166745
  • Dr DeViLKiNG
    #150869
    Jó, tényleg nem kell ez a nagy vakítás a warriról, hogy milyen szar most. Mindenki láthatja a laddereken.
    Warrit is, maget is, druidot is lehet 6 gombal 2k-ig elvinni, de nem ez a lényeg. Egyszerűen nevetséges, hogy mindig van valami ami miatt jobb mint az összes többi melee class(gyk: jobban stunol mint egy rugo, és 3 sec alatt nullázza a hpd ha beproccol a "skill").
  • [HUN]Crassus
    #150868
    vagy ha már warri én sebzek mondjuk 1 milliót /az egyszerűség kedvéért/ akkor egy feral dudu ugyanennyi idő alatti DMG-e ennek pont a 2x-2,5 szerese:P azt sem teszed ki a kabátod mellé az ablakba:)
    egy megállíthatatlan ,kurvagyorsan mozgó gyilkológép a feral PVP ben:P
    3300-3600 as resibe 6-8 ezres vérzés TIKKEK...az a komoly
  • [HUN]Crassus
    #150867
    well ha jó warri akarsz lenni kb 16 féle képességet kell egy harcban használnod és kurvára nem mindegy mikor mit.....
    az alábbi példa jól szemlélteti,hogy milyen egy 1 gombos kasztal játszani....

    de palámmal vannak ilyen lokkos élményeim/az neked jobban fekszik:P/ healelek mondjuk 800.000-et 0 dmg el akkor egy affli lokk statja így néz ki millió2 dmg mellé egy 600-700k selfheal....ANYÁD:)
  • Dr DeViLKiNG
    #150866
    Én warriként befognám a szám
  • [HUN]Crassus
    #150865
    tegnapi 2v2 frost mage/elem vs spap és warrim:
    lecsuktuk a sámlit,de bedőlt a papom 1v1 be maradtam a mageval...aki 3 percig szopatott bár Nagrand aréna volt így tudtam oszlopozni.A végén elcsaptam,de ami a vicc néztünk egy overall DMG-t ami a következőképpen alakult

    14 frost nova:P/a petét nem számolja az majdnem mégegyszer ennyi/
    53!! ice lance
    és mindössze 6 frostbolt

    elmegy a büdöspicsába a blizz,hogy egy ilyen faszjancsi skilltelen barom 3 percig szopat mire megbírom csapni:)
  • Savmacska
    #150864
  • hawkie22
    #150863
    Az elakadást értsd úgy, hogy annyira baromira unalmasnak találtam, hogy egyszerűen nem volt kedvem átrepülgetni a másik helyre, hogy ásogassak, ergo "elakadtam". :)
  • Pyotr
    #150862

  • brasco84
    #150861
    hogy lehet ezen elakadni? :) gondolom már van egy csomó fregmensed, azokat solvézd. mondjuk tény, h rohadt unalmas, én 375 körül járok :(
  • hawkie22
    #150860
    Hopp, tényleg, azt kihagytam. :D Egyébként az archeology-t én se bírom, 75-nél elakadtam, egyszerűen annyira unalmas, hogy nem bírtam tovább. :)
    Mondjuk a fishinget se.
  • cikasz
    #150859
    Öcsizés...
  • Ulthuan
    #150858
    hawkie jól mondja. Csomó mindent lehet csinálni raiden kívül. Az archeologia az egyetlen, ami már nekem is megfekszi a gyomromat. Pedig még a horgászatot is felhúztam kb 370-re ;-)
  • hawkie22
    #150857
    PvP, profession-ök húzása, altok húzása, altoknál profession-ök húzása, beszélgetés az ismerősökkel ventrilon/mumble-ön, AH-zás, repkedés össze-vissza, farmolás.
    Olyan PvE MMO-t nem tudsz mondani, ahol nincs farmolás, hogy jobbá tedd a karidat.
    A Diablo 3 is a farmolásról szól azután, hogy végigvitted az egész játékot. Dio2-ben is mi volt? Lenyomtad normálon, lenyomtad nightmare-en, lenyomtad hell-en, aztán jött hell-en a végeláthatatlan farm, hogy felhúzd 99-re a karaktered és fullos itemeid legyenek, fullos rúnaszavakkal meg gemekkel.
    Szóval MMO=farmolás és raid endcontentben.
  • kircso13
    #150856
    köszi szépen!

  • Terensz
    #150855
    Szia!

    Itt.
  • kircso13
    #150854
    Sziasztok!

    Egy kérdésem lenne, hogy az alisok központja hol található? Értem arra hogy a hordánál orgrimmar volt!

    választ előre is köszönöm!
  • eXequtoR
    #150853
    Még mindig nem fogom agyilag, hogy raideken kívül mit tudtok alkotni WoWba. Évek óta csak emiatt "él" még a játék. A többi szuper hevimetálfákk2 csicsa manga lányos mmo ezért sült be. 0-24 farm és pvp. Amíg nem csinálnak egy durva pve gamet, nem lesz más értelmes játék. pont Dio3 pazar lesz, de az epix esőt az sem helyettesíti.
  • antgecc
    #150852
    Én ahogy megvettem Catát, befizettem egybe a 3 hónapot, mondván új kieg, biztos nyomni fogom addig. Hát kb 3 hétig toltam, azóta hetente egyszer, mindig más karival belogolok, megölök 4-5 mobot és kilépek. Megérte befizetnem, megérte megvennem...
  • brasco84
    #150851
    nekem valamelyik nap volt pont ilyen, h betöltötte, és egyből kiléptem. mondjuk valszeg azért mert rájöttem h archaeologyt kéne erőltetni, ami egy jó nagy szar, szóval inkább nem csináltam semmit :D
  • 1Darton1
    #150850
    Nem is sok olyan "állat" van, aki ezt kibírja. Magyarok közül is csak 1-2, a több ezerből.
  • [HUN]Crassus
    #150849
    nekem vannak olyan napjaim,hogy mire végigmegy a betöltési csík már kapcsolom is ki az asztalról a WOW-ot:D
  • [HUN]Crassus
    #150848
    nos lehet,hogy tuloz vagy nem magáról beszél 100%-ban ,de én dobtam egy hátast a cikk elolvasása után.
    Artum Inferniti most jól áll magyar,szerver és még világviszonylatban is /pesrze közelsem iylen szintű guild/,de nekem már az is sok amit a mi srácaink nyomnak heti 4 raid 19:00-23:00-ig....ha raider lennék már ez is taccsra tenne:)
  • 1Darton1
    #150847
    Azért ezeket már irl problémáknak lehet nevezni. :)
  • Casseus
    #150846
    Hidd el hogy lehet csinálni. Tény hogy mellette nincs életed és nem tudsz dolgozni, de lehet.
  • jazzy
    #150845
    Nekem olyan is van az ismeretségemben, aki hazudott már életében, vagy legalábbis sarkított.

    Ez sarkítás. Én is mondhatom, hogy xy-ként dolgozok (illetve dolgoztam, de már nem, de a jelen idő mennyivel szebb), és mellette tanulok (ja, persze, csak most éppen 2 tárgyam van mert meghúztak 500-ból az előző félévben).. Kb ennyire egyszerű pici sarkítással nagy dolgokat mondani.

    Nekem is volt, hogy napi 12 órát játszottam, de azért ezt hosszú távon nem lehet csinálni irl problémák nélkül, a duma meg csak ennek az elfedése.
  • Kata
    #150844
    Van webfejlesztő az ismeretségemben, nem is egy, és nem akarok senkivel vitatkozni, de ők napi 12 órát minimum melóznak, nemhogy játszanak.
  • Dr DeViLKiNG
    #150843
    "elsősorban webfejlesztőként dolgozom, emelett időnként tanítok informatikát egy magániskolában"

    Első rész a fontos :p
  • 1Darton1
    #150842
    Egy forintot nem keres rajta, nem kell elhinni minden hülyeséget.

    Gondolom ebben az időszakban elhalasztja az óráit. Aminek persze később megissza majd a levét.

    Egyébként ez a srác csak kispados játékos a Methodban, szóval Ő közel sem játszik ennyit. Csak ezt elfelejtette megemlíteni az interjúban.
  • [HUN]Crassus
    #150841
    keres? ilyen jól szponzorálják őket?

    írta,hogy magántanár....érdekes lehet,hogyan jut ideje felkészülni a saját óráira,hogy érdemlegeset is tudjon átadni a diákjainak.


    ez már egy ultrabrutál verziója a függőségnek,igaz magyarázza a bizonyítványát,de ez kőkemény!:S

  • [HUN]Crassus
    #150840
    rögtön gondoltam,de én jószándéku ember vagyok úgyhogy nem feltételeztem,hogy egyedül tengeti a napjait...:)
  • koocos
    #150839
    "Szerintem az a nolifer aki azzal tölti az idejét hogy forumokon trollkodik és nolifernek mond mindket. Nekünk ez a hobbink."

  • Kata
    #150838
    Csak megsúgom, hogy aki napi 12-14 órát játszik, annak nincs barátnője, úgyhogy nem kell elbuszoznia hozzá. :) Ha van is esetleg, ilyen életvitel mellett rövid időn belül elhagyja, ez tuti.
  • Dr DeViLKiNG
    #150837
    A vicces az, hogy még így is jóval többet keres mint aki napi 8-12 órát dolgozik(már ha jól csinálja). Én is ezt csinálom, és közben meg szegény emese aki 2 műszakban dolgozik, 1 havi előfizetést sem tud kifizetni. Hát szomorú!
  • Kata
    #150836
    Nem semmi! Én van hogy napokat kihagyok vagy egy hetet, mert egyszerűen nincs hozzá kedvem. Vagy annyit dolgozom, hogy örülök ha hazaérek este.
  • Kata
    #150835
    a fiúk nem barbiznak ;)
  • [HUN]Crassus
    #150834
    huhh elolvastan a Method-os magyar pala sráccal készült interjút a FS-on...
    tényleg nagyon ügysek meg minden,de ne mondja már ,hogy nem no lifer mikor 12-14 órát raidel naponta.Alszik mellé 4-6 órát bár szerintem ilyen szintü szellemi koncentráció szellemileg és fizikailag úgy kikészíti az embert,hogy ennyi alvás lófasz....eszik még 2x + pisi/kaki és marad 4!!! sacc/kb órája a munkára,családra,barátokra....és ebbe még belekell szoritani,hogy lehet "el kell buszozni" a barátnőhöz,moziba6kocsmába vagy vásárolni.

    "Hogy összesen hány órát raideltünk nem tudom, kb a megjelenéstől eltelt napok számát beszorozhathjuk 12-vel, én nem merem."

    és erre írja:"Szerintem az a nolifer aki azzal tölti az idejét hogy forumokon trollkodik és nolifernek mond mindket. Nekünk ez a hobbink."

    jó hobby.....

    lehet sokat játszani, van is aki sokat játszik,de ez akárki-akármit mond ez nem normális mennyiség.
  • antgecc
    #150833
    Szerintem inkább Barbie babázz, az volna a neked való.
  • Hugh Hefner
    #150832
    az éhező trollok bolygójáról
  • Kata
    #150831
    "De ezek szerint ti sem tudtok dönteni, magyarul nem vagytok semmivel jobbak nálam :("

    Ne haragudj hogy megkérdezem, de te melyik bolygóról érkeztél?
  • cikasz
    #150830
    Nem is akarunk(ok) mert az ally egy fos!