166745
  • 1Emese
    #150829
    Tudom, azért kérdeztem. De ezek szerint ti sem tudtok dönteni, magyarul nem vagytok semmivel jobbak nálam :(.Ez gond, mert tudom, hogy még a döntésre van háromnegyed évem, de jobb időben elkezdeni.
  • 1Darton1
    #150828
    Két csámpás tehén közül nehéz választani.
    Legyen a középső.
  • 1Emese
    #150827
    Konkrétan a kérdésem, melyik szebb? http://noob.hu/2011/01/29/JH.jpg
  • [HUN]Crassus
    #150826
    szegény ember kézzel nőz!:D
  • Kata
    #150825
    te most erre vered, vagy mi?
  • Skill
    #150824
    tudjátok ki hiányzik nekem ? hát emese!
  • 1Emese
    #150823
    Így olyan, mint valami vénasszonnyal kéne játszanom... Elég ha felülök egy helyi járatra wow helyett. A blizzard jól el****, sok twilight fan lehet köztük... rúgnám ki mind.
  • 1Emese
    #150822
    Ez most komoly? A worgen nőnek ilyen a hangja?
    http://www.youtube.com/watch?v=Vpme5hu9gGk
    VAgy haj színre változik? Hol van a régi bétás kedves hangjuk?
  • [HUN]Crassus
    #150821
    wow-ban még két azonos szintü emberke közt is ÓÓÓÓÓRIÁSI különbség van pusztán a cuccok miatt....szóval ha ezzel próbálod átverni a lelkiismereted akkor az FAILED:P:)
  • cikasz
    #150820
    Ez nem a zg-s tigris? Az pedig már nincs tehát tört szerver. Tünés!
  • antgecc
    #150819
    És megmondanád, hogy megyek balázzsal abba a Riftbe? Merthogy a kérdés az volt, ki jön Riftbe!

    wowba tudom mi az a rift....
  • Kongy
    #150818
    Tegnap szereztem hehe :D

  • Kongy
    #150817
    "a legnagyobb rohadék férgek messzemenően a bloodscalp horda oldalon vannak."

    100%-osan egyetértek. Én személyesen ismerek egy csávót, aki a bloodscalpon játszik, hordás, és egy akkora nagy köcsög, bunkó geci, hogy olyat még a föld nem látott.

    Másrészt meg háború van, tehát ha megölsz egy embert a másik frakcióból, szerintem az nem bűn. Jó, azért 10-esekre rátámadni köcsögség, de 80 pl egy 75-ösre már nem annyira.
  • Tusy
    #150816
    - egyirányú portál amiből jön valami bántó dolog: villám, mobok, ilyesmi. Általában leverhető
  • Savmacska
    #150815
    droodból dps-ből mit érdemes most csinálni ?
  • antgecc
    #150814
    Mijaza Rift?
  • Terensz
    #150813
    Északnyugati részén. Ebon blade-es questek közben.
  • phoenix1
    #150812
    Icrecrown-on belül kb. hol?
  • Bhalage
    #150811
    guglin nagoyn jo tudasbazisok es szakertoi leirasok vannak ekkora clueless faszsagokat szerencsere ritkan olvasni
  • Bhalage
    #150810
    jovo heten kapcsolodom be oszt meglatjuk mittud
  • Dr DeViLKiNG
    #150809
    Ha normálisan menne a gépemen, rá se néznék többet wowra.
  • koocos
    #150808
    Szerintem csak guglizza
  • Bhalage
    #150807
    annyira okos vagy
  • picket
    #150806
    >>>humoros, aranyos
  • picket
    #150805
    Jobb, hogy nem elsőre írtam le, mert nem fogalmaztam volna ilyen árnyaltan: lehet, hogy nem wow méretű szoftveren dolgoztál ... ami egyébként nem baj, de ezek szerint nem tudod, hogy egy ilyen méretű termék tesztje mivel jár (én sem), vagy a wow méreteibe nem gondoltál bele. 10 millió felhasználónak kell peccselnie (ez 10 millió féle konfigot is jelent), párszáz szervert kell szintén peccselni, és a teszteknél lehet, hogy nem gondoltak mindenre, és kisebb gondjuk is nagyobb volt annál, hogy kisjózsiéknál felmegy-e a peccs, vagy peccs után be tud-e jelentkezni akinek winxp sp2-je van kikapcsolt winfos tűzfallal, de furkó antivírus fut a gépén és éppen aknakeresőzik peccselés közben és északi szél fúj 12 km/h-val. Remélem egyetértünk abban, hogy ez nem az a kategória, hogy ha a Jucika tud nyomtatni egy jelentést amíg lefőzi a kávét, akkor minden rendben van, ha mire kész a kávé a szoftver meg még dolgozik, akkor meg megy a főnökhöz nyafogni
  • S4sa
    #150804
    http://likeolom.com/like/4289 <--- xDD nem kocka áá
  • Terensz
    #150803
    Nekem kb 5 esett eddig, 3 Icecrown-ban, 2 pedig a Violet Hold instában, ha jól emlékszem.
  • Terensz
    #150802
    Csak nyugodtan, ne tartsd magadban :-)
  • Terensz
    #150801
    Legjobb játék :-) Nem kevésszer vittem végig.
  • koocos
    #150800
    Azoknak, akiknek nem megy a peccs.
  • Forcee
    #150799
    sziasztok ha most el akarok kezdeni eredetin jáccani akkor megkell venem az összes kieget/alapjátékot(wow,bc,wotlk,cata)? mert az ugy elégé huzos kezdö ár a havidij mellet
  • phoenix1
    #150798
    Hol tudnék a leghamarabb Book of Glyph Mastery könyvert farmolni Icecrown?
  • cikasz
    #150797
    Nyomjatok egy repair-t és jó lesz!
  • picket
    #150796
    Olyan magas labda, hogy az erek kiduzzadnak a homlokomon, úgy erőlködöm hogy ne csapjam le
  • Tatyla
    #150795
    tűzfalban meg mindenhol át van engedve a blizz downloader meg a wow.exe meg minden ami kell hozzá még sem updatel,ötlet?
  • s0n1c
    #150794
    omg mekkora iconic logo :DD

    "stay a while, stay forever..."
  • PiszkosFred
    #150793
    Pedig de.
  • Terensz
    #150792
    Megvan a hiba oka: peccs van.


    Emlékszem: anno, mikor programozó voltam, úgy update-eltünk, hogy először leteszteltük sokszor egy teszt-környezetben, hogy működik-e, és csak utána raktuk át az éles szerverre.

    Blizzard style látom: nem ez.
  • Terensz
    #150791
    Úgy néz ki, blizz nem akarja, hogy wow-ozzak a jövőben.

    Hogyha elindítom a launchert, hosszas gondolkodás után server timeout van. Tűzfalat, spybotot kikapcsoltam.

    Kezét lilára verném, amelyik a karbantartási időn kívül cseszegeti a játékot
  • Csirke4
    #150790
    cancel account hogyha nemakarod, hogy levegyék a pénzt. Akkor átmegy cancelledbe és ha eljön a fizetés ideje akkor frozen lesz.