bejött, ez után miért lenne rossz? oké, LK tényleg elég casual lett, ezért egy picit nehezítünk egy kicsit a következőn. De semmi fantázia.

    Felhoztátok a Diablót. Igen, ott megoldható volt, hogy változatos minibossok jöjjenek... de ott egy ember kapta randomba... nem 5/10/25, és x ezer aki épp online. Egy régi single player játékot lehet hogy nemkéne összehasonlítani egy MMOval :)

    A sok okos, akinek ilyen jó ötletei vannak...miért nem alapít egy játékfejlesztő céget? miért nincs saját MMORPG-jük? ja, hogy az nem megy? A blizznél ezek szerint csak unalmas, fantáziátlan, sablonos alkalmazottak dolgoznak. Mindenki más meg ittvan SG fórumon. Mégis nekik van 12 millió előfizetőjük, és mégis ők gombolnak le 20 eurót egy átlátszó szárnyas paciért 300ezer emberről :)
  • LeWyTy
    #150487
    Mit kell ezen kiakadni?
    Az egész SG 50% sem arról szól amiről kéne.
  • koocos
    #150486
    Mi köze a díjnak a wowhoz vagy akár ehhez a fórumhoz? semmi? ja ok
  • eLiXir
    #150485
    Sziasztok, gnóm vagyok, puszi
  • antgecc
    #150483
    Én úgy értettem, hogy a Blizzard következő mmo-jára gondolt. ha nem, akkor sorry és kiváncsi vagyok mire gondolt ő.
  • Tiger1111
    #150482
    Sziasztok 3 év wow-ozás után kb fél éve abba hagytam , most ki szeretném próbálni a cataclysmet . Valahol azt hallottam hogy a régi előfizetőknek van lehetősége 10 napig játszani a cata kiegészítővel , ez tényleg igaz? Mert akkor neki állok leszedni ez a 20+ giga úgyis eltart egy darabig:)
  • Vincentcloud
    #150481
    És ha ő nem a Titanra gondolt?
  • antgecc
    #150480
    A titan-ról van szó.
  • antgecc
    #150479
    Nemtom honnan vetted h ideén lesz, mer nem idén lesz, ez hétszentség.
  • Tomy Lee
    #150478
    Szerintem megéri beszerezni.Simán ellehet vele lenni egy következő állítólagosan idén megjelenő mmo-ig pontosabban neked pl.megéri folytatni.
    Az már más kérdés,hogy teljesen új játékosnak megéri e elkezdeni mivel tudjuk,hogy közelednek bizonyos mmo-k persze nem biztos,hogy wow "verők" lesznek de nagy a hírük..
  • Tomy Lee
    #150477
    Az ilyen 1-2 napos kaland.Mint az összes többi SP szarság:-)
  • Vincentcloud
    #150476
    Inkább Dragon Age
  • Saccard
    #150475
    Köszönöm válaszod, de raideltem naxx 25 volt talán az utolsó (lvl 80), és mondjuk az tényleg nagy élmény meg nagy röhögések voltak. Igazából azthiszem bennem van a hiba és már meguntam:) HoMM6ig kell igazából kihúznom vhogy:D
  • lolSL
    #150474
    lol
  • C0mputers
    #150473
    Pfú, ezer éve nem nyomtam már, sok minden megváltozott, az új portálokat hol találom az Allis karimmal? Eastern Kingdom kontinensen Stromwind vár mellett találtam párat, de azok nem dobnak el minden kontinensre.
    Köszi.

  • antgecc
    #150472
    Ha még nem raideltél sose, akkor megéri megvenni.
  • Saccard
    #150471
    Emberek! Egy egyszerű kérdést szeretnék feltenni és nem szeretnék semmiféle flame-et elindítani. Van értelme megvenni a cataclysmet? Csak mert ittvagyok egy lvl 80 demon lockkal amit nemrég huztam fel és hogy őszinte legyek semmi játékélmény (egy-egy mosolygós pillanaton kívül) nem nyújtott már a game. Egyszerűen szörnyen unom a grindelést még a számomra teljesen új DK kaszttal is. (lockkal nem ütköztem komolyabb kihívásokba tekintve h velem egyszintű mobbol 5-6-7db-t öltem általában egyszerre) A kérdés az, hogy biztosít a játék 80 felett illetve hosszabb távon 85. szinten olyat ami miatt élvezetesebbé/izgalmasabbá válik? Vagy marad a jóöreg instafarm és semmi új. Karácsonyi szünetben inkább half-life 2-ztem és meglepő milyen élvezetes is tud lenni egy játék a több száz óra grindelés után:D Csak a véleményetekre vagyok kiváncsi h a vizsgaidőszakbani illetve későbbi kis játékra szánt idő alatt már más is más játékban keresi a megoldást vagy csak én vagyok béna illetve szkeptikus és felpörög a játék? Kiváncsi vagyok a véleményetekre és előre is köszi! (u.i. asszem most fogom felrakni a drgon age-et:D)
  • lolSL
    #150470
    d3 nagyon nagyon sexy lesz
  • antgecc
    #150469
    Annyi újat ad, hogy egy másik játék és nem azt kell csinálni benne, amit wowban.
  • Chris
    #150468
    Azt hiszem adhatok egy tippet a próbálkozóknak: anyukáddal élsz és meccset is együtt néztek.
    Az, hogy ez hogyan kapcsolódik a topikhoz, ki-ki döntse el maga. :D