166745
  • Hugh Hefner
    #151112
    ti hol szoktatok guideokat olvasgatni? pve-re elitistjerks, az oké, az elég egyértelmű mindenki szerint akit kérdeztem, de pvp-t hol? arenajunkies? mert olvasgattam mindenféle guidekat, és ami arenajunkiesen van, az pl kicsit más mint máshol. szóval, mi a pvp elitistjerkse? : )
  • LeWyTy
    #151111
    Dejó ez is szar
  • LeWyTy
    #151110
  • Dr DeViLKiNG
    #151109
    Reggel óta nem tudom elérni svéd havert. Ott kell keresni a problémát :p
  • PiszkosFred
    #151108
    Nem ertek hozza, de valoszinu hogy elszallt euban valami nagyobb halozat, es vele rantotta a serverek nagy reszet.
  • Danyi
    #151107
    Most nálam rossz valami?

    Speedtestet toltam, minden megfelelő, de sokszor még a launcher sem jön be... :(

    Érdekességképpen az EA szervereire (FIFA, NFS) sem tudok csatlakozni...
    Lehet nem a blizznél van a hiba?
  • Dr DeViLKiNG
    #151106
    Mondjuk annak ellenére, hogy azt írja hogy nem megy a server (server váltásnál), attól még elég szépen játszik rajta pár ezer ember :D
  • LeWyTy
    #151105
    MI volt ez a szerver szarakodás?

    Tol baradon az elején csak 16an voltunk
  • PiszkosFred
    #151104
    Le akartak kapcsolni a sajat netjuket estere, ahogy arra az most nepszokassa valt, de rossz gombot nyomtak meg.
  • [HUN]Crassus
    #151103
    Líbia miatt van:P
  • Looserke
    #151102
    megint megmakkant minden
  • PiszkosFred
    #151101
    Valami nagyobb gaz lesz, valami megint elfustolt europaban :)
  • Looserke
    #151100
    resselték!
  • games4ever
    #151099
    Haldoklik a WoW! :P
  • Looserke
    #151098
    Arathor lehalt, meg még sok másik szerver is...
  • [HUN]Crassus
    #151097
    áá nem is az a lényeg,hogy muti vagy nem /szerintem is sub vagy semmi/ csak vicces volt a mage a változatos tevékenységével:)
    Haverral az ilyeneket "SKILLCAPPED" guild-be soroljuk:)
    volt ugyanez palában 5 Hammer 1 aoutoattack 1 judgement:)
  • Hugh Hefner
    #151096
    régebben azért lehetett szórakozni ilyenekkel nem rp szerveren is... minap grim batolt csináltuk, megkérdeztem hogy amúgy tud-e valaki bármit is arról hogy mi ez a hely. senki. mindig rakok tüzet manabreak közben, soha senki nem ül oda : ( már arra se pattannak fel a gnómok hogy szivatod őket. mindenki rohan. az egyetlen rp amit látok, hogyha a szerencsétlen balfasz hordás idióta leöl úgy hogy ezerszer jobb gearje van, akkor a 6. corpsecamp halálom után még köpköd is.
  • Terensz
    #151095
    Level 60-on?



    Amúgy szerintem kibírt 10 perc bohóckodást. Az első boss-t már plate-ben tankoltam. A szürke balta helyett is előkerült valami gradiator-os lila polearm.
  • picket
    #151094
    Belegondoltál már, hogy más lehet, hogy el akart érni valamit, amíg te bohóckodnál?
  • Dr DeViLKiNG
    #151093
    1. Még mindig nincs 1v1-re balanceolva.
    2. Muti felejtős pvpre.
    3. píísz és láv
  • Terensz
    #151092
    Néha a játékosok túlzottan is ragaszkodnak a wow-os megszokásokhoz, és egy kis röhögésért egy level 60-as wipe-ot sem bírnak bevállalni, sajnos. Edzeni kell őket.

    Példa:
    insta randomokkal, mindenki level 60 körül. Hellfire ramparts.
    Tanknak jelentkeztem. Blood elf (lány) DK, szürke bőr, fehér köpeny (cloth), kezemben 1 darab kb. 3-13 sebzésű (szürke, egykezes) balta spellshattering runeforge-os enchant-tal. Behívnak. Sógorom és feleségem mögöttem ülnek, mindhárman röhögünk.

    A csapat másik 4 tagja overgearelt, köztük 1 harcos és 1 dk, mindkettő röhögve be tudta volna tankolni ezt a szánalmasan könnyű instát. Kb. 6 mob-csoportot bedaráltunk (darálták, én csináltam kb. 100-as dps-t, persze aggro-t sem tudtam tartani, de nem is azért mentem) mire az egyik megkérdezte, hogy miért nincs rajtam cucc. Én visszaírtam, hogy RP szerveren vagyok, és ki kell játszanom a karakteremet :D
    Persze mentem neki cloth-ban a következő mob-csoportnak, ezek a savanyúuborkák meg ki akartak rúgni, meg egyikük írta, hogy ő az ő tankjával sokkal nagyobb aggrot, meg dps-t generál :DDD (mint egy cloth-ok dk szürke egykezes baltával??? jé...)
    Legalább a szikráját láttam volna a humorérzéknek...
  • Terensz
    #151091
    Hello Crassus mester :-)



    "wow tényleg nem RP-re való" - RP szerveren sem RP-zik senki raiden, bossfight kellős közepén.
    Viszont az üresjárati időkben illik (pl. épp Orgrimmar közepén vársz a guildedre raid előtt, vagy épp random hc instába behívásra, arénára, akármire), és hidd el, 100x többet lehet röhögni, mint egy nem RP szerveren :D
  • [HUN]Crassus
    #151090
    nos a wow tényleg nem RP-re való szerintem...az említett példádban mire ezt "erpésen lecsetelik" már be is wipeoltak:P:)
  • [HUN]Crassus
    #151089
    :)
  • [HUN]Crassus
    #151088
    szegény mutis rugóm cloak után:P
    1 frost nova
    1 cone of cold
    és 17x ice lance= 150.000dmg done = WIN ---> skill???
  • Terensz
    #151087
  • Ulthuan
    #151086
    lol, mókás lehet. És hogy megy ott egy raid? Halfusnál Mortal Strikeos tankcserénél azt mondja a raidleader:
    "Kérlek, Béla, segíts Józsinak, mert már nagyon vérzik, idő kell neki, hogy begyógyuljanak a sebei!"
  • Terensz
    #151085
    Így van, meg randiznak, beszélgetnek, félreállnak az ajtóból, ha ki akarsz jönni (mintha lenne collision).
    Mindenféle maskarákat viselnek, a tailorok alig győzik beszerezni a ritka recepteket (pl. horda oldalon esküvői ruha).
    Ezen túl vannak rp guildek, feleségemmel a Sha'tar-on voltunk is egy ilyenben. A miénkben pl. csak trollok voltak szinte, a meghívás személyreszabottan jött, trollos angolsággal. Sütögetéssel egybekötött találkozók rendszeresek voltak, az egyiken egy vendég karakter (nem guild-tag) körbevezette a jelenlevőket Silvermoon-on, mintha idegenvezető lett volna, a teljes történetét elmesélve.

    Szóval egy normális rp szervert nem lehet így pár mondatban leírni, meg kell tapasztalni :-)

    Megnéztem a Defias Brotherhood-ot, semmi rp nincs. Szóval valaki rp-zni akar, menjen a Sha'tar-ra.

    Én meg kicsit szüneteltetem a wow-ot, és majd meglátom, lesz-e kedvem felhúzni egy hordás karaktert.
  • Skill
    #151084
    úgy elmondanám én mit tettem! :) amúgy ha fizeti valaki havonta az már tesz azért , hogy fejlesszék.
  • picket
    #151083
    Ez a baromság hogy jön ide? Biciklivel mert drága a benzin? Az utóbbi időben egy szóra redukálódott a szókincsed, most legalább egy kicsit kizökkentél ebből, de ha valami értelmes flémindítás lett volna, az izgibb lenne. Ez a "mit tettél a wow előrehaladása érdekében" az én szókincsemet szűkíti erre: wat?
  • eLiXir
    #151082
    most őszintén, meséld már el mit tettél a wow, mint orbitálisan überbrutál pro játék előrehaladása érdekében... úgy fogalmazd meg, hogy lehet felvesznek a blizzardnál mint szóvivő, apukám ott dolgozik!
  • koocos
    #151081
    a f@szt
  • picket
    #151080
    Józsi bácsi, úgy hallottuk beszűkült a szókincse. Igaz ez?
  • Hugh Hefner
    #151079
    pl attól, hogy nem lehetőség hanem kötelező szopatni a gnómokat/törtpöket/goblinokat hogy az asztalt se érik fel : D
  • eLiXir
    #151078
    dugnám
  • LeWyTy
    #151077
  • koocos
    #151076
    +1
  • LeWyTy
    #151075
    5:30 toszok geci???? lol
  • cikasz
    #151074
    Meg "elvileg" nincs olyan, hogy öten egyre támadunk meg csak úgy hátba küldizés közben! Szépen köszönés,meghajlás aztán fair harc :)
  • Goo
    #151073
    Még azt szeretném hozzáfűzni, hogy ha a tanácsok közül valamelyik kizárólag pc-s vagy xbox-os játék az se baj, a tájékozodás és a fantasy játékok közül vérfrissítés számomra a fontos. Wiki-n nem igazán találok ilyen info-t és ma már egyre kevesebb a jó video játék. Az erőszakos, véres játékokat nem bírom, azokat nem szeretem, csak ilyen warcraft,- monster hunter-höz hasonló könnyed játékokat.

    Üdv. János Előre is köszönöm a segítséget!