166745
  • antgecc
    #151152
    Íme az én actionbar-om. Kb minden fontos dolog bindelve van. V értelem szerűen a sima V, SV pedig a shift+V. Az összes bindet vágom, mindig megtalálom, mert így szoktam meg. Az egeres klikkelgetés nekem nagyon nem jön be.
  • lolSL
    #151151
    pedig az nagyon kényelmes Xx2 gomb lenne ha átraknád A meg D-re a fölösleges fordulások helyett
  • Csirke4
    #151150
    Nekemis azon van. Meg a Q és E az balra jobbrafutás mint alapértelmezetten. :>
    Monnyuk olyan egerem van mint a #151148
  • Dr DeViLKiNG
    #151149
    A4tech x7 egér. Van rajta egy rakás gomb, de csak 3at használok belőle.
    Amúgy sem vennék ilyen 20 gombos szarokat, mert az életben meg nem tanulnám hogy melyik hol van. Legközelebb logitech g500 lesz amit veszek, de csakis azért mert kisebb mint az mx518, és jobban kézre áll.
  • lolSL
    #151148
  • [HUN]Crassus
    #151147
    logitech g15?:)
  • antgecc
    #151146
    núb
  • Dr DeViLKiNG
    #151145
    Nekem is azon van még, és csodák csodájára elfér mellette az 50+ hotkey.
  • antgecc
    #151144
  • games4ever
    #151143
    Mi ezen a meglepő?:)
  • antgecc
    #151142
    Viccet félre téve: mindig meglepődök, mikor kiderül, hogy pl. valakinél még mindig a V-n van a hp kijelző.
  • games4ever
    #151141
    A fene, nem gondoltam volna hogy ilyen ügyes emberek is léteznek! :DD
  • antgecc
    #151140
    A még ügyesebbek meg már rég mást bindeltek a V-re.
  • games4ever
    #151139
    Sőt, a nagyon ügyesebbek már a "v" betűt is meg tudják nyomni és úgy már látják, hogy kinek van a legkevesebb hp-ja és nem kell tabolgatni. :DD
  • antgecc
    #151138
    Ez kb minden klasszra igaz, csak más spellel.
  • [HUN]Crassus
    #151137
    tabtabtabtabtabHOPP low HP--->HAMMER of WRATH aztán megint tabtabtabtabtab HOPP low HP--->HAMMER of WRATH:)
  • [HUN]Crassus
    #151136
    elég sok killing blowja az a retripaláknak van:D
  • hawkie22
    #151135
    Csak ehhez még egy szót, hogy ki szeretsz ölni, meg ki a hozzáértő, stb. Nem tartom magam nagy pvpsnek, Catában kezdtem, viszont ha bemegyek BG-re, akkor azon kevés healerek egyike vagyok resto sámánként, akik ténylegesen healelnek is.
    Vagy DPS-ként is viszonylag megállom a helyem és elég sok killing blow-m van egy-egy bg-n, szóval teszek valamit ahhoz, hogy győzzünk.
    Bár az igaz, hogy inkább healerként szeretek bemenni BG-zni. Erről ennyit.
  • [HUN]Crassus
    #151134
    az a rendszer ugyanolyan szar volt mint a mostani....normális ember munkahellyel/iskolával,családdal,baráttal/barátnővel és RL élettel 10-11-es rankig juthatott el.Ezekhez a rangokhoz nemkellett 6 napon keresztül napi 16-20 órát!!! játszani nem is beszélve a rank 14-ről amihez még az is kellett,hogy a szerver nonstop játszó embereivel lekellett beszélni,hogy ne előzzenek meg a rangért....

    aréna jó volt pont addig míg rating nélkül ki lehetett váltani a cumókat....
  • [HUN]Crassus
    #151133
    hát igen van a balfasz player és a balfaszkodó.....ez butóbbi mindenkire igaz lehet aki pl. egy új általa még nem játszott classal kezd játszani. Természetes,hogy nincs minden trükkel-mechanizmussal 100%-ig tisztában.Viszont a balfaszkodó player nem néz mint rozi a moziban ha mögé kerülnek illetve nem a petet targetolja,nem dismountol le egy ellenségre ha már 3 másik is üti vagy nem megy jusztis a zászlóért EOS-on mikor már egyetlen bázis sem az övék....ésatöbbi-ésatöbbi
  • Hugh Hefner
    #151132
    ja, és az is igaz volt, hogy ígyis-úgyis ki lehetett anno is farmolni a pvp geart, csak idő kellett hozzá, ha skill nem. az arenaban ratinghez kötött gear, kb az a megoldás sztem...
  • [HUN]Crassus
    #151131
    már a blizzard sem tudja mit csinál...csak megkell nézni a hétről-hétre történő drasztikus és teljesen logikátlan változtatásokat....
    elfogyott a WOW
  • Hugh Hefner
    #151130
    ó, én nem védekezek, egyelőre barátkozom a rugómmal, összeakadnak az ujjaim, balfaszkodom, de megőrülök én is néha attól ami megy, én is hasonló vérmérséklettel rendelkezem játékok terén, főleg olyanban ahol tudok játszani, és csapatjáték, és a balfaszok miatt vesztek, vagy mert idiótabiztos a rendszer, és minden balfasz ugyanolyan eredményt ér el mint te, de azért nem érdemes ennyire felkapni a vizet rajta sztem. tök felismerhető az irány, amibe elment a blizz, és sztem jól csinálják. nem nagyon akarják/tudják megcsinálni a balancet, meg úgy általában a pvp-t rendesen (ahogy hallom, én még csak most barátkozom vele), felkúrod magad, felhúzol még egy altot, van már hozzá heirloom, újabban guild bónusz, megint el vagy egy darabig, megint felkúrod magad, megint felhúzol egyet, mire észbekapsz hogy akkor most elég, addigra már annyi időt beleöltél, hogy tökmindegy mit kapsz vissza, ígyis-úgyis abbahagyod, jön a következő generáció. nekik aztán hótmindegy hogy ki hogy használja ki az időt, csak fizess elő. aztán mire megunod, csinálnak egy alternatívát egy másik játékban (sc2, dio3). mire az mmo fanok megunják, már jön is a következő rivális, amit ők csinálnak (titan). nem nagyon engednek el maguktól, akármit csinálsz... és sztem tök ügyesen csinálják. viszont akkor is csak egy játék, ráadásul egy mmo, nem egy versenyjáték. de emlékszem anno mennyi idő volt megszerezni egy pvp geart, sztem nevetségesen sok, abba is hagytam. vicces ha bekapcsolom még a sergeant nevet is van aki tiszteleg : D
  • [HUN]Crassus
    #151129
    én sem vagyok profi,de nemis 5 másodpercig tart utánnafordulnom ha valaki mögém kerül:P
    " ez egy játék" ezzel a káposztaagyu majmok védekeznek...te ne tedd........
  • Dr DeViLKiNG
    #151128
    A legjobb, hogy a blizz meg nagyban hirdette, hogy catában aztán nem lesz ingyen epic. Vicc már az egész játék.
  • Hugh Hefner
    #151127
    chill... ez egy játék. és nem a profi játékra lehetőséget adók közül. sosem volt az, sosem lesz az. nem kell ennyire komolyan venni... sztem
  • antgecc
    #151126
    Régi szép idők, mikor kivetted az első warlord cuccot.... :)
  • antgecc
    #151125
    Te wotlk-al kezdted a játékot, mások meg már 6 éve tolják és benne van már akár 230ezer ft-ja is az előfizetésben és cserébe le van szarva a feje.

  • [HUN]Crassus
    #151124
    deszeretem az ilyet ölni......amúgy meg sem érdemlitek azt a geart csak ,hogy tudd!
    No offense,de elmegy a blizzard a büdös picsába,hogy epik pvp itembe veri magát minden billentyűvel forduló aztsetudja merre van az előre nyomja amin nincs CD majom....
    talán nyers voltam,de annak a gearnek azon kéne feszülnie aki érti is hogyan kell használni.....
    az ilyen műpvp-s gyerekeket kettesével lehet kanalazni a BG-k ről arénából...
    na csokoládé!
  • hawkie22
    #151123
    Nem tudom, mit kell megint elkezdeni sírni (megint? még mindig), én személy szerint pl WotLK-ban csatlakoztam a Wow-os játékosok csapatához, életemben nem láttam még raidkörnyezetben se Ragnaros-t, se ZA-t, se ZG-t. És sztem még vannak rajtam kívül jó páran, akik ugyanígy vannak.
    A másik meg a pvp. A játékosok legalább fele nem pvpzik, soha még egy bg-n se volt, én is csak azért szereztem meg a honor geart, hogy utána arénázhassak, amíg meglesz Catában az epic fegyver, aztán abba is hagytam. Tudom, hogy nem jó a classbalance, tudom, hogy szar a pvp, meg így, meg úgy, de igyekeznek a casualoknak csinálni a játékot, mert abból van a több pénz, a casual meg rendszerint nem hardcore pvp-s.
    Ez a tipikus "megszoksz vagy megszöksz" esete.
  • Hugh Hefner
    #151122
    azért elkezdtek elindulni ezen az úton. mondjuk a rugó sap pvp-ben más durationnal üzemel mint pve-ben
  • picket
    #151121
    Már nem is tudom mikor hagytam abba, de már akkor is évek óta ez ment.
  • picket
    #151120
    Ez az igazi probléma:

  • Dr DeViLKiNG
    #151119
    Számomra a vicces csak az, hogy havonta azért benyelik a többmillió dollárt, de cserébe semmi újat nem tudnak alkotni.
    Az meg hogy a class balancehoz hogy állnak meg nevetséges. Cataval simán meg lehetett volna már oldani technikailag, hogy egy spellnek legyen pve meg pvp része, és ne egybe. Még talán élvezhető is lenne a pvp, nem úgy mint most.
  • antgecc
    #151118
    Hja, és a félig teli emberekből hülyére keresi magát a Blizz, jókat röhögve a markába.

    Ha csak a wow lenne az egyetlen produkciójuk égbe-világba fikáznám őket, de hálistennek olyan remekművet is képesek összehozni, mint a Starcraft. Úgyhogy béke velük :) És valahol megértem őket is. Ha a népek fizetnek ezért a wow-ért, akkor miért törjék magukat...?
  • PiszkosFred
    #151117
    Valahol jogos a ket pont, de ne feledd el, hogy a ZG ota talan ketto, a ZA ota egy teljesen uj generacio csatlakozott, es nekik ez ujdonsag.
  • koocos
    #151116
    Van, akinek a pohár félig üres, és van, akinek félig teli...
  • Dr DeViLKiNG
    #151115
    Komolyan szánalom amit a blizz csinál már a wowal. Próbálnak a legkevesebb munkával kaszálni még mindig.
    Ragnaros kapott új modelt.. ja nem ugyanaz mint emperoroknak volt. ZA/ZG ugyanaz megint :D
    Végülis a sok idióta még örül is annak, hogy ugyanazt farmolhatja megint, mint 3 éve.
  • Savmacska
    #151114
    pve-re guide okés, de pvp-re ne keress mert oda skill kell nem guide :)
  • Savmacska
    #151113
    Ajjjaj lejárt az accom, és NEM FOGOM FELTÖLTENI :DDDDDD