166745
  • Sheltem
    #150749
    Valaki erre pls?
  • Lacee
    #150748
    szép mentés...
  • koocos
    #150747
    Ez az egyetlen kép, amit be lehet ide dobni? Vagy beleégett a vágólapba a link? picket ellőtte már nem is egyszer, pedig még elsőre se volt jó
  • 1Darton1
    #150746
    Nincs. És nem szarkazmus volt, mert tényleg elég ratyi.
    Random bg-ben resto druid is lehet első dmg done-ban.
  • Tafaya
    #150745
  • Sheltem
    #150744
    Még 1 kérdésem lenne. A trial verzió amivel játszok a Cataclysm triálja, ha hétfőn megveszem a battle chestet(tehát az alapjátékot és az első kiegészítőt) oda is továbbviszi a karakterem annak ellenére, hogy a Cacaclysm egy későbbi kiegészítő?
    Köszi a választ előre is.
  • koocos
    #150743
    Nincs? Javíts ki, de a kép alapján szerintem első damageban
  • 1Darton1
    #150742
    Tényleg undorítóan sok a selfhealje, majdnem olyan nehéz megölni, mint egy healert. Még szerencse, hogy sebzése nincs.
  • hawkie22
    #150741
    Két kérdésem lenne a resto sámánnal kapcsolatban.
    1. Érdemes kirakni a Telluric Currents talentet? Megéri? Illetve van idő LB-t castolni fight közben?
    2. Nézegettem más sámánok glyphjeit, sokaknál restoként ki van rakva a Stoneclaw Totem. Minek?

    Köszi a válaszokat.
  • Dr DeViLKiNG
    #150740
    Jó ez a blood.
  • picket
    #150739
    Rámutathatnál, hogy pontosan mit reklámoz, mert én nem tudom? De nézzük csak, mi a reklám, mert úgy látom nem egyértelmű.
    Ha az autódról nem feszegeted le a márkajelzést, az nem minősül reklámnak. Ha egy hozzászólásodban küldesz egy képet az autódról, és hozzáteszed, hogy hol keressenek ha meg akarják vásárolni (gyk. ez a kulcsszó), az már reklám. Lehet reklámot írni, csak én meg törlöm. De lehet például guildet reklámozni, vagy hasznos honlapot - amíg nem zavaróan, ismételgetve teszed. Ezért van úgy megfogalmazva, hogy "kufárkodás tilos". Tehát ha egy bmw embléma van a logodban (mint ahogy ilyenre láttam is példát), akkor nincs semmi gond, ha viszont "ha érdekel a bmw-m, akkor privizz", az már baj.
    Ez egy fórum, nem apróhirdetéssel foglalkozó oldal. Vannak olyanok is, ott lehet próbálkozni...
  • phoenix1
    #150738
    Nem jó az nem az :( Ez a helyes Hgarth Stonetalon Mountains területén
  • phoenix1
    #150737
    Hát ez ... csoda! Hála ennek az oldalnak, persze még nem biztos, mert most nem vagyok otthon és nem tudom kipróbálni, de elméletileg megtaláltam a trainert Undercitybe. Kíváncsi vagyok.
    Mindenestre köszönöm a linket, jó oldalnak néz ki. :)
  • Pyotr
    #150736
    Link!
    Itt találsz könnyebb utat a problémádra:)
  • phoenix1
    #150735
    Sziasztok. Szeretnék érdeklődni. Van egy 31 szintű blood elf magem akinek enchanting+tailoring a szakmája. Kicsit bajba vagyok mert 160/160-tól tovább nem tudom fejleszteni, ugye a 160 azért mert ott van a blood elfeknek a 150+10 racial bonus ezt sikerült megtudnom. Ha valakinek van tapasztalat, hogy esetleg mi lehet a gond az kérem írjon.
    Lehet, hogy egy fontos dolog, hogy most tanultam ki a Runed Golden Rod-ot, de még nem készítettem el.
    A válaszokat nagyon-nagyon szépen köszönöm, örülnék egy megnyugtató válasznak, még egy apróság, hogy jártam már Silvermoon Citybe, Undercity, Orgrimar, Thunder Bluf és semelyik trainer se ajánlott fel tanulni valót, hogy átléphessem a 160 (150) határt.
  • Ulthuan
    #150734
    Sokszor boltja válogatja, hogy mi a legoptimálisabb. a saturnban egy éve pl olcsóbb volt külön megvenni, mint battle chestben. A kieget esetleg neten is meg lehet venni, ha van rá megfelelő banki háttered. (dombornyomott kártya pl)

    Az orkod 40-ik szinttől viselhet majd plate cuccokat. Addig mail :-)
  • Sheltem
    #150733
    Egyébként a Battle chest a legjobb vétel egy "kezdőnek"? Vagy melyik "pack" a leggazdaságosabb és hol? Privátban is jöhet a válasz, ha ide nem "etikus" a válasz.

    Köszi
  • Csirke4
    #150732
    A picket monnyonle!!!!
  • lolSL
    #150731
    a logód is reklám
  • picket
    #150730
    Dizájnos, de ránézésre kényelmetlen, mellesleg pedig reklám.
  • Forolto
    #150729
    25K-ért szerintem túlságosan drága cucc.
  • lolSL
    #150728
    túlkapás
  • Csirke4
    #150726
    1. igen
    2. igen
    3. igen
    4. akkor is viselhet nehéz armort ha nem a blacksmithinget választod. Ha azt választod akkor tud is csinálni nehéz páncélt.
  • Sheltem
    #150725
    Sziasztok!

    Most szeretném megvenni a wowot(igen van ilyen is...:)) ezért lenne pár kérdésem, pontokba szedem.

    1. Wow battle chestet néztem ki ez tartalmazza ugye az alapjátékot és a burning crusade kiegészítőt is és 30 napi előzizetést is?
    2. Ezek alapján ha veszek a battle chesthez egy 60napos feltöltőkártyát(ami kell az induláshoz) akkor rögtön 90 nappal indítok install után ugye?
    3. Ha később veszem meg hozzá a Lich Kinget és mondjuk még van tegyük fel 14 nap játékidőm akkor LK installálás után az a 14 nap a Lich Kingben szerepelni fog?
    4. Orc harcost indítanék, ő viselhet majd bármilyen nehéz armort ha a blacksmithinget választom neki?

    Köszi a választ előre is.
  • Laza
    #150724
    Állast kaphat a World of StarCraft fejlesztője
  • Bhalage
    #150723
    ez nem feltetlenul baj ;d
  • BEAST #150722
    nem :d
  • Bhalage
    #150721
    riftbe jon vki?
  • Unreal1942
    #150720
    Ezért tettem be, hogy elolvassátok. A linknek pedig azért ez a neve mert a cikknek is ez.
  • r4pt0r
    #150719
    Senkit nem fenyegetett meg a blizz, az a cikk amit linkeltél az úgy hülyeség amit van. Csak el kéne olvasni. :D
  • Unreal1942
    #150718
    A Blizz megfenyegette
  • Blackeagle13
    #150717
    World of Starcraft Pre Alpha Video

  • Csirke4
    #150716
    Combat air patrol. :D
  • XeroX
    #150715
    EPIC FAIL!

  • Terensz
    #150714
    Ahh, végre lefújt Death-wing :D

    Bónusz a poénon felül: nincs durability-vesztés, ha ő fúj le.
  • Laza
    #150713
    Na, ezek a skinek.
    Borzalmas, ahogy pl Deadmines HC cuccainak ugyanaz a kinézete, mint sima DM-é.

    Huntám a végén pottyanó 2h agis fejszével rohangál ... mint egy mezei kis balta :)
  • Terensz
    #150712
    Köszönöm szépen srácok!


    Ez az :-)

    Annyira buzis cucc, hogy egy fekete worgen dk-nak szerintem kötelező darab :-D
  • RaSzTaH
    #150711
    "Ez a videó már nem érhető el Activision Games Inc szerzői jogi követelése miatt." gyorsan leszedték érdekes módon ;D
  • Ulthuan
    #150710
    Ugyanazt a skint használja egy rakat kard.
    a Tw. Highlandi az 333 ilvl (Crucible of Carnage a hely neve vagy mi)
    a Tol Barados 85 commandation medal, 346 ilvl és revered repu. Ehhez sincs szintmegkötés, mert Tol Baradba eleve 85-ön mehetsz csak.
    az archeology-s kard 359 ilvl, és töménytelen ásás eredménye. (a guildből ketten feküdtek rá, egyikük 102 troll artifactnál, a másik 113-nál tart. Csak 525-ön kezdtek troll ereklyéket összerakni...)
  • [HUN]Crassus
    #150709
    Tol Barad-os kard itemlevel 346 és nem quest item hanem revreden megvehető....