166745
  • Botond #151887
    Haggyadmá, nemérted, hogy csajozik?
  • [HUN]Crassus
    #151886
    nekem az a célom,hogy megjelenjen a SWTOR:D addig "arénapontleechelek":D
  • 1Darton1
    #151885
    5000 arénameccs és más a kocka, világos.
  • jazzy
    #151884
    Hát jó de annak is egy része addonszarakodás, nincsfps, kifagyás, csak én nem játszok most szüneteltetek mert annyira elment a kedvem az egésztől, hogy hihetetlen, egyszerűen unom. Kéne valami cél, gladiator messze van, 2.2k átszínezett ruha nem érdekel.
  • jazzy
    #151883
    Az arathor sosem volt erre való.
  • [HUN]Crassus
    #151882
    azt is abbahaygtuk 1900 körül pedig 30% os lossunk volt csak.... most pakolhatnánk a screenshotokat a kockamajmoknak:D
  • [HUN]Crassus
    #151881
    sosem volt értelmes csapatom....több mint 5000 aréna meccset játszottam amiből 3500+ győztes ez jóval több mint 50% ha lett volna értelmes csapat ami Artahoron fail nomeg én inkább megyek és csajozom egyet minthogy egész nap kempeljek a ratingért... 2192 volt a legmagasabb rating.A warrival sajnos nem lett értelmes teamem sosem.
    Az aréna csapatjáték és ha nincs csapatod baszhatod.
  • jazzy
    #151880
    Köszönöm velem játszott catában, most már legalább tudom, hogy tényleg ő volt az!
  • Dr DeViLKiNG
    #151879
    arenajunkieson megy a sírás rendesen(vagy inkább a szánakozás blizzardon, hogy megint kitett magáért), erre egyik gyerek beírja:
    "dunno what you guys are talking about the new heroics are working great ;)"

    És milyen igaza van
  • shaime01
    #151878
    tessék
  • jazzy
    #151877
    Nem írta hogy a warriorjával 2200+on van
  • shaime01
    #151876


  • Tatyla
    #151875
    ez nem igaz én nem vagyok hülye csak helikopter
  • jazzy
    #151874
    Nem én vokozok
  • Zenszkij
    #151873
    Kösz a választ...Már csak azon csodálkozom hogy mért a sok retardált között kerestem.
  • jazzy
    #151872
  • Tatyla
    #151871
    ezaz ereszd ki a dühödet Luke...
  • Zenszkij
    #151870
    Letiltotta ez a fasz Blizzard az accountomat mert suspicious activity, de a repassword activity emailt basszák elküldeni. Mi a teendő? Hülye válaszokkal hanyagoljatok meg poénokkal mert tököm ki van. Ideges vok. És nem Riftezek.
  • Tatyla
    #151869
    ja ráuntam csúnyán,felhúztam egy rugót 50-re de igazából nem köt le :(
  • [HUN]Crassus
    #151868
    LOOOL:D a rezz odabasz:D
  • Dr DeViLKiNG
    #151867
    "Can confirm, DK battle rez working in arenas."
    "randomly teleport to gy happened 3-4 times already and one when we were in arena. Basically we got teleported out of the arena to orgrimmar gy"
    "my pet is hitting players for around 20k" (felhunter)
    UA dispell 30-40kt robban

    De legalább volt ptr 2 hónapig. Good Game.
  • antgecc
    #151866
    Vége a Riftezésnek?
  • Tatyla
    #151865
    ally oldalon is lehet indítok egy worgen DK-t mert annyira bejött ez a DK tankolás,csak még azt nem tudom melyik szerveren kéne...
  • [HUN]Crassus
    #151864
    neked valami nagyon fáj....
  • 1Darton1
    #151863
    El ne hidd már szegénynek, hogy 2200+-on játszik, még hírből se nagyon hallott 1800 feletti csapatról, nemhogy benne lett volna.
    Ez a kamu duma arról, hogy a gearszerzést akarják nehezíteni, meg hogy rakják vissza a ratingkövetelményt (ami egyébként ott van a presztízs seten) elég humoros bárki szájából, pláne egy arénapontleecheréből.

    És még Ő számít jó játékosnak, tényleg "haldoklik a wow".
  • [HUN]Crassus
    #151862
    ha nem kóreai 14 éves reflexmester vagy 60-40 az átlag win-loss
  • Ulthuan
    #151861
    Na, kipróbáltam a PvP-t. Hunti volt a társam, 2v2-ben. 6 loss, 5 win.
    Érdekes dolog ez a PvP. Huntit kiütötték mellőlem, akkor para volt, de 1-1-ben kinyírtam mindenkit. Ha elöbb halt meg a hunti, mint a másik csapatból valaki, akkor lenyomtak.
    Blood DK-valmentem, staminára rákészülve. 160k életem volt.
    Volt egy meccs, amikor egy UH DK-val meradtam kettesben. Vagy 10 percig tépáztuk egymást, de a végén elfogyott. :-)
  • shaime01
    #151860
    2200 felett 60% win ratioval .. hmm warrior powa
  • [HUN]Crassus
    #151859
    amúgy épp a mult héten lett meg minden szarom szóval igazából leszarom már,mert a 2 kis altom annyira nem érdekel,hogy szenvedjek velük:PCsak az ELV és a borzalmasan idióta változás nme tetszik...tényleg mintha amatőrök lennének
  • [HUN]Crassus
    #151858
    2200+ on 20 meccset nyerni nem sétagalopp ám....szóval az a 20 nyertes meccs sacc/kb 40-50 meccs alatt jön össze.
    Felteszem az aréna partnereim dolgozó,tanuló és real life-ot is élő emberek,tehát egy héten jó ha 2-3 napot tudnak összeszervezni 2-3 óra játékkal.
    Várakozási idő 2-5 perc mondjuk legyen 3*45=135p
    egy meccs pedig legyen 10-12 perces 10*45=450p
    585->cca 10 óra hossza
    és ebbe még nincs benne elmegy a net,szar lesz valakinél a ping,vacsorát kell főzni,mert a barátnőt csak később engedik el ,átcsönget a szomszéd,mert sörözni hív stb.stb.
    én jelenleg 15-20 meccset tudok összehozni egy hét alatt,de pl. a héten 5! meccsre volt időm a warrival.....

    Az a baj,hogy te sem értetted meg miért is szar ez a system: eltelt mennyi is? 8 hónap? Cata megjelenése óta és b+ most esik le a blizzardnak,hogy minden félvak agyhalott 359-es itemben van és ,hogy az nem fair???? baszki rakják vissza a rating követelményt és problemo megolda! Erre csinálnak egy ilyen szart amit pofátlan módon a PTR-en nem is mondtak senkinek....
  • antgecc
    #151857
    Ohh, a jó kis Strat Baron run... deszépvót, dejóvót....
  • shaime01
    #151856
    ha 2700 a capped akkor 20 nyertes mecs.. 1 hét alatt bele ne halj
  • genRob
    #151855
    2 dolog van. Az egyik az az, hogy már megint gearelődtek az emberek és eszetlenül játszanak. Jelzem ezt cata elején nem lehetett mert instant wipe volt. :-) Másrészt meg igazságod is van, de nem 6 éve, mert aki 6 éve tolja az tudja anno, hogy kellett játszani egy instában, mert könnyen volt wipe egy stratholmeban is. :-) Akik így játszanak mint ahogy te is mondtad azok WOTLk-n nevelkedett overgear-es faszik. :-)
  • [HUN]Crassus
    #151854
    az év legnagyobb vicce:

    "In patch 4.1 the amount of Conquest earned for both Arenas and Rated Battlegrounds has been changed to a flat amount regardless of team rating, to 135 and 335 respectively"

    ezt melyik barom találta ki?!?!Normálisak ezek? minél magasabb ratingen van az ember annál veszélyesebb mindenegyes meccs! Egy örökkévalóság lesz,hogy 2k+ os conquest pontokat feltöltsenek a meccsenkénti 135-el....azt olvastam azért ez a változás,mert a lófaszratingesek is pikk-pakk összetudják szedni a lilát!ezt blizzardos írta! KÖNYÖRGÖM erre MOST jönnek rá?? 2011 közepén??!??!?!!??!?!?!
    az agyam eldobom! Tegyék vissza a rating követelményt a cuccokra és ne szopassák azokat akik tudnak is játszani!
  • antgecc
    #151853
    Nem rég ismét előfizettem a játékra, csak hogy legyen mivel játszani, ha épp nincs kedvem sc2-höz. Gondoltam healelek egy random hc-t. Uldumban van egy insta, tolvir talán, abban egy krokodilus, ami rak debuffot, ami rámhúzza az addokat. Tank baszik leszedni a kis krokókat, dps bassza ledps-elni, én lófütty gearban vért hugyozva kihealelem. Következő boss ww-ből baszik kiállni a melee, kidöglik, szar a heal, lelép. Pár packal arréb nulla manára fogyok, mondom mana, tank azért nekimegy a kövi grpnak. Ki is léptem. Hihetetlen, hogy több mint 6 év után sem tanultak meg az emberek játszani. Tudom sok az új player, de ezek nem úttörők, tanulhatnak a tapasztaltabbaktól. De ezeknek a gyökereknek csak az a lényeg, hogy daráljanak előre és lootoljanak, ahelyett hogy az éppen aktuális insta kihívásait teljesítsék és játszanak egy jót.
  • Dr DeViLKiNG
    #151852
  • Ulthuan
    #151851
    a DK rúna nem bug, fícsör.

    Zod, meghajlok érveid súlya előtt...szerintem át is gemelek. :-D
    De viccen kívül tényleg nézd meg a színes kavicsokat. Socketbónuszt megkapod értük. De ezt is csak akkor, ha TÉNYLEG jó a socket bónusz!
  • Ulthuan
    #151850
    a DK rúna nem bug, fícsör.
  • Dr DeViLKiNG
    #151849
    Attól még nevetséges.
  • shaime01
    #151848
    téged ugy se érint, mert riftezel