166745
  • White QVAS
    #151756
    Rosszul tettem fel a kérdést, bocsi, class-ra gondoltam, warrior, druid, dk, paladin.
  • lolSL
    #151755
    kungen az 1.
  • White QVAS
    #151754
    Egy rövid kérdés, tankok terén hogy áll most a popularitási lista? Melyik vezet és melyik a sereghajtó?
  • Ulthuan
    #151753
    köszi, így már okés. Sok-sok Zul mountrunt látok magam elött hétvégente...
    Azért nagyon jó ez így, mert hétköznap nincs idő raid mellett instázni.

    Net: nekem is ilyen volt, egészen addig tartott a gond, amíg el nem indítottam egy teljes víruscsekket, ami talált 1 férget. Leirtottam, és egyből jó lett a bejelentkezés.
  • LeWyTy
    #151752
    Fogalmunk sincs.
    Gondolom valami új dungeon
  • Mester01
    #151751
    Ezek hol fognak majd esni vagy mit kell csinálnom hogy ilyen csilivili papagájom legyen?
  • Mester01
    #151750
    Ez fizetős lesz ha jól tudom nem?
  • Hugh Hefner
    #151749
    tekintsétek semmisnek, esküszöm az előbb azt írta ki, hogy locked, most meg nem küldött levelet, és beengedett. mindegy, akkor a válasz ha vkinek esetleg ez lenne a problémája, hogy szoktatni kell : )
  • Hugh Hefner
    #151748
    hm, na ilyenkor nem tudom mit csináljak, kérlek mondjatok vmi bíztatót : \

    a blizzard lelockolja az accountomat, de folyamatosan. netszolgáltatót váltottunk, illetve egészen pontosan a upc megvette a fibernetet, ahol eddig voltunk, és kábelről üveghálóra váltottunk. Ennek következményeképp, amikor be akarok jelentkezni, akkor kiírja hogy biztonsági okokból zárolták az accountomat, reagáljak az emailre. az emailben kapott linkkel már 3.jára változtatom meg a jelszavam, 3 különböző változatra, az igazolásomra már megadtam a titkos jelszóra is a választ, megadtam már az eredeti kulcsom első 6 karakterét, ugyanazt csinálja. Ilyenkor mégis mit szokás csinálni? olvastam hogy volt vkinek ugyanez a problémája, és hogy "szoktatni" kell a rendszert, de meddig? mostmár játszanék : )
  • hawkie22
    #151747
    A lényeg, hogy eldöntheted, trollos instákba akarsz menni, vagy a régiekbe. A régiekért 70 valort kapsz, a trollosokért 140et. Ami fontos, hogy akár ezt csinálod, akár a régieket, akkor is 7 randomot tolhatsz le hetente, amikért valort is kapsz. A 7. után már csak goldot kapsz meg JP-t. A Valorszint maradt 1250 hetente, tehát mondjuk letolsz hét trollos randomot, az 980 Valor, a maradék 230 Valort meg raidből kapod, már ha raidelsz. Slussz.
  • Attila1234
    #151746
    Zul'Aman és Zul'Gurub külön tierként lesz kezelve. Ha randomba akarsz menni, eldöntheted, hogy ezekbe rakjon be vagy a régiekbe, de egy héten belül nem tolhatsz le hétnél többet.
  • Ulthuan
    #151745
    Nézegettem az új Zul* lootokat. Altoknak meg off-specekre jók, (bár Altramedes meg Chimaeron már hetek óta baszik dobni a tankos gyűrűt meg nyakláncot) de nem értem, hogy miért tettek bele olyat 353-ból, ami lecraftolható (pl plate tankos/dps chest) vagy repuból kivehető. Ezeknek nem sok értelmét látom.
    Meg az nem világos még, hogy elvileg 140 Valor jár a Zul instákért. Ha mondjuk vasárnap leülök, hogy letoljam a heti 7 instámat, akkor ez a régiekkel együtt számít? Vagy külön? Vagy ha azt csinálom meg minden nap, akkor napi 140 valort kapok 70 helyett? Vagy csak akkor, ha szerencsém van, és Zul-ba rak be a randomon? Vagy hogy is van ez?
  • Nightwish006
    #151744
    Szerinted hazudunk vagy mi a szösz? És pl. most arheologyt, 82es vok, egy szart kiszedek, és 8K xp.
  • Vincentcloud
    #151743
    Reggel kicsit kómás voltam még, mivel rested volt végig a karim ezért duplája.
  • Ulthuan
    #151742
    1000 TW Jasmine az bevételi forrásnak sem rossz.
    De tényleg nem tudod szintezés közben húzni a szakmát. Van egy 42-es druidom, heirloomokkal, +guild XP-vel, és olyan gyorsan szinteződik, hogy a cuccokat sem tudom normálisan lecserélgetni róla. (ofc a heirloommal nincs ilyen gond)
  • Vincentcloud
    #151741
    pl. 84-ről 85-re csak 1500 cinderbloomot kell kiszedni, de twilight jasmine-ből 1000 elég
  • phoenix1
    #151740
    Na ezt én holnap kipróbálom van egy nagyon alacsony szintű mining+bs-es warim. Ha működik akkor kellemesen csalódtam, ha nem akkor ... nem tudom, megyek Un'Goro-ba questelni. :P
  • hawkie22
    #151739
    Abban igazad van, hogy szakmával nem kapsz XP-t, de: gathering szakmákból igenis kapsz XP-t. Miningból és Herbalismból jön XP, a DK-mat így húztam fel 81ről 84re.
  • phoenix1
    #151738
    Én ezt nem értem én is húzok egyszerre egy pár szakmát, mindegyiket ... lassan megy szó se róla. Na de azzal ha szakmát húzol nem kapsz xp-t csak: ha új területre mész felfedezésért xp és szakma specializáció quest után xp; egy szóval lehetetlen, hogy csak szakmából 85 legyen egy mob megölése nélkül. Mert mondjuk mit csinálhatott ha rá agrózott egy mob? megsimogatta a fejét és tovább szakmázott a mob meg megszégyenülve free-of-charge xp-t adott neki, hát ne má'
  • Zod
    #151737
    Nekem még sosem okozott gondot, mondjuk nem is hordtam semmilyen xp-növelő blind to account cuccost. Ha virágszedéssel vagy bányászattal be is kellene várni a szintet, biztos megcsinálnám, minthogy utólag csináljam meg egymagában azt, amit küldizés közben is lehetett volna.
  • Hugh Hefner
    #151736
    gyakorlatilag én mindegyik karakteremmel ezt csinálom... annyira gyors lett a szintezés, hogy nem tudom tartani vele a lépést a profokkal, úgyhogy utólag csinálom meg mindig.
  • Zod
    #151735
    Hát nem semmi... :-) De elég hihetetlen, hogy van ember, aki ilyenre rászánja magát.
  • Nightwish006
    #151734
    bocs zodra akartam replyzni
  • Roger6
    #151733
    Olvasd el a topicját. Hátha elhiszed. link
  • Nightwish006
    #151732
    haver nightelfként nem igazán érdekli, ha ráagrozik egy mob.
  • Dr DeViLKiNG
    #151731
    Igen tuti kamu. Ez a wow játék sem létezik csak egy nagy konspiráció az egész, hogy hülyítsék a népet!
  • Attila1234
    #151730
    Minek kerestél rá, amikor ott van a link a cikkben? Ááá, tuti kamu! Ugye? Akkor arra válaszolj, hogy hogyan hackelte meg az Armory-t? Ott nincs egy kill se, és csak egy darab teljesített quest van. (Az is csak azért mert megnyitott egy ingame levelet, ami triggerelt egy questet.)
  • Zod
    #151729
    Nem a cuccról beszéltem, hanem a szintről. Amúgy meg tuti kamu, most kerestem rá armory-n az everbloom-ra.
  • Dr DeViLKiNG
    #151728
    Akkor sok xp-t kap gyűjtésért
  • antgecc
    #151727
    És mi van ha AH-ban veszi a cuccokat, hm?
  • Zod
    #151726
    Szerintem nem lehet így felfejlődni 85-re, mert a piros/sárga/zöld színekért különböző mennyiségű xp jár. Ha a zöld szürkére vált, muszáj lesz erősebb területre mennie, azt viszont kötve hiszem, hogy a karakter szintje mindig meglenne hozzá, ergó egy idő után olyan területeken kellene professiont fejlesztenie, ahol egy km távolságból agrózna mindent...
  • jazzy
    #151725
    A kommentek a legjobbak, támadnak a hülyék
  • LeWyTy
    #151724
    Ráért
  • Rage47
    #151723
    gyilok nélkül kimaxolta a karakterét
    http://www.sg.hu/cikkek/81262/85_os_szinten_a_bekes_world_of_warcraft_karakter
  • [HUN]Crassus
    #151722
    nekem 35 a rekord ,de akkor minden rajtam van 17 ezres Ap-val....az kicsit hihhetetlen:)
  • Dr DeViLKiNG
    #151721
    Blood dk le van slowolva, és senkit nem fog utolérni. Shaman meg úgyis meghal peel nélkül 2 embernek.
  • shaime01
    #151720
    azért warrioral nem olyan nehéz az.. elég csak megnézni 1-2 warrior streamet xfiren pl tankzét aki 60-70k slam criteket tolt trinketprocal reck alatt 3600-4500 resillencben 2800+ ratingen. vicc a warrior
  • shaime01
    #151719
    double blood dk + resto shaman , HF :>
    cata wow kb 1,5 hétig hiányzott xd
  • [HUN]Crassus
    #151718
    pont ezen fetrengtünk már kínunkban,hogy baszki ezeknek erre van ideje?:D mert az qrvaélet,hogy minden meccsük maratoni:P:)
    várj volt jobb is....holy pala+disc priest.....az is majdnem 30 perc volt:D
  • Dr DeViLKiNG
    #151717
    Persze, ha ennyire van eszük hogy 5*30 perces gamet lejátszanak, amit nem is biztos hogy megnyernek :D