166745
  • Shortstop
    #151805
    Első mondatodra a válasz: tapasztalat :)
  • Hugh Hefner
    #151804
    sokkal jobb... : )
  • Ulthuan
    #151803
    Ezt én sem értem. Nem nagyon találkoztam kirívó idiótákkal. Traden néha megy a balfaszkodás, de nem elviselhetetlen mértékben. Randomban meg pont ugyanannyi idióta van a többi szerveren is. Bár ez engem nem szokott zavarni. vagy nem veszek róla tudomást, esetleg beírom, hogy "silence please or wait the next tank" Ez szokott használni :-D
  • lolSL
    #151802
    akik 13 évesen a bs-en kezdték ma már 19 évesek ...
  • bujcsik555
    #151801
    Nem tudom mi ez a nagy BS utálat. Én Augusztus óta wowozok, 90%-ban a BS-en, de van egy karim arathoron is. Én azt tapasztaltam hogy arathoron sokkal több volt a tapló. Full kezdőként ha kérdeztem valamit, ami a régebbi játékosoknak egyértelmű volt, arathoron kb sose kaptam értelmes választ. BS-en is mindig akad egy-két majom, de összességében nekem sokkal szimpatikusabb.
  • Zod
    #151800
    Szerintem bármit válassz, kivéve Bloodscalp vagy Ragnaros. Ha random instában valamelyik játékostól egy bunkó beszólás érkezik, jó eséllyel a két szerver valamelyikén tengeti életét...
  • bujcsik555
    #151799
    igen
  • Golyókapkodó
    #151798
    Bujcsik: szintén Bloodscalp?
  • Golyókapkodó
    #151797
    Mágus vagyok a Ravenholdton. Ott a magyarok javát sikerült egy csapatba összehozni, de sajnos mostanra IRL elfoglaltságok miatt elfogytunk.
  • bujcsik555
    #151796
    "BG queue: passz, olyan 10-18 min."
    Gondolom horda oldal. Nálunk kékeknél max 1 perc.
    "HC queue: tank 1-5 másodperc healer: max 1 perc DPS: 20-25 perc"
    Ebben már szarabb egy kicsit, healerrel olyan 3-5perc várakozás után hív be. DPS-t nem tudom, olyan karim nincs D:
  • Ulthuan
    #151795
    nm. Hol és mivel nyomod egyébként?
  • picket
    #151794
    Mennyi köztük "retard"?

  • Golyókapkodó
    #151793
    Köszi a gyors választ! Várok még tapasztalatokat a többivel kapcsolatban is. Én inkább PvE beállítottságú vagyok, de sajnos nem sikerült még Catában 1 percet sem raidelni klánnal (vészesen kevesen maradtunk pedig WOTLKben LK-t öltünk :(( ).
  • Ulthuan
    #151792
    Köszi. Akkor sok jóra ne számítsak? Kár, mert szeretem a DK-t, a többi kaszt annyira nem jön be. Arénában is ennyire para a helyzet?

    Gkapkodó:
    BLoodscalpról tudok nyilatkozni:
    - igen, sok a magyar. Sok a full HU klán, a tradecsatin is sokszor magyarul megy a duma. Pont ugyanannyi a retardált, mint bárhol máshol/bármilyen más náció tagjai között.
    - Server oldali lag nem gyakori, sor talán a cata napján/estéjén volt, de nem volt az sem vészes.
    - BG queue: passz, olyan 10-18 min. HC queue: tank 1-5 másodperc healer: max 1 perc DPS: 20-25 perc
    - Barátságos klánok: akadnak. Attól függ mifélét keresel :-)
  • Golyókapkodó
    #151791
    Egy kis tapasztalatra lennék kíváncsi a Bloodscalp, Arathor, Ragnaros szerverrel kapcsolatban (mivel ezeket ajánlottátok FAQ-ban):
    - Tényleg sok a magyar játékos? Mennyi köztük "retard" ? :D
    - Latency, lag szempontjából milyenek? Szokott-e kialakulni loginkor várakozási sor?
    - Milyen az ally/horda arány? Mennyit vár BG queue-ban egy ally-s és egy hordás? És DungeonHC queue-ben egy tank/healer/dps?
    - Milyen barátságos klánokat ismertek ott? :)

    Köszönöm előre is, ha valaki leírja ezirányú friss tapasztalatait!
  • Dr DeViLKiNG
    #151790
    Ha meg akarod kímélni magad a teljes agyhaláltól, akkor nem pvpzel dkval. Az eredeti pvp talent az unholy lenne(0/8/33), de ezzel bgn megölni szinte senkit sem fogsz, ha nincs melletted még 1-2-3 ember.
    Ugyanakkor a frost is használható pvp spec(7/32/2), ezzel viszont többet fogsz a temetőben várni, mint játszani. Tipikus glass cannon spec.
    Ha még nyerni is szeretnél bgkben (főleg ctf), akkor maradsz bloodon pvp gearben full staminara gemelve, és nézed ahogy az ellenfél köpködi a 180k hpd, mert egyszerűen nem tudnak megölni.
    Arena teljesen más helyzet persze (na nem jobb).
  • Ulthuan
    #151789
    Van itt olyan, aki PvP-zett már DK-val?
    Erőst gondolkozom rajta, hogy kipróbálom, de nem igazán értek hozzá, pár random BG-n kívül sose próbáltam.
    A starter-PvP gear le van kraftolva, van mellé egy nyaklánc meg egy öv Argalothból, ez gondolom kezdésnek elegendő.
    Azon tűnődök, hogy a blood talentemen (erősen surv-specc raid-talent) lehet-e menni PvP-re? Ha nem, akkor mivel érdemes?
    Gondolom, sok sebzést nem fogok bevinni, de azért eléggé jól bírom benne a strapát, és nem mellesleg eleddig (3-4 insta kivételével) csak ezt a talentemet használtam, így ezt ismerem is. Kutatom a szakirodalmat, mert nem szeretnék olyan noob lenni, akin Crassus szokott itt agyidegzsábát kapni, de jó lenne megtudni valaki olyannak a véleményét, akinek van tapasztalata is a dologról.
  • dregnarr1 #151788
    Ez igen jó ötlet, köszönöm!
  • Zod
    #151787
    Amúgy egy javaslat ehhez, nekem nagyon jól bevált. Main actionbar nekem 0-9 majd tab, r és t. Battle stance-ben tabon van a berserker stance, berserkerben pedig a battle stance. R-en pedig battle-ben charge, berserkerben intercept. Így nagyon könnyen lehet stance-t váltani és charge-olni 2 gombbal.
  • shaime01
    #151786
    de swiftynek csak 9 ujja van.
  • [HUN]Crassus
    #151785
    nah Swifty is human lett.....dupla DPS trinket= IWIN
    kötsög Humanok!:P
  • dregnarr1 #151784
    Armsként meglehet, amúgy marad az intercept.

    @Zod: értem, akkor marad manuálisan.

  • Zod
    #151783
    Mint ahogy írták, fölösleges, továbbá azért nem működik, mert a stance-váltásnál globalcd van, ezért amit utána beírsz parancsnak, nem fog tudni működni. Késleltetett makró parancs pedig nincs, mert az már bot. :-)
  • [HUN]Crassus
    #151782
    minek tennéd? Zerkben is tudsz Charge-olni....
  • dregnarr1 #151781
    Sziasztok!

    Makrókat ismerő játékos segítségét szeretném kérni.
    Warriorom van, és a következőt szeretném makróban megvalósítani:
    Váltson Battle Stance-re (bármilyen stance-ben is vagyok), cast Charge, és váltson Berserker Stance-re.
    Pár paranccsal próbálkoztam, de nem tudom működésre bírni, egyszer elfogadja, egyszer meg csak a charge-ra reagál (ugyanolyan feltételek mellett).

    Előre is köszönöm a segítő félnek, remélem akad itt ilyen:)

    Üdv,
    Dreg
  • Attila1234
    #151780
    Akkor tévedtem, sose számoltam, hogy mennyit kapok, csak azt szoktam nézni, hogy ne álljak benne a pocsolyában, meg hogy elbújjak, ha jön a tüske. Egyébként itt a profilom, lehet Armory rendőrösködni. :)

    http://eu.battle.net/wow/en/character/stormreaver/sherly/simple
  • Sunrider924
    #151779
    Valami olyasmit mondtal hogy a sarkany direkt sebzese nem tul nagy, es ugyebar solozasrol volt szo, ami azert fontos, mert akkor nincs mas akire rakja a tuztocsat, es emelle vidaman bekapod a fujasat, a harapast, az uteseit, az aoe-t es vegul de nem utolsosorban az altalad emlitett tuskeket. Ozruk az mas teszta, de a sarkany minden csak nem egyszeru.
  • Attila1234
    #151778
    Nyugodtan be is szólhatsz, ha akarsz, és ha úgy gondolod, hogy ettől lesz teljesebb a napod. :) Mindenesetre tankoltam mind a két őrületesen nagy kihívást jelentő bosst. Nem mintha magyaráznom kellene a WoW bizonyítványomat.
    Tény, hogy a DK-nak iszonyatosan durcás a self heal képessége, de az is tény, hogy ezt a trükköt más bossoknál nem biztos, hogy el tudná játszani. Vagy tulajdonképpen most miről is beszélünk? :D Persze, hogy imbah a Death Knight, én se állítottam ennek az ellenkezőjét.
  • Sunrider924
    #151777
    Nem neked akarok beszolni de ezek szerint te sohasem tankoltad a sarkanyt. En szoloztam a blood dk-val, es mint minden sarkany a jatekban ez fuj is harap is, alad bassza a tuzfoltot a tuskek melett szoval minden csak nem egy konnyu boss. Ozruk direkt sebzese valoban nem olyan nagy, de folyamatosan ott van rajtad a bleed dot ugyebar, meg ha kikerulod a ground slamet es a shattert is.
    Reszemrol Zod-al ertek egyet, dk OP statusz ide vagy oda, nem akarki tudja megcsinalni, az rendben hogy a kariban benne van a lehetoseg de nem mindenki tudja kozelitoleg se ilyen jol hasznalni.
  • Zod
    #151776
    Na a warrior selfhealjére nem lehet panasz, végülis csak minden megölt mob után healelhet magán 30% full hp-t... Tény, hogy erre a csatára alkalmatlan.
  • Zod
    #151775
    Az meglehet, de azért két bosst lenyomni egyedül... Ráadásul HC-ban... Minden elismerésem a játékosnak. Szerintem legalább felerészben a játéktudás számít, mert a wow-tásadalom 95% nem tudná ezt megcsinálni ugyanezzel a karakterrel, magamat is beleértve.
  • Attila1234
    #151774
    Ne felejtsük el, hogy ezek a bossok nem a direkt sebzésükről híresek. Amivel igazán ütnek azok a cone képességeik. Ugye Ozruk nyomja azt brutál sugár irányú baszását (ami miatt behalnak a pugok), a sárkány meg a tüskéit.
  • antgecc
    #151773
    Jah, mert a warri annyit blokkol, hogy healre sincs szüksége, igaz? Merthogy amint látjuk, a dk-nak nincs...
  • Dr DeViLKiNG
    #151772
    Vicc hogy a warriornak van blockja a dknak meg nincs! Mi az hogy nem ugyanazokat tudja az összes class, amit a másik!
  • Zenszkij
    #151771
    Viccparádé. Természetesen irigy vagyok, de ez egy vicc akkor is...Warriornak mért nincs ekkora self healje?
  • kakaoskalacs
    #151770
  • Zod
    #151760
    /console cameradistancemax 20 parancscsal megoldódott.
  • Zod
    #151759
    Van egy kis gondom, hátha tudtok segíteni. Feltettem egy addont (elv22), amit kis idő után letöröltem, de egy hiba fennáll utána is. A kamerát mindig ki lehet tekerni maximumra, akkor is, ha minimumon van. Én minimumon szoktam játszani, időnként "rátekerek" ez egérgörgővel és nagyon zavaró, hogy ilyenkor kijjebb megy a kamera. Addont töröltem, WTF könyvtárat is, játékban defaultra állítás után is megmarad ez. Repair is lement, az sem segített. Mit lehet még tenni...?
  • [HUN]Crassus
    #151758
    warrior= STRENGHT
    mastery= fail or = PVE;)
    az a warri valószínűleg 0 resis nubokat aláz PVE gearben zerk buffal és ezeket gyűjti egy csokorba videón:P:)
  • ShaiHulud
    #151757
    nem slam az, hanem masteryre gyurt fury wari raging blowja.