166745
  • Hugh Hefner
    #150789
    egy hulye kerdes, hogy lehet kiszedni az automata elofizetes megujitast? evek ota nem voltam elofizetve...
  • Csirke4
    #150788
    Ami írtok simán bele lehet írni a játékba seperc alatt de fölösleges mert akit zavar az jászon PVE szerveren.
  • picket
    #150787
    Ebből is látszik, hogy rám nem vonatkozik a global cd :p
  • Terensz
    #150786
    Egyelőre én is beérném azzal, ha a bug-tengert kisebb tó méretűre szorítanák, amit most tartalmaz a játék.
  • Dr DeViLKiNG
    #150785
    Igen, meg mellé még hozzá kell írni azt a másik 300 esetet, ami még előfordulhat. Csak hogy "normálisan" működjön. Sohasem fog megtörténni (és nem is kell).
  • Terensz
    #150784
    Így van, ezt nem túl bonyolult dolog beleírni a játékba.

    Low kap egy debuffot, hogy megütött egy highlevelt, ezért 2(3,4,5, tökmindegy) percen belül ha egy highlevel megöli, nem kap negatív honort.


    PVE szerveren tolom, mivel ez nincs kidolgozva normálisan.
  • Dr DeViLKiNG
    #150783
    Nyilván ezt ilyen egyszerű beleírni a játékba.
    Amúgymeg van erre egy remek megoldás. PVE server.
  • Terensz
    #150782
    #150781.


    Ha low üt először, büntetlenül meg lehet ölni. Ennyi.
  • Terensz
    #150781
    Amúgy az átloggolók nyilván magyarok voltak. (bs alli kb. 95%-a magyar állítólag, meg ott trade chat, Sormwind chat alap, hogy magyarul megy), tehát simán annyit kellett volna visszaírni, hogy szerinted meg az a bunkóság, hogy előtte 6x megölte a haverjuk a kb. 80 itemlevellel alacsonyabb guildtársatokat. Biztosan meg lehet beszélni az ilyesmit úgy, hogy ő kér bocsánatot, nyelvi problémák nélkül.


    Negatív honorost amúgy meg lehetne sok-sok szabállyal normálisan csinálni. Pl. hogy a véletlen kill is be legyen kalkulálva, ne érjen negatív honort. Amiben biztos vagyok amúgy, ezen már a Blizz gondolkodott, de szerintem elvetette. Kérdés, hogy miért.
  • Dr DeViLKiNG
    #150780
    Igen és akkor ha a low lvl megüti a nagy embert, akkor az még vissza sem üthet, különben sz*pja a faszt?
    Remek elgondolás.
  • Ulthuan
    #150779
    Nem az átloggolva szövegelés volt a gáz. Hanem az, hogy gankolnak valakit, aztán amikor kiderül, hogy annak vannak haverjai is, és akkor loggol át azzal a szöveggel, hogy milyen köcsögök vagytok, hogy mertek 5-en bántani 2-őt, mindezt minősíthetetlen stílusban, na az a gáz.

    De a negatív honoros ötlet jópofa... :-)
  • Terensz
    #150778
    Természetesen menne minuszba is az értéke.
  • Terensz
    #150777
    De legalább a hülyegyerekek tettének ennyi következménye legyen már, hogy elküldi őket valaki az édesanyjukba :-)


    Amúgy a lowlevelek megölésének problémájára annyit csinálnék Blizz helyében:
    - első kill: -20 honor.
    - második lowkill 5 percen belül: -50 honor.
    - harmadik lowkill 15 percen belül: -250 honor.
    - negyedik 30 percen belül: -1000 honor. Szerintem élhetőbbek lennének a pvp szerverek.
  • Csirke4
    #150776
    Mert a "felvilágosítás" általában olyan szavakkal leírt mocskolódás amikért picket instant spawnolna és még a global cd letelte előtt törölné a postomat...
  • Big Bad Ryder
    #150775


    Számokat tessék nézni
  • Terensz
    #150774
    Én helyes dolognak tartom az átloggolva szövegelést, amikor igazam van. Tekintve hogy máshogy nem lehet kommunikálni a másik oldallal. Amikor még pvp szerveren toltuk és zsinórban 3-adjára gankelt le egy nálam 30-40 szinttel magasabb, akkor én is átloggoltam és röviden azért megírtam neki, hogy az édesanyját gankelje le, aki a testéből él. Így legalább lehiggadtam, és a kis köcsög sem ölt meg többször. Amúgy meg elég látványos, hogy mikor ölnek meg véletlenül, és azzal nekem sem volt problémám soha. De 3-szor nem lehet egy lowlevelt "véletlenül" megölni modjuk 5 perc alatt.

    A ti esetetekben amúgy nem volt jogos az átloggolva szövegelés, de nem az átloggolás ténye miatt, szerintem.
  • antgecc
    #150773
    Nem értem mi bajuk az embereknek az átlogolásos szövegeléssel. Ha egy ember parasztul gankkel és te átlogolsz felvilágosítani őt, az miért nevetséges illetve szánalmas?
  • Ulthuan
    #150772
    Részemről 1 alkalommal öltem meg alacsonyabb szintű allist, véletlenül. Sholazar Basinben farmolás közben nem láttam, hogy kire klikkelek, és a rinocérosz helyett egy 78 szintű allist kezdtem el lőni...
    Egyébként pont ugyanez a tapasztalat az alliról is. volt olyan, hogy 20 percig öldösött egy lvl80-as rugó, miközben én kb 40 szintű lehettem. Alapvetően nincs baj a PvP-vel. Mókás. De a 6*-i legyilkolászása egy esélytelenül gyengébb karinak már nem mókás. Az átloggolva szövegelés meg nevetséges.
  • Terensz
    #150771
    Itt ebben az esetben igazad van.

    De azért hozzáteszem:
    Kb. 4 szervert próbáltam ki eddig, és komolyan mondom a legnagyobb rohadék férgek messzemenően a bloodscalp horda oldalon vannak.

    Amúgy ezért mentünk át nem-pvp szerverekre, mert asszonynak abszolút teleszaladt a hócipője azzal, hogy 20 esetből 19-szer nem tud elmenni mellette a 20, 30, 40 szinttel magasabb hordás. Tisztelet a kivételnek, annak az 5%-nak. Csak gratulálni tudok.
  • Ulthuan
    #150770
    A hétvége PvP sztorija:
    -alapvetően a klánunk és a játékosaink egyike sem PvP-zik.(bloodscalp) Vasárnap este klántársunk 83-ik szinten questelget Deepholmban. Jön két allis, egy sámán és egy lock, 85 szintűek, mint később kiderült PvP geraben a disconnected nevű PvP guildből. leverik. Ez még hagyján. Aztán leverik mégegyszer. Még ez is belefér. Aztán, amikor 6. alkalommal ölték meg, odamentünk a guildből 5-en. Levertük a srácokat. Még ez is a normál PvP szervez keretein bellül marad.
    Erre a sötétek átloggolnak a hordás karijukra, (valami asdasd volt a neve) és elkezdenek whisperelni ránk, hogy mekkora köcsögök vagyunk, meg ilyen hülyéket ők még nem láttak, mi az, hogy 5-en támadunk 2-nek. Hamar ignore-ra raktuk őket, de akkor is viccces. Az nem köcsögség, amikor ők kempelnek két 85-ösként egy 83-ast, de az igen, amikor az áldozat guildtársai jönnek segíteni.
  • Ams
    #150769
    Omnislash @ arathor
  • Von Nyalosch
    #150768
    Valaki ismer olyan klánt, akik este 9-től kezdenek raidelni? Ha esetleg ismer valaki ilyen klán, akkor megírná a nevüket és azt, hogy melyik szerveren vannak?

    Köszönöm
  • Hugh Hefner
    #150767
    most az a baj hogy roleplayezik? : D
  • Terensz
    #150766
    Hidd el: mindkét oldalon vannak igazi kis szarházi pöcsök. De feltehetőleg nem a kettőnk korosztálya emote-ol bg-n. Engem is idegesít minden ilyesmi :/ De ez van, nem tudunk rajta változtatni, inkább csak játsszunk és szarjuk le az ilyen kis idiótákat. Vagy: makrózz be egy-két bosszantó emote-ot, és tartogasd az emote-olóknak, mikor ugye levered őket :-)
  • [HUN]Crassus
    #150765
    teljesen OK az alap hozzáálásod!
    verjenek le 8-an nem bánom ez open BG vagy akár sima BG ben vagy legyen az egy elcseszett aréna meccs,de amikor EMOTE-al szétspemmelik a combatlogot az szánalmas.....,DE amikor elkapok egy ilyen faszagyereket 1v1-ben és 10 sec alatt leiskolázom,mert azt se tudja merre van az előre/de ezt szó szerint értsd! olyan billenytűvel forgó emberek játszanak BG,ben hogy ha mögé kerülök nembír megütni...és mozgása kimerül egy előre-hátra,jobbra-balrában ,na az "gyönyörű"

    ez csak egy kis story volt a lényeg nem is a fair play része hanem a "szánalomitás" hogy ide oda ugrál a frakciók közt,mert egyik helyen szarabb mint a másikon,de az emoteolás az megy:P:)
  • Terensz
    #150764
    "Én nyerni szeretek ott és nem érdekel, hogyan, mennyire tiszta játékkal."

    Ehhez még annyit tennék: nyilván csalni nem lehet a wow-ban. Azaz: bár nem érdekel, milyen eszközökkel, de csak tiszta áll rendelkezésre :-)
  • Terensz
    #150763
    Szerintem nem teljesen látod jól a dolgokat.
    - Mindkét oldalon vannak parasztok.
    - A bg nem az 1v1 párbajokról szól, hanem arról (szerintem), hogy ki hogyan tudja az erőit úgy átcsoportosítani, hogy felülkerekedjen az ellenfelein, hogy ezáltal megnyerje a csatát.

    Amúgy én is valószínűleg az általad utált kategória vagyok bg-n. Én nyerni szeretek ott és nem érdekel, hogyan, mennyire tiszta játékkal. Pvp-zni alapvetően utálok, de szeretem a cuccokat, amiket honorból lehet venni. Evvan, paraszt vagyok én is. Ráadásul allis paraszt, halmozottan hátrányos helyzetű.
  • [HUN]Crassus
    #150762
    Shurmika rugó,allys random hülyegyerek szarráverve amint LOS-ba ér...,de jó allys lévén 82 féle emote makró mikor legalább 3-an levernek.../sebaj/ pár napja látom Goblin rugó....üdvölöm is méltóan a horda oldalon.....
    erre tegnap rated BG-n Arathor ally porigalázva és mit látok? Shurmika megint allys.....
    gondolom nem bírja a folyamatos TB szopást és átjött nyerni...LOL
    de a szíves fogadtatás miatt visszatakarodott a cigányallyba...
    /a cigány szó arra értendő,hogy egyedül fair playben fosás van viszont túlerőben faszacsávó lesz az összes..../
  • Terensz
    #150761
    Ahh, "a legnagyobb magyar populációval rendelkező"

    Figyelmetlen voltam :/

    Amúgy mintha az Arathor tényleg "full" lenne, de lehet, rosszul emlékszem.
  • Terensz
    #150760
    Az lehet, de szerintem nem feltétlenül az a jobb, ami népesebb.

    Dragonblight-on is lehet kisebb-nagyobb guildeket találni, és medium a populáció, soha nincs belépési probléma a szerver leterheltsége miatt. Mindig találkozol valakivel, de annyira nincsenek sokan, hogy te ne találj nyersanyagot. Persze úgyis mindenki saját szájíze szerint választ. Viszont bg-n sajnos a horda jobb szokott lenni ebben a battlegroupban, hogy írjak valami negatívumot is.
  • cikasz
    #150759
    Az Arathor a legnagyobb magyar populációval rendelkező PVE szerver.
  • Shifty7
    #150758
    okés akkor azt hiszem oda fogom áthelyeztetni a karimat!
  • Terensz
    #150757
    Dragonblight (alli) :-)
  • Shifty7
    #150756
    oks köszi! esetleg tudtok ajánlani vmi servert ahol jó a közösség és mindig sok a magyar játékos? elsősorban a pve játék érdekelne!
  • antgecc
    #150755
    Van. Account managementben.
  • Shifty7
    #150754
    hello!
    új vok wow-on. érdekelne h van-e arra mód h karit árhelyeztessek egyik realmról másikra? köszi a válaszokat.
  • Savmacska
    #150753
    barom
  • picket
    #150752
  • jazzy
    #150751
    Én azt mondanám, hogy nem. De nem sok idő felhúzni 20-ig egy karaktert.
  • Lacee
    #150750
    nem fogja továbbvinni, a cataclysm trialhoz szükség van a WotLK kiegészítőre is (70. szintről egyébként is szívás lenne 80+os területeken bóklászni)