166745
  • Dr DeViLKiNG
    #151847
    Komolyan vicc már ami a wowal megy.
    PTR en volt egy bug hogy a dk runái nem kaptak cdt, simán livera ment pedig 1,5 hónapja bennt volt a bug.
    Feral druid clearcasting nem tűnik el shrednél, lehet spammolni.
    Arena egyáltalán nem működik.

    De legalább volt ptr 2 hónapig
  • picket
    #151846
  • [HUN]Crassus
    #151845
    én magam vagyok egy nagy torzó:D
  • slime001
    #151844
    Fogd már fel, hogy gyökérség a 60 stamina hunternek!
  • Zod
    #151843
    Amúgy meg még torzítasz is... Ugyanis csak a kék socketről beszéltem, amiből maximum 1-2 van az egész felszerelésben...
  • Zod
    #151842
    Megnézem, kösz.
  • Zod
    #151841
    Most biztos örülsz, hogy sértegethetsz te bunkó tapló.
  • slime001
    #151840
    Egy bizonyos gear elérése után már tanknak se jó a 60 stam. Hunternek meg... NC.
  • [HUN]Crassus
    #151839
    ááá nem érteheted ha minden socketba staminát rak hunterként és staminára encsantol úgy sokkal nagyobb esélyei lesznek a túlélésre...mit beszélsz itt zöld meg lila kavicsokról!:D
  • bujcsik555
    #151838
    Nézz szét zöld és lila kavicsok közt...
  • [HUN]Crassus
    #151837
  • Zod
    #151836
    Igazad lenne, ha a játékot gépek játszanák nem pedig emberek. Az, hogy a 60 stamina nem ment meg, megintcsak hibás érvelés, mert ennyi erővel az a +40 haste sem számottevő...

    Amúgy meg tudtommal kékben nincs DPS-nek való kavics, ezért rakok bele staminát, hogy a socketbónusz meglegyen.
  • [HUN]Crassus
    #151835
    nyomi hunterem volt ott:P semmi esélyünk nem volt,mert a szoksásos horda noob balfaszokkal volt fullon a team akik "lets farm" felkiáltásokkal mennek meghalni egyesével a csapatba verődött allyval szemben:P az első score után a temetőből néztem ahogy 30-40 secente halnak az egyesével-kettesével elinduló bajnokok:D
  • Dr DeViLKiNG
    #151834
    pedig te is ott voltált!!EGYEGYEGYEGY
  • [HUN]Crassus
    #151833
    healer nélküli!! ally random WSG team: 9 perc alatt 3-0 nekik EGYETLEN EGY!!allys halt meg......schön:S
  • tarti19
    #151832
    MM tényleg vadabb egyes bossokon, bár ahová kell aoe oda az SV dukál. Jómagam épp Atramedesen nem hittem volna, hogy 20K felé felé feltudok kúszni s ez még mindig elmarad a legjobbaktól. Patch után végre az MM aoe talentolva is megállja majd a helyét.
  • [HUN]Crassus
    #151831
    ez módosítanám,hogy a WASD dolga és a healeré....és nem fordítva! ,mert láma DPS-ből van elég te ne legyél az!
  • Ulthuan
    #151830
    10-es kontekben az alábbiak vannak manapság:
    Huntival kb 353-354 ailvl-ig survival talent való raidre, afölött életképes az MM-is. BM egyszerűen nem tol elég DPS-t, mint a többi talentág.

    Mit tegyél a hova:
    www.maxdps-com
    nem lesz nagy meglepetés, 40 agit mindenhova.
    A gemed által adott +60 stamina nem fog megmenteni, ellenben sok DPS-kiesést fog okozni. Ha kiállsz a genyóból nem halsz meg, ha nem állsz ki, akkor is meghalsz, ha full stamra vagy gemelve. röviden:
    A healer meg a WASD dolga, hogy életben tartson raid közben.


    Amúgy
    warcraft hunters union
  • Zenszkij
    #151829
    AZ életbe ne rakj bele stamina gemet...
  • [HUN]Crassus
    #151828
    stamina gem?? tank vagy? ha nem akkor FAIL
  • tarti19
    #151827
    Nézd 25 hc-ra elhiszem, hogy jól jön egy bm hunter, de egyébként elmarad az SV s MM-től is főleg 10-es contentben.
    Én is szeretem a BM ágat, mert kicsit izgalmasabb, mint a msáik kettő, de sokszor a raidet kell támogatni s nem egyéni célokat megvalósítani.
    Kék socketbe 40agi vagy 20agi 20hit, de semmiképpen sem 60 stam...!!! :)
  • Zod
    #151826
    Mert miért is? BM-mel az szenved, aki nem szereti vagy nem ért hozzá. A petre meg más szabályok vonatkoznak, mint más melee playerre. Például ha benne áll valami szutyokban, vagy ki kell futni.

    60 stamos kavicscsal meg nem tudom, mi a baj. DPS-nek is kell élet, mert ahogy anno mondta az RL-em, a halott DPS nulla DPS...
  • tarti19
    #151825
    Na neee PVE raiden meglátják, hogy kék socketben 60 stam van, azonnal kiteszik a szűröd. Inkább Sv , MM ágon raideljen, mint BM-mel szenvedjen, mert sajnos nincs benne annyi potenciál , mint a a másik két talentben.
  • Zod
    #151824
    http://eu.battle.net/wow/en/character/earthen-ring/diabolosz/talent/primary

    Én így osztottam el. Világéletemben BM ágon voltam.
  • kakaoskalacs
    #151823
    Értem köszönöm a hasznos informáciot. Még egy kérdés a maradék talent pontokat melyik ágra érdemes rakni Marksman vagy Survival?
  • Ulthuan
    #151822
    Guildben 2 srác ásott, mint a veszett fene.
    Epic gyűrű a 402-ik solve-ra (CSAK a megfelelő fajtájú solve-okat számolta)
    Zirnokh - ot a srác 300+ troll solve után feladta.
    (mindkettő elöbb felhúzta 525-re és csak utánna kezdett solve-olni az adott fajú leletekből)
    Rákérdeztünk GM-nél, és az a válasz jött, hogy individual a RNG-jük.
    Szóval, sok szerencsét...
  • Zod
    #151821
    Üdv!
    Először a hitcap legyen meg. Ha ráviszed a kurzort a hitre, látod, hogy milyen mobokat milyen eséllyel találsz el. Ha bossnál is 0% a miss, akkor rendben vagy. Ha ez megvan, akkor nálam a prioritási sorrend a következő:

    1. Agility
    2. Haste (focus regent is ad, azért második és nem harmadik)
    3. Critical

    Stamina nem egy nagy dolog, amennyit adnak a cuccok annyit adnak. Kék socketbe mehet a 60 staminás kavics.
  • kakaoskalacs
    #151820
    Üdv! BM Hunter-nek agility , haste , stam , meg még milyen statok hasznosak? Akinek van Hunter karaktere adhatna pár tanácsot . Üdv
  • ShaiHulud
    #151819
    persze hogy overall gyik, de cdkkel meg 4 percenkent par secre nagyon imba, pont eleg arra hogy smokebomba alatt gyilkoljon egy efc-t, mas ott tamadokent ugyseszamit.

    arms viszotn sokkal elvezetesebb.
  • [HUN]Crassus
    #151818
    én nem RBG-zem csak néha bemegyek helpelni a guildnek,de azt tudom,hogy fleges mapekre smokebomb a musthave 2 rugó 1 frost mage és mindent megnyikkantanak...
    fury warri elég gyík pvp ben és ofc minden warri arms...vagy tank:P
  • [HUN]Crassus
    #151817
    kapcsos zárójelem miért nem működik?:S
  • Barpi
    #151816
    Köszi szépen
  • ShaiHulud
    #151815
    ujra a hiba, hogy azthiszed minden wari arms:D
  • ShaiHulud
    #151814
    nem jol tudod, rbgben fury warik masteryre gyurnak es "wsg"berserking + deathwish+ recklessness+trinkettel smokebomb alatt szetkurjak a flag carriert. nagyon jol skalazodik a raging blow sebzese masteryvel + a deathwish is egyre nagyobb % ot ad.
    persze kov patchtol lofasz az egesz, mert nerfelik colossust is meg fury masteryjet is nagyon durvan 8 pontrol 2re alapbol :( olyan -1000 mastery rating.
  • [HUN]Crassus
    #151813
    (OO=[I]=OO)
  • [HUN]Crassus
    #151812
    full random...szóval sok szerencsét:P
  • Barpi
    #151811
    Sziasztok! Nekem az lenne a kérdésem archeológia témában, hogy van-e jelentősége a jobb cuccok elérésében annak, hogy melyik területen ások. Jelenleg full-os az Archeológia a karimnál, de még mindig „gagyi” cuccokat tárok fel. :(
  • Golyókapkodó
    #151810
    Látom a BS nem nagyon menő :( Egyébként: a /hun a magyar csatorna mindenütt? :)
  • Hugh Hefner
    #151809
    én anno megjelenéskor játszottam bs-en és borzalmas volt. aztán tbc megjelenése előtt kicsivel szintén próbálkoztam, borzalmas volt. legalábbis a hun csatorna. Azok az eszmefuttatások kb a parasztdiszkóból hazafele tartó népség társalgásaihoz volt hasonlatos. mondjuk állítólag a ragnaros is ilyen volt, és azon jártam mostanában és nagy gond nem volt vele. de hogy nem véletlenül terjedt el, hogy bloodscalpra értelmes és/vagy külföldi ne menjen, az biztos, aláírom
  • antgecc
    #151806
    Én wow megjelenése óta bs-en játszok és semmi bajom vele. Pontosabban semmivel több baj nincs vele, mint a többi serverrel (máshol is játszottam ofc). Mindenhol vannak retardáltak, de ez leginkább az egyre alacsonyabb korosztálynak köszönhető.