166745
  • Dr DeViLKiNG
    #152010
    Egy hibát megtalálni sokkal több idő, mint kijavítani(általában).
  • Nightwish006
    #152009
    Vágod, hogy kb. 10perce nyögte be a blizzard forumba, hogy megtalálták a hibát. Ha 1 óra megtalálni, mennyi idő lesz megcsinálni? :)))
  • Saccard
    #152008
    Mi a rák egész nap nm lehet majd játszani?:S
  • Saccard
    #152007
    30 perc után dobott be ZA-ba--> dc és nincs visszalogolás:S
  • Nightwish006
    #152006
    BASZKI MOST VETTEM ÚJ VGA-T ÉS NEM TUDOM TESZTELNI FAKKKKKKOM MÁÁÁÁÁ
  • Savmacska
    #152005
    the login server is busy ? :S ez milenne ?
  • 1Darton1
    #152004
    Azt válaszd, amelyik szimpatikus. Szinte mind ugyanolyan jó.
  • Vincentcloud
    #152003
    http://www.wow-professions.com/
  • Mester01
    #152002
    akkor marad majd amiket leirtam :)
    endzsi az szerintem kicsiket nehez szakma mar mint nekem :D
    am tudok addni egy lvl guidet linket szakmakra?
  • [HUN]Crassus
    #152001
    PVE-re tök nyolc....pvp-re JC+endzsi:P:D
  • Vincentcloud
    #152000
    Az előttem szólóval tudok egyetérteni, amihez kedved van, a gathering szakmán kívül mindegyik hasznos tud lenni, esetleg gatheringből a herba a +haste miatt de az talent függő
  • LeWyTy
    #151999
    A papnak ezek hasznosak.
    De húzd azt amihez kedved van.
  • Mester01
    #151998
    Sziasztok most kezdenek el huzzni egy pappot! es az lenne a krdesem hogy szerintetek milyen szakma valo neki?
    echanting es tailoring?
  • Dr DeViLKiNG
    #151997
    Frost dk.
  • Savmacska
    #151996
    Most az unholy DK vagy az arms warri viszi a pálmát bg-n vagy arénában ? Van most mind2ő és nem tudok dönteni, tudnátok irni pár -pozitiv -negativ véleményt h melyikkel járnék jobban azon kivül h "amelyikkel jobban játszol" trollkodás, flame nem érdekel, előre is köszönöm.
  • alex88
    #151995
    sztornó, már megtaláltam.
  • alex88
    #151994
    üdv!bankkártyás fizetésnél hány euróba kerül egy hónap?köszi
  • HunnernesKonge
    #151993
  • RaSzTaH
    #151992
    4. troll wannabe
  • hawkie22
    #151990
    Most 3 lehetőség van:
    1. nagyon új vagy még a WoW világában és nem tudod, hogy szerdánként karbantartás van 11 óráig.
    2. nagyon régóta frozen az accot, hónapok/évek óta nem játszottál, és elfelejtetted az 1. pontban leírtakat.
    3. a legrosszabb, hogy nem tudsz olvasni, pedig a bejelentkező képernyő bal oldalán le van írva mindig, ha valamiért offline a szerver.

    :)
  • HunnernesKonge
    #151989
    Sziasztok!
    Csak én nem tudok belépni, vagy más szerver is off ?
    Ragnaros...


  • picket
    #151988
    Ilyen az, amikor nincs téma...


    pic unrelated
  • Hugh Hefner
    #151987
    köszi szépen, nem is tudtam hogy létezik ilyen. hát ez csodás : )
  • s0n1c
    #151986
    pedig ez jó poén volt :DD (trollface ftw)
  • slime001
    #151985
    Nem tudja valaki, hogy hogy tudnék saját fontot WoW-ba berakni? Használok Fontifiert, Fontaint, SharedMediaAdditionalFonts-ot, de hiába másolom be bármelyik mappájába azt a fontot, amit használni akarok nem látják ingame az addonok.
  • Savmacska
    #151984
    BossNote
  • Hugh Hefner
    #151983
    frostshockról:

    "A 4.2-es patch-ben mutatkozik be az Encounter Journal nevű új feature. Ennek az lesz a feladata, hogy bemutassa az egyes bossok lore hátterét, képességeit és lootjait. Külön öröm, hogy a raid leaderek belinkelhetik az egyes képességeket a raid chatbe, ezzel is megkönnyítve a kommunikációt. Erről a feature-ről ma többet is meg fogunk tudni, hisz ma este várható a hivatalos bemutató anyag."

    csak én örülök neki hogy egy szerepjátékban végre látom is, hogy éppen kitől szabadítom meg a világot?
  • Dr DeViLKiNG
    #151982
    Hát igen, megint megnézi az ember a többi setet. Mind ilyen tüzes fasza kinézetű, erre a dké meg kék undormány már megint (rugoé is hasonló szar)
  • Zenszkij
    #151981
    Mielőtt beíród a kódod , felette eggyel, az account name-nel húzd eggyel lejjeb a nyílnál a gombot..és láám megjelenik a full verziós acc. Rem segítettem.
  • hpx68tl
    #151980
    koszi szepen
  • Tatyla
    #151979
    parancsolj

    vagy ez
  • hpx68tl
    #151978
    hat mit kell előtérbe helyezni akkor ha szintezni akarok vele gyorsan, vagy mit kell pontozni akkor ha mas playereket akarok vele lenyomni? igy gondoltam a kerdest :)
  • hawkie22
    #151977
    Két kérdésem lenne resto sámánokhoz. Van-e értelme kirakni a Spirit Link Totem-et, illetve a Telluric Currents talentról mi a véleményetek? Érdemes az új patch után is kirakni?
  • slime001
    #151976
    Ez így elég tág fogalom. Mire kell? Szintezésre, PvP, PvE?
  • hpx68tl
    #151975
    Sziasztok! Engem egy jó rogue talent kiosztása (talentpont)kiosztása érdekelne. Ha tudtok ilyet,vagy ismertek olyan rogue-t aki elég jól csinálja amihez ért... akkor szoljatok már..
    köszi
  • Danyi
    #151974
    Értem. Köszönöm szépen az infót :)
  • slime001
    #151973
    Csak vicceltem, de ok. :) További szép napot.
  • Skewer
    #151972
    kösz. írok nekik
  • antgecc
    #151971
    Szándékosan trollkodós, flamelős hozzáállassal sem. Akkor mehetsz te is banamára.
  • Terensz
    #151970
    Én is szoktam hülyeséget csinálni a wow-ban, szarul gemelni is, de ha kritizálnak, röhögök rajta. De az anyjába elküldeni valakit ezért akkora túlzás, hogy ilyen hozzáállással nincs értelme fórumozni.