166745
  • LeWyTy
    #151234
    Szerintem qrvarossz

    De a GW2vel jáccanák már
  • Bhalage
    #151233
    tevedes, kurva jo :d
  • ShaiHulud
    #151232
    nem rossz, de nem is jo :(
  • Hugh Hefner
    #151231
    lehet félreérthető volt, az hogy tankként behív azonnal, az nem a horda érdeme, hanem hogy tank. de az hogy állandóan nyerünk bg-t, az inkább a hordáé...

    az viszont 100% ally, hogy megszólod a tankot, azonnal lelép, vagy kivág, akár még a healert is, mert ő azonnal talál csapatot azonnal...
  • 1Darton1
    #151230
    Ebben nem sok logika van. :p
    Ha valamit nagyon el akarsz hinni, akkor el is fogod, a valóságtól függetlenül.
  • LeWyTy
    #151229
    Ez azért van mer alli inkább dungeonol.. a horda meg inkább BGzik

    Ha alliba lennél tank tuti ott is gyorsan behívna.
  • Hugh Hefner
    #151228
    a pofám leszakad... világéletemben ally dps voltam. átálltam hordába tanknak, az még csak hagyján, hogy konstans nyerünk bg-ket, de a dungeon findernél még a gombra sincs időm rányomni, már behív. pofátlan... dps-ként meg itt félórákat állok sorba...
  • Dr DeViLKiNG
    #151227
    Igen. Telepakolják ugyanazokkal a modelekkel, amiket régen is használtak.
  • LeWyTy
    #151226
    Dejó

    Remélem megint giccses troll itemekkel pakolják tele.
  • Lacee
    #151225
    egy kis Dűne-áthallás a goblin DK tank szájából:

  • antgecc
    #151224
    gyertek rift-ezni :)
  • Dr DeViLKiNG
    #151223
    Na, mostmár eljutunk oda is hogy nincs új raid minden content patchben, se új arena season. Tényleg nem tudom mit mer még meglépni a blizzard.
  • SuLtAN17
    #151222
    Nem mondanám főleg nem melee esetében. Mégpedig azért mert:
    1.: Nem lehet egy proccolós trinketre rányomni a useolosat, tehát itt alapból kiesik a két pve, esetleg egy pve egy pvp trinket esete.
    2.: Annyira jól lett megkonfigurálva a resi, hogy a main statok mellett (str, int stb) messze a legjobb. Tehát többet érsz két resis trinkettel, mint nélküle.
    Ráadásul, ha megnézed a high rated (2900+) teamek legnagyobb többségében a melee-k alli oldalon gnomeok méghozzá az escape artist miatt. A WoTlk-ban a human messze a legjobb pvp race volt, de mióta nerfelték leheletnyi különbségekről van szó. Nem akarok okoskodni, csak ne dobjon ki pénzt valaki fölöslegesen karakter újrakreálásért:)
  • alph4
    #151221
    Cache mappában kitörölhetsz mindent, a játék úgy is újra generálja ami kell.
  • UnknownAsshole
    #151220
    Cache mappán belül a WDB-t űrítettem, az ADB-t nem, mert arról még nem tudtam mi az.
  • Dr DeViLKiNG
    #151219
    Cache törlés volt?
  • UnknownAsshole
    #151218
    Ha esetleg valaki valahol olvasott már ilyen panaszról vagy van sámánja és tapasztalta ezt a problémát az segítsen HA tud.
    Ma kezdtük el a 25ös progresst miután 3 group is befejezte 10esben mindet.
    A probléma az hogy 25fős raidben amikor a Healing Rain tickel kb 0,1 secre megáll a kép. Nagyon rövid de iszonyat irritáló. Grafika már a béka segge alatt 0 addon stb stb és még mindig ugyanúgy beáll a kép.
    Amúgy szinte folyamatos a 40-50 fps csak healing rain ticknél mutatkozik. (és csak sajátnál)
    10esben HIGH beállítások melett nem volt probléma, WOWos floating combat textet is kikapcsoltam mindent probáltam már...
    Biztos nagyon egyedi problem de talán mégis valaki valami okosat tud.
  • [HUN]Crassus
    #151217
    a human racial fényévekkel veri az összest....
  • Hugh Hefner
    #151216
    jó, az igaz, el is felejtettem, anno az így nem volt. de a bloodelfek silenceje is durva... meg a taurenek racialja is, marmint nem a viragszedes...
  • [HUN]Crassus
    #151215
    every man for himself-nél pvp orientáltabb racial nincs:P
  • Hugh Hefner
    #151214
    ja, és amire még mindig nem tudok rájönni, hogy miért van. amióta hordázok, sorban nyerjük a bg-ket... komolyan, árulja már el vki hogy miért. oké hogy a racialok pvp orientáltabbak, de nem ennyire... mondjuk 85-n meg kifejezetten sok bg-t nyer az ally ahogy észrevettem, de lejjebb, kiábrándító. amikor vesztek hordásként az azért van mert heirloomban és enchantban pompázó rugók ólálkodnak össze-vissza
  • Hugh Hefner
    #151213
    most nem azért, de nem tudom mibajotok van... engem is idegesít, mikor kinyírnak, pláne úgy hogy esélyem sincs védekezni, de erre találták ki a nem pvp szervereket. pvp szerveren kőkemény háború van, engem is szoktak szanaszét kapni (rugókra kifejezetten utazik mindenki, ezt már megfigyeltem) ha olyanjuk van, hol egyedül, hol többen, hol ezerszer jobb gearben, hol csak ügyesebb, múltkor mi is vérbe szivattunk egy undead warriort. kifejezetten utálom az undeadeket, akkor már nem is tudom hanyadjára öltek le questelés közben, bevallom szanaszét szivattuk a druidával. stealthben megkerestük és szétszedtük. volt amikor nekünk jött, mert azt hitte hogy fél hp-n vagyok egyedül, közben csak csali voltam. ez a játék része pvp szerveren, ha zavar, akkor tárt karokkal vár a többi. értem én hogy nem fer, meg minden, rengetegszer van, hogy odaállok mellé, stealthből kijőve, integetek rá, de ha utána lebasz, akkor márpedig corpsecampelni fogom többedmagammal. ráadásul egy rugótól nem várhatod el, hogy ne cserkésszen be, arra lett kitalálva, nem arra hogy bg-ben a hunterek stealthderítő lövéseit kerülgesse... mondjuk én jó fej rugó vagyok, sokszor szoktam segíteni amikor látom hogy megölné a mob. aztán rámrakja a dotokat. hát az anyád... ilyenkor egy ideig inkább lebaszom félhp-n. ha egyenes és kiegyenlített esélyekkel induló csatát akarsz, akkor ott az aréna. nem mintha amúgy a warlockok meg a priestek jobbak lennének, szórják boldog boldogtalanra a rohadt dotjaikat, ha épp cd-n van a cloak of shadows akkor beszoptam...
  • De8Vent
    #151212
    Valaki tud olyan egeret mondani ami WoW-hoz készült és balkezes ?:D
  • [HUN]Crassus
    #151211
    zárj össze 5 nőt egy hétre.....1 max 2 jön ki élve:D
  • [HUN]Crassus
    #151210
    minimális mennyiséget játszom évek-óta...SWTOR-ig be-be logologatok és csoki
  • [HUN]Crassus
    #151209
    nah igen nem is baj,hogy hátbabax,DE amikor rendes fight kialakul azért mutasson már valamit! egy rugó vs rugó tök jó kis fight szokott lenni...
    de nagyon kevés a normális pvp játékos így a többséget olyan egyszerű leverni mint vaknak a poharat:P:)
  • antgecc
    #151208
    Hányinger. És 6 éve semmit nem változtak a dolgok...

    Nemhogy váltanál te is. Gyerekek játéka ez.
  • picket
    #151207
    Mit vársz egy rugótól? Erről szól a kaszt!
  • antgecc
    #151206
    Akkor úgy mondom: szánalmas emberi tulajdonság.

    Amúgy biztos vagyok benne, hogy ez nem minden emberre jellemző.
  • [HUN]Crassus
    #151205
    TWILIGHT mapen van az a bánya ahol sok elemntium van...most,hogy van rugóm belopakdotam és szedegettem az érceket. PvP -on al:P én barom azthittem stealhthben vagyok egy ércszedés után és elkezdtem befelé sprintelni:P mire észbe kaptam már 4-5 85-ös mob volt rajtam /vanish cd-n/ ááá mondom most halál lesz azért elkezdtem harcolni egyszercsak csitt-csatt kinyúvadtam:P a nagy tömegben alig vettem észre,hogy egy köcsög nyálelf rugó kapva a kínálkozó alkalmon szétkaszabolt az npck-el a nyakamban:P természetesen /laugh emote nem maradt el. Sajnos nem sejtette,hogy elbaszta,mert repülő ghost mount-al kb. 40 seccel később már benntvoltam és egy tárna tetején vártam a kis mocskot.Egy perc sem telt el és jött is bányászni....ekkor nekiugrottam és kanyar nélkül levágtam.Nem rugózom rég óta,de a srác azt se tudta merre van előre.
    aztán ,hogy nyomatékosítsam megvártam míg visszajön felgyógyítja magát!/én nemvagyok keci low hp-s szarokat nem ölök meg funból megadom az egyenlő esélyeket/ és megint betámadtam....ekkor már jött a jól bevált SZTRÁJK taktika azaz a nyominger direkt nem csinált semmit miközben szurkodtam--jellemző azokra akik csak akkor nagyfiuk ha többen vannak vagy olyan killt tudnak becserkészni amikor a másiknak esélye nincs.utánna már megvárta míg leesik róla a PVP akkor jött elő megint...láttam még a bányában kifele menet pvpoffban.Mondjuk már meg se öltem volna a szrtájkos akciója után.
    tanulság: csak akkor keménykedj ha utánna nem picsáznak el:D
  • Ulthuan
    #151204
    Nem szánalmas. Emberi. http://pszichoblog.blog.hu/2010/03/26/zimbardo
  • Royalkrisz
    #151203
    De ha jól láttam akkor ugy irtat hogy Wow +Bc.Vagy vak vagyok ?? XD
  • antgecc
    #151202
    Így van. Én röhejesnek tartom ezt a jelenséget, mikor az emberek fröcsögnek egymásra, hogy buzi allis, büdös hordás és sorolhatnám. És nagy részük, ha nem mind, komolyan is gondolja. Hmm... ez nem is röhejes, sokkal inkább szánalmas.
  • Ulthuan
    #151201
    Nem para, hogy kinyírt, meg besegített, csak vicces volt, hogy a dudu nekemugrik, miközben egy nagy pók abál éppen (nem keverhetett össze a küldi miatt, mert aznap a kis pókokat kellett gyilkolni) Úgy jött, hogy lopakodott, aztán elsütötte azt a hátulról karmolászós spelljét, meg mittudom én még mit. Először egyébként az ott álldogáló hunter petjének néztem :-)
    De a minap akadt itt egy vicces jelenet. pár allys (valami gnóm mage, egy hunter, egy pala, meg talán egy warrior?) azzal szórakozott, hogy a kvesztelőket gyilkolta, de már nagyon hosszú ideje.
    Na, egyszerre ott termett vagy 15-20 hordás. Leverték őket, mint vak a poharat, aztán a temetőbe kempelggették őket egy darabig. Vicces volt, mert csak ezt az illusztris társaságot ütötték, a többi allist, aki szintén csak kvesztezett, nem bántották.
    Nagyon jól megfigyelhető egyébként az a pszichológiai jelenség, hogy random embereket két csoportra osztunk, és a csoportokat szembe állítjuk egymást, maguk az emberek is nagyon hamar átveszik a szerepet, azonosulnak a csoportjukkal, és elkezdik valóban ellenségként kezelni a másik felet.
  • lolSL
    #151200
    törlik a gnómokat a játékból
    mindenkinek akinek olyan karaktere volt egy dwarf female priestet kap azonos szinten
  • Terensz
    #151199
    Szerdai menetrend szerinti hülye ma még nem volt. Akkor leszek én:

    Nem tudjátok, miért nem megy a wow?
  • Terensz
    #151198
    Én annyit nem játszottam pvp szerveren, hogy megfelelően kezeljek minden szituációt. Azért írtam, hogy én is lelőttem volna Ulthuan-t, mert megszoktam a DotA-ban/LoL-ban (sőt: a wow bg-ken), hogy van egy oldal ahová tartozok, és azon az oldalon aktívan részt veszek bármilyen összecsapásban, függetlenül attól, hogy az adott összecsapásnak melyik oldalon hány résztvevője van. Tehát ha így járnék el hasonló helyzetben, az nem azért lenne, mert genyó akarok lenni a másikkal, hanem azért, mert a WoW-os pvp-etikett minden részletével még nem volt alkalmam találkozni. És nem is láttam még olyat, hogy valaki nem avatkozik be. Mindenesetre szimpatikus és lovagias részetekről.
  • torrente111
    #151197
    sziasztok.szeretnék twinket csinálni.hol és hogyan lehet az xp-t kikapcsolni a horda oldalon? kösz
  • angyal2232
    #151195
    jobban jarsz ha veszel egy komplett accot inkabb mint hogy megveszed a kiegeket egyenkent
  • Royalkrisz
    #151194
    E szerint az 576 3e Ft a wow alap +bc.Valamelyikőtök látta ezt mert én még nem.Lassan fizu:)
    http://576.hu/webshop_software_details.aspx?Platform=PC&SelectedGameCategory=MMO&SelectedGameTitle=World%20of%20Warcraft%20+%20World%20of%20WarCraft:%20The%20Burning%20Crusade&SelectedGame=c6f3d21f-0975-4c88-bdc7-446e5df368b6&SelectedGameCategoryID=79c7b73c-88dd-4997-9618-221686ffe1fa