166745
  • Csirke4
    #150708
    ezmegmi?
  • Jaroslav
    #150707
    Hát a leírás alapján ez inkább a twilight higlandses ring of bloodból van.
  • RaSzTaH
    #150706
    bind to account, archeology-ból tudod megszerezni
  • Terensz
    #150705
    Üdv!
    Srácok, láttam jópárszor Stormwind környékén főleg retri-paláknál (meg talán warrioroknál is) egy kardot, ami kéne... de voltam oly balfék és nem írtam fel a nevét :/

    Ismérvei:
    - 2H
    - feltehetőleg level 85 körüli questből származik, mert nincs szükséges szint írva
    - kék tárgy
    - itemlevel 350 körüli
    - rózsaszín a nyele és a szárnyai is - úgy emlékszem, és egy bazinagy rózsaszín ékkő van a közepén, mintha Barbie kalandjaiból szökött volna meg, mint Ken kardja
  • lolSL
    #150704
  • shaba23 #150703
    mert csirke vagy...
  • LeWyTy
    #150702
    Mer útban voltál.
    De ha nem akkor is
  • Csirke4
    #150701
    MIért ölnek meg a hunterek?
  • LeWyTy
    #150700
    Én komolyan mondtam
  • Zenszkij
    #150699
    :D:D
  • LeWyTy
    #150698
    Ez egyszerű..... kitörlöd ami felette van

    Esetleg ha átrakod másik realmra és vissza... akkor az lesz alul.
  • cikasz
    #150697
    nem lehet
  • Zenszkij
    #150696
    Hogy tudom a karakter belépő oldalon, hogy pl a warriorom a paladinom felett legyen, és ne alatta? Lehet hülye kérdés, de valahogy csak meg lehet csinálni..
  • shaba23 #150695
    aki surv. hunter, mennyire használja instában/raiden az arcane shotot?
    érdemes égetni vele a "manát"? Én szoktam olyankor használni, ha aktív a Black Arrow, akkor ExpS és majd Arcane Shot és az ES cdje alatt elmegy kb 2 Cobra Shot. Mivel ez nem sűrűn jön így össze, kb egy BA alatt 1x, max 2x kerül rá sor. Mivel csak most kezdett a guild raidelni (realm váltás volt, most jött össze létszám), csak most van időm buffokkal próbálkozni, nem tudom, hogy számít-e egyáltalán az a néhány AS :)
  • Forcee
    #150694
    Köszönöm szépen!
  • cikasz
    #150693
    Achievement Screenshotter

    This addon takes screenshots of important events in your WoW life. It can automatically take a screenshot when you earn an Achievement, when you Level Up, and when you reach a Reputation Milestone (example: when you cross the Neutral -> Friend threshold), and when you complete a battleground match.

    szivesen...
  • Forcee
    #150692
    sziasztok egy olyan kérdésem lenne h van e olyan addon ami shotolja a szintlépseimet? pl kezdek egy kiskarit és amikor elértem a 80 at akkor viszatom nézni a 80 shotot arrol amikor szintet léptem :D
  • Looserke
    #150691
    proton használhatom mind a 2őt, csak armson is szoktam néha pvpzni, arra kellene a makró
  • Looserke
    #150690
    tudom, tudom hogy szétnerfelnek majd, de patxhig kellene az a makró :)

    egyébként prot pvp kib*szott jó, igaz még csak lv66 vagyok de most lett meg a spell reflect is :D
  • [HUN]Crassus
    #150689
    •Juggernaut no longer increases the cooldown on Charge, but instead increases the duration of the Charge stun by 2 seconds. In addition, Charge is usable in all stances, however, the talent now causes Charge and Intercept to share a cooldown.
  • Looserke
    #150688
    Sziasztok!

    Profi warrior tulajok tudnának segíteni nekem?
    Makró kellene arms warrinak juggernaut talenttel, ami ha a charge CD-n van, akkor átvált berserker stanceba, majd intercepteli a targetemet, majd visszavált battle stanceba.

    Kutakodtam a neten de nem találtam ilyet.
  • Tusy
    #150687
    - tegnap reggel 6-kor jelentkezem Tol Baradra, azt mondja nem férek be a csatába. Eddig amikor ilyen időben jelentkeztem 8-20 főnél sose láttam többet (tudtommal 25 főig be kellene hívnia)
  • Dr DeViLKiNG
    #150686
    Jah, csak a vicc az, hogy ezt kell használni, hogy egyáltalán játszani tudj.
    (Az más kérdés, hogy tényleg hogy lehet elbaszni egy random algoritmust főleg blizzardnál. Biztos az új orosz recruit írta)
  • picket
    #150685
    "clever use of game mechanics" ... Hadd fordítsam le "magyarra": exploit
  • eLiXir
    #150684
    :ASD
  • LeWyTy
    #150683
    FÚÚÚ de jó??
  • eLiXir
    #150682
    tök izgatóvá teszed magad ezzel a sok okoskodással
  • Dr DeViLKiNG
    #150681
    Nesztek egy "clever use of game mechanics". Mindenki ismeri, hogy hogyan lehet honort szerezni Tol Barad hídon ácsorogva. Viszont amit szinte senki nem ismer, az az hogy 100%-osan be lehet kerülni a harcba is.
    1. Odaballagunk a hídra.
    2. NEM jelentkezünk fel a harcra.
    3. A hídon befutunk (kb 1 lépésnyire). Ekkor megkérdezi, hogy be akarunk-e állni a sorba, vagy sem(Rosszabbik esetben. Ilyenkor nem szabad rányomni egyikre sem, majd kifutás). Vagy megkérdezi, hogy csatlakozunk-e a harchoz (elkezd számolni 20-ról lefele). Akkor igen.
    4. 3-as ismétlése addíg, amig be nem hív.

    Enjoy és blizz programozók suxx.
  • picket
    #150680
    itt - öreg tata: elixir - be csaj: uborkás nyanya
  • antgecc
    #150679
  • eLiXir
    #150678
    meghegeszteném a kis buláját annak a belf csajszinak
  • lolSL
    #150677
    nem hiszem el hogy visszasírom a bc-s időket :(
  • LeWyTy
    #150676
    Unatkozni ér?
  • LeWyTy
    #150675
    Én is ezzel szopódtam be... kár hogy már az ismerősök és a pvp helyzet visszatart.
  • cikasz
    #150674
    Ez a baj, hogy nem oda mennek sokan ami szimpatikus nekik hanem "hol vannak sokan"?!
  • LeWyTy
    #150673
    A ragnaroson is körülbelül 70%-30% alli horda(de csak a létszám)
    pvpben 30%-70% alli horda
    kb...
  • Lacee
    #150672
    mindhármon sok a magyar, arathor pve, a másik kettő pvp realm. arathoron kábé 70-30 az alli-horda arány, a másik kettőről passz.
  • vénfarok
    #150671
    sziasztok! holnap fogom transferelni sylvanas realmrol a prot warrioromat, de nemtudom hogy melyik realmra. melyiken van a legtöbb magyar, arathoron, bloodscalpen vagy ragnaroson? és alli vagy horda oldalon?
  • Lacee
    #150670
    a link mögötti kommentekben van megoldás is, szállj mountra (úgy is működik), és csinálhatsz makrót is, hogy ne kelljen klikkelgetni
  • cikasz
    #150669
    Talán használnád a q itemet amit kaptál akkor sikerülne...